Main Content:

Pagini: 1 [2] 3 4 5

....BAMBILICI .,PRESEDINTE.......?!

• bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ....BAMBILICI .,PRESEDINTE.......?!
« Răspunde #15 : Septembrie 09, 2012, 19:25:21 »

Fictiunea de pres nu m vb nimic. Si-a inghitit limba si si-a mutilat mainile ca sa nu m poata tasta?
Hai, curaj, lasule!
Ti-am postat foto de avatar in interpretarea corecta a "personalitatii" tale.
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #16 : Septembrie 09, 2012, 22:58:02 »

Excelent! Te-au facut presedinte si observ ca ai inceput sa te folosesti de acest privilegiu.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #17 : Septembrie 10, 2012, 11:26:51 »

S-a dat destept, dar rolul e prea dificil pt el.
E vero ca intrebarile mele par dificile pt el!
Demi, imi dai macar un Semi raspuns?
Recunosti infractiunea din dec 2011?
Dar pe cea din septembrie 2011?
Esti constient ca si acum esti in flagrant?

Esti barbat sa raspunzi,
sau ramai ce ai ajuns,
un Demi/Semi?
Memorat
  • Demi Ioan
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • CURAJ, ADEVAR SI DREPTATE
  • Vezi Profilul
« Răspunde #18 : Septembrie 11, 2012, 10:41:23 »

FELICITARI!.,....Bambilici ai evoluat ,vezi ca poti sa fi si om.Sper ca din momentul acesta, altfel se poate vorbi cu tine.Pacat de timpul pierdut.Nu judeca oamenii dupa ureche,incearca sa-i cunosti,vei avea numai de castigat.Dupa cum vezi,eu am facu primul pas catre tine,sper sa nu ma dezamagesti.Te-am iertat pentru toate prostiile pe care mi le-ai adresat pe acest forum.Te rog sa ma suni....0740139082,i-mi pare rau ca KRONSTADT nu a avut curajul sa ma sune.
Memorat
« Răspunde #19 : Septembrie 11, 2012, 11:06:59 »

FELICITARI!.,....Bambilici ai evoluat ,vezi ca poti sa fi si om.Sper ca din momentul acesta, altfel se poate vorbi cu tine.Pacat de timpul pierdut.Nu judeca oamenii dupa ureche,incearca sa-i cunosti,vei avea numai de castigat.Dupa cum vezi,eu am facu primul pas catre tine,sper sa nu ma dezamagesti.Te-am iertat pentru toate prostiile pe care mi le-ai adresat pe acest forum.Te rog sa ma suni....0740139082,i-mi pare rau ca KRONSTADT nu a avut curajul sa ma sune.

Se vorbeste prin tirg, ca Demi nu prea are cu tastatura si in locul lui posteaza un alt forumist "prieten" cu Maiorica,de fapt pe cine sa sun pe postac sau pe Demi?
De curaj lasa-i pe altii sa vorbeasca!
Noi doi nu avem ce discuta, mai ales ca tu te-ai agatat fara  motiv de persoana mea!
Atentie pentru postac  Grin
Memorat
  • Demi Ioan
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #20 : Septembrie 11, 2012, 11:42:52 »

KRONSTADT...,chiar faci pe prostul?!,toti revolutionarii din BRASOV i-mi cunosc nr.de telefon,doar faci parte din as.rev.MAIOR LAZOR DORIN (infractorul),intreaba-l pe el.S-au si tu esti un rev.facut la apelul de seara,ca si el.''Curaj gaina ca nu te tai?!'',s-au ai ceva pe constinta.Nu ma pune sa te desconspir ca nu-mi face placere.   
Memorat
« Răspunde #21 : Septembrie 11, 2012, 12:07:25 »

SUNT DE ACORD CA TOTI REVOLUTIONARII SA POSTEZE CU NUMELE ADEVARAT, CRED CA ASA ESTE CORECT, CINE ESTE PENTRU!?! CA DE FILOZOFII SUNTEM SATUI!
Memorat
« Răspunde #22 : Septembrie 11, 2012, 12:27:35 »

KRONSTADT...,chiar faci pe prostul?!,toti revolutionarii din BRASOV i-mi cunosc nr.de telefon,doar faci parte din as.rev.MAIOR LAZOR DORIN (infractorul),intreaba-l pe el.S-au si tu esti un rev.facut la apelul de seara,ca si el.''Curaj gaina ca nu te tai?!'',s-au ai ceva pe constinta.Nu ma pune sa te desconspir ca nu-mi face placere.   

Mai Demi nu fac parte din as. lui Maior(infractorul) si nu mai dat cu presupusul, nu m-am agatat de tine, nu te agata de mine,punct!
De acum postacul tau poate sa vorbeasca singur!
Ultimul lucru pe care iti mai spun in grupul vostru singura care avea curaj barbatesc era MP- fara ea sunteti nimic!
Daca tot vrei sa "desconspiri" folositi documentele de la APAR (parca esti prin conducere) in justititie si desconpirati criminalii din Brasov din 89!
Daca tot vorbim "ceva pe constinta" trebuie sa aiba cei care detin documentele de la APAR !Toate documentele sunt la voi, dar nu faceti nimic cu ele- ma poate duce gindul ca le folostiti pentru santaj?

PS. Gaina se numeste vulturas? Cheesy
Memorat
  • Demi Ioan
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #23 : Septembrie 11, 2012, 14:34:59 »

KRONSTADT...,ceva nu se potriveste..?!recunosti postarea nr.7408 din iunie 12,2008,11:33:14,,Daca credeti ca Maior este reprezentativ pentru rev.atunci avem in fruntea as.ceea ce meritam!Eu ca rev.nu sint de acord sa ma reprezinte Maior,niciodata nu o sa asociez rev.cu Maior."............Despre M.Petrascu .,vezi postarea 7380 din iunie 15,2008,12:54:51.."Nu mai pozati in ceea ce nu sinteti,pe unde ati trecut,ati reusit numai sa dezbinati(As.15 Noiembrie,As.rev,detinutii politici)"....  Cand ai spus adevarul?!.,Hotareste-te!!
Memorat
« Răspunde #24 : Septembrie 11, 2012, 15:26:17 »

KRONSTADT...,ceva nu se potriveste..?!recunosti postarea nr.7408 din iunie 12,2008,11:33:14,,Daca credeti ca Maior este reprezentativ pentru rev.atunci avem in fruntea as.ceea ce meritam!Eu ca rev.nu sint de acord sa ma reprezinte Maior,niciodata nu o sa asociez rev.cu Maior."............Despre M.Petrascu .,vezi postarea 7380 din iunie 15,2008,12:54:51.."Nu mai pozati in ceea ce nu sinteti,pe unde ati trecut,ati reusit numai sa dezbinati(As.15 Noiembrie,As.rev,detinutii politici)"....  Cand ai spus adevarul?!.,Hotareste-te!!

Daca tot vrei sa "desconspiri" folositi documentele de la APAR (parca esti prin conducere) in justititie si desconpirati criminalii din Brasov din 89!
Daca tot vorbim "ceva pe constinta" trebuie sa aiba cei care detin documentele de la APAR !Toate documentele sunt la voi, dar nu faceti nimic cu ele- ma poate duce gindul ca le folostiti pentru santaj?
In privinta ICA Ghimbav era si Beschea (totul era promagat) care scotea oamenii in 21 decembrie!Deci nu te mai considera primul rev. al tarii, nu eu am facut clasamente,tu!
http://www.adevarul.ro/actualitate/Cum_l-a_tradat_Securitatea_pe_Ceausescu_0_599940444.html#
La Braşov, tot un colaborator al Securităţii a fost cel care a stârnit muncitorii de la Întreprinderea de Construcţii Aeronautice - Ghimbav, în dimineaţa zilei de 22 decembrie: Lucian Beşchea, subinginer la ICA Ghimbav în 1989. Acesta a organizat o grevă generală şi i-a îndemnat pe toţi muncitorii să iasă în stradă. Mai apoi a ajuns preşedintele FSN-ului în întreprindere. Beşchea figurează într-un raport al CNSAS pe anul 2009 în calitate de colaborator al Securităţii.

PS. Nu rupe postariile din contest! Raspuns la documentele de la APAR!
Dar poti sa povestestesti despre anticamera la Florea,( în noaptea 22-23 decembrie pe unde ai fost) activitatea din zilele revolutuiei!
Concret activitatea ta,BNR-Costin, Maries,-PDL-indemnizatie!

Eu intreb de pere tu raspunzi de mere, in fond ai impresia ca este cineva obligat sa stea drepti, în fata ta, de fapt cine esti?
Mai discutam cind vei raspunde la întrebari(daca ai curaj-pîna acum nu ai raspuns niciodata)!

Memorat
  • Demi Ioan
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #25 : Septembrie 11, 2012, 16:04:40 »

KRONSTADT...,stii tu ceva,dar pe mine nu ma multumeste.Tine minte un lucru,revolutia nu se invata din ziare,carti,portal si nu-i mai trage de limba pe rev.ca nu t-ai gasit fraierii.Se vede ca esti cu misiune,a avut dreptate M.Petrascu,stii tu la ce ma refer.Adio.,si sa-ti gasesti linistea sufleteasca.
Memorat
« Răspunde #26 : Septembrie 11, 2012, 16:21:07 »

KRONSTADT...,stii tu ceva,dar pe mine nu ma multumeste.Tine minte un lucru,revolutia nu se invata din ziare,carti,portal si nu-i mai trage de limba pe rev.ca nu t-ai gasit fraierii.Se vede ca esti cu misiune,a avut dreptate M.Petrascu,stii tu la ce ma refer.Adio.,si sa-ti gasesti linistea sufleteasca.
In privinta ICA Ghimbav era si Beschea (totul era promagat) care scotea oamenii in 21 decembrie!Deci nu te mai considera primul rev. al tarii, nu eu am facut clasamente,tu!
http://www.adevarul.ro/actualitate/Cum_l-a_tradat_Securitatea_pe_Ceausescu_0_599940444.html#
La Braşov, tot un colaborator al Securităţii a fost cel care a stârnit muncitorii de la Întreprinderea de Construcţii Aeronautice - Ghimbav, în dimineaţa zilei de 22 decembrie: Lucian Beşchea, subinginer la ICA Ghimbav în 1989. Acesta a organizat o grevă generală şi i-a îndemnat pe toţi muncitorii să iasă în stradă. Mai apoi a ajuns preşedintele FSN-ului în întreprindere. Beşchea figurează într-un raport al CNSAS pe anul 2009 în calitate de colaborator al Securităţii.

PS. Nu rupe postariile din contest! Raspuns la documentele de la APAR!
Dar poti sa povestestesti despre anticamera la Florea,( în noaptea 22-23 decembrie pe unde ai fost) activitatea din zilele revolutuiei!
Concret activitatea ta,BNR-Costin, Maries,-PDL-indemnizatie!

Eu intreb de pere tu raspunzi de mere, in fond ai impresia ca este cineva obligat sa stea drepti, în fata ta, de fapt cine esti?
Mai discutam cind vei raspunde la întrebari(daca ai curaj-pîna acum nu ai raspuns niciodata)!

Cum nu ai raspunsuri? Asa te-ai eschivat todeauna de la raspunsuri concrete,totusi cum a fost sa faci revolutia in anticamera la Florea?
Eu revolutia am trait-o pe viu,nu in aticamera( TV-Whisky )Grin

Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27 : Septembrie 12, 2012, 00:44:02 »

Nu cunosc problema cu anticamera lui Florea (banuiesc ca se refera la Generalul Florea din Brasov), insa la o intrebare trebuie sa raspundeti domnule Demi, pentru ca e foarte simpla. Ati infiintat asociatia 21 Decembrie 1989 in Brasov sau nu? Aveti hotararea judecatoreasca? Daca nu raspundeti vom fi tot mai tentati sa-l credem pe domnul Bambilici, cel care neaga de mai mult timp ca asociatia dumneavoastra ar exista.
Memorat
« Răspunde #28 : Septembrie 12, 2012, 06:24:49 »

Nu cunosc problema cu anticamera lui Florea (banuiesc ca se refera la Generalul Florea din Brasov), insa la o intrebare trebuie sa raspundeti domnule Demi, pentru ca e foarte simpla. Ati infiintat asociatia 21 Decembrie 1989 in Brasov sau nu? Aveti hotararea judecatoreasca? Daca nu raspundeti vom fi tot mai tentati sa-l credem pe domnul Bambilici, cel care neaga de mai mult timp ca asociatia dumneavoastra ar exista.
Aici aveti raspunsul pe care nu-l da domnul Demi Ioan:
http://portal.just.ro/InstantaDosar.aspx?idInstitutie=197&d=MTk3MDAwMDAwMDAxNzEyMjk*
Memorat

Blogul lui DOFTOREANU pe www.iuliandoftoreanu.blogspot.com
Blogul lui MAIOR pe www.maiorlazardorin.blogspot.com
Blogul ROMEXTERRA BANK pe www.mkbromexterra.wordpress.com
CREATORII DE IMAGINE - www.maroma.ro
FERMA LU'TATICU - www.facebook.com/FermaLuTaticu
EU - www.facebook.com/iuliandoftoreanu
« Răspunde #29 : Septembrie 12, 2012, 06:30:12 »

Aici aveti raspunsul pe care nu-l da domnul Demi Ioan:
http://portal.just.ro/InstantaDosar.aspx?idInstitutie=197&d=MTk3MDAwMDAwMDAxNzEyMjk*

Judecătoria BRAŞOV

Informaţii detaliate despre dosar

Numãr unic dosar:       21720/197/2012
Înregistrat în data de:   07.09.2012
Obiect dosar:             acordare personalitate juridică
Materia juridicã:         Civil
Stadiu procesual:       Fond
Părţi:                         CORNEA CONSTANTIN FLORIN, PENTRU ASOCIAŢIA REVOLUTIA 21 DECEMBRIE 1989 BRASOV : Petent
                                  DEMI IOAN, PENTRU ASOCIAŢIA REVOLUTIA 21 DECEMBRIE 1989 BRASOV : Petent

TERMENE DE JUDECATÃ:    13/09/2012   
Data   Detalii

Solutie:
Pagina 1

Ultima actualizare: 07.09.2012
Memorat

Blogul lui DOFTOREANU pe www.iuliandoftoreanu.blogspot.com
Blogul lui MAIOR pe www.maiorlazardorin.blogspot.com
Blogul ROMEXTERRA BANK pe www.mkbromexterra.wordpress.com
CREATORII DE IMAGINE - www.maroma.ro
FERMA LU'TATICU - www.facebook.com/FermaLuTaticu
EU - www.facebook.com/iuliandoftoreanu