Main Content:

Pagini: 1 ... 298 299 [300] 301 302 ... 647

Dezvaluiri despre Revolutia Romana din 1989

Răspuns: Dezvaluiri despre Revolutia Romana din 1989
« Răspunde #4485 : August 30, 2008, 21:11:59 »

Dar, Domnule Iosif, nimeni nu va reproseaza ceva. Noi aici discutam despre mesajele Domnului Fesan. Nu o luati personal, doar pentru ca ne-ati facut serviciul de a ne comunica acest mesaj. Nu cred ca este careva pe forum adeptul uciderii mesagerului. El isi face doar datoria.
Poate ne dati si alte amanunte daca tot ati fost acolo.
Memorat

Blogul lui DOFTOREANU pe www.iuliandoftoreanu.blogspot.com
Blogul lui MAIOR pe www.maiorlazardorin.blogspot.com
Blogul ROMEXTERRA BANK pe www.mkbromexterra.wordpress.com
CREATORII DE IMAGINE - www.maroma.ro
FERMA LU'TATICU - www.facebook.com/FermaLuTaticu
EU - www.facebook.com/iuliandoftoreanu
« Răspunde #4486 : August 30, 2008, 21:17:56 »

Un exemplu de inductie gresita (putem toti sa fim supusi ei, deci va rog sa considerati urmatorul citat ceea ce e, un simplu exemplu): <<Nu ne-am lamurit,lipseste motivatia de ce se amîna""Marele Congres". Cui îi este frica de "taieraea capului sf.Ion"?Sau înca jocurile nu sint facute?>>
Explicatia (aflata la intrunirea de ieri) e simpla, chiar banala: sala inchiriata se afla in renovare si finalizarea a intarziat - vineri, inca se montau scaune.
« Ultima modificare: August 30, 2008, 21:21:25 de către razvan »
Memorat
« Răspunde #4487 : August 30, 2008, 21:28:15 »

Un exemplu de inductie gresita (putem toti sa fim supusi ei, deci va rog sa considerati urmatorul citat ceea ce e, un simplu exemplu): <<Nu ne-am lamurit,lipseste motivatia de ce se amîna""Marele Congres". Cui îi este frica de "taieraea capului sf.Ion"?Sau înca jocurile nu sint facute?>>
Explicatia (aflata la intrunirea de ieri) e simpla, chiar bnala: sala inchiriata se afla in renovare si finalizarea a intarziat - vineri, inca se montau scaune.

Mulumesc pentru raspuns dar chestia cu sf Ioan este afirmatia lui Costin pe ddtv.Aveti de gind sa ma banati?Va deranjez cumva?
Ma pot bana singur? Cui este frica de "Virginia Wolf"
Nu stiam ca orice postare o luati in nume personal,era vorba despre Maior,nu despre "capul forumistilor"
Sa fim seriosi !
Memorat
« Răspunde #4488 : August 30, 2008, 21:31:38 »

Foarte interesante siscutiile astea de pe CosmosTV cu fesan. Vedeti ca sunt mai multe seriale. La un moment dat, moderatoarea arata si o fotografie de la revolutie, falsificata grosolan, cu fete de impostori adaugate in multime. Merita sa vedeti. Ma intreb daca impostorii aia si-au luat cartonul.
http://www.dailymotion.com/related/x4v8lf_fesan-puiu-nicolae-la-cosmostv-part_news/video/x4vza1_fesan-puiu-nicolae-la-cosmostv-part_news?from=rss

Domnule, fotografia respectiva e pe pe Portal, pe Home - acum in partea de jos dar, la inceput, chiar in zona cea mai vizibila - de aproape un an. Exista si un apel prin care se cer informatii despre acel fals si despre eventualii impostori din fotografie. Nu s-a primit nici un fel de informatie. Ce pot sa deduc din aceasta experienta? Dar suntem viteji si hotarati sa facem dreptate, nu-i asa?!
« Ultima modificare: August 30, 2008, 21:38:02 de către razvan »
Memorat
« Răspunde #4489 : August 30, 2008, 21:36:59 »

Sunt postari pe care le iau in nume personal atunci cand imi sunt adresate explicit. Nu e cazul aici insa. Am precizat doar: "va rog sa considerati urmatorul citat ceea ce e, un simplu exemplu". Sper ca e ok acum.
Memorat
« Răspunde #4490 : August 30, 2008, 21:46:45 »

Pentru mine este totul "OK" dar tocmai pe mine sa ma dati ex?
Ma simt ca la " sedintele cu parintii" ,cind faceam boacane!
O seara linstita va doresc!
Memorat
« Răspunde #4491 : August 30, 2008, 21:53:56 »

Se mai intampla... Cand ne vom cunoaste, voi da o cafea si voi veni cu un buchet de flori. Noapte buna!
« Ultima modificare: August 30, 2008, 21:55:19 de către razvan »
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4492 : August 30, 2008, 22:20:55 »

Voi discutati daca Fesan a avut sau nu gheata in paharu de apa minerala pe care l-a baut la masa revolutionarilor de dupa consiliu de la Brasov. Cred ca a fost o masa ca asa e obiceiu. Da nu ati observat ceva chiar aici pe forum. Hai ca va astept. Sa vedem care se prinde despre ce e vorba.
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4493 : August 30, 2008, 23:02:48 »

Am invatat sa joc pe internet la distanta... cu baiatu meu care e in vacanta la mare. E ceva. Acum plec acasa. Vad ca nu ati descoperit nimic dar vad si ca nu va intereseaza pentru ca nu intrebati nimic. Somn usor.
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4494 : August 30, 2008, 23:14:00 »

Plec sa beau o bere in cinstea paginii 300 de pe subiectu asta. Am scris si eu catusi de cat la forumu asta. Vedeti ca tot as fi fost bun de moderator. Aici as fi inchis forumu si deschideam unu nou. Primu subiect ar fi fost congresu benere. Al doilea instalarea ghilotinei in fata primariei generale. Al treilea fuga cu elicopteru de la Cotroceni. Ultimu (mai propuneti si voi) ceva palpitant ca sa creasca numaru membrilor forumului: intoarcerea flotei fantoma in portu Constanta. Fac ce fac si tot la ai mei de la mare ma gandesc. Somn usor.
Memorat
« Răspunde #4495 : August 31, 2008, 12:02:55 »

In primul rind vreau sa doamnei care a lasat sa se inteleaga ca tac pentru a primi mai repede actele noi.Daca credeti asta va inselati doamna Maria.Eu am depus actele din 2004 si inca astept,asa ca nu va faceti griji nu ma ascund dupa deget si nici fata mare nu sunt.
Memorat
« Răspunde #4496 : August 31, 2008, 12:57:03 »

Cine imi poate raspunde si mie daca intradevar trebuie sau nu invitatie la acest congres sau nu?
Memorat
« Răspunde #4497 : August 31, 2008, 16:27:54 »

Nu e nevoie de invitatii. Am aflat ca fiecare presedinte isi stabileste oamenii cu care vine. La intrare nu vor patrunde si altii pentru ca sala va fi intr-o locatie a M.I. si vor fi verificati la intrare si se vor face inclusiv controale. Deci va fi cam militarizat congresul asta. Sfatul meu este sa afli daca asociatia de car ti participa la congres. In cazul in care va veni o delegatie, cere-i presedintelui sa te treaca pe lista. E cel mai simplu si cel mai sigur.
Ca noutate. In centru Brasovului se poate intra pe internet de pe strada. Eu sint pe o terasa acum. Hai noroc.

Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4498 : Septembrie 01, 2008, 11:48:24 »

Astazi plec de la serviciu cu un leptop. Nu stiu cum o rezolv cu conexiunea acasa da va invit la o discutie in seara asta.
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4499 : Septembrie 02, 2008, 09:14:06 »

Iertare doamnelor si domnilor. Nu am reusit sa rezolv minunea de conexiune. De taceam filozof ramaneam. O sa mai incerc da fara invitatii riscante.
Memorat
Pagini: 1 ... 298 299 [300] 301 302 ... 647
Schimbă forumul: