Main Content:

Pagini: [1] 2 3 ... 132

IMPOSTORII SI CONTRAFACUTII

• scheianul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul
IMPOSTORII SI CONTRAFACUTII
« : Mai 04, 2008, 10:45:23 »

[size=20pt][/size]
Memorat

Pentru cei adevarati si verticali! S-auzim numai bine!
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: IMPOSTORII SI CONTRAFACUTII
« Răspunde #1 : Mai 04, 2008, 11:00:54 »

Hristos a inviat!
Ce te balbai Scheianule?
Hai, sa te auzim.
Memorat
  • scheianul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Mai 04, 2008, 11:17:16 »

Bine te-am regasit! Incerc sa-i aduc la realitate pe ai mei; n-am acesta certitudine dar stii prea bine incercarea moarte n-are.
Memorat

• scheianul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Mai 04, 2008, 14:35:58 »

Un prim pas...Lista celor publicati in MO.
Memorat

• scheianul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Mai 04, 2008, 15:06:43 »

[size=20Urmatorii... dupa ce vor fii reactii la aceasta lista!!! Daca nu... S-auzim numai de bine!pt][/size]
Memorat

• Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Mai 04, 2008, 16:28:48 »

Azi e ziua Brasovului. Pe OTV e Dorin Lazar Maior.
Svaciuc de la 15 noiembrie a vorbit de vreo 5000 de dolari de a caror disparitie a fost acuzat. Presedintele Blocului National al Revolutionarilor de mult mai mult si mult mai multe.
Memorat
« Răspunde #6 : Mai 04, 2008, 17:42:54 »

De ce incearca sa se disculpe asa de repede?
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Mai 04, 2008, 18:17:48 »

Mai Jeane emisiunea m-a lasat cam perplex. O fi facut si dres destule Maior asta da cu ultima lui arestare nu e in regula. Frate asta s-a trezit intr-un cuib de mafioti care invart sume uriase ilegal si denaul se face ca nu observa. Ba mai mult la-a pus la pripon pe cel care a sesizat manaria.
Eu zic ca dimpotriva a asteptat prea mult ca sa se disculpe. Pai la ce harti a  prezentat ar trebui sa-i dea diploma de demascator de mafoiti. Daca-i destept si are destule relatii se duce pe la fiecare televiziune si prezinta ce a prezentat la oteveaua lui Diaconescu si poate candida ca independent la uninominale. SI CASTIGA! Eu nu stiu chestiile de la Bv da daca Maior e infractor atunci acolo e regina mafiei si sta pe un viespar de oua din nu apuca bine sa iasa mafiotu ca zbag erup 100 de infractiuni bancare naosale de trbe sa umblii cu cearceafu la nas. Vezi daca se da in reluare cndva. Merita sa vezi.
Memorat
« Răspunde #8 : Mai 04, 2008, 18:27:10 »

Cu Maior e simplu de descifrat zbaterea sa. marti are proces la Judecatoria brasov. Si omul care, vorba Scheianului, "nici usutroi n-a mancat..." vrea sa iasa basma curata pentru ca, nu va mirati, tine mortis sa candideze pe listelei unui partid , al sau, in posibila facere, sau altul, si sa intre in parlament unde, ati ghicit, va avea imunitate.Inainte de OTv a fost si pe la doua televiziuni locale din Brasov. Cu aceeasi "poezie" dar fara Tition in anexa.Tition e si el, datorita pritenului Maior, "brav"  posesor de certificat de rev. pe 341, desi a fost participant la evenimentele din decmbrie 89 de la Brasov cum am fost eu pe muntelele Athos.
Memorat
  • scheianul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul
« Răspunde #9 : Mai 04, 2008, 19:22:12 »

Ptr Nani;
D-nul meu cred ca ai tras niste concluzii pripite in ceea ce priveste acest individ; am afirmat si-o repet de cate ori este nevoie... singura legatura a acestuia cu ev dec'89 este impostura! Nu mai incerca sa mi-l scoti bazma curata sau "demascator de mafioti"; este foarte implicat in sistemul infractionar la nivel de bv incat a inceput sa-l cam frece la guler cadrilatele iar magura Codlei ii v-a fii cat de curand foarte familiara. Reciteste pentru a te lamurii postarea mea « Răspunde #3277 : Aprilie 27, 2008, 12:12:59 » la acelasi topic!!! De bine!
Memorat

• scheianul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul
« Răspunde #10 : Mai 04, 2008, 19:25:38 »

Scuze! La primul subiect "Dezvaluiri despre......
Memorat

• Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #11 : Mai 04, 2008, 22:34:40 »

[size=20Urmatorii... dupa ce vor fii reactii la aceasta lista!!! Daca nu... S-auzim numai de bine!pt][/size]
Reactie: l-am gasit pe administrator. Tu care esti?
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #12 : Mai 04, 2008, 22:44:01 »

Maior e presedinte de asociatie de revolutionari deci nu am cum sa il simpatizez. Din partea mea "drum bun" spre Codlea. Alta e treaba cu emisiunea. Fraudele de care vorbea el si de care scria in actele alea sant mult mai mari decat smechereala lui. Mult mult mult mai mari. Pai de ce sa il ancheteze numa pe el si pe aia sa ii lase in libertate. Pai se compara oul cu boul? Cum sa stea un director de banca liber cand a fost prins ca facea conturi fictive pe numele unor firme fara stirea lor si invartea banii prin ele prntru cateva duzine de bastani din Brasov si Bucuresti?
Eu cred ca nu-l inghititi pe Maior si va inteleg. Nu va inteleg insa cum de il urati atat de mult ca ura va intuneca judecata. Pai il arestezi pe unu ca trece strada pe unde nu trbe si te faci ca nu-i vezi pe spargatorii de banca pentru ca aia circula cu masina? Treaba voastra da sa stiti ca ma lasati cu gura cascata. Si nu sant din asociatia lui Maior sa stiti. Poate din bloc da trebe sa ma interesez ca nu mai stiu cum sta treaba.
Memorat
« Răspunde #13 : Mai 05, 2008, 08:55:07 »

Nani-Nani inca nu ai inteles ca incearca sa abata discutia in alta directie domnu presedinte/
Memorat
  • scheianul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul
« Răspunde #14 : Mai 05, 2008, 10:21:43 »

Hai ca esti culmea!!! Nu vrei sa-ti dau si nr. cartii de indentitate sau eventual nr. de cont bancar...
In privinta infractorului te rog sa te documentezi prealabil si apoi lanseaza-te in supozitii si presupuneri; ai la dispozitie pe forum-ul vechi toata documentatia necesara! Nu de alta, am evita lansarea unor discutii sterile! De bine!
Memorat

Pagini: [1] 2 3 ... 132
Schimbă forumul: