Main Content:

Pagini: 1 ... 314 315 [316] 317 318 ... 647

Dezvaluiri despre Revolutia Romana din 1989

• Marilena
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: Dezvaluiri despre Revolutia Romana din 1989
« Răspunde #4725 : Octombrie 05, 2008, 16:48:10 »

Anagelu a sunat la spitalul judetean de dimineata,acum 1 ora am sunat si eu la medicul de garda dar din pacate doctorii de acolo sint f distanti si nu vor sa dea detalii mai amanuntite despre starea lor de sanatate.
Memorat
« Răspunde #4726 : Octombrie 05, 2008, 16:50:32 »

Imi pare rau ca am vazut cu intarziere acel mesaj. Dar sa stiti ca domnul Trapiel este un om saritor si-i va ajuta cu siguranta. O zi cu vesti mai bune tuturor.
Memorat
« Răspunde #4727 : Octombrie 05, 2008, 16:52:19 »

Anagelu a sunat la spitalul judetean de dimineata,acum 1 ora am sunat si eu la medicul de garda dar din pacate doctorii de acolo sint f distanti si nu vor sa dea detalii mai amanuntite despre starea lor de sanatate.
Probabil doctorii dau relatii numai la membrii familiei.Eu le doresc insanatosire grabnica. 
Memorat
  • lenia
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4728 : Octombrie 05, 2008, 16:54:11 »

speram ca prin dumnavoastra sa avem vesti privind starea lor de sanatate. Va multumim domnule administrator si ii multumim si domnului Trapiel pe care il asteptam, prin dumneavoastra, sa ne dea cat mai repede vesti bune.
Memorat

Ca sa cureti un lucru, murdaresti un altul.Dar poti murdari mai multe lucruri fara a curata nici unul.
  • Marilena
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4729 : Octombrie 05, 2008, 16:55:38 »

SI eu am crezut la fel dar NICOLETA a sunat la spital si s-a prezentat ca o ruda apropiata si a cerut detalii despre starea lor de sanatate si tot degeaba. Medicii au fost f zgirciti in amanunte.
Memorat
« Răspunde #4730 : Octombrie 05, 2008, 17:14:57 »

VA SALUT PE TOTI ,REVOLUTIONARILOR!NU AM PREA MULT TIMP LA DISPOZITIE,DAR VA MULTUMESC TUTUROR CELOR CARE SUNTETI ALATURI DE BUNUL MEU PRIETEN,TINEL SI DE SOTIA ACESTUIA.VA MULTUMESC TUTUROR CELOR CARE SUNT ALATURI DE EI,ACOLO LA PIATRA NEAMT SI NE AJUTA SI PE NOI SI PE EI...DE LA INIMA LA INIMA...AMINTESC CA TINEL SI DANA NE-AU AJUTAT FOARTE MULT IN ACTIUNILE UMANITARE DE LA TECUCI...SI DUMNEZEU,ACOLO SUS ARE GRIJA DE EI...REVIN PE SEARA,VA SARUT PE TOTI...
Memorat
« Răspunde #4731 : Octombrie 05, 2008, 17:53:54 »

Doresc insanatosire grabnica atit lui Tinel cit si sotiei sale.
Memorat
  • Marilena
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4732 : Octombrie 05, 2008, 18:13:16 »

Un coleg de-al nostru Sandu s-a oferit sa plece miine la Piatra Neamt la Tinel. Daca considerati ca trebuie sa-i trimiteti ceva lui Tinel o puteti face prin Sandu.Bravo Sandu!! Esti un om extraordinar!! iti multumim!!!
Memorat
  • LRD-S ,NR.47
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil sine Deo!
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4733 : Octombrie 05, 2008, 18:46:51 »

Sunt impresionat de solidaritatea dumnevoastra si de ajutorul dat colegului nostru si sotiei lui aflati in suferinta.Le doresc si eu insanatosire grabnica.
Memorat

Nihil sine Deo!!
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4734 : Octombrie 05, 2008, 19:49:45 »

SINCERE CONDOLENTE FAMILIEI CELUI CARE A FOST ,  AL NOSTRU COLEG DIN REVOLUTIE, DORU BEDREAGA.
 DUMNEZEU SA IL POARTE, IN CARUL SAU DE BIRUINTA!
Memorat
« Răspunde #4735 : Octombrie 05, 2008, 20:06:14 »

Dragii mei...am reusit sa vorbesc cu dana sotia lui tinel...ea e cat de cat bine...o doare putin capul....tinel e mai grav..nu prea poate vorbi..in plus mai era o persoana cu ei in spate in momentul accidentului..care e internata la sectia chirurgie a aceluiasi spital judetean..
Memorat

"Numai doua lucruri sunt infinite, universul si prostia umana, si de univers nu sunt atat de sigur." - Albert Einstein
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4736 : Octombrie 05, 2008, 20:15:29 »

Stimati Forumisti:
daca aveti ceva timp, accesati:
htpp://zonainterzisa.ro/index.php/economic/102-criza-bancara-mondiala-a-fost-declansata-intentionat  si:
htpp://video.google.com/videoplay?docid=259284298193847598.

Probleme care  ne si va privesc!
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4737 : Octombrie 05, 2008, 20:18:03 »

Dorim insanatosire grabnica, atit lui Tinel, cit si sotiei sale!
Memorat
  • Mindry
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4738 : Octombrie 05, 2008, 20:24:41 »

Criza a fost creata intentionat , marea putere mondiala MASONERIA este puterea care schimba guverne ,presedinti si de altfel tot ce se intampla pe aceasta planeta se face doar cu acordul si la ordinul lor.

Insanatosire grabnica lui Tinel, sotiei si pasagerului ocazional !
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4739 : Octombrie 06, 2008, 00:46:43 »

Sper ca fostul membru al forumului rinelus UNCRR, adica Tinel, sotia sa si a treia persoana din masina accidentata sa nu fi patit nimic grav si sa-si revina grabnic. Cred ca liderul revolutionarilor din Piatra Neamt merita felicitari pentru promptitudinea de care a dat dovada sarind in ajutorul unui revolutionar aflat in dificultate. Cati dintre noi am fi procedata la fel intr-o duminica dupa amiaza, tarziu si pe ploaie. Ma bucur ca revolutionarii nemteni au un asemenea lider.

Sa incepem noua saptamana frumos. Va propun un link (daca tot e la moda) cu un cantec foarte inspirat al formatiei Fhoenix. http://www.youtube.com/watch?v=adRO9ouMolc&feature=related
Memorat
Pagini: 1 ... 314 315 [316] 317 318 ... 647
Schimbă forumul: