Main Content:

Pagini: 1 2 [3] 4 5 ... 647

Dezvaluiri despre Revolutia Romana din 1989

• ctiron
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: Noul forum
« Răspunde #30 : Decembrie 11, 2007, 08:08:56 »

cand accesezi s.s.p.r-ul intradevar apare: Acest domeniu urmeaza sa fie deconectat ! Contactati urgent SC ISOFT SRL la numerele de telefon 0731909880 /0720443300 fax 0268422110, email office@isoftware.ro!

« Ultima modificare: Decembrie 11, 2007, 08:10:29 de către ctiron »
Memorat
  • razvan
  • Administrator
  • Membru
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #31 : Decembrie 11, 2007, 09:33:05 »

Site-ul SSPR are 280.000 afisari lunar (cam de 1000 de ori mai mult decat un site normal) si aceasta chestiune blocheaza serverul actual. In scurt timp aceasta problema se va rezolva iar site-ul nu va fi deconectat.
Memorat
« Răspunde #32 : Decembrie 11, 2007, 09:43:17 »

Nu stiu cum intrati voi pe site-ul SSPR -ului dar cel mai usor este :Alexandru2006.spaces.live.com iar de la el de pe site se intra fara probleme la SSPR.Mai grav este ca CPDR are atita timp de cind nu mai afiseaza nimic oare au intrat in vacanta si noi nu stim ?
Memorat
  • Nr. 1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #33 : Decembrie 11, 2007, 10:01:36 »

Ziua buna, tuturor. Pt. jean_ilie: asta nu e cel mai grav, ci faptul ca au doar 4 sau maxim 5 zile lucrate pe luna. Cam putin fata de volumul de dosare care stau si-si asteapta randul la comisie. Prin comparatie cu alte comisii ale aceluiasi parlament CPRD nici nu exista ca activitate.
Memorat
  • Nr. 1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34 : Decembrie 11, 2007, 10:12:32 »

Ma bucur ca suntem dinnou activi, sper sa ne adunam cat mai curand.
Memorat
  • Nr. 1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #35 : Decembrie 11, 2007, 10:16:29 »

Va las, va doresc o zi buna si ne mai "vedem". PACE VOUA, PACE IN SUFLETELE VOASTRE.
Memorat
« Răspunde #36 : Decembrie 11, 2007, 10:17:39 »

Pentru Rinelus:In ultimul timp nu m-am simtit asa de bine si de aia nu am mai luat legatura cu tine scuze anticipate.
Memorat
  • Marilena
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #37 : Decembrie 11, 2007, 10:23:30 »

buna dimineata!! observ ca din momentul ce acest forum a fost inchis ,site sspr nu prea a mai fost o sursa de informatie. se apropie comemorarea revolutiei. de ce nu se afiseaza programul de comemorare,sumele de bani care le-au fost aprobate asociatiilor ,destinatia impusa pt cheltuirea banilor.nici programarea la comisia nu mai e afisata. adik mawi nimic. din cind in cind se mai publica cite ceva. alooooooooooo,domnule ministru....doar atita faceti la sspr? nu cred..si stiu ca nu e asa. dar daca nu faceti public se pot da nastere la multe interpretari.
Memorat
  • LRD-S ,NR.47
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil sine Deo!
  • Vezi Profilul
« Răspunde #38 : Decembrie 11, 2007, 21:43:25 »

BLOCUL NAŢIONAL  AL REVOLUŢIONARILOR-1989 ROMÂNIA

COMUNICAT

În data de 18 decembrie 2007, la orele 10.30, la PALATUL COPIILOR din Bucureşti, va avea loc CONGRESUL  EXTRAORDINAR al BLOCULUI NAŢIONAL AL REVOLUŢIONARILOR-1989 ROMÂNIA ( BNR 89 ) organizat de BIROUL EXECUTIV AL CONSILIULUI NAŢIONAL AL BNR 89. Temele principale care vor fi dezbătute sunt:

* Nemulţumirile revoluţionarilor faţă de modul în care organele abilitate ale statului au acţionat pentru AFLAREA ADEVĂRULUI ISTORIC DESPRE REVOLUŢIA ANTICOMUNISTĂ DIN DECEMBRIE 1989.

*Nemulţămirile revoluţionarilor referitoare la modul în care decurge preschimbarea certificatelor de revoluţionar, în baza Legii 341/ 2004.

Cu ocazia acestui Congres Extraordinar,  domnul Dorin Lazăr Maior preşedintele BNR-89 şi George Costin, preşedintele Asociaţiei Metrou Bucureşti  vor face propuneri cu privire la deblocarea  procesului de preschimbare a certificatelor de revoluţionar.

PREŞEDINTE BNR 89
                                                                               DORIN LAZĂR MAIOR
Memorat

Nihil sine Deo!!
  • Marilena
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #39 : Decembrie 11, 2007, 22:14:35 »

te rog sa precizezi cum se face si accesul celor care sint interesati sa participe la acest congres.
Memorat
« Răspunde #40 : Decembrie 11, 2007, 22:41:40 »

Salut si eu aparitia noului forum,va salut si pe voi.Probabil ca ne-am simtit reciproc lipsa.Jean,te rog mult nu uita sa mergi cat mai repede cu doamna la Parchetul Militar pentru ca timpul trece. In privinta tentativei acelui nemernic de a te scoate din termen,te asigur ca am in sertar acea completare pe care respectivul ti-a cerut-o in plus doar pentru a te bloca.O depun in prima zi de prorogare a termenelor,nu te-am uitat chiar daca nu am mai vorbit la telefon de doua luni.Te salut si pe tine Tinel si ma bucur nespus ca pana la urma ati scapat de masinatiile mizerabile ale aceluiasi individ.Nu-i doresc decat sa-i plateasca Dumnezeu dupa dreapta Lui judecata.Sper ca nu va mai intra cu nici un pseudonim pe noul forum,indemnandu-ne sa devenim turnatori.O strangere de mana sincera tuturor oamenilor de buna credinta care vor da viata noului forum.Daniel Purec
Memorat
  • LRD-S ,NR.47
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil sine Deo!
  • Vezi Profilul
« Răspunde #41 : Decembrie 11, 2007, 23:23:02 »

te rog sa precizezi cum se face si accesul celor care sint interesati sa participe la acest congres.

Eu doar am preluat anuntul de pe portalul vechi.Nu stiu cum se procedeaza in cazul participarii revolutionarilor la congres.
Memorat

Nihil sine Deo!!
  • dorianakis
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • I WANT TO BELIEVE
  • Vezi Profilul
« Răspunde #42 : Decembrie 12, 2007, 01:38:55 »

In afara de prorogarea termenelor vor mai fi si alte modificari?
Memorat

THE TRUTH IS OUT HERE - TRUST NO ONE
  • Marilena
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #43 : Decembrie 12, 2007, 07:03:10 »

proiectul pt prorogarea termenelor se afla pe publicat pe site sspr.
Memorat
  • iulia
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #44 : Decembrie 12, 2007, 08:46:32 »

intrarea la congres este libera
Memorat
Pagini: 1 2 [3] 4 5 ... 647
Schimbă forumul: