Main Content:

Pagini: 1 [2] 3 4 ... 7

Loc de balacareli

• vasile
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: Loc de balacareli
« Răspunde #16 : Iulie 11, 2013, 18:19:02 »

Remus , asta nu e propaganda antibiserica ci este anti-popi.Una-i una ,alta-i alta, nu confunda popa cu biserica.
Atatia popi avem ca nu se mai vede biserica de ei!
Memorat
« Răspunde #17 : Iulie 15, 2013, 10:55:05 »

CORECT, asta nu e propaganda antibiserica ci este anti-popi.Una-i una ,alta-i alta, nu confunda popa cu biserica.
Atatia popi avem ca nu se mai vede biserica de ei!

http://documentare.digitalarena.ro/hc-ancient-aliens-03-the-visitors-2010/
Memorat
« Răspunde #18 : Octombrie 29, 2013, 06:37:36 »

Topicul micului tortionar in devenire.
Memorat
« Răspunde #19 : Octombrie 29, 2013, 06:41:48 »
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #22 : Octombrie 29, 2013, 09:39:55 »

Ce ma, nu-ti ajunge ca v-am lasat sa ne furati banane din jungla, acum ne denigrezi pt ca va spunem pe nume, adica hoti? Stiu ca va doare gandul ca voi face dezvaluiri despre magariile voastre, dar aceasta nu e tortura. Torturati o sa fiti cand vor afla oamenii ce pui de lele sunteti.

Cu ce umbla constipati in anus.
(Ei au dus la gura, dar...)
Memorat
« Răspunde #23 : Octombrie 29, 2013, 10:11:49 »

Ce ma, nu-ti ajunge ca v-am lasat sa ne furati banane din jungla, acum ne denigrezi pt ca va spunem pe nume, adica hoti? Stiu ca va doare gandul ca voi face dezvaluiri despre magariile voastre, dar aceasta nu e tortura. Torturati o sa fiti cand vor afla oamenii ce pui de lele sunteti.

Cu ce umbla constipati in anus.
(Ei au dus la gura, dar...)

" http://www.gandul.info/stiri/imaginea-balului-tortionarilor-cum-petreceau-de-craciun-ficior-si-visinescu-cei-doi-tortionari-acuzati-de-genocid-exclusiv-11360719 "
Ok. Cind voi mai avea timp o sa mai caut pe net niste cursuri de manipulare sa te ajut sa te perfectionezi in munca.Ca sa fie mindri de tine inaintasii tai tortionarii veseli si cu pensii uriase.Poate ne postezi si noua niste poze de la balul tortionarilor de anul trecut ! Grin Grin Grin
Memorat
  • King
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #24 : Ianuarie 24, 2014, 20:59:59 »

Urangutane? Ups!
Marius, as vrea sa facem cunostinta, sa ne intalnim la o cafea, pe-o creanga, sa punem de-o afacere impreuna. Ce zici, niste vibra, ar avea trecere garantata la babele din Hermanstadt? Peste o luna, max doua, iti trimit din Canada. Marfa ieftina, la mana a doua. Se poate castiga fb la dif de pret. Pui pe cineva sa le spele putin, poate o anga chiar pe Iulia si ne facem si noi banii de Antile. Ce spui?

DA!DA!DA! Si "fratele meu de craca" eu propun sa luam si "gasca"cu noi!N-om fi noi multi, dar punem de un charter pina acolo.Iar la "angajata" i-om lasa niste baxuri din licoarea care-i place.
Memorat

The path of the righteous man is beset on all sides by the iniquities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness.
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #25 : Ianuarie 24, 2014, 21:09:30 »

Nişte vibra!?! Da, da, posibil.
Foca i-a cam făcut vânt lui Dildău.
http://www.vplay.ro/watch/u47fx344/
Memorat
« Răspunde #27 : Martie 14, 2014, 02:52:23 »

Dupa " bambilici " , il avem acum si pe " Balacarici /43.de "! Asa ca am mutat " Vesteji-torul " la topicul potrivit , unde putem continua dialogul : http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?action=profile;u=366 "
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #28 : Martie 14, 2014, 10:25:51 »

Dialogul nu-si prea are rostul intre un revolutionar si o tentativa de revolutionar. Dumneata nu esti nimic mai mult decat un candidat la titlul de impostor, dar nici pe acela nu l-ai obtinut. Ma mir ca nu iti dai seama cat de ridicol esti.
Memorat
  • gogiie
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #29 : Martie 14, 2014, 10:37:01 »

MA SI MIR CUM DE UNI NU ISI DA SEAMA CA NU E TREABA MAGARULI DE UNDE BEA OILE APA SI SE TOT BAGA IN SEAMA DE APACA AR FI CU CERTFICAT PE BUNE DUPA CE O COTIZAT LA GREU  HAI SIC
Memorat
Pagini: 1 [2] 3 4 ... 7
Schimbă forumul: