Main Content:

Pagini: 1 2 [3] 4 5

RUSINE CELOR CARE LA U APOSTROFAT PE ILIESCU!!!!!

• mental
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: RUSINE CELOR CARE LA U APOSTROFAT PE ILIESCU!!!!!
« Răspunde #30 : Octombrie 08, 2012, 21:14:40 »

Vezi Profilul

Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #11422 : Octombrie 08, 2012, 11:23:02 »
http://www.b1.ro/stiri/eveniment/scandal-in-fata-sediului-psd-ion-iliescu-s-a-luat-la-cearta-cu-revolutionarii-sunteti-obraznici-39466.html
Memorat
Memorat
« Răspunde #31 : Octombrie 08, 2012, 21:16:23 »

S-a discutat si urmarit!
Memorat
  • mental
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #32 : Octombrie 08, 2012, 21:19:36 »

UNDE SE POATE VEDEA TOT FILMUL DE ASTAZI DE LA PSD CU ILICI?Huh SIGUR NUI SI PARVENITU DUPA COPAC?Huh

Vezi Profilul

Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #11422 : Octombrie 08, 2012, 11:23:02 »
http://www.b1.ro/stiri/eveniment/scandal-in-fata-sediului-psd-ion-iliescu-s-a-luat-la-cearta-cu-revolutionarii-sunteti-obraznici-39466.html
Memorat

[/color][/size][/b]
Memorat
« Răspunde #33 : Iulie 14, 2017, 01:50:24 »

Esti destept K2 si odata am fost pe aceia-si lungime de unda, dar ... fi sigur ca nu ma cunosti, si puterea mea nu consta in alcool, sevraj si mai stiu eu ce tampenii. Cine ma cunoaste, ma stiu ca om capabil, poate impulsiv, dar de urmat peste tot, pentru ca eu nu mi-am lasat niciun ranit in urma. Mai vorbim K2, pentru ca un mod sigur in urmatorii 2 ani Demi va conduce revelutionarii din Brasov, dupa caderea lu Maior (puscarie) si o sa ma plimb pe la voi ca la mine acasa (sibiu).

Este cumva un plan bine stabilit (in stilul "pas cu pas") de care aveati cunostinta inca din 2012 ? ? ?

"ca la mine acasa (sibiu)"...Erati proprietarul in acte la caea data al orasului Sibiu, sau al judetului ? ? ?
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34 : Iulie 14, 2017, 03:43:06 »

Buna dimineata. Acela era un alt nickname al domnului Secasiu din Sibu. Nu numai ca nu s-a adeverit ce a prorocit ca se va intampla peste doi ani, dar nu s-a intamplat nici dupa patru, nici dupa cinci si cred ca nu se va intampla niciodata. Lui Secasiu, din partea Sibiului, i-a urmat schimbatorul de valuta de la Casa Sindicatelor pe forum, dar dupa cum ai constatat si el si-a luat zborul de aici. Ambii au crezut ca vor prelua conducerea forumului si ne vor manipula cum vor, dar si-au spart dintii pe aici pana la urma.
Memorat
  • buzdugan
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #35 : Iulie 14, 2017, 09:24:27 »

@"remus43de.....Mai libidinosule,mai lepra,ați distrus forumul.Au plecat oamenii de aici(oameni de calitate) de scârba ta si acoliților tai.Ai rămas tu cu trei nickname si cu Radulescu.Voi scrieți,voi citiți.Nu va mai baga nimeni in seama!
Memorat
« Răspunde #36 : Iulie 14, 2017, 11:14:01 »

@"remus43de.....Mai libidinosule,mai lepra,ați distrus forumul.Au plecat oamenii de aici(oameni de calitate) de scârba ta si acoliților tai.Ai rămas tu cu trei nickname si cu Radulescu.Voi scrieți,voi citiți.Nu va mai baga nimeni in seama!

Ma bucur...''ca nu mai ai probleme cu vederea''... Am o intrebare, totusi, " mai draga buzdu "... 'Calitatea' folosita de tine ca etalon a fost cea a ta ( 0 ) ? ? ?
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #37 : Iulie 14, 2017, 11:22:20 »

Vezi cum te dai de gol, speriatule? Daca forumul e distrus, ar trebui sa iti convina. De ce plangi la mormant strain? Ii cantati prohodul de cand va stiu. Eu ma simt confortabil pe forum. Regret numai un lucru, ca nu am timp sa ma ocup cum si cat as vrea de postat pe el. Hai, sufla-ti mucii, sterge-ti lacrimile si balele si recunoaste ca Haos, din cauza urii lui narcotice, a postat termenul la care spera sa distruga portalul (nu numai forumul portalului), nu ca asa ar fi mers lucrurile. Daca nu recunosti, inseamna ca esti de aceeasi teapa cu el. Specific, ca sa nu se inteleaga gresit: una rusinoasa.
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #38 : Iulie 14, 2017, 11:25:35 »

Si nu ma deranjeaza sa raman numai cu domnul Radulescu pe acest forum.
Ne vom distra bine impreuna pe seama celor care au dat bir cu fugitii, asa ca voi.

Memorat
  • buzdugan
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #39 : Iulie 14, 2017, 18:02:01 »

Nu mai era nevoie ca cineva sa distrugă forumul(si chiar,eu nu am dorit si nu doresc distrugerea acestui forum!)L-ai distrus tu si gasca ta de libidinoși.Hai sictir!
Memorat
« Răspunde #40 : Iulie 14, 2017, 19:53:58 »

Soros   a trimis ploi torentiale   si furtuni in zonele   din
Romania   care au   votat PSD [...litere mari  pt nerespect [mai mult scarba]

poate   redus -rebus 43d   sa stie ceva ??....despre chestia asta   antinationala
acest redus 43 d  poate sa dea   ceva   o explicatie !!
   ar mai  fi un speciment   apropiat   de  tulburatul  portalului 
numit  lolek     alias lucian radulescu    dar la ora asta    este beat   
daca ii arati   o vaca si un magar [..redus 43 d ]....el zice ca i arati
3 CAMILE     In rest    lolek +bobek    ciuca  bataii   si rasului   
pana la urma  incet   incet   ramaneti   singuri  singurei   
pt voi vorba lui Panait  Istrati     
...DACA  NEMA   PUTIRINTA        CHICHIREZ   GALCEAVA  ..!!!!!
Memorat
« Răspunde #41 : Iulie 14, 2017, 21:29:13 »

Soros   a trimis ploi torentiale   si furtuni in zonele   din
Romania   care au   votat PSD [...litere mari  pt nerespect [mai mult scarba]

poate   redus -rebus 43d   sa stie ceva ??....despre chestia asta   antinationala
acest redus 43 d  poate sa dea   ceva   o explicatie !!
   ar mai  fi un speciment   apropiat   de  tulburatul  portalului 
numit  lolek     alias lucian radulescu    dar la ora asta    este beat   
daca ii arati   o vaca si un magar [..redus 43 d ]....el zice ca i arati
3 CAMILE     In rest    lolek +bobek    ciuca  bataii   si rasului   
pana la urma  incet   incet   ramaneti   singuri  singurei   
pt voi vorba lui Panait  Istrati     
...DACA  NEMA   PUTIRINTA        CHICHIREZ   GALCEAVA  ..!!!!!

Alte cuvinte si expresii romanesti nu mai cunoasteti ? ? ?
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #42 : Iulie 14, 2017, 22:17:07 »

Si nu ma deranjeaza sa raman numai cu domnul Radulescu pe acest forum.
Ne vom distra bine impreuna pe seama celor care au dat bir cu fugitii, asa ca voi.

Nu mai era nevoie ca cineva sa distrugă forumul(si chiar,eu nu am dorit si nu doresc distrugerea acestui forum!)L-ai distrus tu si gasca ta de libidinoși.Hai sictir!
Observ că veselia celor doi actori americani te-a nevrozat atît de rău încît te-a făcut să înjuri.
Ia un ceai calmant, sau o pastila. La vîrsta domniei tale e periculos să ai palpitații, nene!
Memorat
« Răspunde #43 : Iulie 15, 2017, 20:26:34 »

Buna dimineata. Acela era un alt nickname al domnului Secasiu din Sibu. Nu numai ca nu s-a adeverit ce a prorocit ca se va intampla peste doi ani, dar nu s-a intamplat nici dupa patru, nici dupa cinci si cred ca nu se va intampla niciodata. Lui Secasiu, din partea Sibiului, i-a urmat schimbatorul de valuta de la Casa Sindicatelor pe forum, dar dupa cum ai constatat si el si-a luat zborul de aici. Ambii au crezut ca vor prelua conducerea forumului si ne vor manipula cum vor, dar si-au spart dintii pe aici pana la urma.
Ai luat-o tu cu Radulescu boule ........A-ti facut "forumul "praf cu paranoia voastra inepta artagoasa si fara continut.......Continuati .
Memorat
« Răspunde #44 : Iulie 15, 2017, 23:52:36 »

Ai luat-o tu cu Radulescu boule ........A-ti facut "forumul "praf cu paranoia voastra inepta artagoasa si fara continut.......Continuati .

''Daca as fi incendiat ceva...(bagabont fiind, eu adica..."altii nu stiu cum sunt")...asta ar fi fost prima reactie... Foooc...chemati pompierii... !!! Daca eram un "om de bine"...'informat' in legatura cu 'venirea postasului'...as fi spus :stati linistiti... !!!  Daca eram un nemernic...ma faceam praduitor... Inca din " '87...sau...'89... ? ? ? " ''

Nu am avut, nu am si nu voi avea aceste "calitati"...!!!!!  De continuat , insa, voi continua !!!!!

Memorat
Pagini: 1 2 [3] 4 5
Schimbă forumul: