Main Content:

Pagini: 1 ... 4 5 [6] 7

Loc de balacareli

Răspuns: Loc de balacareli
« Răspunde #75 : Februarie 01, 2018, 22:18:49 »

" '' Nici pe 'Youtube' Roll Eyes...nu-ti gasesti locu' ('potrtivitule' Shocked) Cry ...!!! '' Grin Grin Grin "
Mataluta in schimb esti fericit ! Ti=ai gasit topicul potrivit !!! Grin Grin Grin " Case closed " !!!  Grin Grin Grin Grin Grin

Soric...fata de tine...e 'talent'...!!! ? ? ? Roll Eyes Angry Grin Kiss
Memorat
« Răspunde #76 : Februarie 01, 2018, 22:22:26 »

Ti-e frica de adevar Radulescule...
NICIODATA !!!!! Cool Cool Cool Cool Cool ..... 'spirule Cry Cry Cry Cry Cry'...
Atunci de ce te enervezi cand cineva intreaba de tine, 'in ce calitate' si alte cacaturi ?
Memorat
« Răspunde #77 : Februarie 01, 2018, 22:30:24 »

Atunci de ce te enervezi cand cineva intreaba de tine, 'in ce calitate' si alte cacaturi ?
M-ai 'perceput' vreodata'...ca fiind enervat ? ? ? Grin Grin Grin  Ziceai ceva...de niste 'citate'... Roll Eyes Grin Kiss
Memorat
  • RaduSpiru
  • Vizitator
« Răspunde #78 : Februarie 01, 2018, 22:47:15 »

M-ai 'perceput' vreodata'...ca fiind enervat ? ? ? Grin Grin Grin  Ziceai ceva...de niste 'citate'... Roll Eyes Grin Kiss
Te-am perceput ca fiind un bagator de seama.
Dar in cazul de fata...
'Care colegi, milogule ? ? ?  In ce calitate ai intrebat si pe cine ? ? ?  Sub(l)inginere... Cry Cry Cry'
O da, nu esti nervos...
Memorat
« Răspunde #79 : Februarie 01, 2018, 22:59:13 »

Radut..., ai fost si tu la CEDO - 'mangleala' (adica 'cerseala"...) ? ? ?  Eu (in ce ai citat) ma adresam unui  subinginer (metamorfozat * 4 (patru) ? ? ? !!!)..., nu tie sau...vreunui inginer... Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #80 : Februarie 02, 2018, 01:28:31 »

" Te-am perceput ca fiind un bagator de seama.
Dar in cazul de fata...
'Care colegi, milogule ? ? ?  In ce calitate ai intrebat si pe cine ? ? ?  Sub(l)inginere... Cry Cry Cry'
O da, nu esti nervos..."

Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #81 : Iulie 26, 2018, 02:40:26 »

Atentionez pe cei care obisnuiesc sa balacareasca oricand si pe oricine ca vor avea parte de acelasi tratament din partea mea, indiferent daca motivele lor sunt sau nu legitime, reale sau nu !
take care! I'm watching you

'Atentionai' Huh...TU Shocked..."din partea mea"...da'  cine/ce   erai/esti ... !?  !?  !?  Grin Cry Grin Cry Cool
Memorat
« Răspunde #82 : Iulie 26, 2018, 02:45:33 »

Ce ziceai tu despre ADEVAR..., Spirule... ? ? ?  Huh Shocked Grin Cry Cool
Memorat
« Răspunde #83 : Iulie 26, 2018, 03:04:26 »

pentru    Lucian Radulescu
  în loc să mă înjuri pe mine de mamă mai bine i-ai înjura pe colegii tăi din AS Jilava. Eu nu am făcut altceva decât SĂ ÎI ÎNTREB pe cei care te cunosc mai bine dacă ceea ce spun unii din respectiva organizaţie ESTE  A D E V Ă R A T   sau NU   !!
  P.S  data viitoare când mai spui ceva despre mama mea aşteaptă-te şi la consecinţe.

Petrica..., intr-un an si jumatate 'ii scriam biografia lui Trump'... Grin   Sandele, Sandele..., 'MANENT'... !!! Cool    Nu spun..., doar te intreb..., i-a marit pensia...esti multumit cat de cat... !? !? !?  Grin Cry
Memorat
  • RaduSpiru
  • Vizitator
« Răspunde #84 : Iulie 26, 2018, 06:11:48 »

Ce ziceai tu despre ADEVAR..., Spirule... ? ? ?  Huh Shocked Grin Cry Cool

Despre ADEVAR ?
Ok.
Adevarul e ca esti un bou !
Memorat
« Răspunde #85 : Iulie 26, 2018, 07:35:01 »

Latraule..., daca iti semana (la "inteligenta" si "bun-simt")...cel (cei) care-au 'comis-o' nu merita (u) nici macar o ora pt. LCM...dand dovada de un deosebit 'spirit civic'... !!! Grin Grin Grin
Memorat
  • RaduSpiru
  • Vizitator
« Răspunde #86 : Iulie 26, 2018, 07:38:23 »

Incearca sa fi mai coerent.
Sau mai lasa bautura.
Memorat
« Răspunde #87 : Iulie 26, 2018, 07:52:55 »

Incearca sa fi mai coerent. Sau mai lasa bautura.
N-am fost atent...'am scris in japoneza'... Embarrassed   COERENT...CLAR...CONCIS...ERA VORBA DE TAC-TU... !!! Grin    N-ai inteles de prima data Shocked...inclin sa cred...ca ''tot o poveste a fost''... !? !? !? Huh Cry
Memorat
« Răspunde #88 : Iulie 26, 2018, 09:41:55 »

Inca odata, pentru tine. PSD nu e Romania, sau steagul Romaniei. Deci, MU*E PSD, nu e MU*E Romania. E doar MU*E PSD. La fel cum si astia de la PS(D)News, nu sunt decat niste slugi mu*ste.
V-ati 'consultat'...pt. raspunsuri... ?! ?! ?! Huh : https://www.youtube.com/watch?v=yspFyhnQUZM   ''Incercati la un medic Cry...sau...la PERIPRAVA... !!!'' Grin
"Romani plecati din tara...acum 12-14 ani...din cauza lui Dragnea..." ? ? ? Shocked   2018-12=2006.  2018-14=2004. !!! Cool
Memorat
  • RaduSpiru
  • Vizitator
« Răspunde #89 : Iulie 26, 2018, 12:14:24 »

Incearca sa fi mai coerent. Sau mai lasa bautura.
N-am fost atent...'am scris in japoneza'... Embarrassed   COERENT...CLAR...CONCIS...ERA VORBA DE TAC-TU... !!! Grin    N-ai inteles de prima data Shocked...inclin sa cred...ca ''tot o poveste a fost''... !? !? !? Huh Cry

Bai, Radulescule... pana la un punct eu te inteleg.
E greu sa fi o trompeta, din ce in ce mai coclita, in slujba unor borfasi, despre care si tu, chiar si in secret si prostia ta, incepi sa intelegi care-i adevarul, dar nu te lasa simplismul capos al mintii tale sa o recunosti.
Inteleg si ca, in incercarea disperata de a fi haiosul forumului, ai ajuns sa razi doar tu de "glumele" tale.
Ce nu inteleg insa... de ce trebuie sa te comporti ca un gunoi fara strop de onoare si sa bagi in discutie parintii oponentului, chiar si atunci cand acela se pisa pe tine cu bolta ?
Repet, pe tine, doar pe tine, nu pe ma-ta.
Memorat
Pagini: 1 ... 4 5 [6] 7
Schimbă forumul: