Main Content:

Pagini: 1 ... 5 6 [7]

Loc de balacareli

Răspuns: Loc de balacareli
« Răspunde #90 : Iulie 26, 2018, 12:55:29 »

Bai, Radulescule... pana la un punct eu te inteleg.
E greu sa fi o trompeta, din ce in ce mai coclita, in slujba unor borfasi, despre care si tu, chiar si in secret si prostia ta, incepi sa intelegi care-i adevarul, dar nu te lasa simplismul capos al mintii tale sa o recunosti.
Inteleg si ca, in incercarea disperata de a fi haiosul forumului, ai ajuns sa razi doar tu de "glumele" tale.
Ce nu inteleg insa... de ce trebuie sa te comporti ca un gunoi fara strop de onoare si sa bagi in discutie parintii oponentului, chiar si atunci cand acela se pisa pe tine cu bolta ?
Repet, pe tine, doar pe tine, nu pe ma-ta.

Bai Spirule...eu nici macar asta nu incerc...sa te inteleg. Grin Cry Grin
Mie nu mi-e greu sa fiu   "o..."/"in..." ... IMI ESTE IMPOSIBIL ... !!! Cool   Insa vad ca tie iti este f. usor... !!! Cry
Nu intelegi nimic, motivul fiind extrem de simplu...NU POTI/NU AI CUM/NU AI CU CE... !!! Cry   Sau...NU AI VOIE... ? ? ? Shocked
Aici m-ai   ''incurcat/pierdut''   un pic...  Embarrassed Grin Angry   Ai vreun (nu, nu martor...) exemplu concret al "vitejiei" clamate...''proprie'' sau ''figurata''... ? ? ? Grin Cry Grin
'' "Repet" Kiss...nu te pot refuza...la insistentele tale..."pot fi si necrofil"... Grin  '' 
P.s.  'Pot fi' = 1 'i'...'sa fii' = 2 'i'... Kiss "viteazule" Cry

Memorat
« Răspunde #91 : August 09, 2018, 16:03:45 »

Bravo mai puscarie ! De morti numai de bine, dar a fost un spagar care lua mita in mod organizat pentru procese penale aranjate !
Esti bolnav rau, Corneo... !!!    Da' de tine...nu cred ca va spune multa lume...'de bine'... !!!
Memorat
  • MariusAugustin
  • Vizitator
« Răspunde #92 : August 09, 2018, 16:34:46 »

MANA    LUI   BASESCU    AR FI FREDONAT      ;;;;ANA    LUGOJANA ;;;   IN FAIMOASA   OPERETA     CREEATA DE  ;;FILARET  BARBU ;;;   ;;;SPIRITUL POLEMIC    LUGOJEAN      INTERBELIC !!!
Memorat
« Răspunde #93 : August 09, 2018, 16:47:49 »

MANA    LUI   BASESCU    AR FI FREDONAT      ;;;;ANA    LUGOJANA ;;;   IN FAIMOASA   OPERETA     CREEATA DE  ;;FILARET  BARBU ;;;   ;;;SPIRITUL POLEMIC    LUGOJEAN      INTERBELIC !!!
...MANA LUI  BASESCU...
DA !!!  Indirect... !!!  Aveti alta parere... ? ? ?
Memorat
« Răspunde #94 : August 09, 2018, 23:52:31 »

Silviu, de unde sti ca a fost asasinat ? Dupa relatarile din presa se pare ca e vorba de traditionala indolenta romaneasca ! Sint pline spitalele de astfel de acte de indolenta ! Eu m-am confruntat cu astfel de nesimtiri ale unei doctorite in februarie cind am fost internat in spital.Acum infractorii politici au nevoie de un " martir " pentru a justifica legile amnistiei ! Tot umbra fricii de puscarie a lui Dragnea apare in fundal...
Daca ar fi spus-o altcineva...poate avea credibilitate 50 % (doar 'pe spuse')... Embarrassed Roll Eyes Cool   Da' tu, mai Cornea ... 'CANCI'...'NEMA'...'IOC'...'DELOC'... !!! Cry  Si la spital m-ai facut de ras... !? Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #95 : August 10, 2018, 00:33:49 »

La Manastirea Balaceanca.
mercurie, ai ramas fara medicamente ?
De ce, de cine va e asa de frica ?
Ceea ce crezi tu, este fix zero pentru mine. Si in general ceea ce crede si restul lumii.
Bai Spirule..., esti  'plin' ... de 'multa _ _ OST _ _ , _ UI _ etc.'... !!!      NUMAI  DE  ADEVAR  SI  ARGUMENTE...NUUU  !!!
Memorat
« Răspunde #96 : August 10, 2018, 15:17:38 »

Dar...'faimoasa strigatura' : "Nu ne vindem tara"  ... cu actuala : "Diaspora nu vinde tara"...o avea vreo legatura... !?  !?  !?      P.s.  Opereta „Crai Nou” de Ciprian Porumbescu va place ? ? ?
Memorat
  • MariusAugustin
  • Vizitator
« Răspunde #97 : August 12, 2018, 00:41:33 »

loc de balacareli
Memorat
  • MariusAugustin
  • Vizitator
« Răspunde #98 : August 12, 2018, 00:44:35 »

ce loc
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #99 : August 12, 2018, 01:43:43 »

Ups!   A reaparut dracusorul castrat!   Asta-i ca Perju, D-zeu sa-l ierte: si-a m facut un nick!
Dle admin, prevad o noua era de plictis pe forum din cauza fixismelor astuia. Block, please!

Memorat
Pagini: 1 ... 5 6 [7]
Schimbă forumul: