Main Content:

Pagini: 1 ... 299 300 [301] 302 303 ... 647

Dezvaluiri despre Revolutia Romana din 1989

• Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: Dezvaluiri despre Revolutia Romana din 1989
« Răspunde #4500 : Septembrie 02, 2008, 21:09:42 »

Hei bandidos! Cat dati pentru o invitatie originala la congresul benereului din 5 septembrie? La nume are puncte puncte. Va completati numele si gata. Puteti intra cinstit fara sa se ia nimeni de voi.
Care ii smecheria? Pai congresul se tine la sala centrului de cultura al Ministerului Internelor si Reformei Administrative. Adica la Militeni ma! Nu intra oricine si nu scapa nimeni necontrolat.
Se vor scanda lozinci de felu:
- Militia e cu noi
- Revolutionarii - noii securisti
- Maior sa fie General
- Cine a luat a luat. Cine nu nu ramane
- Revolutionarii de ieri - fraierii de azi - soptitorii de maine.
Nu se vor tine momente de reculegere ca inchid aia aeru conditionat.
Va fi primul din seria Congres la bulau.
Memorat
« Răspunde #4501 : Septembrie 02, 2008, 21:39:45 »

prietene Nani-Nani ai reusit sa ma faci sa rid cum n-am mai ris cam de multisor,da-i inainte asa.
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4502 : Septembrie 03, 2008, 20:32:45 »

Gata. Daca a pus administratoru anuntu congresului pun si eu invitatia ca inseamna ca e eveniment public. Nu ma intrebati de unde o am. Omu din Brasov vrea sa urmareasca linistit Cerbul de Aur fara sa fie deranjat de intrebari indiscrete sau reprosuri.
Memorat
« Răspunde #4503 : Septembrie 03, 2008, 20:41:27 »

Putem sa le multiplicam,daca ne spui tipul hîrtii,parca Doftoreanu are o firma de publicitate?
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4504 : Septembrie 03, 2008, 21:04:56 »

Am primit imaginea la mana a treia dar va asigur ca asa arata invitatia. Pe ce hartie sant imprimate nu stiu pentru ca mie asa mi-au venit. Cu intratu nu cred ca e o problema. Mergeti voi acolo si nu va lasa aia sa asteptati afara. Se zice ca se vor face controale corporale da nu va lasa afara pun pariu.
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4505 : Septembrie 03, 2008, 21:20:57 »

Gata. Va zic si ce am observat pe forum si voi habar nu aveti. Mai oameni buni a disparut intelectualu. Si el si doamna ziarista. Nor si Maria Petrascu sa fie aceeasi persoana? Ca prea au disparut deodata. Nu cumva cearta lor a fost ceata ca sa nu ne prindem noi? Sau s-au impacat si au plecat impreuna in concediu? Prea coincide momentu de la care nu mai posteaza (poate ii vedem in Cancan pozati cu leptopu sub umbrela).
« Ultima modificare: Septembrie 03, 2008, 21:22:44 de către razvan »
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4506 : Septembrie 03, 2008, 21:31:07 »

Eu zic sa verificam sa nu se fi intamplat ceva cu ei. Cu doamna Petrascu e mai simplu. Macar stim exact cum o cheama si ca e brasoveanca. Chiar mai mult de atat. Stim ca lucreaza la tevese. Adica T.V.S. Cei din Brasov pot sa dea un telefon ca sa se intereseze.
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4507 : Septembrie 03, 2008, 21:36:56 »

Erau printre cei mai activi. Fiti atenti ca va pun si doua imagini cu statisticile forumului. Fiti atenti la topul timpului petrecut pe forum.
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4508 : Septembrie 03, 2008, 21:44:44 »

Tot aproape unu de altu sint si in topu numarului de mesaje.
Memorat
« Răspunde #4509 : Septembrie 03, 2008, 21:58:25 »

Eu nu cred ca Nor si Maria este aceeasi persoana, pe Maria nu o duce capul,nu este asa "intelectuala " uiti unde a facut studiile! Grin
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4510 : Septembrie 03, 2008, 22:24:35 »

Eu am presupus. E o ipoteza. Am mai spus una. Dar nu sa am dreptate ma intereseaza. Mi-a sarit in ochi chestia asta. Altfel sant ingrijorat sa nu li se fi intamplat ceva. Cine ii cunoaste ar fi bine sa-i caute si sa ne anunte ce au aflat. Nu vreau sa fac vedetisme de detectiv din asta.
Memorat
« Răspunde #4511 : Septembrie 03, 2008, 22:37:12 »

Acum o sa vedem solidaritatea revolutionara,vedem citi vor reactiona la apelul tau Grin sa-i caute,cei doi poate sint pe la scolile de vara ale partidelor, se apropie campania electorala Wink
Memorat
« Răspunde #4512 : Septembrie 03, 2008, 23:06:18 »

Putem sa le multiplicam,daca ne spui tipul hîrtii,parca Doftoreanu are o firma de publicitate?
Apropo
Ati observat ca pe toate hartiile emanate de la asociatia sau de la BNR, de la o vreme nu mai apare decat mobilul lui maior si faxul de la firma lui?
Tare frica cred ca ii e de revolutionari ca nu mai are incredere decat in el...
Cand l-am cunoscut eu, cu greu ajungeai sa vorbesti cu el la telefon. Mereu avea cativa purtatori de telefon care-i asigurau distanta confortabila fata de "plebe".
Memorat

Blogul lui DOFTOREANU pe www.iuliandoftoreanu.blogspot.com
Blogul lui MAIOR pe www.maiorlazardorin.blogspot.com
Blogul ROMEXTERRA BANK pe www.mkbromexterra.wordpress.com
CREATORII DE IMAGINE - www.maroma.ro
FERMA LU'TATICU - www.facebook.com/FermaLuTaticu
EU - www.facebook.com/iuliandoftoreanu
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4513 : Septembrie 03, 2008, 23:33:48 »

Patroaneeee.... Te-ai intors la Maior. Lasa-l domnule macar in noaptea asta nu-l mai visa. Nu auzi ca au disparut doi revolutionari? Maria si Nor. Mai bine zi ce sti de Maria ca esti din Brasov.
« Ultima modificare: Septembrie 03, 2008, 23:34:32 de către razvan »
Memorat
« Răspunde #4514 : Septembrie 04, 2008, 00:40:31 »

Nu-l las mai Nani Nani ca se plictiseste omu si e pacat. Mai ales ca a aparut un nou mare scandal la Arad, legat de spitale, hrana bolnavilor, foame, spagi, santaj, nesimtire, unde nu apare deloc numele lui, fiind bagat in fata locotenentul lui Tition. Interesant e ca vuieste toata presa, insa numele lui Maior nu se aude, desi e vorba de firma lui, Medical Trust. Tu ce zici Nani Nani? E protejat sau e avertizat Maior? Eu am raspunsul pe monitorizarea vizitelor blogurilor intretinute de mine. Din statistica si suprapunere orara. Grin
Cat despre cei doi revolutionar, or fi in concediu. E acum in voga oferta aia cu 5 zile la mare moka si or fi profitat de ea.
Interesanta supozitia ca cei doi sunt unul. Am vazut ca si tu ai apelat la statistica. Dar nu cred ca numarul de mesaje e relevant. Ia verifica putin amprentele orare ale celor doi. Le gasesti pe statistici.
O sa ai surprize si la altii. Grin
Memorat

Blogul lui DOFTOREANU pe www.iuliandoftoreanu.blogspot.com
Blogul lui MAIOR pe www.maiorlazardorin.blogspot.com
Blogul ROMEXTERRA BANK pe www.mkbromexterra.wordpress.com
CREATORII DE IMAGINE - www.maroma.ro
FERMA LU'TATICU - www.facebook.com/FermaLuTaticu
EU - www.facebook.com/iuliandoftoreanu
Pagini: 1 ... 299 300 [301] 302 303 ... 647
Schimbă forumul: