Main Content:

Pagini: 1 ... 3 4 [5]

....BAMBILICI .,PRESEDINTE.......?!

Răspuns: ....BAMBILICI .,PRESEDINTE.......?!
« Răspunde #60 : Septembrie 27, 2012, 09:34:14 »

...vad ca ma confunzi cu cine nu trebuie,mai suparat,vrei sa stricam prietenia e decizia ta.O sa pun pe altii sa scrie pe forum la adresa ta,o sa te fac sa fii tot timpul in alerta.Nu este o amenintare,o atentionare Shocked Shocked

Mare revolutionar cu mare caracter, pune pe altii sa "scrie" pentru ca el nu are curaj sa isi asume amenintarile!

Memorat
« Răspunde #61 : Septembrie 27, 2012, 13:16:16 »

DA SA TRAITI,tov.KRONSTADT,raportez:in legatura cu"Cand ai de gand sa folosesti probele adunate de A.P.A.R BRASOV intr-un scop nobil.EU si cei care vor asta,asteapta",care TU....NOI Huh Huh,voi nu stiti cu cine aveti de-a face.Pentru lamuriri suplimentare adreseaza-te domnilor .....;Tocan Viorel;Iosif Gh.(administratorul);Horia Carstea;Toma Nicolae;Laszlo Matei,toti membrii fondatori ai asociatiei.In cel mai rau caz adreseaza-te lui BAMBILICI,sefului tau. Grin Grin Grin Grin

Ups pai ne adresam "marelui revolutionar" Demi deoarece stii sa semnezi dar nu sa raspunzi, in poze nu cumva esti mataluta la prezidiu?

Asociația Pentru Adevarul Revoluției
Brașov - România 0740 139 082

ANUNŢ

Este convocată Adunarea Generală a Asociaţiei Pentru Adevărul Revoluţiei - APAR - Braşov - care va avea loc în data de sâmbătă, 22 octombrie a.c., la  ora 1700, la Sala de protocol a Rstaurantului "Capitol" din Braşov.

Pentru informaţii suplimentare: 0740 139 082

Vicepreşedinte APAR
Ioan Demi

http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=147.msg60470#msg60470
http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=216.15

Memorat
  • Demi Ioan
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • CURAJ, ADEVAR SI DREPTATE
  • Vezi Profilul
« Răspunde #62 : Octombrie 03, 2012, 11:51:50 »

....tov.KRONSTADT ,va rog sa acceptati candidatura tov.emil cc in functia de purtator de cuvant al asociatiei,mult succes.Consider ca tov.emil cc este un bun inbirligator si asociatia pe care cu respect o conduceti (din pozitia de vice.pres.)va avea rezultatul scontat.Sa auzim de bine?!
Memorat
« Răspunde #63 : Octombrie 03, 2012, 12:21:41 »

Tov. Demi ar fii cazul sa raspunzi,este semnatura dvs. nr. telefon,poze la prezidiu!
http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=863.msg98990#msg98990
Nici pe documente nu raspunzi?
Eu nu sunt presedinte de as.fictiva care nu este inregistrata la tribunal Grin
Nu îmi arog functii , nu am nevoie!
Daca esti barbat rezolvati singur problema cu emil cc!
Memorat
« Răspunde #64 : Octombrie 03, 2012, 12:54:51 »

PT REMUS43.
 IN NUME PERSONAL, SPUN DOAR ATIT, RESPECT ASOC.15 NOV.87, L-AM RESPECTAT SI PE FLORIN POSTOLACHE PRESEDINTELE EI, ASTA PINA CIND A AJUNS DEPUTAT, DE ATUNCI IN BETIA PUTERII I-A LUAT DUMNEZEU MINTILE, I-AM MAI SPUS-O SI-O MAI SPUN, CUM POTI TU CA REV SA VOTEZI IN PARLAMENT SA SE TAIE INDEMNIZATIILE LA ALTI REV CARE V-AU PRIMIT IN LEGEA 341, AI FACUT ASTA SUB PRETEXTUL CA SUNT MULTI IMPOSTORI! NU AVEAI DREPTUL MORAL SA-TI DAI CU PAREREA ATITA TIMP CIT LA TINE IN ASOCIATIE SUNT PROBLEME MARI DE IMPOSTURA! DE ACEEA CRED CA TREBUIE SA JUCAM CU CARTILE PE MASA, DACA VA MAI CANDIDA URMEAZA SI ALTE PICANTERII A LA PARASCHIV!!! NU MAI TAC, NU MAI SUNT BAIAT BUN CU CEI CARE NU AU ONOARE!
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #65 : Octombrie 04, 2012, 11:11:41 »

Hai presule Demi, nu m da numai Semi raspunsuri. Incearca sa fi barbat si vb cu subiect si predicat (daca sti ce sunt acelea). Vrei sa afisez lista cu intrebarile la care refuzi sa raspunzi?
Memorat
Pagini: 1 ... 3 4 [5]
Schimbă forumul: