Main Content:

Pagini: 1 [2] 3 4 ... 6

Unde sunt revolutionarii adevarati?

• nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: Unde sunt revolutionarii adevarati?
« Răspunde #15 : Iulie 04, 2012, 23:22:07 »

Respect apartenenta politica a fiecaruia dintre noi,dar faptul ca ne-am afisat-o aici, pe forum,a facut sa pierdem foarte mult.Si vom mai pirde.Gura bate fundul.
Da, pedelizdimea nu ne-a inghitit spiritul independent, cinstea, corectitudinea si nesupunerea si ne-a taiat indemnizatiile. Ne-a costat si ne costa in continuare, asa e, dar merita.
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #16 : Iulie 04, 2012, 23:25:22 »

2.   Înlãturarea oricarei  încercãri de impunere a vreunui nou regim totalitar în România  si a oricãrei forme de dictaturã;
Cand te-am chemat sa lupti impotriva basismului ai spus ca numai comunistii lupta impotriva piratilor. Ce sa-ti fac? Ai ramas de caruta.
Memorat
  • vasile
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #17 : Iulie 04, 2012, 23:27:30 »

intrebari avem cu totii! si indoieli la gramada! o ceata-i de jur imprejur! si nu intamplator! mai bine sa cautam raspunsuri! pe cine trimitem la zamolxe?
Memorat
  • vasile
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #19 : Iulie 04, 2012, 23:33:45 »

Nu pe nea Pruna, domnule Vasile, caci ne distruge pe toti daca vede in ce hal a decazut. O sa creada ca toti suntem la fel...
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #20 : Iulie 04, 2012, 23:58:49 »

Eram sigura ca asta e tot ce puteti da>Injuraturi de mahala. Asta va este nivelul. Din nou,imi produceti SCARBA, GREATA. Pentru linistea dvs, mai pierd doar 3 minute pretioase din viata mea, sa fac doua precizari.1.  Nu sunt "Aria'.  Sunt un  cetatean de rand care fac marea greseala sa intru pe forum cateodata. Am simtit ca trebuie sa stiti cum va vedem noi, cei din afara. Si am folosit contul Aria. Atat. Dar oricum nu va pasa.Nu vreti sa schimbati nimic.  Ramaneti  aceeasi, mahalagii. 2. Nu il sustin pe Basescu. Dimpotriva. Sunt printre cei care muncesc din greu incercand sa educ generatia asta mutilata de 'democratia' zilelor noastre si am suferit
de pe urma masurilor de austeritate  mai mult decat dvs! Dar apar democratia. Ma intreb daca merita sau am pentru cine, cand traiesc intr-o tara plina de oameni cu creierul spalat. Printre ei sunteti si dv domnilor. Orbi!!! Sau doar comunisti. DIn
acest minut puteti sa scrieti ce doriti. Oricum nu-mi pasa, mu mai citesc mizeriile dvs. Nu mai pierd timpul De maine apar democratia, nu stau pe forumuri sa imi caut 'drepturile' sau sama cert cu cei din asociatia vecina, Inca o data, rusine!! Imi produceti scarba!!!!!!!!!!!!!!
Va sfatuiesc sa va adresati cu acest protest domnului administrator al portalului. El e vinovatul, pentru ca el l-a banat pe Paraschiv, apoi pe Marcela si, la cererea nostra expresa, cred ca nu mai are mult pana o va bana si pe Aria si chiar pe Perju. Adica pe singurele persoane civilizate (in ultimele cinci minute), culte (in cap), cu adevarat revolutionare (in sensul basist, al consrvarii comunistilor si securistilor la putere), adica acele persoane care n-ar fi avut egal pe forum daca nu ar mai fi fostu unul, din Sibiu, care sa posteze simultan cu patru nickuri diferite. Gata, nu va mai retin pentru ca nu mai aveti mult din pretiosul dvs timp, caci vine banarea, nu salvarea.
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #21 : Iulie 05, 2012, 00:14:33 »

un om care lupta pentru democratie si libertate si care a sustinut cauza revolutionarilor A SCRIS IN ACEASTA SEARA PE PORTAL...
A PRIMIT INJURATURI..
CONTINUATI ASA...
GUVERNUL PONTA NU VA PLATI INDEMNIZATIILE....

VRETI ADEVARUL: VIL SPUN IN SEARA ASTA...
SORIN MESTER APARA LEGEA 341/2004; STIE BINE DOMNIA SA DE CE.....

TREBUIA ABROGAT DOAR ART 18 din 283/2011..

ORDONANTA A DESCHIS DEZBATERII PUBLICE TOATE  CATEGORIILE DE BENEFICIARI AI LEGII 341 CARE PRIMESC INDEMNIZATII....

ATUNCI CIND LEGEA DE APROBARE A ORDONANTEI SE VA DEZBATE IN PARLAMENT, SE VA INTIMPLA CE A

SPUS-- CE NE-A COMUNICAT DE FAPT DOMNUL SENATOR RAYMOND LUCA IN ULTIMA SINTEZA:

COPII EROILOR MARTIRI VOR BENEFICIA DE O LEGE SPECIALA

VICTIMELE VOR FI INCADRATE LA PREVEDERILE LEGISLATIEI NATIONALE CU PRIVIRE LA PERSOANELE CU DIZABILITATI;

LUPTATORII REMARCATI, DACA SE VOR REMARCA PE PLAN EXTERN CA APARATORI AI DEMOCRATIEI REPUBLICANE SI BINEFACERILOR LIBERTATII,  VOR PRIMI O RENTA  CAVA  INDICE INMULTIT CU  ISR..

DACA ERA BUNA CREDINTA DIN PARTEA GUVERNULUI PONTA,ABROGAU ART 18 DIN LEGEA 283/2011 PRIN ORDONANTA CU ARTICOL UNIC....

INCEPIND CU DATA......ART 18 DIN L....SE ABROGA....

NU AU FOST DE ACORD  ASA CUM NICI MINISTRA MUNCII NU ESTE DE ACORD CU  PUNCTUL DE VEDERE

AL SECRETARULUI DE STAT AL SSPR PREZENTAT IN PROIECTUL DE ORDONANTA......

MAI VORBIM PESTE CITEVA ZILE...............................................................

PREFER SA APAR PRINCIPIILE DEMOCRATIEI REPUBLICANE SI BINEFACERILOR LIBERTATII  DECIT  SA

CERSECS PENTRU UNII DE MA INJURATI, REPUNEREA IN PLATA!

DUMNEZEU SA JUDECE ROMANIA SI PE FIECARE DINTRE VOI!

AVETI DE FACUT O ALEGERE: INTRE A APARA PRINCIPIILE  DEMOCRATIEI REPUBLICANE,STATULUI DE DREPT,BINEFACERILOR LIBERTATII  PE CARE VOI LEATI INSTITUIT,IMPREUNA IN DECEMBRIE 1989    SI

RESTAURATIA UNUI REGIM DE DICTAT NEOCOMUNIST......

ALEGEREA VA APARTINE......

DOAMNE:  SALVEAZA TU ROMANIA!
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #22 : Iulie 05, 2012, 00:54:03 »

SE DERULEAZA SUB OCHII VOSTRI O NOUA LOVITURA DE STAT COORDONATA DE EXPONENTII SERVICIILOR SECRETE EXTERNE CE SLUJESC  MAFIILE TRANSNATIONALE...
VOI SPUNE PRECIS SI CLAR: NU ACTULUI DE DICTAT IMPUS DE CRIN Antonescu si victor ponta!
NU DICTATURII !
FACETI CE VRETI !
EU ASTA SUNT , ASA GINDESC  SI VOI RAMINE UN  NATIONAL CRESTIN!
Bine Pruna, asteapta acum sa mai primesti indemnizatia de la ei.
Memorat
« Răspunde #23 : Iulie 05, 2012, 00:56:39 »

Citeste te rog la: " Prefer sa se stie tot despre ...." si subscrie te rog Smiley
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #24 : Iulie 05, 2012, 01:07:31 »

Sti bine ca nu-ti impartasesc optiunile, de ce te strofoci si, in special, de ce incerci sa impui regulile tale pe un forum unde exista un administrator care, in mod firesc, le-a stabilit el. Privitor la acest ultim episod, recidiva as spune, consider ca, in actualele conditii, nu e decat o forma prost mascata de reclama personala. Nu stiu la ce candidezi, sa fi sanatos, sa reusesti, dar stiu ca oriunde ai fi ales ceva, praful se va alege.
Memorat
« Răspunde #25 : Iulie 05, 2012, 01:10:58 »

Prefer sa nu ma amestec in "afacerile" tale dubioase, dar eu dau tot ce este mai adevarat din mine si ce este mai adevarat in a fi revolutionar, tovarase ...!
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #26 : Iulie 05, 2012, 01:17:50 »

SE DERULEAZA SUB OCHII VOSTRI O NOUA LOVITURA DE STAT COORDONATA DE EXPONENTII SERVICIILOR SECRETE EXTERNE CE SLUJESC  MAFIILE TRANSNATIONALE...
VOI SPUNE PRECIS SI CLAR: NU ACTULUI DE DICTAT IMPUS DE CRIN Antonescu si victor ponta!
NU DICTATURII !
FACETI CE VRETI !
Bine Pruna, asteapta acum sa mai primesti indemnizatia de la ei.

MULTUMESC DOMNULE NOR!
E BINE SA CUNOASTETI ADEVARUL;  NU VOR SI NICI NU VOR FACE PLATA ANUL ACESTA, LRFD
SI NICI CELOR CU ORDONANTA 53....

VOR SA TAIE SI CEI 0,6 % PE CARE II PRIMESC PENSIONARII------PRECIZEAZA CLAR IN EXPUNEREA DE MOTIVE SS  CA FACE ECONOMIE LA BUGETUL DE STAT DE 36 MIL RON........IAR  EVENTUALELE PLATI, RAPORTATE LA ISR--VARIANTA MINISTERULUI MUNCII " SE VA FACE PERSOANELOR CARE DETIN TITLURILE PREVAZUTE LA ART 9 DIN LEGEA 341,  DUPA REVERIFICARE......

MAI PE ROMANESTE SPUS,  FAC PLATA LA CEI DIN DECRETUL CU CEI 1267........
PROIECTUL,PINA LA ACEASTA DATA TREBUIA SA AIBE AVIZUL MINISTERULUI MUNCII CU CARE TREBUIAU SA CONLUCREZE SI SA ELABOREZE TEXTUL,MOTIVATIA SI GRILELE DE COMUN ACORD.........

INSA

SSPR ARE ALTE PRIORITATI....

GUVERNUL PONTA NU PLATESTE ANUL ACESTA INDEMNIZATIILE SUSPENDATE DE ART 18 DIN LEGEA 283/2011

ADEVARUL FRATILOR!
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27 : Iulie 05, 2012, 01:20:25 »

VOI SPUNE PRECIS SI CLAR: NU ACTULUI DE DICTAT IMPUS DE CRIN Antonescu lui Victor Ponta ,  REVOLUTIONARILOR( CARE MAI EXISTA)  SI ROMANILOR!
NU DICTATURII !
FACETI CE VRETI !
Memorat
« Răspunde #28 : Iulie 05, 2012, 01:35:12 »

Perjule, consider ca ar fi bine sa iesi de pe Forum pentru cateva luni ... !
nor-ule, nu trebuie sa-mi impartasesti optiunile, dar dece le faci ale celorlalti ":desarte"?
Ce scuza gasesti ca ma combati pe mine ca (asa zis dusman) si iti bati joc de restul oamenilor onesti, buni patrioti si adevarati revolutionari?
Tu cazi securistule, nu EU!
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #29 : Iulie 05, 2012, 01:46:56 »

Am recitit. Nu am folosit cuvantul "desarte". Daca ai pus mana pe sticla, lasa tastatura.
Nu-mi bat joc de oamenii onesti (si nu "de restul", pentru ca nu faci parte dintre ei) si cu siguranta nu de revolutionarii adevarati. Repet si pentru tine, caci vad ca esti un cititor lenes, ca oamenii pe care ii respect cel mai mult sunt revolutionarii romani. Iar a-i combate pe ceilalti, neautentici, e o datorie fata de cei adevarati.
Memorat
Pagini: 1 [2] 3 4 ... 6
Schimbă forumul: