Main Content:

Pagini: 1 2 3 [4] 5 6 ... 647

Dezvaluiri despre Revolutia Romana din 1989

Răspuns: Noul forum
« Răspunde #45 : Decembrie 12, 2007, 08:59:36 »

Buna dimineata.Da,Dorianakis.Se vor depune si noi dosare dar asta nu pana in aprilie ci pana in februarie dar nu stiu exact data.Anuntati si voi pe cine puteti si atrageti-le colegilor nostri atentia asupra faptului ca dosarele noi trebuie sa fie complete intrucat ca timpul pentru completari e foarte scurt.Atentie cu avizele de la Smutzer.Cine are asa ceva,sa-l schimbe urgent si sa-l depuna la SSPR
Memorat
  • Nr. 1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #46 : Decembrie 12, 2007, 10:02:03 »

Buna dimineata. Te salut si eu Dani, asa e, am scapat si noi de masinatiunile acelei persoane, dupa cum ai vazut probabil, am deschis la forum un alt subiect, "EROI AI REVOLUTIEI SAU TERORISTI" si asta datorita acestuia si a altora care se fac vinovati, care au avut actiuni impotriva revolutiei si a revolutionarilor, iar azi sunt mari revolutionari sau nu, dar oricum ocupa pozitii privilegiate, de unde pot sa-si bata joc mai bine de noi. Curand voi putea face niste dezvaluiri, anexand totodata si copii dupa acte pentru ca totul sa nu para o poveste.
Memorat
  • Marilena
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #47 : Decembrie 12, 2007, 10:55:34 »

asta asteptam.nume si date concrete ,altfel....ramin simple vorbe.
Memorat
  • Nr. 1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #48 : Decembrie 12, 2007, 11:14:08 »

Nu stiu de ce dar ori nu a aflat lumea ca s-a redeschis forumul, ori majoritatea si-au preschimbat certificatele si interesul a scazut, nu e frumos pt ca am inteles ca iar ni se mai pregateste cate ceva doar nu ne vor lasa in pace sa stam si noi linistiti
Memorat
  • Marilena
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #49 : Decembrie 12, 2007, 12:49:28 »

sa le fie rusine celor pe care ii interesa doar indemnizatia. noi trebuie sa pastram permanent legatura intre noi,sa ne informam reciproc de cite ori unul dintre noi afla ceva nou si sa incercam sa-i desconpiram pe impostori. din pacate eu nu detin probe clare despre nimeni. cunosc atitudini,pareri si anumite comportamente pe care unii dintre noi le afiseaza. dar atit. pentru ca altfel n-a sezita o clipa pt a-i desconpira. daca parchetul ii face scapati macar noi atit putem face: sa-i aratam si degetul si sa-i inlaturam de linga noi.
Memorat
  • Marilena
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #50 : Decembrie 12, 2007, 12:50:36 »

scuze pt greseli. sint la servici si ma grabesc sa scriu.
Memorat
« Răspunde #51 : Decembrie 12, 2007, 17:15:01 »

Pentru Rinelus UNCCR :Daca ai date concrete da-le frate si nu mai astepta altfel o sa fii acuzat de altii si nu este bine.
Memorat
« Răspunde #52 : Decembrie 12, 2007, 17:30:52 »

Priviti si minunati-va fratilor in sfirsit au mai afisat si cei de la CPDR niste sinteze intrati si cititi-le
Memorat
  • Nr. 1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #53 : Decembrie 12, 2007, 18:26:59 »

Salut frate, am retinut ideea, dar trebuie sa am toata documentatia,pentru a face public ceva despre cineva, putina rabdarica cum se spune, dar uite am deschis un subiect in legatura cu un general care a impuscat cel putin un om la Revolutie.
Memorat
« Răspunde #54 : Decembrie 12, 2007, 18:43:14 »

Am si eu o rugaminte :explicati-mi si mie de cite ori pe an se organizeaza aceste sedinte a BNR ca anul acesta au fost destule.
Memorat
  • Nr. 1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #55 : Decembrie 12, 2007, 19:02:35 »

Frate, nu stiu, ce sa-ti spun, si eu sunt de parere ca e putin cam mult, dar si ritmul vietii de azi e mai alert, se intampla multe, trebuie sa aibe loc si comunicari, e bine mai ales ca cei mai loviti romani sunt revolutionarii. Intr-o alta ordine de idei, se refac si ei dupa un conflict in interiorul BNR, ma rog e bucataria lor, dar daca ai timp, bani si esti curios vino pe 18 in Bucuresti ca am inteles ca intrarea e libera.
Memorat
« Răspunde #56 : Decembrie 12, 2007, 21:13:20 »

Domnule Ilie jean, va dau eu un raspuns foarte transant: cogresele BNR se organizeaza de cate ori este nevoie de marea masa de revolutionari care sunt adunati, ametiti cu povesti, aceleasi, si apoi sunt lasati sa se duca pe la casele lor. cand oamenii s-au dezmeticit din ameteala ultumului congres si incep sa vada clar ca unii doar ii folosesc se face iar un congres, si tot asa....
Memorat
  • Afri
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #57 : Decembrie 12, 2007, 23:36:54 »

Ufff... Doamne... mare ti-e gradina!!! Am vazut acuma ca s-a actualizat lista cu procesele verbale de la CPRD... ma uit si raman cu gura cascata! Prima oara  - in septembrie - mi s-a amanat dosarul pentru ca nu era concordanta intre calitatea detinuta (dovedita de avizul SSPR) si adresa de inaintare... Acum vad ca in noiembrie mi s-a amanat din nou dosarul... ia ghiciti!!! DIN ACELEASI MOTIVE!!! Oare cei care trimit dosarele care au fost amanate odata  la CPRD nu citesc si ei despre ce e vorba??? NU ARE CINE SA II TRAGA DE MANECA??? Asa ca ce sa ne mai miram ca totul merge incredibil de greu Angry
Memorat
  • Afri
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #58 : Decembrie 12, 2007, 23:38:40 »

Sau poate ca i s-a pus cuiva pata pe mine  Huh
Memorat
  • Marilena
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59 : Decembrie 13, 2007, 10:43:52 »

pt Afri:parerea mea este sa suni la sspr si sa te programezi intr-o audienta la ministru. si apoi,concret,cu dosarul si toate datele pe masa,poti afla raspunsuri la intrebarile tale.altfel..........cine stie cit mai astepti? dc dosarul a fost respins la comisia parlamentara ,pe procesul verbal de incheiere trebuie sa existe motivatia respingerii. numai asa poti corecta ce iti lipseste la dosar. asa vad eu solutia la problema ta. daca sint alte amanunte pe care eu nu le stiu...sau dc ai incercat si varianta asta...ar mai fi una: presedintele asociatiei care ti-a acordat avizul are si dreptul si obligatia sa se intereseze de situatia dosarului tau.stii pt care motiv ti-a fost respins dosarul de emil cutean?........nu crec ca are ceva personal cu tine.... Wink
Memorat
Pagini: 1 2 3 [4] 5 6 ... 647
Schimbă forumul: