Main Content:

Pagini: [1]

si BOACA acum ce face? Agentul PDLULUI

• emil cc
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
si BOACA acum ce face? Agentul PDLULUI
« : Decembrie 10, 2012, 15:28:48 »

BOACA NU MAI SPUI NIMIC? SA DUS PDL UL TAU HAI NU MAI ITI DAI CU PAREREA+?
Memorat
  • ilcutgm89
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: si BOACA acum ce face? Agentul PDLULUI
« Răspunde #1 : Decembrie 10, 2012, 15:54:55 »

BOACA NU MAI SPUI NIMIC? SA DUS PDL UL TAU HAI NU MAI ITI DAI CU PAREREA+?

DUPA UMILA MEA PARERE NU E FRUMOS CA SA DAI IN CEI MOMENTAN DEFAVORIZATI DE VOT.

SAU POATE ATI UITAT CA SI PNL SI PSD AU GUVERNAT CU PDL+UDMR.

ACUM A DISPARUT DIN ECUATIE DOAR PDL, CARE ARE 4 ANI SA CREASCA SI SA CASTIGE ALEGERILE VIITOARE,ASTA IN CAZUL IN CARE NU SE COAGULEAZA DE O MOTIUNE DE CENZURA.
Memorat
« Răspunde #2 : Decembrie 10, 2012, 17:54:59 »

Nu e frumos sa dai in ei? Dar a fost frumos ce au facut ei, ca au complotat ca sa ne taie indemnizatiile? Pe prostu de Boacana, asa-i zic aicea in Brasov acum, nu il prea stiu, da m-a socat Demi. Dintr-un revolutionar adevarat, cum il stiam (el se credea mai mult, se impopotona cu ideea si se recomanda ca ar fi simbolul revolutiei din Brasov), a ajuns un intrigant mizerabil. L-a mai dat si in judecata pe Demeter pentru ca i-a aplicat o corectie binemeritata. Nu i-ar fi rusine obrazului sa-i fie! Inseamna ca nu a inteles nimic. A facut ca si Postolachi cu deputatia lui pedelista, s-a ca.. maca pe tot trecutul lui. Ma, parca le ia cineva mintile astora. Sa traiesti o viata cu respectul brasovenilor si apoi sa le-o tragi ca sa te scuipe toti la batranete. Se vede treaba ca materialul e de proasta calitate. Ce au facut bun, a fost o intamplare, iar cu ce au facut mai apoi si-au dat arama pe fata.
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Decembrie 10, 2012, 18:41:29 »

Ilcule mancatear norocul de la 6din 49 cum sa nu-i intepeti cand din cauza portocaliilor am ajuns cu totii in pragul disperarii.Ilcule oare ai uitat ca ne-au murit camarazi ca s-au spanzurat dar ai uitat ca de Sfantul Paste am mancat te miri ce si mai nimic si ei se imbuibau,oare ai uitat ca multi dintre noi sunt executati de banci si mai uiti ca vine Craciunul si ne uitam ca milogul in traista?
Memorat
« Răspunde #4 : Decembrie 10, 2012, 20:47:04 »

Cred ca e de-al lor. Ai vazut ce i-a raspuns Nor. Pe Nor il stiu de mult timp, nu face afirmatii nefondate. Cand greseste, greseste, da recunoaste si cere iertare. Tin minte discutiile aprinse cu Patrasca, cand nu vrea nicicum sa zica in ce Monitor Oficial a fost publicat certifictu ei. Pana la urma am gasit noi, Nor, Kronstadt si i-am demonstrat ca era revolutionara de bis, adica exact ce critica ea. Acelasi comportament, aceeasi dragoste de Basina Voda Dictatoru. Nu stiu cum de nu s-au saturat singuri de minciunile lor.
Memorat
« Răspunde #5 : Decembrie 12, 2012, 16:19:11 »

CIPRIENE LACHEULE, CIPRIENE IUDO, TU VORBESTI DE AGENTURI, IN PRIMUL RIND TU AI FOST AGENTUL SECURITATII, NUME DE COD VLAD, SEMNAT ANGAJAMENT PE 15.11.1989!!! EU NU AM FOST NICIODATA AGENTUL CUIVA, NU AM CUM, NU STAU BINE LA PROFILUL PSIHOLOGIC, IN SCHIMB TU AGENTUL PSD-ULUI DA. TOT TIMPUL AI MERS LA MAI MULTE CAPETE, TRADIND IN STINGA SI DREAPTA, DAR FIECARE PASARE PE LIMBA EI PIERE, TOATA VIATA MI-AI FACUT NUMAI RAU, CREZI CA TE VA SCAPA PSD-UL DE PACATELE TALE!?
Memorat
  • emil cc
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Decembrie 12, 2012, 16:38:36 »

SI CARE-I PROBLEMA, ASA SUNT EU NU MA POT SCHIMBA, INTERESU POARTA FESUL, TRADEZ SI NOAPTEA SI DIMINEATA, E PROBLEMA TA CA STAI PROST LA PROFILUL PSIHOLOGIC, DAR SA STI CA PRIN TRADARILE MELE AM FACUT SI BINE ASOCIATIEI, L-AM AJUTAT SI SUSTINUT PE LAZAR MAIOR DORIN DE CITE ORI A FOST NEVOIE, PT CA SUNTEM LEGATI UNUL DE ALTUL, TU TREBUIA SA STAI LINGA MINE NU SA TE DUCI HAI-HUI, MAI AI MULTE DE INVATAT
Memorat
« Răspunde #7 : Decembrie 12, 2012, 17:07:27 »

SI CARE-I PROBLEMA, ASA SUNT EU NU MA POT SCHIMBA, INTERESU POARTA FESUL, TRADEZ SI NOAPTEA SI DIMINEATA, E PROBLEMA TA CA STAI PROST LA PROFILUL PSIHOLOGIC, DAR SA STI CA PRIN TRADARILE MELE AM FACUT SI BINE ASOCIATIEI, L-AM AJUTAT SI SUSTINUT PE LAZAR MAIOR DORIN DE CITE ORI A FOST NEVOIE, PT CA SUNTEM LEGATI UNUL DE ALTUL, TU TREBUIA SA STAI LINGA MINE NU SA TE DUCI HAI-HUI, MAI AI MULTE DE INVATAT
BINE ZICI...LEGATI-VA...CA PE NOI NE-ATI LEGAT !
Memorat
« Răspunde #8 : Decembrie 12, 2012, 21:19:18 »

Bag de sama ca am ramas pe dinafara cat am lipsit din tara. Deci Emil CC e Ciprian? Ciprian informatorul? Tata Shreck e clar ca isi da numele, e Sorin Boaca. Vrau sa imi lamureasca, oricare dintre ei vrea, ca unu a zis si celalalt nu a contrazis, cum e cu exprimarea asta ca PT CA SUNTEM LEGATI UNUL DE ALTUL, TU TREBUIA SA STAI LINGA MINE? Cum adica legati unul de altul? Daca Ciprian e informator, Boaca ce e de-i legat de el? Pentru Ciprian am o intrebare separata. Cum de ai semnat angajament tocmai in 15. 11. 1989? A fost un gest simbolic? Ai tuperu cat strungu daca ai vrut tu sa devi informator al securitatii exact la implinirea a doi ani de la revolta din 15 noiembrie 1987. Nu te-au facut membru la asociatia lor pe chestia asta?
Memorat
  • emil cc
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #9 : Decembrie 12, 2012, 22:23:24 »

Brasovene, ne cunostem, nu ne cunoastem, dar tu vad ca ma cunosti, am si eu greselile mele, toti gresim, in legatura cu exprimarea "suntem legati unul de altul", e simplu LMD e prietenul meu, cu boaca am copilarit, cel care l-a ridicat in 89 si la dus la secu la Paraschiv a fost capitanul Radoslav, cu el am semnat eu angajament tot in 89, de ale tineretii valuri, cind am fost desconspirat, boaca a fugit repede din asociatie sa faca alta cu Demi, in loc sa ramina linga mine si LMD sa luptam pt democratie, ti minte mitingurile din iarna trecuta, etc. etc.
Memorat
« Răspunde #10 : Decembrie 12, 2012, 22:43:19 »

NO COMENT! ESTI PE NICAIERI!
Memorat
« Răspunde #11 : Decembrie 13, 2012, 21:31:42 »

MULTA LUME TE STIMEAZA SI-TI ZIMBESTE AMABILA, PRIN NEMERNICIILE TALE NU CONTRAZICI CU NIMIC DE PARCA AR FI CEVA NORMAL, ESTI SUSTINUT TACIT DE CEI CE TI SE ASEAMANA TIE, UN INFORMATOR DE JOASA SPETA PRIN CARE MULTI SE REGASESC BATIND APA IN PIUA. CORB LA CORB NU-SI SCOATE OCHII, DOAR ESCHIVEAZA! SPECIA VOASTRA E O SPECIE RARA, PUTETI DISPAREA DUPA 50 DE ANI DE LA INFIINTARE, MAI E PINA ATUNCI SCURSURILOR, DAR NOI VA STIM, DESI VRETI SA PARETI CEEA CE NU SUNTETI, SCOALA LA CARE ATI FOST SCOLITI E DEPASITA!!!
Memorat
  • emil cc
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #12 : Decembrie 13, 2012, 22:17:05 »

Te referi la Brasoveanul cind afirma ca am semnat simbolic cu secu, ce ai vrea sa tina cu tine, sau tie nu ti-a intrat in cap nici acum ca noi facem cartile?!
Memorat
  • gheorghe
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #13 : Decembrie 14, 2012, 11:48:33 »

Turnatorii si securistii scot capul vor sa conduca tot.Marea familie comunisto-securista (tradatoare de neam), nu vorbesc de patrioti ca mai sunt cativa, au tupeu de nesimtiti.Acum au scapat de puscarie si trec la atac.
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #14 : Decembrie 14, 2012, 12:55:05 »

Emile nu ma intereseaza raca ta cu ceilalti dar daca este adevarat ceea ce spui tu si nimeni altul ai grija ca chiar daca faceti voi cartile vedeti ce coperti le puneti(daca sunt carti de lecturat)sau aveti grija cum le faceti,bateti sa nu se prinda lumea ca jucati naspa(daca sunt carti de joc).ponta a facut o afirmatie care este valabila pentru ori cine chiar si pentru el"cine va ridica sabia de sabie va murii(pierii) dar eu vreu sa spun in continuare ca cel ce isi va trada tara si neamul toate blestemele rele sa-l ajunga si numele lui sa nu mai fie purtat de nimeni in vecii vecilor.Amin
Gheorghe asa este in viata;pe cel care nu-l lasi sa moara nute lasa sa traiesti sau facera de bine este fu. ere de mama si mai stiu una cere trebuia s-o punem in aplicare la timpul ala;omului cand ii faci un bine ori ii scoti un ochi oeri il in f... poponet.dar se vor intoarce timpurile nu-i nimic
Memorat
Pagini: [1]
Schimbă forumul: