Main Content:

Pagini: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 51

[color=blue][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][b][b]Amintes

Este mult mai departe...decat de Marte..."postatoru' feisbucist si recsistent"...de aceasta capodopera cinematografica...!!!
Memorat

Este mult mai departe...decat de Marte..."postatoru' feisbucist si recsistent"...de aceasta capodopera cinematografica...!!!

Am crezut ca esti numai incuiat ! Wink Dar vad ca-ai aruncat si cheia ! Cheesy Cheesy Cheesy
Memorat

Am crezut ca esti numai incuiat ! Wink Dar vad ca-ai aruncat si cheia ! Cheesy Cheesy Cheesy

Am mancat-o...tu ai "halit-o"... Kiss Kiss Kiss
Memorat

Mda...De inteles...foametea in muntii Carpati !  Cheesy
Memorat

Totusi...nu mi-ati raspuns la o intrebare...asa ca...:

https://www.ongdb.ro/index.php/organizations/view?id=47763
Memorat

Locuiti intr-un oras de munte, totusi...dar daca ti-e foame iti trimit un pachet... Kiss Kiss Kiss
Memorat

Locuiti intr-un oras de munte, totusi...dar daca ti-e foame iti trimit un pachet... Kiss Kiss Kiss

Ai luat-o pe urmele "crapisorului" ? ? ? Cat iti trebuie sa 'procesezi' ? ? ? Grin Grin Grin
Memorat

Tot copy-paste :

"Neatza buna tutulor!Iar ma plictyisesc de mor!Shi ma duare ca cotor!Mi se-mbrehane cu spor!
Aberare umanum est!"

"GOD must love STUPID PEOPLE. HE made SO MANY!!!"

Valabil si pentru "crapisorii..."...si nu numai... Kiss Kiss Kiss
Memorat

" ''Domnisoarei (S)Pora ... i-or mai place carnaciorii ... 'moca' ... ? ? ?  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes''  Grin Grin Grin "

PROBABIL ca da... Smiley Avind in vedere ca , cam stie ce vorbeste ! Prin ianuarie 1990 . era trimisa de " sistem " prin Brasov pentru verificari discrete privind noua conducere revolutionara a Brasovului pe linia profesorilor universitari care au fost numiti de CFSN la conducerea Brasovului : Emil Stoica , Florin Crizbasan, Florin Andreescu, Sergiu Chiriacescu, Salajan Cornel etc.Despre asta ar putea spune mai multe distinsa profesoara universitara Marina Bucataru , la vremea aceea decan al facultatii de IL si secretara a Rectoratului Universitatii din Brasov! Asta " pour le  "connaisseurs " !  Cheesy Wink Kiss
 ! Cheesy Wink Roll Eyes
Memorat
Pagini: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 51
Schimbă forumul: