Main Content:

Pagini: 1 ... 7 8 [9]

STOP LEGII 341 PANA LA ELIMINAREA GOLANILOR DINTRE NOI !

Răspuns: STOP LEGII 341 PANA LA ELIMINAREA GOLANILOR DINTRE NOI !
« Răspunde #120 : Octombrie 19, 2017, 17:12:40 »

.....BRAVO MERCURIE.....SI TOTUSI MAI EXISTA OAMENI....BRAVO MERCURIE!!
Despre acest "aplaudac" nu mai are sens sa comentez...
Memorat
« Răspunde #121 : Octombrie 19, 2017, 17:18:47 »

Despre acest "aplaudac" nu mai are sens sa comentez...
Totusi...am omis (scuze)...si "sifon", "delator", "piroman", "mitoman"...s.a.m.d. ...
Memorat
  • mercurie2
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #122 : Octombrie 20, 2017, 08:47:57 »

Toata tevatura cu stoparea L 341, apoi cu punerea unor "revi" sa devina cersetori de profesie in numele tuturor, adaugand si faptul ca majoritatea asoc. de revi sunt subordonate... , toate acestea m-au facut sa deschid acest topic si sa trag un semnal de alarma.
Da, revii autentici trebuiesc pusi la adapostul legii, pt ca , asa cum stiu pe pielea mea, multi din servicii ne vor pielea...; din 89 ne tot hartuiesc..Insa nu putem sa ne defaimam la comanda. Trebuie sa revendicam drepturi, musai impreuna cu altii si pt altii, dar nu sa ne lasam transformati in cersetori.

Memorat

DATA VIITOARE VOTATI NATIONALISTI CRESTINI, CACI ACESTIA NU TRADEAZA SI NU FURA ! PANA NU ESTE PREA TARZIU, CACI ALTFEL SE PUSTIESTE ROMANIA SI VIN ALTII IN LOCUL NOSTRU !
« Răspunde #123 : Octombrie 20, 2017, 09:17:47 »

"multi din servicii ne vor pielea...; din 89 ne tot hartuiesc.."
In legatura cu aceasta 'teama', permiteti-mi sa raman la opinia mea : in majoritatea cazurilor este "auto"...indusa !!!
"Trebuie sa revendicam drepturi, musai impreuna cu altii si pt altii..."
Sunt total in asentimentul dvs., dar nu s-a realizat asa ceva (personal, cat am fost in stare, am sugerat asta tuturor Revolutionarilor cu care am luat legatura). Ori nu s-a putut...ori nu s-a dorit...; cred ca a doua varianta este cea plauzibila...
Memorat
« Răspunde #124 : Martie 14, 2018, 05:56:59 »

Esti dus cu pluta si se vede ca n-ai facut armata ! Daca puneau mitralierele pe revolutionari, acum eram precum Corea de Nord !
Mi se pare ? ? ? ... sau observ bine ... o parere de rau ... ca nu au pus mitraliere ... ? ? ?
Memorat
« Răspunde #125 : Martie 14, 2018, 06:02:06 »

Sa-i despartim pe criminali de revolutionarii in uniforma ! Eu am fost in evenimente si am facut deosebirea ! Voi unde ati fost ?
Concret...in ce 'evenimente' ati fost ? ? ? ... de ati constatat si existenta teroristilor (ale caror uniforme sunt, - conform afirmatiilor dvs. -, la 'nu mai stiu care' muzeu ? ? ? 
Memorat
« Răspunde #126 : Martie 14, 2018, 06:06:43 »

In anii 90' am fost urmarit si batjocorit de cei din servicii...Nu-i urasc si fac deosebirea intre cei care au pus umarul la o noua pagina de istorie si cei care au ramas incremeniti in deservirea uni faraon precum Ceausescu. Daca eu pot si tu trebuie sa poti, altfel se vede ca ai nimerit aici din greseala !
Chiar ''faraon''... ? ? ? Roll Eyes Shocked Grin Cry   Ori...o noua pagina de istorie ?...ori distrugerea tarii ?...hotarati-va...!!!
Memorat
« Răspunde #127 : Martie 14, 2018, 06:10:53 »

AAAH...'' DACA V-A LAUDAT "MR. PIRO_ _ _ _ L"..."NU MAI INDRAZNESC ... SA MAI COMENTUIESC"... Grin Grin Grin ''
Memorat
Pagini: 1 ... 7 8 [9]
Schimbă forumul: