Main Content:

Pagini: 1 ... 48 49 [50] 51

[color=blue][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][b][b]Amintes

Mizerabil ca intotdeauna ! Dar vad ca vorbesti cu lux de amanunte despre propria ta experienta !
Nu evoluezi deloc si asta e destul de trist.
" E clar ! Tot incuiat te-am gasit ! Si se pare ca ai aruncat si cheia !  Grin Grin Grin "
[/size][/size][/color]
Clar... ? ? ?  Mizerabil... ? ? ?  Ca intotdeauna... ? ? ?  Poti incerca in Lb. Romana, te rog,... ? ? ?  Experienta am...cu sifonu'...dar NUMAI LA SPRIT... !!! Grin
Si cu..."sifoanele"...DAR...'ignorate'...'alergate'...'impiedicate'...etc. ... !!! Angry
Memorat

Un sfat ! Nu mai face pe desteptu' daca nu stii cit de incuiat esti !

Cauta unde vrei inclusiv in dexonline si vezi cum se scrie " intotdeauna " ! "Istetule " ! A se citi cu ghilimele !!!  Cry Angry Undecided
Memorat

Un sfat ! Nu mai face pe desteptu' daca nu stii cit de incuiat esti ! Cauta unde vrei inclusiv in dexonline si vezi cum se scrie " intotdeauna " ! "Istetule " ! A se citi cu ghilimele !!!  Cry Angry Undecided
https://www.youtube.com/watch?v=VgWl82rno6U   Nu de 'scris' era vb... "jet one" Kiss ...ci de "cand...intotdeauna..."...adica sa dai un ex. ... "pe asfalt...nu-n coceni..."... Grin Cry Grin
Memorat

"...O sursa apropiata de reprezentanti ai Ministerului de Interne care a dorit sa-si pastreze anonimatul a declarat pentru Ziare.com..."   Mai Florin...tot 'anonim'... !?  !?  !?
Memorat

Emilian Isaila, editorialist Ziare.com, acum aprox. o saptamana la  "I"realitatea lui Rares B., l-a proclamat pe Dacien Ciolos ... 'a fi fost' ... cel mai bun ... Premier ... din 1990 pana acum ...  !?  !?  !?
Memorat

Emilian Isaila, editorialist Ziare.com, acum aprox. o saptamana la  "I"realitatea lui Rares B., l-a proclamat pe Dacien Ciolos ... 'a fi fost' ... cel mai bun ... Premier ... din 1990 pana acum ...  !?  !?  !?
Memorat

Mai Razboinicu' Intunericului si tu ai citit " Arta razboiului " a lu'  Sun Tzu , ca si Dragnezu ' Huh
Memorat

Mai Razboinicu' Intunericului si tu ai citit " Arta razboiului " a lu'  Sun Tzu , ca si Dragnezu ' Huh
'Nu am citit-o' ... pentru ca ... EU ... 'AM SCRIS-O' ...  Cool Grin Cool Grin Cool
Memorat

Nu e cazul ... nu trebuie sa faci eforturi sa-ti  'amintes'TI ... tot aceeasi minte o ai ...  Grin Cry Grin Cry Grin
Memorat

Pai daca ai ajuns si de risu' lor ??! Ce ar mai fi de adaugat Huh  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin s.am.d.
Memorat

Tov. Cornea: Iti REamintesC: 227 : Ни шагу назад!  !!!
Memorat
Pagini: 1 ... 48 49 [50] 51
Schimbă forumul: