Main Content:

Pagini: 1 2 3 [4] 5

....BAMBILICI .,PRESEDINTE.......?!

• TATA
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ....BAMBILICI .,PRESEDINTE.......?!
« Răspunde #45 : Septembrie 16, 2012, 10:19:24 »

NOR NU TE MAI OBOSI CU DEMI SEMI MERITUL LUI IN REV A FOST IN DATA DE 21-12-1989 *22-12-1989 PANA LA FUGA LUI PINGELICA DUPA O PATA NEAGRA NIMENI NU MAI STIE NIMIC DE SEMI OE UNDE A LINS SAU A MANEVRAT DUPA PLACUL LUI SI INTERESUL BUZUNARULUI SAU SI A FAMILIEI SI AI NEANULUI SAU, EL NU A RASPUNS NICI LA INTREBARILE PUSE DE BRASOVENI LUI CUM A REUSIT SA IL FACA PE TIBERIU DEMI CU APARTAMENT SI CERTIF DE REV´CU MERITE DEOSEBITE EL CU GASCA LUI COSTIN SI MARIESI SUNT AUTORI DEZASTRULUI DIN RINDUL RV DIN CAUZA LOR AU AJUNS LA DISPERARE SUTE DE REV CARE VOR RAMANE FARA CASE SI VOR FI PE DRUM !!! IN CONCLUZIE EU VA SFATUIESC SA MERGETI LA BRASOV SI FIECARE SA II DATI CATE UN SUT IN C---UR POATE ASA II VA VENI MINTEA LA CAP SI VA MAI CONTEPLA ASUPRA ACTIUNILOR CARE LE A FACUT IN POTRIVA REV!!!IUBESC TRADAREA !!!!!! DAR URASC TRADATORII!!!   [/color][/font][/size][/b]
Memorat

STIU CA SUNT PROST DAR CIND MA UIT IN JUR PRIND CURAJ
  • Demi Ioan
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • CURAJ, ADEVAR SI DREPTATE
  • Vezi Profilul
« Răspunde #46 : Septembrie 16, 2012, 10:50:44 »

....TATA..SI MAI CUM...?!,ai aparut si tu.............;revolutionarul lui peste prajit,chiar pana la nivelul tau, nu ma mai............  cobor.Daca ai izmenele pe tine,contacteaza-ma.MAI ALES CA NE CUNOASTEM,NU CREZI?!.De revolutionari facuti la apelul de seara sunt satul.SA AUZIM DE BINE..., PROSTANACULE!!!Iarta-mi expresia,dar ai pus botul repede.
Memorat
« Răspunde #47 : Septembrie 16, 2012, 13:59:35 »

....TATA..SI MAI CUM...?!,ai aparut si tu.............;revolutionarul lui peste prajit,chiar pana la nivelul tau, nu ma mai............  cobor.Daca ai izmenele pe tine,contacteaza-ma.MAI ALES CA NE CUNOASTEM,NU CREZI?!.De revolutionari facuti la apelul de seara sunt satul.SA AUZIM DE BINE..., PROSTANACULE!!!Iarta-mi expresia,dar ai pus botul repede.
http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=866.msg97625#msg97625
http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=863.msg97084#msg97084
Memorat
  • TATA
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #48 : Septembrie 17, 2012, 20:16:57 »

1 JEGULE CAND, A-M APARUT EU TU UNDE ERAI CA, NUMI ADUC AMINTE?!!! 2, SA TE CONTACTEZ EU DA CINE TE CREZI  TU BA GUNOIULE TU ESTI UN NIMENI UN ZERO BARAT ADICA UN FI!!!!! 3,LA APELUL DE SEARA AI FACUT TU REVOLUTIONARI SI MAI ALES PE HADICAPATUL DE FRAT-O!!!! 4, IAR PROSTANAC E FIUL LU MATA DA MATA IL CUNOSTI BINE E BOUL REVOLUTIONARILOR DIN RO ADICA DEMI IOAN ( SEMI)!!!5,DACA MA TINE IZMENELE FII SIGUR CA DA SI NU SUNT C::ACATI CA AI TAI JEGULE SI MA VA MAI TINE EU AM CURAJ SA IES IN FATA REV: ORI UNDE IN TARA SI NU MIE FRICA CA O IAU PE COAJA CA TINE !!!!! SARACULE!!!EU NU AM DUSMANI CA TINE !! SI NU SANT CEL MAI VINAT REV DIN RO DOAR TU AI REUSIT ACEASTA PERFORMANTA!!! ASTA DA PERFOMANTA NU!! SARACULE MI-E MILA DE TINE SINCER ESTI ZEROOOOO!!! [/color][/font][/size][/b]
Memorat

• remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #49 : Septembrie 17, 2012, 23:53:11 »

Foarte urat te exprimi domnule. Nu poti sa spui ceea ce crezi fara sa injuri si sa jignesti?
Memorat
  • Demi Ioan
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #50 : Septembrie 23, 2012, 21:03:24 »

DA SA TRAITI,tov.KRONSTADT,raportez:in legatura cu"Cand ai de gand sa folosesti probele adunate de A.P.A.R BRASOV intr-un scop nobil.EU si cei care vor asta,asteapta",care TU....NOI Huh Huh,voi nu stiti cu cine aveti de-a face.Pentru lamuriri suplimentare adreseaza-te domnilor .....;Tocan Viorel;Iosif Gh.(administratorul);Horia Carstea;Toma Nicolae;Laszlo Matei,toti membrii fondatori ai asociatiei.In cel mai rau caz adreseaza-te lui BAMBILICI,sefului tau. Grin Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #51 : Septembrie 23, 2012, 21:05:45 »

De ce mie?
Memorat
  • Demi Ioan
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #52 : Septembrie 26, 2012, 08:53:43 »

Ma adresez celor care ma cunosc ,revolutionarilor autentici si celor care m-au denigrat de-a lungul anilor, cu doua intrebari: STITI CINE TREBUIA SA FIE ALES IN 3 SEPTEMBRIE 2011 PRESEDINTELE B.N.R.(REVOLUTIONARI)ROMANIA, LA PALATUL PARLAMENTULUI ? SI DE CE, NU S-A INTIMPLAT ?.....Nu va fie frica,MAIOR pica !!!! Cu tot respectul pentru cei cu identitatea la vedere. Acum sa va vad,.... creere incinse de pe PORTALUL REVOLUTIONARILOR Huh. P.S. Atentie la comentari,am si martori.
Memorat
« Răspunde #53 : Septembrie 26, 2012, 10:40:13 »

Te-am intrebat ceva Demi. De ce sa mi se adreseza mie? Vrei sa-mi raspunzi?
Memorat
  • Demi Ioan
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #54 : Septembrie 26, 2012, 21:39:41 »

IOSIF,ne cunoastem de 23 ani si stii ca cu mine nu i-ti merge(sa ma manipulezi),nu fa pe inocentul cu mine.Te rog sa ma suni,daca ai nelamuri.
Memorat
« Răspunde #55 : Septembrie 26, 2012, 22:48:02 »

N-am nici cea mai mica intentie (stiind "ca cu" tine nu-mi tine). Am pus o intrebare simpla si asteptam si mai astept inca un raspuns. Nu la telefon, pentru ca pe forum se poarta discutii libere si publice. Cred ca sunt deja cativa curiosi sa afle de ce trebuie sa raspund eu pentru nu stiu ce. Daca comutam dialogul pe telfonie, dezamagesc oamenii si starnesc suspiciuni cu adevarat. Exista si situatii in care este preferabila o cale alternativa de comunicare, dar aceasta nu face parte dintre ele. Invata sa te comporti pe un forum public, adica te rog sa termini cu secretomania. E un sfat prietenesc, nimic altceva. Revenind la chestiune, astept sa aflu si sa aflam, membrii interesati ai Forumului, de ce?
« Ultima modificare: Septembrie 26, 2012, 23:47:19 de către razvan »
Memorat
  • Demi Ioan
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #56 : Septembrie 26, 2012, 23:26:41 »

...vad ca ma confunzi cu cine nu trebuie,mai suparat,vrei sa stricam prietenia e decizia ta.O sa pun pe altii sa scrie pe forum la adresa ta,o sa te fac sa fii tot timpul in alerta.Nu este o amenintare,o atentionare Shocked Shocked
Memorat
« Răspunde #57 : Septembrie 26, 2012, 23:53:32 »

Ai inceput cu amenintarile? Sper ca nu ai dat in mintea unuia ca Secasiu, pentru ca urmarea va fi cea cunoscuta, nu vom mai dialoga deloc. Daca vrei sa-mi spui ceva la telefon, esti liber sa-l folosesti. Eu te-am intrebat in mod public pentru ca afirmatia ta a fost publica, deci nu trebuia sa te superi pentru acest fapt.
Memorat
« Răspunde #58 : Septembrie 27, 2012, 00:16:03 »

Va salut domnule Iosif si te salut domnule Demi. Nu inteleg de ce va impungeti. Va stiam amici. Constat ca sint multe lucruri schimbate intre timp dar nu ma asteptam si la voi. Ma bucur ca forumul merge de duduie si ca si tu Demi ai devenit membru. Ai pierdut mult timp pana acum insa poti sa recuperezi. Buna dimineata.
Memorat
  • TATA
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59 : Septembrie 27, 2012, 09:16:46 »

...vad ca ma confunzi cu cine nu trebuie,mai suparat,vrei sa stricam prietenia e decizia ta.O sa pun pe altii sa scrie pe forum la adresa ta,o sa te fac sa fii tot timpul in alerta.Nu este o amenintare,o atentionare Shocked Shocked
BA NESIMTITU-LE DEMI SEMI!! CUM ITI PERMIT TU SA AMENINTI!!! TU CARE ESTI UN NIMENI UN ZERO BARAT!!!! AI UITAT CUM TE AI CA::AT PE TINE SI-IN IZMENE SAU CUM AI GUITAT PE 22 DEC 2011:Huh SAU NU TI A VENIT INCA MINTEA LA CAP SARACULE? AI GRIJA CU AMENINTARILE  SA NU FIE CU EFECT DE BUMERANG IMPOSTORULE!!! Grin Shocked
Memorat

Pagini: 1 2 3 [4] 5
Schimbă forumul: