Main Content:

Pagini: 1 ... 32 33 [34]

GEOPOLITICA, CURENTE, TENDINTE ACTUALE, CONTROVERSE ...

Răspuns: GEOPOLITICA, CURENTE, TENDINTE ACTUALE, CONTROVERSE ...
« Răspunde #497 : Aprilie 21, 2018, 06:59:58 »

Ce e "hot...e...hot..., dar nu si '...-dog' Embarrassed"...ti-am mai zis sa ''nu mai bagi in gurita tot ce gasesti pe jos''...!!! Grin Cry Grin
Memorat
« Răspunde #498 : Aprilie 21, 2018, 08:40:04 »

Ce e "hot...e...hot..., dar nu si '...-dog' Embarrassed"...ti-am mai zis sa ''nu mai bagi in gurita tot ce gasesti pe jos''...!!! Grin Cry Grin

Tu ai platit drepturi de autor pentru expresiile mizerabile ( jegoase ca sa intelegi si mataluta !) marca inregistrata ale Gabrielei Firea Huh  Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #499 : Aprilie 21, 2018, 08:51:12 »

Tu ai platit drepturi de autor pentru expresiile mizerabile ( jegoase ca sa intelegi si mataluta !) marca inregistrata ale Gabrielei Firea Huh  Grin Grin Grin
"Mai draga Forine"..., ce scrii tu e "geo p U li (ti) ca"...!!! Cry Cry Cry
Memorat
« Răspunde #500 : Aprilie 21, 2018, 15:28:16 »

Astia sint rusii de cind se stiu...In ultimii 200 de ani n-au avut mai mult de 10- 12 ani de democratie " originala "
Memorat
« Răspunde #501 : Aprilie 21, 2018, 18:28:39 »

Astia sint rusii de cind se stiu...In ultimii 200 de ani n-au avut mai mult de 10- 12 ani de democratie " originala "
Daca mai traia Lyudmila  Roll Eyes Shocked...ai fi fost al 310-lea... Cry Grin Cry Grin Cry
Memorat
« Răspunde #507 : Iulie 23, 2018, 09:25:08 »

Cornea...,este mult mai interesant si pertinent acest comentariu !!! :
#Votez • 38 de minute în urmă
... da' de ce nu cititi cu atentie declaratia "MareluiLicurici" Gitenstein din 2012 când spunea ca finanteaza 140.000 pokemoni #rezistenti care "vrea sa fie bine ca sa nu fie rau" ? ... n-aveti voie ? ... nu va da voie propaganda sekurista "libera si democrata" ? ... jalnici mai sunteti... dar #rezistenti... " !? !? !?
Memorat
Pagini: 1 ... 32 33 [34]
Schimbă forumul: