Main Content:

Pagini: 1 [2] 3 4

Probe în instanţă contra anulării certificatelor de revoluţionar

• gheorghe
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: Probe în instanţă contra anulării certificatelor de revoluţionar
« Răspunde #15 : Septembrie 23, 2013, 10:47:33 »

http://www.sspr.gov.ro/docs/monitoare/399bis-2000.pdf
Acest link cred ca va poate ajuta.
Memorat
  • gheorghe
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #16 : Septembrie 23, 2013, 10:49:51 »

Se regasesc paginile enumerate in respectivul monitor.
Ñ Rãniþi Ñ pag. 1, 2 ºi 34Ñ38;
Ñ Reþinuþi Ñ pag. 2, 3, 38 ºi 39;
Ñ Luptãtori remarcaþi prin fapte deosebite Ñ pag. 3Ñ34
ºi 39Ñ44.
Art. 3.
Memorat
« Răspunde #17 : Septembrie 23, 2013, 10:53:41 »

La linkul indicat,  http://mo.0n.ro/2000/648.pdf, am gasit respectivul monitor oficial, dar fara lista despre care se discuta. Deci, domnule IULIAN DOFTOREANU, doamna care ati semnalat situatia, va intreb unde putem gasi lista, anexele respective? Altfel va fi greu sa comparam datele. Insa, chiar si asa, e bine sa semnalam aceste aspecte conducerii sesepereului, cea actuala nefiind neaparat vinovata de manipularea acestor date. Macar asa, ca proba, tot trebuie sa facem ceva (nu se plangea domnul SS Victor Socaciu ca nu vrem sa le semnalam beneficiarii Legii Recunostintei cu probleme de legalitate?), sa vedem cum vor reactiona.
DACA SE OBSERVA FACE TRIMITERE LA 399BIS SI LA DECRETUL 37/2000

http://www.legex.ro/Anexa-37-26.02.2000-20599.aspx
Memorat

Blogul lui DOFTOREANU pe www.iuliandoftoreanu.blogspot.com
Blogul lui MAIOR pe www.maiorlazardorin.blogspot.com
Blogul ROMEXTERRA BANK pe www.mkbromexterra.wordpress.com
CREATORII DE IMAGINE - www.maroma.ro
FERMA LU'TATICU - www.facebook.com/FermaLuTaticu
EU - www.facebook.com/iuliandoftoreanu
  • gheorghe
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #18 : Septembrie 23, 2013, 10:54:15 »

Unii sunt propusi pentru acordare de certificate cam vreo 1200 nu am cunatificat exact, iar altii sunt corecturi de nume, asociatie, numere gresite etc.
Memorat
  • gogiie
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #19 : Septembrie 23, 2013, 10:57:42 »

IAR DECRETUL 37/2000 FACE TRIMITERE LA 100BIS/2000
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #20 : Septembrie 23, 2013, 11:00:50 »

Si ne da noua tema sa cautam? Cred ca ar fi fost mai util sa copieze tabelele si sa sublinieze cazul pe care l-a semnalat. Insa problema dezvaluita de doamna respectiva si, la randul sau, de domnul Doftoreanu este interesanta si importanta, caci poate duce la depistarea unei metode de introducere frauduloasa a unor impostori in randurile noastre. Oare Secretariatul de Stat pentru Problemele Revolutonarilor din Decembrie 1989 s-a autosesizat, sau asteapta sa fie sesizat?
Memorat
« Răspunde #21 : Septembrie 23, 2013, 11:02:19 »

Este interesant ceea ce a postat domnul IULIAN DOFTOREANU la ANUNTURI, http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=47.23985:
Buna ziua,va deranjez pentru a va ruga ceva.Ieri i-am scris un mesaj si domnului Maries (pe Facebook-ul Asociatiei dumnealui),eu personal nu prea ma descurc cu internetul,de aceea apelez si eu la cine cred ca ar putea face ceva in legatura cu ce va voi explica.Am vazut numele dumneavoastra pe unde am mai intrat pe net legat de problema revolutionarilor.Vreau sa scrieti dumneavoastra pe Portalul Revolutiei ce va voi spune (pentru ca eu nu ma pricep sa intru acolo).I-am scris si Domnului Mioc si acesta m-a sfatuit sa spuna sotul meu care este problema la SSPR.O sa faca asta dar asta imi da senzatia ca ma plang lupului ca mi s-a mancat oaia.Pantru ca problema este legata de SSPR,de erori voite sau nevoite.Dupa ce va voi explica veti intelege de ce eu tind sa cred ca erorile sunt voite.Sa va explic:Vreau sa scrieti dumneavoastra pe Portalul Revolutiei ca SSPR-ul a omis sa treaca un Monitor in tabelul lor cu Monitoare (ma refer la cele cu Propuneri de acordare titlu si cele cu Conferire titlu).Deci exista 3 Monitoare cu propuneri de acordare titlu:568 bis/22.11.1999 partea1;568 bis/22.11.1999 partea2 si MO nr.399 bis25.08.2000 (cu Completare la listele cuprinzand Propuneri acordare titlu).Acum sa ne uitam la monitoarele unde exista Conferirea titlului:TOTI cauta in M.O. 100bis /07.03.2000.Partea 1 si 2.Ei aici e PROBLEMA ca cei din MO 399 bis /25.08.2000 nu au cum sa existe in MO 100bis/07.03.2000 pentru ca acesta a fost emis cu 5 luni inainte ca acestia sa fie propusi.Deci logic nu puteau sa aiba intai conferirea si apoi sa fie propusi? Uitati-va la data emiterii lor!Cei de la SSPR au omis sa treaca monitorul cu CONFERIREA titlului pentru cei din MO 399 bis.Aceasta conferire se gaseste in MO al Romaniei partea1,nr648 /12.12.2000(firesc dupa propunere pentru acordare titlu) Va scriu link-ul unde l-am gasit :  http://mo.0n.ro/2000/648.pdf. Acest Monitor eu l-am gasit dupa o saptamana de catari pe net ,dar nu stiu cum sa fac sa ajunga acolo unde ar trebui sa existe ,la SSPR.Cred ca intentionat nu a fost pus din urmatoarele motive:Eu cautam numele sotului meu (are ambele Certificate+ Brevet),aparand cu dosar deschis de SSPR.Ne-intelegand care este motivul deschiderii dosarului am incercat sa descifrez singura misterul (joi merge la SSPR si vreau sa le dau ,, mura in gura" ce au gresit ).AM DESCOPERIT CA:IN MO568 bis22.11.1999 partea2 unde ar fi trebuit sa fie in ordine cronologica acest numar LIPSESTE (eu stiam asta,dar e important sa tineti minte ca acest numar de certificat lipseste );lipseste pentru ca se afla in MO partea1,nr.399bis/25.08.2000,la  completare la listele cuprinzand acordare titlu.Deci sotul meu apare in MO partea 1,n 399bis/25.08.2000 la nr criteriu:114.Cautand pe Monitoarele de la SSPR,la MO nr.100 bis/07.03.2000,partea 2 (fiind doar DOUA MO cu conferirea titlu), am avut o mare surpriza .APARE  un domn din DEVA cu acelasi numar de certifificat ca al sotului meu.Domn care nu apare in nici unul din cele trei Monitoare la PROPUNERI pentru acordare titlu .DE aceea v-am atentionat sa tineti minte ca acest numar lipsea de la MOnr568 bis/22.11.1999,pentru ca daca acest domn ar fi fost PROPUS vreodata ar fi APARUT acolo unde este nr lipsa .Dar toate aceste monitoare fiind la VEDERE s-ar fi sesizat doua numere identice de certificat cu doua nume diferite ;Astfel OMITIND sa treaca MO.partea1 nr648/12.2000.nu apar doua numere identice  cu alt nume.ASa ca domnul din deva nu apare PROPUS dar apare ca i sa CONFERIT titlu ,iar sotul meu apare doar propus pentru ca Monitorul cu ,Conferirea titlului este ascuns de cei de la SSPR.Acest monitor in care se afla ,,Conferirea "sotului meu se afla in link-ul pe care vi l-am scris mai nainte.Mi-as dori sa ii pot intreba pe cei de la SSPR de ce doar sotului meu i s-a deschis dosar ,de ce nu si domnului de la Deva care nu figureaza propus in nici un Monitor cu propuneri?De aceea va rog faceti tot posibilul  sa apara acest Monitor pe Portalul Revolutiei.Sunt foarte multi revolutionari  in MO partea1,nr 399bis si tare mi-e teama sa nu aiba toti cate o dublura care sa apara cu conferire titlu dar fara sa fie propusi.Sper ca aveti rabdare sa cititi ce am scris si ca ma puteti ajuta si va multumesc anticipat!Va pot da si nr certificatului,daca vreti sa vedeti sa va fie mai usor:15656.
PRIMA DATA AR TRBUI CLARIFICAT CINE ESTE DANIEL SI CINE ESTE ALEXANDRU PENTRU DOAMNA RESPECTIVA SI PE URMA SE POT CLARIFICA MULTE ASPECTE

Un domn a postat pe Portal ,,cine este Daniel si cine este Alexandru ?''.Daniel este fratele sotului meu ,Sotul meu trebuia sa figureze cu cateva nr de certificat mai sus.decat el ,dar nu stiu de ce sotul meu si alti colegi de-ai lui din asociatie au fost trecuti in urmatorul monitor cu propuneri (nu-mi mai amintesc de atunci),v-am spus acest lucru ca sa intelegeti sa nu faceti confuzie ca acel domn de pe portal.
Memorat

Blogul lui DOFTOREANU pe www.iuliandoftoreanu.blogspot.com
Blogul lui MAIOR pe www.maiorlazardorin.blogspot.com
Blogul ROMEXTERRA BANK pe www.mkbromexterra.wordpress.com
CREATORII DE IMAGINE - www.maroma.ro
FERMA LU'TATICU - www.facebook.com/FermaLuTaticu
EU - www.facebook.com/iuliandoftoreanu
  • gogiie
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #22 : Septembrie 23, 2013, 11:28:32 »

Este interesant ceea ce a postat domnul IULIAN DOFTOREANU la ANUNTURI, http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=47.23985:
Buna ziua,va deranjez pentru a va ruga ceva.Ieri i-am scris un mesaj si domnului Maries (pe Facebook-ul Asociatiei dumnealui),eu personal nu prea ma descurc cu internetul,de aceea apelez si eu la cine cred ca ar putea face ceva in legatura cu ce va voi explica.Am vazut numele dumneavoastra pe unde am mai intrat pe net legat de problema revolutionarilor.Vreau sa scrieti dumneavoastra pe Portalul Revolutiei ce va voi spune (pentru ca eu nu ma pricep sa intru acolo).I-am scris si Domnului Mioc si acesta m-a sfatuit sa spuna sotul meu care este problema la SSPR.O sa faca asta dar asta imi da senzatia ca ma plang lupului ca mi s-a mancat oaia.Pantru ca problema este legata de SSPR,de erori voite sau nevoite.Dupa ce va voi explica veti intelege de ce eu tind sa cred ca erorile sunt voite.Sa va explic:Vreau sa scrieti dumneavoastra pe Portalul Revolutiei ca SSPR-ul a omis sa treaca un Monitor in tabelul lor cu Monitoare (ma refer la cele cu Propuneri de acordare titlu si cele cu Conferire titlu).Deci exista 3 Monitoare cu propuneri de acordare titlu:568 bis/22.11.1999 partea1;568 bis/22.11.1999 partea2 si MO nr.399 bis25.08.2000 (cu Completare la listele cuprinzand Propuneri acordare titlu).Acum sa ne uitam la monitoarele unde exista Conferirea titlului:TOTI cauta in M.O. 100bis /07.03.2000.Partea 1 si 2.Ei aici e PROBLEMA ca cei din MO 399 bis /25.08.2000 nu au cum sa existe in MO 100bis/07.03.2000 pentru ca acesta a fost emis cu 5 luni inainte ca acestia sa fie propusi.Deci logic nu puteau sa aiba intai conferirea si apoi sa fie propusi? Uitati-va la data emiterii lor!Cei de la SSPR au omis sa treaca monitorul cu CONFERIREA titlului pentru cei din MO 399 bis.Aceasta conferire se gaseste in MO al Romaniei partea1,nr648 /12.12.2000(firesc dupa propunere pentru acordare titlu) Va scriu link-ul unde l-am gasit :  http://mo.0n.ro/2000/648.pdf. Acest Monitor eu l-am gasit dupa o saptamana de catari pe net ,dar nu stiu cum sa fac sa ajunga acolo unde ar trebui sa existe ,la SSPR.Cred ca intentionat nu a fost pus din urmatoarele motive:Eu cautam numele sotului meu (are ambele Certificate+ Brevet),aparand cu dosar deschis de SSPR.Ne-intelegand care este motivul deschiderii dosarului am incercat sa descifrez singura misterul (joi merge la SSPR si vreau sa le dau ,, mura in gura" ce au gresit ).AM DESCOPERIT CA:IN MO568 bis22.11.1999 partea2 unde ar fi trebuit sa fie in ordine cronologica acest numar LIPSESTE (eu stiam asta,dar e important sa tineti minte ca acest numar de certificat lipseste );lipseste pentru ca se afla in MO partea1,nr.399bis/25.08.2000,la  completare la listele cuprinzand acordare titlu.Deci sotul meu apare in MO partea 1,n 399bis/25.08.2000 la nr criteriu:114.Cautand pe Monitoarele de la SSPR,la MO nr.100 bis/07.03.2000,partea 2 (fiind doar DOUA MO cu conferirea titlu), am avut o mare surpriza .APARE  un domn din DEVA cu acelasi numar de certifificat ca al sotului meu.Domn care nu apare in nici unul din cele trei Monitoare la PROPUNERI pentru acordare titlu .DE aceea v-am atentionat sa tineti minte ca acest numar lipsea de la MOnr568 bis/22.11.1999,pentru ca daca acest domn ar fi fost PROPUS vreodata ar fi APARUT acolo unde este nr lipsa .Dar toate aceste monitoare fiind la VEDERE s-ar fi sesizat doua numere identice de certificat cu doua nume diferite ;Astfel OMITIND sa treaca MO.partea1 nr648/12.2000.nu apar doua numere identice  cu alt nume.ASa ca domnul din deva nu apare PROPUS dar apare ca i sa CONFERIT titlu ,iar sotul meu apare doar propus pentru ca Monitorul cu ,Conferirea titlului este ascuns de cei de la SSPR.Acest monitor in care se afla ,,Conferirea "sotului meu se afla in link-ul pe care vi l-am scris mai nainte.Mi-as dori sa ii pot intreba pe cei de la SSPR de ce doar sotului meu i s-a deschis dosar ,de ce nu si domnului de la Deva care nu figureaza propus in nici un Monitor cu propuneri?De aceea va rog faceti tot posibilul  sa apara acest Monitor pe Portalul Revolutiei.Sunt foarte multi revolutionari  in MO partea1,nr 399bis si tare mi-e teama sa nu aiba toti cate o dublura care sa apara cu conferire titlu dar fara sa fie propusi.Sper ca aveti rabdare sa cititi ce am scris si ca ma puteti ajuta si va multumesc anticipat!Va pot da si nr certificatului,daca vreti sa vedeti sa va fie mai usor:15656.
PRIMA DATA AR TRBUI CLARIFICAT CINE ESTE DANIEL SI CINE ESTE ALEXANDRU PENTRU DOAMNA RESPECTIVA SI PE URMA SE POT CLARIFICA MULTE ASPECTE

Un domn a postat pe Portal ,,cine este Daniel si cine este Alexandru ?''.Daniel este fratele sotului meu ,Sotul meu trebuia sa figureze cu cateva nr de certificat mai sus.decat el ,dar nu stiu de ce sotul meu si alti colegi de-ai lui din asociatie au fost trecuti in urmatorul monitor cu propuneri (nu-mi mai amintesc de atunci),v-am spus acest lucru ca sa intelegeti sa nu faceti confuzie ca acel domn de pe portal.
EI BINE DANIEL APARE CU CERTIFICAT PE 42 IN MO 568BIS SI CU BREVET IN MO 100BIS IAR ALEXANDRU APARE CU O PROPUNERE IN MO 399 DE INLOCUIRE IN MO 100 LUCRU INPOSIBIL CA NU APARE CU CERTIFICAT SE PARE ACELE CIFRE (15656,15025) CE APAR CA REPERE IN MO  SUNT NUMERE DE ORDINE SI TOTUS IN MO 467 APAR AMINDOI CU CERTIFICAT SAR PUTE SA FIE PROBLEME LA REVERIFICARE CU ALEXANDRU
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #23 : Septembrie 23, 2013, 11:51:50 »

Si acesta face parte din "celebrele monitoare" de care s-a mai discutat de numeroase ori pe forum. Prin ele a fost desconspirata "ziarista anticomunista" cu Fane Gheorghiu la activ si nu numai ea. Sa nu fim lenesi deci. Datele acestea e bine sa le avem la dispozitie aici si cineva sa contacteze SSPR pentru semnalare. Nu inteleg de ce persoana interesata direct de rezolvarea situatiei nu face personal o sesizare, chiar interventii mai directe, cum ar fi audiente la SSPR si CPRD?

ANEXA   Nr. 37 din 26 februarie 2000
http://www.legex.ro/Anexa-37-26.02.2000-20599.aspx

Anexele nr. 1 si 2 la Decretul nr. 37/2000 privind conferirea titlului de Erou-Martir al Revolutiei Romane din Decembrie 1989 si a titlului de Luptator pentru Victoria Revolutiei Romane din Decembrie 1989, publicat in Monitorul Oficial al Romaniei, Partea I, nr. 100 din 7 martie 2000
ACT EMIS DE: PRESEDINTELE ROMANIEI
ACT PUBLICAT IN: MONITORUL OFICIAL  NR. 100 bis  din  7 martie 2000

ANEXA 1
    la Decretul nr. 37 din 26 februarie 2000

EROI MARTIRI AI REVOLUTIEI ROMANE DIN DECEMBRIE 1989
________________________________________________________________________________
  Nr.      Numele si           Asociatia          Locul       Data      Tata
  crt.     prenumele                              nasterii   nasterii
________________________________________________________________________________
    1. PAUN PETRE       AS. CINST. E. M. REV.    BUCURESTI   01/15/35 ILIE
                        DEC. 89 BUCURESTI
    2. NITU MINCU       AS. CINST. E. M. REV.    BALARIA     02/24/15 MARIN
                        DEC. 89 BUCURESTI
    3. GHEORGHE MIRCEA  AS. CINST. E. M. REV.    BUCURESTI   11/11/48 VASILE
                        DEC. 89 BUCURESTI
    4. ICLODEAN PARIS   AS. "21 DEC. 89"         BUCURESTI       -    GAVRIL
       ADRIAN           BUCURESTI
    5. SMARANDA ION     AS. "21 DEC. 89" RESITA  RESITA      24/03/59 ION
    6. POPA VALERIAN    AS. "21 DEC. 89" RESITA  RESITA      26/09/49 NICOLAE
    7. ESZNOUSKA ADAM   AS. "21 DEC. 89" RESITA  RESITA      25/07/37 IOAN
    8. ADAM LIVIA       AS. "21 DEC. 89" RESITA  RESITA      19/01/24 GEORGE
    9. FILIP MARIN      AS. CINST. E. M. REV.    ILFOV       10/11/44 DUMITRU
                        DEC. 89 BUCURESTI
   10. GARIAN IOAN      AS. CINST. E. M. REV.    ILFOV       08/25/55 GRIGORE
       ALEXANDRU        DEC. 89 BUCURESTI
   11. TULIGA DUMITRU   AS. CINST. E. M. REV.    BUCURESTI   08/31/28 ION
                        DEC. 89 BUCURESTI
   12. BUDESCU DUMITRU  ECOFORUM "CLUB TINERI    OANCEA      10/05/45 STEFAN
                        EROI"
   13. PASCA AUGUSTIN   AS. "25 DECEMBRIE 1989"  BUCURESTI   05/01/52 IOAN
                        BUCURESTI
   14. SOMSAG MARIN     AS. "BRASOV DECEMBRIE    JIBOU -     11/04/54 GUSTAN
                        1989"                    SALAJ
   15. PANDELE          AS. "25 DECEMBRIE 1989"  BUCURESTI   10/25/68 VASILE
       VALENTINA        BUCURESTI
   16. CIOBANU EMANOIL  AS. "25 DECEMBRIE 1989"  BOTESTI -   11/11/60 DUMITRU
                        BUCURESTI                ARGES
   17. GRIGORE MIRELA   AS. "23 DEC. 1989"       BISTRITA -  06/08/56 ANDREI
       DENISA           METROU                   BISTRITA-
                                                 NASAUD
   18. BADEA ANEMARIA   AS. RANITI MEH.          VASLUI      07/12/76 ROMEO
   19. TINCUI VASILE    AS. RANITI MEH.          BUCURESTI   01/27/72 VASILE
   20. JULEA ION        AS. "23 DEC. 1989"       BUCURESTI   10/01/55 CONSTANTIN
                        METROU
   21. MIHIAILOVICI     AS. "23 DEC. 1989"       SUCEAVA     04/29/66 ION
       CONSTANTIN PUI   METROU
   22. BUTE IOAN        AS. "23 DEC. 1989"       FALTICENI   01/30/66 DUMITRU
                        METROU
   23. GRIUA NEDELCU    AS. "23 DEC. 1989"       TIRGOVISTE  06/06/65 VASILE
       DANIEL           METROU
   24. MORARU HORIA     AS. "23 DEC. 1989"       ROSIORI DE  07/27/67 NICULAE
       TEODOR           METROU                   VEDE
   25. CRESTEAZA EUGEN  AS. "23 DEC. 1989"       BUCURESTI   12/12/60 NECULAI
                        METROU
   26. CERCEL IOAN      L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     POIENARI    04/26/62 TOADER
   27. CERCEL MARIUS    L.N.L.V.D. 89 C.E.M      POIENARI    07/28/85 DOINA
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #24 : Septembrie 23, 2013, 11:59:14 »

ANEXA 2
    la Decretul nr. 37 din 26 februarie 2000

LUPTATORI PENTRU VICTORIA REVOLUTIEI ROMANE DIN DECEMBRIE 1989
                                RANITI
    1. URICARU SORIN   AS. 17 DEC. RAN. FAM.    TIMISOARA    08/11/77 EMILIAN
       ADRIAN          IND. TIMISOARA
    2. UDOVICI         AS. 17 DEC. RAN. FAM.    SARAVALE     05/28/30 IOAN
       SVETISLAV       IND. TIMISOARA
    3. SERBAN TANASE   AS. 17 DEC. RAN. FAM.    BAHNEA -     02/13/59 IOAN
                       IND. TIMISOARA           MURES
    4. BRAIC MITICA    AS. LUPT. REV. DEC. 89   TOPLITA      04/16/58 DUMITRU
                       RAN. INV. URM. DEC.
                       BUCURESTI
    5. UNGUREANU       AS. LUPT. REV. DEC. 89   TATARUSI     05/11/65 ALEXANDRU
       COSTEL          RAN. INV. URM. DEC.
                       BUCURESTI
    6. STAN MARIAN     AS. LUPT. REV. DEC. 89   BRAILA       03/01/61 ION
                       RAN. INV. URM. DEC.
                       BUCURESTI
    7. MOLDOVAN PETRU  AS. LUPT. REV. DEC. 89   TOPLITA      09/13/53 DUMITRU
                       RAN. INV. URM. DEC.
                       BUCURESTI
    8. MOLNOS ANDREI   AS. LUPT. REV. DEC. 89   CORUND       06/22/49 ANDREI
                       RAN. INV. URM. DEC.
                       BUCURESTI
    9. ANTALUTA MIHAI  AS. "21 DEC. 1989"       FINTINELE    08/18/62 MIHAI
                       BUCURESTI
   10. PASTOR IOAN     AS. ADEVARUL REV. DIN    CLUJ         11/10/60 GHEORGHE
       ALEXANDRU       JUD. CLUJ
   11. IORDACHE FLORIN AS. "JILAVA 89" RANITI   BUCURESTI    03/10/72 CONSTANTIN
                       RETINUTI
   12. RADULESCU       FUND. REV. ROMANE.       GIURGIU      07/31/36 CONSTANTIN
       VICTORIA        BUCURESTI
   13. CHIOVEANU       FUND. REV. ROMANE.       VRANCEA      03/26/53 PANTAZICA
       VIOREL          BUCURESTI
   14. MEHEDINTU DANUT AS. "BRASOV DECEMBRIE    BRASOV       09/22/62 FLOREA
                       1989"
   15. AIOANEI SORIN   AS. LUPT. RAN. INV. URM. ONESTI -     04/01/69 STEFAN
                       DEC. BRASOV              BACAU
   16. ZAMFIR BADEA    L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     BUCURESTI    06/14/14 NECULAE
   17. NICORICI DORIAN L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     BUCURESTI    06/29/56 AUREL
   18. VOICU CORNEL    L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     BUCURESTI    01/22/58 ILIE
   19. RODEANU FILIP   AS. "21 DECEMBRIE 89"    ALBA         09/15/53 STEFAN
                       CUGIR
   20. STANCIU IOAN    AS. "21 DECEMBRIE 89"    ALBA         06/02/61 PETRU
                       CUGIR
   21. RISTEA MARIAN   L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     BUCURESTI       -       -
   22. JEBELEANU       L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     BUCURESTI       -       -
       SIMION
   23. DRAGOMIR        A.V.R.D '89 BUCURESTI    BUCURESTI    11/27/73 CORNELIU
       ALEXANDRU
   24. DRAGOMIR        A.V.R.D '89 BUCURESTI    BUCURESTI    11/15/39 DUMITRU
       VICTORIA
   25. PAVEL MIHAI     A.V.R.D '89 BUCURESTI    IASI         10/14/30 VASILE
   26. IGNAT ERVIN     A.V.R.D '89 BUCURESTI    BUCURESTI    03/16/49 VASILE
   27. NITA NICULAE    A.V.R.D '89 BUCURESTI    BUCURESTI    10/17/29 PETRE
   28. CIULIN DRAGOS   A.V.R.D '89 BUCURESTI    BUCURESTI    07/07/67 STEFAN
   29. PAUNA NICOLAIE  A.V.R.D '89 BUCURESTI    BUCURESTI    02/03/47 NICOLAIE
   30. BIRIS TEODOR    A.V.R.D '89 BUCURESTI    SNAGOV       03/30/46 TEODOR
   31. APOSTU IOSEFINA A.V.R.D '89 BUCURESTI    BUCURESTI    04/24/38 IORDAN
   32. MORARU PETRE    A.V.R.D '89 BUCURESTI    BUCURESTI    02/13/42 PETRU
   33. DUMITRU TRAIAN  A.V.R.D '89 BUCURESTI    BUCURESTI    03/16/51 MARIN
   34. MAYERZEDT       A.V.R.D '89 BUCURESTI    BUCURESTI    12/02/70 MIRCEA
       CLAUDIA
   35. DRAGOMIR        A.V.R.D '89 BUCURESTI    BALTENI      07/23/31 NICULAE
       CORNELIU
   36. MIHAI MATEI     A.V.R.D '89 BUCURESTI    LIPIA        05/02/60 ION
   37. RADU ION        A.V.R.D '89 BUCURESTI    BUCURESTI    03/21/51 NICOLAE
   38. LEONDRALIU      A.V.R.D '89 BUCURESTI    BUCURESTI    04/10/43 IANCU
       STEFAN
   39. MICIU VASILICA  AS. "23 DEC. 1989        BUCURESTI    12/08/35 DUMNITRU
                       METROU" BUCURESTI
   40. CAPATINA ION    AS. "23 DEC. 1989        STANESTI     01/01/53 ION
                       METROU" BUCURESTI
   41. GHITA ION       L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     BUCURESTI    10/12/63 DUMITRU
   42. PREDA NICOLAE   L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     BUCURESTI    12/06/67 IOAN
   43. ROSIORU DANIEL  FUND. REV. ROMANE.       PLOIESTI     09/20/70 DUMITRU
                       BUCURESTI
   44  FERMESANU IOAN  A.V.R.D. '89 BUCURESTI   PIATRA       01/24/70 GHEORGHE
       CRISTINEL                                NEAMT
   45. NASTASIU        AS. "25 DEC. 89"         VLADIMIRESCU 03/27/70 ALEXANDRU
       LAURENTIU       BUCURESTI                - ARAD
   46. PATIC FLORIN    AS. "25 DEC. 89"         TG. NEAMT    03/27/68 MIRCEA
                       BUCURESTI                - NEAMT
   47. HANTU NICU      AS. "25 DEC. 89"         PALINIS -    10/07/69 NICOLAE
                       BUCURESTI                CARAS-
                                                SEVERIN
   48. URSULETU DAN    L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     DROBETA-     03/26/57 NICOLAE
                                                TURNU
                                                SEVERIN -
                                                MEHEDINTI
   49. OGLINDA DORU    AS. LUPT. RAN. INV.      CONSTANTA    06/25/65 ION
                       URM. DEC. BRASOV
   50. LEVANOVICI      FORUM REV. DEC.          BUCURESTI    12/07/55 DUMITRU
       IONEL           "LIBERTATEA 89"
                       TIMISOARA
   51. CRACIUNEAN IDA  AS. "UMANIT. 22 DEC.     HUNEDOARA    01/13/55 BENIAMIN
                       1989" CRAIOVA
   52. RAU NICOLAE     AS. "UMANIT. 22 DEC.     SIBIU        10/13/61 NICOLAE
       DOREL           1989" CRAIOVA
   53. SIMION VALENTIN AS. "UMANIT. 22 DEC.     CERNESTI -   06/16/51 MIRON
                       1989" CRAIOVA            MARAMURES
   54. UNGUREANU       L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     GREABANU -   26/09/68 ION
       LUCIAN                                   BUZAU
   55. ADAM STEFAN     A.V.R.D. '89 BUCURESTI   BORCEA -     06/23/68 MINEA
                                                CALARASI
   56. TANASESCU       AS. "BRASOV DECEMBRIE    BUCURESTI    12/21/57 MARIN
       MARIAN          1989"
   57. MACOVEI DRAGOS  A.V.R.D. '89 BUCURESTI   TUDORA       08/10/70 VALENTIN
       GENI
   58. FEDIUCEL PETRU  AS. "23 DEC. 1989        BOTOSANI     06/27/42 DUMITRU
                       METROU" BUCURESTI
   59. SINIZ STELICA   AS. "23 DEC. 1989        IVESTI       10/01/67 TUDOREL
                       METROU" BUCURESTI
   60. CERCANAU        AS. "23 DEC. 1989        JILAVA       12/26/70 MARIN
       DUMITRU         METROU" BUCURESTI
   61. NITA MIHAI      AS. "23 DEC. 1989        GROZESTI     02/13/63 GHEORGHE
                       METROU" BUCURESTI
   62. CRETU DIONISIE  AS. "23 DEC. 1989        PERCASOVA    01/24/47 IOSIF
                       METROU" BUCURESTI
   63. CIURAR IOAN     AS. "23 DEC. 1989        SIGHISOARA   10/25/69 IOAN
                       METROU" BUCURESTI
   64. DUMITRACHE      AS. "23 DEC. 1989        CALVIN       11/02/68 VASILE
       TRAIAN          METROU" BUCURESTI
   65. RUSU DORU       AS. "23 DEC. 1989        NEGRESTI     02/20/59 GHEORGHE
                       METROU" BUCURESTI
   66. STAN DANIEL     AS. "23 DEC. 1989        BUCURESTI    04/22/69 GHEORGHE
                       METROU" BUCURESTI
   67. GROZAVESCU      AS. "23 DEC. 1989        CARANSEBES   11/30/68 GHEORGHE
       DANIEL PETRU    METROU" BUCURESTI
   68. OPREA SORIN     AS. "23 DEC. 1989        SARMASU      04/18/69 LAUREAN
                       METROU" BUCURESTI
   69. MIHAILESCU      AS. "23 DEC. 1989        RESITA       05/13/65 GHEORGHE
       GEORGEL         METROU" BUCURESTI
   70. CARPEN NICUSOR  L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     VATRA DORNEI 12/08/69 ION
   71. TRUFAS          L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     BUCURESTI    08/22/50 ION
       CONSTANTA
   72. STOIAN LUMINITA L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     BUCURESTI    09/29/67 STEFAN
   73. GHEORGHE ILIE   L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     CELARU       05/23/53 STELIAN
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #25 : Septembrie 23, 2013, 12:00:25 »

RETINUTI
    1. VLASCICI DAN    AS. "17 DEC." TIMISOARA  TIMISOARA    02/25/69 LAZAR
    2. STANIA          AS. "17 DEC. RANITI SI   TIMISOARA    12/25/75 DUMITRU
       SEBASTIAN       FAM. INDOLIATE
    3. IONESCU VICTOR  AS. LUPT. REV. DEC. 89   RUCAR        10/29/57 DUMITRU
                       RAN. INV. URM. DEC.
                       BUCURESTI
    4. LAZAR MIHAI     AS. LUPT. REV. DEC. 89   BUCURESTI    04/21/65 GEORGE
                       RAN. INV. URM. DEC.
                       BUCURESTI
    5. COVRIG IOANA    AS. "21 DECEMBRIE"       DIMBOVITA    06/25/70 MARIN
                       BUCURESTI
    6. MORAR OVIDIU    AS. "21 DECEMBRIE"       IANCA        10/28/60 IOAN
                       BUCURESTI
    7. MARIN ION       AS. "21 DECEMBRIE"       DIMBOVITA    03/10/54 MARIN
                       BUCURESTI
    8. IORDACHE        AS. "21 DECEMBRIE"       CALARASI     09/13/71 STEFAN
       FLORIAN         BUCURESTI
    9. NANU STEFAN     AS. "JILAVA 89"          BUCURESTI    07/02/55 CONSTANTIN
                       RANITI RETINUTI
   10. HERCULEA        AS. "JILAVA 89"          BUCURESTI    10/15/63 DUMITRU
       VALENTIN        RANITI RETINUTI
   11. SIMIONESCU      AS. "JILAVA 89"          NEGRENI      03/27/27 PETRU
       PETRU           RANITI RETINUTI
   12. SCRIECIU        AS. "JILAVA 89"          CORABIA      07/07/63 TEODOR
       NICOLAE NICU    RANITI RETINUTI
   13. STANCULESCU     AS. "JILAVA 89"          BUCURESTI    06/25/50 EMILIAN
       DORU EMIL       RANITI RETINUTI
   14. CONSTANTIN      AS. "JILAVA 89"          IALOMITA     10/01/64 NICOLAE
       DANUT           RANITI RETINUTI
   15. FLOREA VICTOR   AS. "JILAVA 89"          BUCURESTI    10/09/67 ION
                       RANITI RETINUTI
   16. GOCINEF         AS. "JILAVA 89"          BUCURESTI    08/31/42 VASILE
       GHEORGHE        RANITI RETINUTI
   17. CRETU VALERIAN  FUND. REV. ROMANE.       BUZAU        05/29/54 IOAN
       APOSTOL         BUCURESTI
   18. BUGEAC OCTAVIAN FUND. REV. ROMANE.       BUCURESTI    07/07/64 OCTAV
       PAUL            BUCURESTI
   19. BLIDARIU PETRU  FOR REV. DEC. 89         BOTOSANI     06/10/70 MIHAI
                       "LIBERT." TIMISOARA
   20. KORONDI IOSIF   FOR REV. DEC. 89         SATU MARE    07/21/44 IULIU
                       "LIBERT." TIMISOARA
   21. RADULESCU       L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     BUCURESTI    08/19/66 CONSTANTIN
       LUCIAN TEODOR
   22. MAZILU NICOLETA L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     BUCURESTI    12/05/48 STAN
   23. AGA FLORIN ILIE A.L.T.A.R. TIMISOARA     TIMIS        07/05/72 GHEORGHE
   24. BALIN PETRU     A.L.T.A.R. TIMISOARA     TIMIS        04/22/66 PETRU
   25. BELCIA ION      A.L.T.A.R. TIMISOARA     CARAS-       02/26/61 ION
       MIRCEA                                   SEVERIN
   26. BERISTEANU      A.L.T.A.R. TIMISOARA     BOTOSANI     07/21/70 ION
       MARIA
   27. BIRO KAROL      A.L.T.A.R. TIMISOARA     TIMIS        11/26/55 BENIAMIN
   28. BOCA GHEORGHE   A.L.T.A.R. TIMISOARA     TIMIS        01/16/57 GHEORGHE
   29. BOLOGA ION      A.L.T.A.R. TIMISOARA     MEHEDINTI    07/22/57 ILIE
   30. BONDAR DORU     A.L.T.A.R. TIMISOARA     TIMIS        12/03/55 DUMITRU
       DUMITRU
   31. BUCATARIU       A.L.T.A.R. TIMISOARA     BOTOSANI     05/29/46 DUMITRU
       CONSTANTIN
   32. BUCATARIU       A.L.T.A.R. TIMISOARA     TIMIS        12/06/53 VASILE
       EMILIA
   33. BUNDA VASILE    A.L.T.A.R. TIMISOARA     TIMIS        06/04/61 ION
   34. CERNAT MONICA   A.L.T.A.R. TIMISOARA     MARAMURES    04/08/69 GHEORGHE
       GABRIELA
   35. CIRJAN AUREL    A.L.T.A.R. TIMISOARA     TIMIS        05/03/72 CONSTANTIN
   36. COCU NECULINA   A.L.T.A.R. TIMISOARA     GALATI       10/20/49 IOAN
   37. DAIA DECEBAL    A.L.T.A.R. TIMISOARA     BIHOR        04/04/70 IOAN
   38. DRAGHINA        A.L.T.A.R. TIMISOARA     TIMIS        03/13/60 NICOLAE
       LACRAMIOARA
   39. DRAGOI TATARICI A.L.T.A.R. TIMISOARA     CARAS-       04/07/61 GHEORGHE
       OCTAVIAN DAN                             SEVERIN
   40  DRAGOI TIMIS    A.L.T.A.R. TIMISOARA     TIMIS        08/24/57 NICOLAE
   41. RACOVEANU       A.L.T.A.R. TIMISOARA     VASLUI       05/20/51 VASILE
       OLIMPIA
   42. FILIP ILIE      A.L.T.A.R. TIMISOARA     BUCURESTI    12/25/57 DUMITRU
   43. GEANGU IOAN     A.L.T.A.R. TIMISOARA     BACAU        01/20/50 IOAN
   44. HANIGOVSZCHI    A.L.T.A.R. TIMISOARA     TIMIS        02/01/47 GHEORGHE
       GHEORGHE
   45. HUMINIC PAVEL   A.L.T.A.R. TIMISOARA     BOTOSANI     03/17/57 PETRU
   46. JURCA COSTICA   A.L.T.A.R. TIMISOARA     ALBA         07/22/62 COSTICA
   47. JURMA PAUL      A.L.T.A.R. TIMISOARA     TIMIS        02/29/68 OCTAVIAN
       OCTAVIAN
   48. LACATUS         A.L.T.A.R. TIMISOARA     CLUJ         03/01/58 GHEORGHE
       CONSTANTIN
   49. LEVITCHI ILEANA A.L.T.A.R. TIMISOARA     TIMIS        11/04/65 VASILE
   50. LUTA CRISTIAN   A.L.T.A.R. TIMISOARA     TIMIS        07/18/77    -
   51. MAIER IOAN      A.L.T.A.R. TIMISOARA     BIHOR        07/29/40 GHEORGHE
   52. MARINOIU ADRIAN A.L.T.A.R. TIMISOARA     TIMIS        04/03/71 ADRIAN
       VALENTIN
   53. MOLDOVAN VASILE A.L.T.A.R. TIMISOARA     TIMIS        10/09/62 ILIE
       IOAN
   54. MOLNAR MIKLOS   A.L.T.A.R. TIMISOARA     MURES        05/05/70 IMRE
   55. NECHITA         A.L.T.A.R. TIMISOARA     SUCEAVA      02/09/53 COSTACHE
       GHEORGHE
   56. NICOLA ANDREEA  A.L.T.A.R. TIMISOARA     MARAMURES    09/23/67 LASZLO
       SIMONA
   57. PIRVAN ADRIANA  A.L.T.A.R. TIMISOARA     TIMIS        02/04/70 ANDREI
       LUCRETIA
   58. PIRVU RADU      A.L.T.A.R. TIMISOARA     SUCEAVA      07/16/62 CONSTANTIN
   59. PLESA DANIELA   A.L.T.A.R. TIMISOARA     BISTRITA-    07/11/69 IOAN
       LETITIA                                  NASAUD
   60. PLESOIANU       A.L.T.A.R. TIMISOARA     DOLJ         04/16/69 ION
       DUMITRU
   61. ROSCA PETRU     A.L.T.A.R. TIMISOARA     BOTOSANI     06/26/65 VASILE
   62. SANDU DUMITRU   A.L.T.A.R. TIMISOARA     BACAU        03/02/68 CONSTANTIN
   63. SMOLINSCHI      A.L.T.A.R. TIMISOARA     TIMIS        01/26/61 HERBERT
       NORBERT
   64. SOFIAN REMUS    A.L.T.A.R. TIMISOARA     TIMIS        08/12/71 IOAN
   65. SZVITLAK ZOLTAN A.L.T.A.R. TIMISOARA     HARGHITA     06/14/69 ZOLTAN
   66. TODEA FELICIAN  A.L.T.A.R. TIMISOARA     ALBA         09/15/67 TRAIAN
   67. TODEA SIMONA    A.L.T.A.R. TIMISOARA     HUNEDOARA    11/15/70 PAVEL
       MARIA
   68. TOTH EMERIC     A.L.T.A.R. TIMISOARA     TIMIS        12/07/49 EMERICH
   69. VIERIU PETRICA  A.L.T.A.R. TIMISOARA     BOTOSANI     07/26/70 DUMITRU
   70. ZAHARIA MIHAI   A.L.T.A.R. TIMISOARA     OLT          10/05/41 MARIN
   71. ZLAVOG GABRIEL  A.L.T.A.R. TIMISOARA     IASI         11/12/65 EMIL
   72. TOMUS IOAN      FOR REV. DEC. 89         TIMIS        08/25/63 ALEXANDRU
                       "LIBERT." TIMISOARA
   73. PEPENEL SEVER   ORG. "JILAVA 21 - 22     BUCURESTI    05/08/67 SEVER
       OVIDIU          DEC. 1989" BUCURESTI
   74. DUMITRACHE      ECOFORUM "CLUB           BUZAU        07/06/67 ION
       MIHAELA         TINERI EROI" BUCURESTI
   75. GHERGHICEANU    AS. "21 DECEMBRIE"       BUCURESTI    09/30/58 NICOLAE
       GHEORGHE        BUCURESTI
   76. SERBAN VANDA    AS. "21 DECEMBRIE"       BUCURESTI    10/03/64 DUMITRU
       CATALINA        BUCURESTI
   77. ZMARANDACHE     A.L.T.A.R. TIMISOARA     HUNEDOARA    01/05/69 GHEORGHE
       DANIEL
   78. LAUDAEESCU      FOR REV. DEC. 89         LUGOJ        22/08/69 VIOREL
       GABRIEL VIOREL  "LIBERT." TIMISOARA
   79. KASAI VLADIMIR  FOR REV. DEC. 89         FERENDIA     10/04/61 PAVEL
                       "LIBERT." TIMISOARA
   80. LAZAR IOAN      FOR REV. DEC. 89         TIMISOARA    07/12/61 IOAN
                       "LIBERT." TIMISOARA                            GLIGORIA
   81. LAZAR FRANCISC  FOR REV. DEC. 89         TIMISOARA    26/08/45 ANTON
       ANTONIU         "LIBERT." TIMISOARA
   82. STRAT           L.N.L.D. 89 BUCURESTI    BIRZESTI -   23/05/60 CONSTANTIN
       CONSTANTIN                               VASLUI
   83. NEACSU MARIN    L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     GIURGIU      05/27/60 MARIN
   84. MARTON ENDRE    AS. "21 DEC. 1989"       MURES        11/14/43 FERENCZ
                       TG. MURES
   85. STEFAN          AS. A.V.R.D. BUCURESTI   BUCURESTI    27/08/55 DIMA
       ALEXANDRU
   86. MATEI RODICA    L.N.L.D. 89 BUCURESTI       -            -        -
   87. BONDAR MARIN    FOR REV. DEC. 89         RADAUTI -    11/10/62 CASIAN
                       "LIBERT." TIMISOARA      SUCEAVA
   88. MAZILU DANIEL   L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     BUCURESTI    04/03/73 DUMITRU
   89. NICORICI        AS. A.V.R.D. BUCURESTI   TELEORMAN    10/30/58 IOAN
       MIHAELA
   90. NITA TEODORA    L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     BUCURESTI    08/01/52 OCTAV
       JULIETA
   91. CHILICI         L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     CATALOI      07/17/47 DUMITRU
       CONSTANTIN
   92. MALICA PETRU    L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     ZAGUJENI     03/11/59 GHEORGHE
   93. ABOU NOUR       L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     SIRIA        05/01/60 ABDUL
       MUSTAFA                                                        GHANI
   94. BRUTARU MARIAN  A.L.T.A.R. TIMISOARA     PLOIESTI     10/16/56 VASILE
   95. DUMITRESCU      A.L.T.A.R. TIMISOARA     BUCURESTI    05/22/58 IOAN
       MIHAI SORIN
   96. BALANOIU MARIAN A.L.T.A.R. TIMISOARA     STEJARU      07/26/71 NICU
   97. STOICA FLORIN   L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     BUCURESTI    09/27/63 GHEORGHE
   98. RACARU STEFAN   A.L.T.A.R. TIMISOARA     BELCIUGATELE 09/18/64 MIHALACHE
   99. LAZAR NICU      A.L.T.A.R. TIMISOARA     BRAILA       01/25/52 GHEORGHE
  100. CODITA MARIN    A.L.T.A.R. TIMISOARA     BUCURESTI    10/03/31 NICULAE
  101. MIHAI CARMEN    L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     BUCURESTI    12/05/67 DUMITRU
  102. VLADOIU NICOLAE L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     BUCURESTI    05/O5/49 NICOLAE
  103. PETRESCU        L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     BALCESCU     04/25/44 ALEXANDRU
       EUGENIU
  104. NICULESCU       L.L.D. "89 SATU MARE"    BUCURESTI    08/24/54 ANDREIAN
       SERBAN
  105. GRIMLING PETRE  L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     COMANA       10/06/57 NICULAE
  106. RADU PAUL       L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     BUCURESTI    03/01/64 FLOREA
  107. BALDAU          L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     BUCURESTI    06/19/51 GRIGORE
       CONSTANTIN
  108. ANGHEL          L.N.L.V.D. 89 C.E.M.     MIHAESTI     03/04/70 FLOREA
       FLORENTINA
       NICOLETA
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #26 : Septembrie 23, 2013, 12:05:15 »

1. BUCUR MIRCEA    AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        07/04/48 ILIE
    2. IACOB MARIUS    AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        12/08/63 MIRCEA
       FLORIN
    3. LANTOS VASILE   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" PIATRA NEAMT 01/25/53 AUGUSTIN
    4. BUCATARIU       AS. "SIBIU DECEMBRIE 89"      -       02/19/58 CONSTANTIN
       CONSTANTIN
    5. SUCUTURDEAN     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" ZAU - MURES  01/28/52 NICOLAE
       NICOLAE
    6. LUCA ADRIAN     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SALISTE -    04/12/50 ALEXANDRU
       RADU                                     SIBIU
    7. FURDUI DOINA    AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        04/03/54 TOMA
       ELENA
    8. MAXIM AUREL     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" CUCERDEA -   06/17/22 GRIGOR
                                                MURES
    9. CIMPU SILVIU    AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SCOREI -     06/24/50 POMPILIU
                                                SIBIU
   10. STREZA NICOLAE  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        06/28/50 NICOLAE
   11. SCHMIDT         AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" TIRNAVENI    01/07/44 MARIN
       HILARIUS
       JOHANES
       KONSTANTIN
   12. NICOLAE VIRGIL  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        04/30/43 MARIN
   13. HANEA AURELIAN  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" AGNITA -     11/24/65 AUREL
                                                SIBIU
   14. GAVREA IOANA    AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" DRAGOESTI -  04/13/52 DUMITRU
                                                VILCEA
   15. ZAPORAJAN       AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        09/10/58 ARHIP
       ADRIAN
   16. MIHON           AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" ALBA         04/16/48 IOSIF
       CONSTANTIN
   17. BEJENARU        AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" IZVOARELE -  09/10/42 GRIGORE
       GRIGORE                                  DOLJ
   18. CIRCOTESCU      AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" GALATI       06/09/46 DRAGOS
       DUMITRU
   19. CRACIUN PETRU   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" DOSTAT -     06/30/53 IOAN
                                                ALBA
   20. TUTUREA MOISE   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" BECLEAN -    07/04/48 IOAN
                                                SIBIU
   21. LAZAR EUGEN     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" BIBIU        05/23/51 EUGEN IOAN
       GEORGE
   22. MIRONESCU       AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" GIRCENI -    05/05/57 CONSTANTIN
       VASILE                                   VASLUI
   23. SZASZ TIBERIU   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SINMICLAUS   04/14/59 IOAN
                                                - SIBIU
   24. GIURCA IOAN     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        10/26/54 IOAN
   25. LUPEA IOAN      AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        08/20/59 IOAN
   26. COSMA IOAN      AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" ALBA         09/17/56 ILIE
       OPREA
   27. POPA PAVEL      AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        06/23/47 GHEORGHE
   28. TABREA ELENA    AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        04/27/59    -
   29. FESAN PUIU      AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        11/10/53 ION
       NICOLAE
   30. BULANCIA DRAGOS AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" VASLUI       02/07/66 PETREA
   31. CORLACIU CORNEL AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" ALBA         12/01/60 GHEORGHE
   32. VINTILA VASILE  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        04/03/67 ACHIM
   33. HODINA VICTOR   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" VLADESTI     02/28/42 CONSTANTIN
   34. MOGA TEODOR     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" BOBOHALBIA   11/20/59 TOADER
   35. PATRASCU PETRU  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        08/31/56 FLOREA
   36. BANCIU DUMITRU  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" VALEA LUNGA  06/01/70 DUMITRU
   37. FILIMON IULIAN  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" GLIMBOCA     03/26/59 IOSIF
   38. BONCEA IOAN     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        10/21/57 VASILE
   39. ACHIM DANA      AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        05/15/53 MIRCEA
       GEORGETA
   40. DOBRE IULIANA   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" ALBA         06/17/56 CONSTANTIN
   41. BURTA IOAN      AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        07/01/63 IOAN
       MIRCEA
   42. TOPEA VASILE    AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        03/27/64 IOAN
   43. IFTINCA OVIDIU  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        03/27/57 DUMITRU
   44. DUMITRU TUDOREL AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" VASLUI       09/22/54 ILIE
   45. BARBU GHEORGHE  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" VILCEA       09/08/66 DUMITRU
   46. UNGUREANU       AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        04/11/62 IOAN
       MARCELA
   47. HEGHIBELI       AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        02/03/60 VIOREL
       MARINELA
   48. PASCU VICTORIA  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" CRIS         05/16/37 PAVEL
   49. TELCEAN DAN     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        02/02/65 AUGUSTIN
   50. PETERFI         AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        12/08/61 FERDINAND
       FERDINAND
   51. SECASAN VASILE  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        12/30/62 ILIE
   52. PETRESCU        AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        03/01/56 AURELIAN
       CONSTANTIN
       DOREL
   53. BUTA IOAN CALIN AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        09/16/62 IOAN
   54. FROHLICH ADOLF  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        02/26/40 FREDERICH
       HORST
   55. PAPARA NICOLAE  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" VILCEA       07/25/59 IOAN
   56. ISTRATE         AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" VILCEA       09/11/61 GHEORGHE
       GHEORGHE
   57. BORTES NICOLAIE AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        06/22/64 NICOLAE
   58. BOBES IOAN      AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        05/12/66 IOAN
   59. GINDILA MIRCEA  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        09/18/67 VASILE
   60. PRISCA IOAN     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" ALBA         09/05/55 NICOLAE
   61. NEAMTU DUMITRU  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        03/04/65 NICOLAE
   62. DAN IOAN BOGDAN AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" ALBA         06/05/56 PETRU
   63. BELCIU IOAN     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" TOMSANI      06/24/70 DUMITRU
       ADRIAN
   64. CIOCONEA MIRON  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        08/14/71 SIMION
   65. PACURAR         AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" RASINARI     08/09/30 ANDREIU
       GHEORGHE
   66. OLTEANU         AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        12/10/74 ALEXANDRU
       ALEXANDRU
   67. MOLDOVAN        AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        07/03/56 IOAN
       ALEXANDRU
   68. STEFAN IOAN     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" CIMPIA       11/29/56 IOAN
                                                TURZII
   69. BIRLEA PETRU    AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" CERGAUL MIC  07/28/59 PETRU
   70. DIACONU DOREL   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        05/02/66 OCTAVIAN
       OCTAVIAN
   71. SBARCEA NIC.    AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        12/17/53 IOAN
       ACHIM
   72. FESAN GH. DORU  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" BAIA DE FIER 03/19/56 ION
   73. NICULESCU       AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" BAICOI       03/02/23 SCARLAT
       GHEORGHE
   74. PITKO MARIUS    AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        07/30/51 BUNTHER
   75. MIHALI VASILE   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" BORSA        02/27/67 VASILE
       FL. SORIN
   76. SOANEA IOAN     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        04/25/55 IOAN
   77. BISCHIN ION     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        02/13/51 NICOLAE
   78. TOADER DAN      AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        07/18/62 NECULAI
   79. CONSTANTIN      AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" CORABIA -    05/19/48 CRACIUN
       CALIN                                    OLT
   80. NEAGA NARCIS    AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        02/17/59 IOAN
       STEFAN
   81. NICOLESCU       AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        10/03/67 TEOFIL
       TEOFIL
   82. DAVID NICOLAE   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        07/15/59 IOAN
   83. MARINOVICI      AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" DRAGANU      02/06/48 CONSTANTIN
       CRISTIAN
   84. CAZAN LIVIU     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        08/06/47 DUMITRU
   85. ROSU RODICA     AS  "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        06/01/73 AUREL
   86. LAZAREANU       AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" VILCEA       10/02/56 ION
       ANTONIE
   87. SIMEANU VASILE  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" VILCEA       09/19/19 GHEORGHE
   88. BOGDAN CATALIN  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" DIR - SIBIU  02/06/73 VASILE
   89. AVRAM VASILE    AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" LEMNIU       06/17/40 ION
   90. STANCIU DOREL   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        06/16/36 MOISE
   91. SUTEU VIOREL    AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" RIMET        03/20/46 EREMIE
   92. MARGINEAN       AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" FAGET        07/15/35 GHEORGHE
       NICOLAE
   93. GIDIU MARIOARA  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        04/29/67 MIHAI
   94. COJAN ALEXANDRU AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        10/10/59 ALEXANDRU
   95. SZABO ATTILA    AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" CLUJ         06/19/42 ZOLTAN
       ZOLTAN
   96. NEDELCU ION     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SOCETU       08/13/39 NEDELCU
   97. PUSCAS MIHAIL   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        01/01/50 IULIU
   98. BONCEA VASILE   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        11/04/52 VASILE
   99. HINDOREANU      AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        04/06/62 VIRGIL
       VIRGIL
  100. SEPTILICI       AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" GHEORGHIENI  08/02/46 ALEXANDRU
       GH. LIVIU
  101. BALAN ALEXANDRU AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" CACICA       08/18/50 LERU
  102. NEDELCU         AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SOCETU       02/17/36 NEDELCU
       CONSTANTIN
  103. NITA FLORIN     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        09/22/67 NICULAE
  104. SOLOMON DUMITRU AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        10/26/67 NICOLAE
  105. STANCIU ADRIAN  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        08/06/59 IOAN
       IOAN
  106. DRAGU IOAN      AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" VILCELE      03/02/36 MANOLE
  107. CAZAN GABRIEL   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        04/25/68 IOAN
  108. BARSAN          AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        03/07/33 ZAHARIA
       CONSTANTIN
  109. OPREA NIC.      AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        02/04/67 MIRCEA
       MIRCEA ALEX
  110. CRUCIAT IULIANA AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        08/29/56 IOAN
  111. GHIP DOINA      AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" MIHAILENI    08/01/70 DUMITRU
  112. SPORIS ADI      AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" VILCEA       07/20/70 EUGENIU
  113. ION UNGUREAN    AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" DEDULESTI    09/01/49 ION
  114. DIACONU VASILE  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        12/25/67 OCTAVIAN
  115. DOPP AXENTE     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" ETUR - SIBIU 12/03/20 CONSTANTIN
  116. FLEISCHER TOMA  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        11/25/34 GHEORGHE
  117. RATIU DRAGOS    AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        04/14/50 CONSTANTIN
  118. SUTEU IULIU     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" TIMET        03/30/41 EREMIA
  119. POPA NICOLAE    AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        04/25/66 GHEORGHE
  120. CARLOTESCU      AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" CHILIA NOUA  06/17/23 MATEI
       DRAGOS
  121. DINESCU DRAGOS  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" BUZAU        06/24/47 VALERIU
  122. LASCU NICOLAE   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" DAIA         06/22/65 NICOLAE
  123. POPESCU ADRIAN  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        09/21/60 FREDERICH
       SILVIU
  124. FADOR STELICA   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" STRAJA       02/04/55 VESPASIAN
       ALEXANDRU
  125. GAVOZDEA ANDREI AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        02/13/53 ANDREI
  126. BUCUR ILIE      AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        11/14/44 ILIE
  127. CHIRILA MARIUS  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        04/16/68 DUMITRU
  128. CIOTARNEL MARIA AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        09/07/33 SOFRAN
  129. IORDACHE PETRU  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" ORADEA       10/05/55 PETRU
  130. BALAITA ROMULUS AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        08/10/61 GHEORGHE
  131. STANOIU DECEBAL AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" GHELENGIC -  08/08/38 FLOREA
                                                BULGARIA
  132. GIURESCU        AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" TITESTI      07/09/54 NICOLAE
       VALERIU
  133. BALTES ILIE     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        10/01/49 ILIE
  134  COSTACHE MIRCEA AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        08/10/33 IOAN
       TRAIA
  135. VINEREAN IOAN   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        01/14/71 VASILE
  136. BIRLEA ILIE     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        08/29/67 ILIE
       SORIN
  137. VADOIU DAN      AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        06/04/48 TEODOR
  138. DEGAN EMILIA    AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" BRASOV       02/03/25 GHEORGHE
       ELISABETA
  139. PIT NICOLAE     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        10/30/70 NICOLAE
  140. POP ZAHARIA     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" IBANESTI     09/19/22 IRIMIE
  141. BUCURENCIU      AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        11/10/68 DUMITRU
       DANIELA
  142. RAICA DAN       AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        01/26/66 FLORIAN
  143. PRESECAN        AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        05/18/58 NICOLAE
       NICOLAE
  144. CALBOREANU ANA  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        12/01/53 NISTOR
       MIHAELA
  145. GALANTON MARIN  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SENDRICENI   03/01/20 MIMI
  146. ANTONIE ADRIAN  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        10/28/62 AUREL
  147. COMSA DUMITRU   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        12/06/65 DUMITRU
  148. MATEIU LIVIU    AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        01/19/61 ILIE
  149. PASCU ANDREIU   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        02/13/29 ANDREI
  150. PETRESCU MIHAI  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" TITESTI      09/25/61 GHEORGHE
  151. FARAON IOAN     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        06/19/67 IOSIF
  152. BARBUSIU        AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        04/05/66 GHEORGHE
       GH. DAN
  153. COMSA NICOLAE   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" FAGET        02/11/34 IOAN
  154. NISTOR NICOLAE  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" CHIJASA JOS  08/01/56 NICOLAE
  155. DAMIAN TRAIAN   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" ALBA         09/19/70 TRAIAN
  156. CEB DAN         AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        01/27/70 SIMION
  157. TRESTARIU IOAN  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        01/14/72 IOAN
  158. GRIGORE FLORIN  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" VILCEA       09/29/75 ION
  159. SANDRU DORU     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        03/14/70 EREMIA
  160. MARINESCU       AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" BUCURESTI    08/17/57 TEODOR
       MARIUS ALBIN                                                   RADU
  161. BOGDAN VIOREL   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" BOLDUR       04/07/58 IONEL
  162. OPRISIU         AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        11/17/49 GHEORGHE
       GHEORGHE
  163. MARINOVICI      AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" BUCURESTI    08/30/73 CRISTIAN
       BOGDAN
  164. PETRU NICOLAE   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        11/15/41 NICOLAE
  165. BALU AUREL      AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIRIA        03/19/68 AUREL
       NICOLAE
  166. COSTEA VASILE   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        04/15/60 VASILE
  167. MIHANCIU VASILE AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        05/19/46 GAVRIL
  168. CAMPEAN NICOLAE AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" ZLATNA       12/23/53 IOAN
  169. BUTNARIU LIVIU  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" CUCORANI     10/15/67 PETRU
  170. SPORIS          AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" VILCEA       05/11/69 ACHIM
       CONSTANTIN
  171. TAMAS ALEXANDRU AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" CAIANU       01/12/46 ANDREI
  172. BUNEA LIVIU     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        03/10/53 LIVIU
  173. ORDEAN MIHAI    AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        06/26/67 IOAN
  174. ALBU IOAN       AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        04/07/65 LAZAR
  175. BOIU ANASTASIU  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        06/14/41 IOAN
  176. PALICEAN STEFAN AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        06/09/60 ILIE
  177. VEKONY VIOREL   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        03/28/36 CALMAN
       NICOLAE
  178. SOLOMON NICOLAE AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        10/19/44    -
  179. PAREAN VASILE   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        01/01/55 IOAN
       IOAN
  180. VELTAN TEODOR   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" HINCIUS      01/03/56 VASILICA
  181. CHIS MIHAI      AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" CLUJ         03/30/65 MIHAIU
       VASILE
  182. BANCIU VASILE   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" BRANISTEA    05/12/60 STEFAN
       STELIAN
  183. VLADOI ILIE     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" STENESTI     04/10/33 GHEORGHE
  184. GRIGORESCU      AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SMEURAT      11/15/34 GHEORGHE
       GHEORGHE
  185. GANDULET DOREL  AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        06/25/66 DOREL
       IOAN
  186. RUSU GHEORGHE   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        03/04/54 GHEORGHE
  187. CURTEAN ION     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        08/27/55 ISAIA
  188. MIHADAS TEOHAR  AS. CARIT. REV. ROM.     BISTRITA -   11/30/56 TEOHARIE
                       DEC. '89 CLUJ            BISTRITA-
                                                NASAUD
  189. UTIU SEVER      AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ NAPOCA  09/01/47 GRIGORE
                       DEC. '89 CLUJ
  190. MAZSA GHEORGHE  AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         02/01/51 ADALBERT
                       DEC. '89 CLUJ
  191. MURESAN RADU    AS. CARIT. REV. ROM.     GIRBAU       08/06/52 IOAN
       VASILE          DEC. '89 CLUJ
  192. POP IOAN        AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         09/27/57 GHEORGHE
                       DEC. '89 CLUJ
  193. ZERIU AUGUSTIN  AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ NAPOCA  07/12/34 AUGUSTIN
                       DEC. '89 CLUJ
  194. RUSU EMIL       AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         12/10/61 EMIL
       CALIN           DEC. '89 CLUJ
  195. IELCIU DAN RADU AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ NAPOCA  01/30/62 AUGUSTIN
                       DEC. '89 CLUJ
  196. TAREAN CIPRIAN  AS. CARIT. REV. ROM.     SIBIU        08/04/69 GHEORGHE
                       DEC. '89 CLUJ
  197. OPRUT IOAN      AS. CARIT. REV. ROM.     CARAS-       03/18/62 PETRU
                       DEC. '89 CLUJ            SEVERIN
  198. ILEA EMIL       AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         09/16/71 VIOREL
                       DEC. '89 CLUJ
  199. ANGHEL ION      AS. CARIT. REV. ROM.     ARGES        02/20/29 IOAN
                       DEC. '89 CLUJ
  200. NEGRU RADU      AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         09/05/48 AUREL
       ANTONIO         DEC. '89 CLUJ
  201. BURACU OCTAVIAN AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         11/16/45 LASZLO
                       DEC. '89 CLUJ
  202. ARMANCA TITUS   AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         03/14/47 MIHAI
                       DEC. '89 CLUJ
  203. CLEJAN LENUTA   AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         03/26/70 TRAIAN
                       DEC. '89 CLUJ
  204. CLEJAN AUGUSTIN AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         04/24/64 GAVRIL
                       DEC. '89 CLUJ
  205. MATEI CRISTIAN  AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         04/02/61 NICOLAE
                       DEC. '89 CLUJ
  206. BERNEVIG        AS. CARIT. REV. ROM.     VASLUI       08/26/54 DUMITRU
       CRISTIAN        DEC. '89 CLUJ
  207. CORNEA IOAN     AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         10/23/48 CONSTANTIN
                       DEC. '89 CLUJ
  208. CORNEA          AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         04/21/59 CONSTANTIN
       ALEXANDRU       DEC. '89 CLUJ
  209. COBLISAN VIOREL AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         07/05/33 GEORGE
                       DEC. '89 CLUJ
  210. BALACEANU IOAN  AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         02/01/60 ION
                       DEC. '89 CLUJ
  211. GHERMAN EMIL    AS. CARIT. REV. ROM.     ALBA         11/20/46 TEODOR
                       DEC. '89 CLUJ
  212. CIURA MARIUS    AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         12/02/62 CORNEL
       CORNEL          DEC. '89 CLUJ
  213. SERBAN IOAN     AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         10/25/56 IOAN
       RADU            DEC. '89 CLUJ
  214. FARCAS ANGELICA AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         03/08/67 ROBIN
                       DEC. '89 CLUJ
  215. DRAGUS MIRCEA   AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         06/24/35 VASILE
       IOAN            DEC. '89 CLUJ
  216. GARDA IOAN      AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         05/04/51 ION
                       DEC. '89 CLUJ
  217. GIURGIU IONEL   AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         10/19/73 IOSIF
       AUREL           DEC. '89 CLUJ
  218. LADIU GAVRIL    AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         06/14/44 MIHAI
                       DEC. '89 CLUJ
  219. ROGOZANU ION    AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         04/21/71 CONSTANTIN
       CONSTANTIN      DEC. '89 CLUJ
  220. TOSA GHITA      AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         01/22/61 IOAN
                       DEC. '89 CLUJ
  221. PETRISOR TRAIAN AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         08/01/51 STEFAN
                       DEC. '89 CLUJ
  222. TASCU VALENTIN  AS. CARIT. REV. ROM.     PETROSANI    01/23/44 DRAGOS
       DRAGOS          DEC. '89 CLUJ
  223. CORNEA GABRIELA AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         01/18/74 ION
                       DEC. '89 CLUJ
  224. MLESNITA STEFAN AS. CARIT. REV. ROM.     VISEUL       05/31/54 STEFAN
                       DEC. '89 CLUJ            DE SUS
  225. HOSSU TEODOR    AS. CARIT. REV. ROM.     TURDA        05/11/57 TEODOR
                       DEC. '89 CLUJ
  226. POPESCU MIHAIL  AS. CARIT. REV. ROM.     OLT          04/01/47 EUGEN
                       DEC. '89 CLUJ
  227. RUSU STOIAN     AS. CARIT. REV. ROM.     BUZAU        11/10/42 CONSTANTIN
                       DEC. '89 CLUJ
  228. COSMA GHEORGHE  AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         05/20/67 GHEORGHE
       DAN             DEC. '89 CLUJ
  229. IAKAB ERNO      AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         12/11/63 STEFAN
                       DEC. '89 CLUJ
  230. TOKES ENDRE     AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         02/20/42 IOZEF
                       DEC. '89 CLUJ
  231. CIORTEA MARIAN  AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         10/25/54 MIRCEA
       ZBIGNEW         DEC. '89 CLUJ
  232. MUNTEANU        AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        10/12/50 NICOLAE
       OCTAVIAN
  233. GUTTMAN ANA     AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         07/17/53 STEFAN
       MARIA           DEC. '89 CLUJ
  234. PETCU GHEORGHE  AS. CARIT. REV. ROM.     COMISANI     01/18/47 ION
                       DEC. '89 CLUJ
  235. CUSAI CLAUDIU   AS. CARIT. REV. ROM.     CLUJ         08/27/68 COLOMAN
       ALEXANDRU       DEC. '89 CLUJ
  236. BARBU DANIEL    AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         02/27/62 GHEORGHE
       ADRIAN          CLUJ
  237. POP VASILE      AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         04/18/70 IOAN
       FLORIN          CLUJ
  238. NISTOR MARIA    AS. "22 DECEMBRIE 89"    RISCA        08/20/70 NISTOR
                       CLUJ
  239. COTAE NICOLAE   AS. "22 DECEMBRIE 89"    DELENI -     02/12/40 NICOLAE
                       CLUJ                     VASLUI
  240. VARGA IOAN      AS. "22 DECEMBRIE 89"    HUEDIN       10/27/29 ALEXANDRU
                       CLUJ
  241. RUSU VIOREL     AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         09/11/62 VASILE
                       CLUJ
  242. LUNGU HORIA     AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         02/11/64 VICTOR
                       CLUJ
  243. CANDIN NICOLAE  AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         10/04/53 NICOLAE
                       CLUJ
  244. ARDELEAN IOAN   AS. "22 DECEMBRIE 89"    SATU MARE    03/01/54 GRIGORE
                       CLUJ
  245. DAN EMIL        AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         06/16/68 NISTOR
                       CLUJ
  246. CATUNA ANTAL    AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         05/16/71 NICOLAE
       ROBERT          CLUJ
  247. ANTON CALIN     AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         11/07/64 JEAN
                       CLUJ
  248. ZARNESCU        AS. "22 DECEMBRIE 89"    CAPUSATA     03/24/49 CONSTANTIN
       CONSTANTIN      CLUJ
  249. CHELBEZAN DORU  AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         01/21/52    -
                       CLUJ
  250. CANDEA ZAHARIE  AS. "22 DECEMBRIE 89"    ALBESTI      12/07/53 PAVEL
                       CLUJ
  251. LORINCZ IULIU   AS. "22 DECEMBRIE 89"    SALAJ        12/25/32 FRANCISC
                       CLUJ
  252. PLESA PAVEL     AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         06/23/55 IOSIF
                       CLUJ
  253. DUCA ROMULUS    AS. "22 DECEMBRIE 89"    MEDIAS -     09/22/49 GHEORGHE
       MIHAI           CLUJ                     SIBIU
  254. GROZA GAVRIL    AS. "22 DECEMBRIE 89"    CAREI        03/22/49 ZOLTAN
       ZOLTAN          CLUJ
  255. BARBU TUDOR     AS. "22 DECEMBRIE 89"    SCAIENI      04/19/41 GHEORGHE
                       CLUJ
  256. URSAN ALEXANDRU AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         08/15/73 MARTIN
                       CLUJ                     NAPOCA
  257. RACZ IOSIF      AS. "22 DECEMBRIE 89"    RIMETEA -    10/19/58 IOSIF
                       CLUJ                     ALBA
  258. MURESAN AUREL   AS. "22 DECEMBRIE 89"    VAD          08/30/57 IOAN
                       CLUJ
  259. GHITULESCU      AS. "22 DECEMBRIE 89"    CUCA         08/14/45 TITU
       MIRCEA TITU     CLUJ
  260. PETREA HORIA    AS. "22 DECEMBRIE 89"    HIDA -       12/10/67 OVIDIU
       FLAVIU          CLUJ                     SALAJ
  261. CIUPEI VIRGIL   AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         03/09/67 VIRGIL
       CLAUDIU         CLUJ                     NAPOCA
  262. TANTAU VASILE   AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         01/23/71 VASILE
       DORIN           CLUJ
  263. CIMPEANU MIRCEA AS. "22 DECEMBRIE 89"    SEMISEANA    05/15/48 ALEXANDRU
                       CLUJ                     - SALAJ
  264. GHINDARU ILIE   AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         03/25/62 ILIE
       ROMEO           CLUJ                     NAPOCA
  265. MARGINEAN EMIL  AS. "22 DECEMBRIE 89"    IGLANT -     05/16/54 EMIL
                       CLUJ                     MURES
  266. CORNEA VIOREL   AS. "22 DECEMBRIE 89"    MIHAESTI     06/18/55 IOAN
                       CLUJ
  267. RADU VICTOR     AS. "22 DECEMBRIE 89"    FELEACU -    12/04/48 VICTOR
                       CLUJ                     CLUJ
  268. URSAN MARIN     AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         10/21/55 MARTIN
       COSTEL          CLUJ
  269. BIDIA EVA       AS. "22 DECEMBRIE 89"    NAGHI-       07/17/50 LAIOS
                       CLUJ                     SACACI -
                                                UNGARIA
  270. MOLDOVAN EMIL   AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         05/02/57 TEODOR
                       CLUJ
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27 : Septembrie 23, 2013, 12:07:13 »

271. NAN DUMITRU     AS. "22 DECEMBRIE 89"    DIEU         10/11/41 DUMITRU
                       CLUJ
  272. HADNAGY ATILA   AS. "22 DECEMBRIE 89"    FEURDENI     02/12/61 IOAN
                       CLUJ
  273. ZOMANCZ MIRCEA  AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         06/28/55 ADAM
                       CLUJ
  274. BADOSU HARALAMB AS. "22 DECEMBRIE 89"    BUCURESTI    06/16/32 SERBAN
                       CLUJ
  275. COTAE DAN       AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         12/01/73 NICOLAE
       ADRIAN          CLUJ
  276. MIC SERGIU      AS. "22 DECEMBRIE 89"    RECEA        12/18/65 VALENTIN
       CRINUT          CLUJ                     CRISTUR
                                                - CLUJ
  277. BECICHI LUCIA   AS. "22 DECEMBRIE 89"    FUNDATURA    03/12/46 ANDREI
                       CLUJ
  278. CRETOIU GIGI    AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         08/10/59 GEORGE
       ANDREI          CLUJ
  279. MOLDOVAN MARIA  AS. "22 DECEMBRIE 89"    BELIS        03/04/36 NICOLAE
                       CLUJ
  280. ONACA VASILE    AS. "22 DECEMBRIE 89"    CALATELE     04/08/49 VASILE
                       CLUJ                     - CLUJ
  281. MARIAN RODICA   AS. "22 DECEMBRIE 89"    BEIUS -      06/01/44 DUMITRU
                       CLUJ                     BIHOR
  282. MOZES ANTON     AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         06/10/62 ANTON
                       CLUJ
  283. SAITIS MARIA    AS. "22 DECEMBRIE 89"    BEDECIU      11/01/46 IOSIF
       FLORICA         CLUJ
  284. TICUDEAN        AS. "22 DECEMBRIE 89"    PLOSCAS -    01/21/52    -
       AUGUSTIN        CLUJ                     CLUJ
  285. TARTA CORNEL    AS. "22 DECEMBRIE 89"    AGHIRESCU    05/07/45 TEOFIL
                       CLUJ
  286. IGNAT IOAN      AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         01/25/60 ION
                       CLUJ
  287. SALANTIU        AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         06/28/60 TIBERIU
       TIBERIU ALIN    CLUJ
  288. ABRUDAN TRAIAN  AS. "22 DECEMBRIE 89"    MANASTIRENI  08/21/37 IOAN
                       CLUJ                     - CLUJ
  289. OROS IONEL      AS. "22 DECEMBRIE 89"    ANTICEU      12/22/52 IOAN
                       CLUJ
  290. CALATAN ADRIAN  AS. "22 DECEMBRIE 89"    ALUNISU -    05/03/40 TEODOR
       GAVRI           CLUJ                     CLUJ
  291. CADAR BENIAMIN  AS. "22 DECEMBRIE 89"    DELENI -     09/06/59 ANTONIE
  292. MIRCEA EMIL     AS. "22 DECEMBRIE 89"    PRUNIS       06/26/36 ALEXANDRU
                       CLUJ
  293. CHENDEA GLIGORE AS. "22 DECEMBRIE 89"    ZALAU -      06/17/47 GHEORGHE
                       CLUJ                     ZALAU
  294. GOCAN VIRGIL    AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         10/15/64 VASILE
       CORNEL          CLUJ
  295. FICIOR TEODOR   AS. "22 DECEMBRIE 89"    TENTEA -     10/23/37 TANASIA
                       CLUJ                     BISTRITA
  296. FLOREA OLIMPIU  AS. "22 DECEMBRIE 89"    VALEA IERII  11/13/61 IOAN
                       CLUJ
  297. AUGUSTIN POP    AS. "22 DECEMBRIE 89"    ANTICEU -    09/13/52 AUGUSTIN
  298. MOROTI ZAMFIR   AS. "22 DECEMBRIE 89"    ROMANASI     09/24/48 NICOLAE
                       CLUJ
  299. RADEAN          AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         05/30/50 STEFAN
       ALEXANDRU       CLUJ
  300. FARCAS IOAN     AS. "22 DECEMBRIE 89"    CIURILA      05/12/41 VASILE
                       CLUJ
  301. SEVERIN         AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         12/03/50 GHEORGHE
       GHEORGHE        CLUJ
       NIC.
  302. CIUBANCAN       AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         10/28/59 GHEORGHE
       GHEORGHE        CLUJ
  303. BAICAN PAVEL    AS. "22 DECEMBRIE 89"    MIHAESTI -   08/10/41 VASILE
  304. SIGARTAU AUREL  AS. "22 DECEMBRIE 89"    BREAZA -     03/31/57 DUMITRU
  305. SERBAN MOGA     AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         07/19/68 TEODOR
       LILIANA MARIA   CLUJ
  306. MOGA TEODOR     AS. "22 DECEMBRIE 89"    COZAHNA      06/05/40 TEODOR
                       CLUJ
  307. MARC GHEORGHE   AS. "22 DECEMBRIE 89"    BELIS        01/23/37 GHEORGHE
                       CLUJ
  308. MORARU ION      AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         03/28/52 VASILE
                       CLUJ
  309. JAKAB ILDIKO    AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         01/01/71 IACOB
                       CLUJ
  310. COTIGEANU       AS. "22 DECEMBRIE 89"    ORADEA       08/16/54 MIHAIL
       MARIAN          CLUJ
  311. STOICA TEODOR   AS. "22 DECEMBRIE 89"    SALAJ        02/09/39 NICOLAE
                       CLUJ
  312. MURESAN NICOLAE AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         05/01/49 NICOLAE
                       CLUJ
  313. ZAGREAN IOSIF   A.L.R.D. 89 CARANSEBES   VALENI DE    12/25/53 AUREL
                                                MUNTE -
                                                PRAHOVA
  314. SARATAN GAVRIL  A.L.R.D. 89 CARANSEBES   MURESENII    06/20/32 TOADER
                                                BIRGAULUI
  315. TOMA LUCENTIO   A.L.R.D. 89 CARANSEBES   CLUJ         10/28/55 EUGEN
       FULVIUS
  316. CUREA SIMEON    A.L.R.D. 89 CARANSEBES   ZIMBORU      08/03/25 SIMEON
       GAVRILA
  317. CHIOREAN        A.L.R.D. 89 CARANSEBES   JUCU DE JOS  09/12/54 VASILE
       NICOLAE                                  - CLUJ
  318. ARDELEANU AVRAM A.L.R.D. 89 CARANSEBES   MARISE       09/20/65 AVRAM
  319. BRASOVEANU IOAN A.L.R.D. 89 CARANSEBES   RIPA DE JOS  11/22/32 VICTOR
                                                - MURES
  320. HOLUNGA VASILE  A.L.R.D. 89 CARANSEBES   TURDA -      03/31/61 VASILE
       MARCEL                                   CLUJ
  321. POP AUREL       A.L.R.D. 89 CARANSEBES   VAIDA        06/05/37 GRIGORE
                                                CAMARASI
                                                - CLUJ
  322. STANCSNY IOSIF  A.L.R.D. 89 CARANSEBES   CLUJ         04/11/69 IONEL
  323. SALANTIU VIRGIL A.L.R.D. 89 CARANSEBES   CRISTURU     04/07/33 IUSTIN
       IULIU                                    SECUIESC -
                                                HARGHITA
  324. ISTRATE IOAN    A.L.R.D. 89 CARANSEBES   NASAUD -     09/21/48 GHEORGHE
                                                BISTRITA
  325. LUCA VASILE     A.L.R.D. 89 CARANSEBES   MIHAI        01/03/61 MIHAIL
                                                VITEAZU
  326. CAPUSAN IOAN    A.L.R.D. 89 CARANSEBES   DIPSA -      01/27/35 IOAN
                                                BISTRITA
  327. BADILA RADU     A.L.R.D. 89 CARANSEBES   BAIA DE      12/18/38 TRAIAN
                                                ARIES
  328. MORAR TEODOR    A.L.R.D. 89 CARANSEBES   BONTIDA -    02/08/53 IOAN
                                                CLUJ
  329. NARITA NICOLAE  A.L.R.D. 89 CARANSEBES   PELES        11/26/52 DUMITRU
       SABIN
  330. PITICAN HORIA   A.L.R.D. 89 CARANSEBES   CLUJ         09/25/64 GRIGORE
       FLORIN
  331. DIACONU DORIN   A.L.R.D. 89 CARANSEBES   CLUJ         05/07/57 PETRE
       OCTAVIAN
  332. VLAIC LAZAR     A.L.R.D. 89 CARANSEBES   BONTIDA      02/22/58 LAZAR
  333. LACATUS         A.L.R.D. 89 CARANSEBES   CLUJ         06/11/53 GHEORGHE
       GHEORGHE
  334. COCAN EUGEN     A.L.R.D. 89 CARANSEBES   VINTU DE JOS 05/01/49 COZMA
       VIRGIL
  335. GURZAU EMIL     A.L.R.D. 89 CARANSEBES   CLUJ         06/25/63 ION
       IOAN
  336. WITTENBERGER    A.L.R.D. 89 CARANSEBES   CLUJ         10/29/59 CAROL
       MIHAI
  337. VALEAN NICOLAE  A.L.R.D. 89 CARANSEBES   IURIU DE     06/27/60 NICOLAE
                                                CIMPIE -
                                                CLUJ
  338. VISAN DOREL     A.L.R.D. 89 CARANSEBES   TAUSENI      06/25/37 TRAIAN
  339. GURZAU IOAN     A.L.R.D. 89 CARANSEBES   BAGACIU -    04/10/34 IOAN
                                                CLUJ
  340. HENTZ VILHEM    A.L.R.D. 89 CARANSEBES   BRASOV       03/24/47 VILHEM
       SILVIU
  341. PETER LASZLO    AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         12/17/53 ADAM
                       CLUJ
  342. COCAN VASILE    A.L.R.D. 89 CARANSEBES   CLUJ         07/21/28 CORNEL
  343. HADNAGY IOAN    AS. "22 DECEMBRIE 89"    FEURDENI     09/12/37 IOAN
                       CLUJ
  344. SZAKACS IOSIF   AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         04/14/53 MIHAI
                       CLUJ
  345. DACZO CSABA     AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         11/08/65 BLASIU
                       CLUJ
  346. MAIER IOAN      AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         04/06/60 IOAN
                       CLUJ
  347. MRAISTEA        AS. "22 DECEMBRIE 89"    SACATURA -   01/18/36 GHEORGHE
       GHEORGHE        CLUJ                     ALBA
  348. FLORESCU        AS. "22 DECEMBRIE 89"    CERNAUTI     04/18/43 GHEORGHE
       FLORENTINA      CLUJ
  349. LUCA VIOREL     AS. "22 DECEMBRIE 89"    AGRIS - CLUJ 08/09/60 LAURENTIU
                       CLUJ
  350. PACURAR         AS. "22 DECEMBRIE 89"    RACOVITA     12/20/35 DIONISIE
       DIONISIE        CLUJ
  351. PORAICU MIHAI   AS. "22 DECEMBRIE 89"    ORASTIE -    08/05/67 VASILE
       VASILE          CLUJ                     HUNEDOARA
  352. BORZ AUREL      AS. "22 DECEMBRIE 89"    RABAGANI -   03/04/53 TEODOR
                       CLUJ                     BIHOR
  353. ONETIU VILUTA   AS. "22 DECEMBRIE 89"    MANASTURUL   02/24/55 GAVRIL
       LIOREL          CLUJ                     ROMANESC
  354. TEREC REMUS     AS. "22 DECEMBRIE 89"    CLUJ         08/24/54 AUGUSTIN
                       CLUJ
  355. MURESAN         A.L.R.D. 89 CARANSEBES   CLUJ         05/01/53 AUREL
       TEREZIA
  356. BAGHINA         A.L.R.D. 89 CARANSEBES   CLUJ         11/03/67 IUSTIN
       ALEXANDRINA
       CAMELIA
  357. HUREZEANU ION   A.L.R.D. 89 CARANSEBES   HURGZAN      06/22/28    -
  358. POPESCU STEFAN  A.L.R.D. 89 CARANSEBES   PAROSCHIA -  12/14/32 VICTOR
                                                TELEORMAN
  359. CIURSA IOAN     AS. "21 DEC. 89" RESITA  SALATIU      04/22/54 IOAN
       DUMITRU
  360. KOVACS ZOLI     AS. "21 DEC. 89" RESITA  VERMES       03/01/58 ADAM
       IOSIF
  361. PREDUCHIN       AS. "21 DEC. 89" RESITA  TURNU        07/07/59 GHEORGHE
       STELIAN                                  SEVERIN
  362. BEJAT MANOLE    AS. "21 DEC. 89" RESITA  RESITA       08/12/62 IULIAN
  363. IOVU CORNEL     AS. "21 DEC. 89" RESITA  ORAVITA      08/11/64 NICOLAE
  364. VADRARIU PETRU  AS. "21 DEC. 89" RESITA  MEHADIA      05/21/62 ION
  365. CRETU NELU      AS. "21 DEC. 89" RESITA  TIMNA -      07/04/54 IOAN
                                                MEHEDINTI
  366. ALBU IONEL      AS. "21 DEC. 89" RESITA  RESITA       12/22/63 IONEL
  367. MUNTEANU        AS. "21 DEC. 89" RESITA  RADU NEGRU   11/28/33 IOAN
       VALENTIN                                 - CALARASI
  368. NICOLA GHEORGHE AS. "21 DEC. 89" RESITA  RESITA       05/27/42 MIRCU
  369. MUNTEAN MARIUS  AS. "21 DEC. 89" RESITA  RESITA -     04/13/66 MATEI
                                                CARAS-
                                                SEVERIN
  370. MUNTEANU ION    AS. "21 DEC. 89" RESITA  AINND        08/27/60 MATEI
  371. IOJA GABRIEL    AS. "21 DEC. 89" RESITA  RESITA -     02/28/55 GHEORGHE
                                                CARAS-
                                                SEVERIN
  372. HOSU ANDREI     AS. "21 DEC. 89" RESITA  JIBOU        06/02/61 ANDREI
       SANDU
  373. CIOATA GRIGORE  AS. "21 DEC. 89" RESITA  CILCESTI -   04/06/59 ILIE
                                                GORJ
  374. SIMEON GHEORGHE AS. "21 DEC. 89" RESITA  ORAVITA      05/26/53 PAUL
  375. DUMITRU DAN ION AS. "21 DEC. 89" RESITA  RESITA -     08/27/53 ADAM
                                                CARAS-
                                                SEVERIN
  376. BROASCA DANIEL  AS. "21 DEC. 89" RESITA  TORTOMAN     11/07/41 GHEORGHE
  377. STRUTA IRINEL   AS. "21 DEC. 89" RESITA  CALIMANESTI  16/11/44 GAVRILA
       GAVRIL                                   - VALCEA
  378. VADUVA CORNELIU AS. "21 DEC. 89" RESITA  DOMAN        06/27/52 GHEORGHE
  379. PETRESCU        AS. "21 DEC. 89" RESITA  TECUCI -     12/18/43 CRISTIAN
       CRISTIAN LIVIU                           GALATI
  380. STAN IOAN       AS. "21 DEC. 89" RESITA  CARANSEBES   03/14/50 PETRU
  381. OANCEA GHEORGHE AS. "21 DEC. 89" RESITA  CRAIOVA -    03/22/45 CONSTANTIN
       DAMIAN                                   DOLJ
  382. FLOREA ADRIAN   AS. "21 DEC. 89" RESITA  SINNICOLAU   09/03/52 MARIN
                                                MARE
  383. NEGREA          AS. "21 DEC. 89" RESITA  VAGIULESTI   02/07/46 VICTOR
       CARABINEANU                              GORJ
       NICOLAE
  384. ROIBAN VASILE   AS. "21 DEC. 89" RESITA  RESITA       04/10/58 BOJIDAR
  385. URSUT DUMITRU   AS. "21 DEC. 89" RESITA  CEICA -      11/13/41 DUMITRU
                                                BIHOR
  386. PODEANU CORNEL  AS. "21 DEC. 89" RESITA  CURTEA DE    05/05/57    -
                                                ARGES
  387. SCRIDON VASILE  AS. "21 DEC. 89" RESITA  GATAIA -     03/09/49 NICOLAE
                                                TIMIS
  388. NASTUREL        AS. "21 DEC. 89" RESITA  CARANSEBES   12/12/54 GHEORGHE
       GHEORGHE
  389. SIMON LUDOVIC   AS. "21 DEC. 89" RESITA  TORMAC -     05/23/55 IOAN
                                                TIMIS
  390. RAMNEANTU       AS. "21 DEC. 89" RESITA  RESITA       03/10/55 IOSIF
       ADRIAN
  391. CAPATINA        AS. "21 DEC. 89" RESITA  VICTORIA -   12/22/54 ION
       CONSTANTIN                               IASI
  392. DINCULEASA      AS. "21 DEC. 89" RESITA  RESITA       03/10/63 CONSTANTIN
       CONSTANTIN
  393. DINCULEASA      AS. "21 DEC. 89" RESITA  RESITA -     09/30/67 CONSTANTIN
       AURELIAN                                 CARAS-
                                                SEVERIN
  394. LIPAN ZOLTAN    AS. "21 DEC. 89" RESITA  RESITA       06/12/59 SANDOR
  395. ISTRATE IOAN    AS. "21 DEC. 89" RESITA  RESITA -     04/06/57 ION
       EMILIAN                                  CARAS-
                                                SEVERIN
  396. URLICA IOAN     AS. "21 DEC. 89" RESITA  TICVANIUL    04/05/57 IOAN
                                                MIC - CARAS-
                                                SEVERIN
  397. FULGEANU        AS. "21 DEC. 89" RESITA  MUNTENI -    02/19/59 GHEORGHE
       GHEORGHE                                 BUZAU
  398. LIPAN NICOLAE   AS. "21 DEC. 89" RESITA  CRASNA       10/30/49 ALEXANDRU
  399. KURTA CASMIR    AS. "21 DEC. 89" RESITA  DEJ - CLUJ   03/29/48 SIGISMUND
  400. MARSAVINA ANA   AS. "21 DEC. 89" RESITA  BILED        04/21/48 FLOREA
  401. PREDUT ION      AS. "21 DEC. 89" RESITA  BOCSA -      07/10/54 CONSTANTIN
                                                CARAS-
                                                SEVERIN
  402. GABOR CORNEL    AS. 17 DEC. RAN. FAM.    POPESTI -    03/13/65 TEODOR
                       IND. TIMISOARA           BIHOR
  403. CERNATESCU      AS. 17 DEC. RAN. FAM.    TIMISOARA    06/21/60 VASILE
       VASILE          IND. TIMISOARA
  404. BANCUI MIRELA   AS. 17 DEC. RAN. FAM.    TIMISOARA    03/30/61 MITU
       VASILE          IND. TIMISOARA
  405. BANCUI VIRGIL   AS. 17 DEC. RAN. FAM.    SACUIENI     06/22/61 VIRGIL
       MIRCEA          IND. TIMISOARA
  406. VOINEA LUCRETIU AS. 17 DEC. RAN. FAM.    TIMISOARA    05/19/64 FLOREA
       DANIEL          IND. TIMISOARA
  407. COSTELAS        AS. 17 DEC. RAN. FAM.    TIMISOARA    08/07/68 AUREL
       OCTAVIAN        IND. TIMISOARA
  408. GRUIESCU        AS. 17 DEC. RAN. FAM.    TRAIAN VUIA  01/12/51 TEODOR
       MINERVA FLORICA IND. TIMISOARA           - TIMIS
  409. PRIBEANU        AS. 17 DEC. RAN. FAM.    VLADESTI     01/08/54 GHEORGHE
       GHEORGHE        IND. TIMISOARA
  410. TUDOSE MARIUS   AS. 17 DEC. RAN. FAM.    BUCURESTI    09/07/54 TEODOR
                       IND. TIMISOARA
  411. GERA TIBERIU    AS. 17 DEC. RAN. FAM.    MORAVITA     04/06/64 IOSIF
       IOSIF           IND. TIMISOARA
  412. PETRE IRIMUS    AS. 17 DEC. RAN. FAM.    TIMISOARA    10/02/64 GHEORGHE
                       IND. TIMISOARA
  413. AHMET MEFADIN   AS. 17 DEC. RAN. FAM.    SILISTRA     03/28/35 AZIS
                       IND. TIMISOARA
  414. BUZINCU DUMITRU A.L.R.D. 89 RAN.         CONSTANTA       -     GHEORGHE
                       INV. U. DEC.
                       BUCURESTI
  415. CINCIU PUIU     A.L.R.D. 89 RAN.         BUCURESTI       -     IOAN
                       INV. U. DEC.
                       BUCURESTI
  416. OPRICA MIHAI    A.L.R.D. 89 RAN.         BUCURESTI       -        -
       HORIA           INV. U. DEC.
                       BUCURESTI
  417. FRATILA GABRIEL A.L.R.D. 89 RAN.         BUCURESTI    06/15/68 GHEORGHE
                       INV. U. DEC.
                       BUCURESTI
  418. BAJENARU PETRE  A.L.R.D. 89 RAN.         BUCURESTI    08/01/68 SPIRE
                       INV. U. DEC.
                       BUCURESTI
  419. BADULESCU       A.L.R.D. 89 RAN.         BUCURESTI    05/05/60 ILIE
       NICOLAE         INV. U. DEC.
                       BUCURESTI
  420. VLAICU ILIE     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        05/05/60 ILIE
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #28 : Septembrie 23, 2013, 12:10:16 »

421. TRIFU ROMEO     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" ZALAU        07/06/39 GHEORGHE
       MARIUS
  422. BUCUR RADU      AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        01/08/63 ALEXANDRU
  423. DOBRE ELENA     AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        05/09/46 STEFAN
       ANGELA
  424. SUSCSAK LUDOVIC AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        04/22/46 LUDOVIC
  425. BRAI ION        AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" MURES        04/14/59 VASILE
  426. LUCA ADRIANA    AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        08/14/61 ARON
  427. BOGDAN VASILE   AS. "SIBIU DECEMBRIE 89" SIBIU        11/26/39 PAVEL
  428. BARDASU MURCEA  A. L. REV. ROM. DEC. 89  DEVA         06/07/42 ZAHARIE
       SILVIU          CLUJ
  429. UDREA CORNEL    A. L. REV. ROM. DEC. 89  GHEORGHIENI  03/27/47 IOAN
       CLUJ            CLUJ                     - HARGHITA
  430. TUCULESCU RADU  A. L. REV. ROM. DEC. 89  TG. MURES    01/01/49 DUMITRU
                       CLUJ
  431. DUMITRESCU      A. L. REV. ROM. DEC. 89  COMARNIC -   08/23/45 GHEORGHE
       CONSTANTIN      CLUJ                     PRAHOVA
  432. BADESCU FLOREA  A. L. REV. ROM. DEC. 89  CLUJ         02/24/43 GHEORGHE
                       CLUJ
  433. TRENCA IULIANA  A. L. REV. ROM. DEC. 89  CLUJ         12/18/50 ALEXANDRU
                       CLUJ
  434. MUSTATEA        A. L. REV. ROM. DEC. 89  IZVORU       07/05/38 ION
       CONSTANTIN      CLUJ
  435. IVANES          A. L. REV. ROM. DEC. 89  POGANESTI-   02/19/45 ALEXANDRU
       CONSTANTIN      CLUJ                     VASLUI
  436. TURCU VASILE    A. L. REV. ROM. DEC. 89  SALAJ        10/05/49 ILIE
                       CLUJ
  437. MATIS TATIANA   A. L. REV. ROM. DEC. 89  CLUJ         06/29/49 ALEXANDRU
       RODICA          CLUJ
  438. DRUTA MUNTEAN   A. L. REV. ROM. DEC. 89  GALATI       08/24/48 VIRGIL
       AUREL           CLUJ
  439. TESCAR MARIA    A. L. REV. ROM. DEC. 89  TURDA - CLUJ 03/06/46 AUREL
                       CLUJ
  440. TRICA FLORIN    A. L. REV. ROM. DEC. 89  CLUJ         04/21/40 ZAHARIA
       TRAIAN          CLUJ
  441. COLHON          A. L. REV. ROM. DEC. 89  SIBIU        05/21/39 IOAN
       CONSTANTIN      CLUJ
  442. RADU MARIANA    A. L. REV. ROM. DEC. 89  CLUJ         12/20/48 IOVIAN
                       CLUJ
  443. BOGDAN EMIL     A. L. REV. ROM. DEC. 89  ALBA         08/07/46 EMIL
                       CLUJ
  444. HUTANU ANA      A. L. REV. ROM. DEC. 89  BACESTI      06/12/38 IOAN
                       CLUJ
  445. LITIU MARIUS    A. L. REV. ROM. DEC. 89  BECLEAN -    10/31/47 GHEORGHE
  446. MARIUS ANA      A. L. REV. ROM. DEC. 89  ARAD         04/22/49 ALEXANDRU
                       CLUJ
  447. COSTIN VASILE   A. L. REV. ROM. DEC. 89  SURDUC -     12/14/39 IOAN
                       CLUJ                     SALAJ
  448. BARTES EMILIAN  A. L. REV. ROM. DEC. 89  BISTRITA-    04/29/40 DORMIDON
                       CLUJ                     NASAUD
  449. JUCAN PETRU     A. L. REV. ROM. DEC. 89  APAHIDA -    09/18/35 ION
  450. BACS TIBOR      A. L. REV. ROM. DEC. 89  CLUJ         03/10/58 SANDOR
                       CLUJ
  451. POP CORNEL      A. L. REV. ROM. DEC. 89  SEIN         06/08/36 GHEORGHE
                       CLUJ
  452. BAIN MARIA      A. L. REV. ROM. DEC. 89  BISTRITA     05/08/44 BELA
       ILONA           CLUJ
  453. COSTIN RODICA   A. L. REV. ROM. DEC. 89  ALBA         09/18/44 SIMION
                       CLUJ
  454. XANTUS GABOR    A. L. REV. ROM. DEC. 89  CLUJ         04/05/54 IOAN
                       CLUJ
  455. CHIOREAN        A. L. REV. ROM. DEC. 89  CLUJ         06/10/49 ROMULUS
       MARIANA         CLUJ
  456. PINTEA SILVIA   A. L. REV. ROM. DEC. 89  CLUJ         09/23/51 LIVIUS
                       CLUJ
  457. IVANES STELA    A. L. REV. ROM. DEC. 89  ORADEA       06/30/40 IOAN
       MARIA           CLUJ
  458. DRAGAN MELANIA  A. L. REV. ROM. DEC. 89  CLUJ         11/23/54 VASILE
                       CLUJ
  459. ZANC GRIGORE    A. L. REV. ROM. DEC. 89  CLUJ         01/26/40 TODOR
                       CLUJ
  460. DANESCU         A. L. REV. ROM. DEC. 89  DRAGANESTI   11/06/41 ANCU
       ALEXANDRU       CLUJ
  461. SEITAN ION      A. L. REV. ROM. DEC. 89  BATOSESTI    12/01/32 CONSTANTIN
                       CLUJ                     PAIA
  462. SABAU EMIL      A. L. REV. ROM. DEC. 89  SALAJ        05/25/52 VICTOR
       NICOLAE         CLUJ
  463. HORVATH FLORIN  A. L. REV. ROM. DEC. 89  HATEG        05/01/45 MIHAI
                       CLUJ
  464. MANAILA TOADER  A. L. REV. ROM. DEC. 89  SAPINTA      02/12/33 TOADER
                       CLUJ
  465. FOCULESCU       L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   MEHEDINTI    06/27/50 CONSTANTIN
       GRIGORE
  466. COSTEF CORNEL   L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   BUCURESTI    07/04/56 DUMITRU
  467. BRANZAN EUGENIA L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   BUCURESTI    12/01/72 EUGEN
  468. MOLDOVAN TEODOR L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   BISTRITA-    05/08/41 TEODOR
                                                NASAUD
  469. POPA DORIN      L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   BRASOV       04/19/60 DUMITRU
  470. STAICU MIHAI    L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   BUCURESTI    02/14/57 GHEORGHE
  471. MREJERU THEODOR L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   GALATI       07/09/47 CONSTANTIN
  472. CIULACU         L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   GORJ         09/03/57 GHEORGHE
       VICTORIA
  473. ODISTEANU ION   L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   BUCURESTI    08/08/48     -
  474. STEFANESCU DAN  L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   BUCURESTI    09/29/48 ION
       ADRIAN
  475. CARABAS NICULAE L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   TULCEA       04/21/52 IANCU
  476. STANCIU SORIN   L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   DOLJ         04/10/51 VALERIUS
  477. MURGEA ION      L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   ROSIUTA      08/08/51 CONSTANTIN
  478. GIURCA SOFIA    L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   VALENI -     09/29/58 GHEORGHE
                                                VALCEA
  479. CARABAS         L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   MIHAI        12/20/54 MIHAI
       CORNELIA                                 VITEAZU
  480. STOICA ION      L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   VLASCENI -   01/07/39 GHEORGHE
                                                DAMBOVITA
  481. EREMIA CRISTIAN L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   BUCURESTI    01/09/69 NICOLAE
  482. HOROMNEA        L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   VLADENI -    03/13/40 ILIE
       DRAGOMIR                                 BOTOSANI
  483. BRATU MARIN     L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   NECSESTI     06/28/46 GHEORGHE
  484. VASILESCU       L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   BUCURESTI    08/22/52 IONEL
       VALENTIN
  485. SCHMUTZER       L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   BUCURESTI    09/16/62 VALERIU
       GABRIELA
  486. CIOBANU         L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   DRAGOESTI -  05/01/51 GHEORGHE
       PARASCHIV                                IALOMITA
  487. VASILESCU MARIA L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   DRAGANU      12/26/61 RUDOLF
  488. TICHESCU RADU   L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   BUCURESTI    02/28/66 JAN IULIAN
       MARTIN
  489. EREMIA NICOLAE  L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   LELEASCA -   12/02/49 CONSTANTIN
                                                ARGES
  490. DONCIU DOINA    L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   STREHAIA     08/08/46 ALEXANDRU
  491. ZAHAROVSCHI     L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   SIBIU        05/05/50 STEFAN
       GHEORGHE
  492. ZIDARU IOANA    L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   BUCURESTI    03/04/42 DUMITRU
  493. CHICUS STEFANIA L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   BUCURESTI    04/10/53 ANGHEL
       LIVIA
  494. ZAICESCU VIOREL L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   BALUSENI     09/04/53 DUMITRU
  495. RADU ION        L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   NEDELCU      04/24/40    -
                                                GHERCEA -
                                                BRAILA
  496. ANTON ALEXANDRU L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   BUCURESTI    01/17/64 GHEORGHE
  497. SCHMUTZER       L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   BUCURESTI    05/09/73 ANDREI
       ADRIANA
       LOREDANA
  498. ARTOPOLESCU     L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   SUCEAVA      04/15/60 IULIAN
       CORINA
  499. BADRAGAN ELENA  L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   BUCURESTI    01/19/75 MIHAI
       LUMINITA
  500. DRAGON LUDOVIC  L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   BUCURESTI    11/14/67 TITUS
       FILIP
  501. ROSCA EUGEN     L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   SEICA MICA   12/13/49 VASILE
                                                - SIBIU
  502. IONESCU LUCIAN  L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   BUCURESTI    09/02/58 ANGHEL
  503. DUMITRU         L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   BUCURESTI    09/18/76 DANUT
       GHEORGHE DOREL
  504. SCHMUTZER       L.N.L.V.R.D. 89 C.E.M.   GIURGIU      04/26/61 RUDOLF
       RUDOLF
  505. ANGHELACHE      AS. "23 DEC. 1989        PRAHOVA      12/03/53 MIRCEA
       SEBASTIAN       METROU" BUCURESTI
  506. POENARU JANICA  AS. "23 DEC. 1989        BACAU        12/10/52 IOAN
                       METROU" BUCURESTI
  507. CRISTEA ION     AS. "23 DEC. 1989        S.A.I.       02/20/53 GRIGORE
                       METROU" BUCURESTI
  508. STAN ION        AS. "23 DEC. 1989        HULUBESTI -  26/02/46 MARIN
                       METROU" BUCURESTI        DAMBOVITA
  509. CAMINO GEORGE   AS. "23 DEC. 1989        BUCURESTI    07/05/55 IOAN
                       METROU" BUCURESTI
  510. BONDAR PETRE    AS. "23 DEC. 1989        BUCURESTI    05/23/46 VLADIMIR
                       METROU" BUCURESTI
  511. BULAC ION       AS. "23 DEC. 1989        BUCURESTI    01/08/52 FLOREA
                       METROU" BUCURESTI
  512. ILIESCU ADRIAN  AS. "23 DEC. 1989        BUCURESTI    10/25/55 IONEL
       MARIN           METROU" BUCURESTI
  513. POPESCU VIOREL  AS. "23 DEC. 1989        DRANOVATU    11/27/51 ION
                       METROU" BUCURESTI
  514. DOBOACA GHINUT  AS. "23 DEC. 1989        NASAUD       01/08/61 ION
                       METROU" BUCURESTI
  515. STOICA          AS. "23 DEC. 1989        CORABIA -    07/07/54 MIHAIL
       SIGISMUND       METROU" BUCURESTI        OLT
       MARIAN
  516. PETRESCU EMIL   AS. "23 DEC. 1989        NECSESTI     07/24/51 DUMITRU
                       METROU" BUCURESTI
  517. SORIN RATIU     AS. "23 DEC. 1989        BUCURESTI    11/07/68 ALEXANDRU
                       METROU" BUCURESTI
  518. CORNILA IONEL   AS. "23 DEC. 1989        BRUSTURI -   03/11/55 VASILE
                       METROU" BUCURESTI        NEAMT
  519. IANUS EFTIMIE   AS. "23 DEC. 1989        GEAMURLIA    09/02/51 GHEORGHE
                       METROU" BUCURESTI        DE JOS -
                                                CONSTANTA
  520. GORODEA TIBERIU AS. "23 DEC. 1989        BALTA        05/30/62 SILVIU
       SILVIU IOAN     METROU" BUCURESTI        DOAMNEI
  521. CAZACU IOAN     AS. "23 DEC. 1989        BRANESTI -   01/21/48 MARIN
                       METROU" BUCURESTI        S.A.I.
  522. STANCIU FLOREA  AS. "23 DEC. 1989        TELEORMAN    08/08/54 MARIN
                       METROU" BUCURESTI
  523. SUSANU GHEORGHE AS. "23 DEC. 1989        PANCIU -     04/04/52 DUMITRACHE
                       METROU" BUCURESTI        VRANCEA
  524. PASCAL ION      AS. "23 DEC. 1989        STANILESTI   07/12/49 IREMIA
                       METROU" BUCURESTI
  525. BURTEA DANIEL   AS. "23 DEC. 1989        BUCURESTI    06/15/65 DUMITRU
       FLORIN          METROU" BUCURESTI
  526. ALEXANDRESCU    AS. "23 DEC. 1989        BUCURESTI    09/13/32 TOMA
       GHEORGHE        METROU" BUCURESTI
  527. MARINESCU       AS. "23 DEC. 1989        BUCURESTI    02/13/63 IULIAN
       MARIAN          METROU" BUCURESTI
  528. PINTILIE        FUND. REV. ROMANE.       BUCURESTI    01/02/33 COSTACHE
       NICULAE         BUCURESTI
  529. SLAVE NICOLAE   AS. "23 DEC. 1989        S.A.I.       04/05/48 VASILE
                       METROU" BUCURESTI
  530. NICUTA EMIL     AS. "23 DEC. 1989        IASI         03/10/55 ARTUR
                       METROU" BUCURESTI
  531. BULIGA IOAN     AS. "23 DEC. 1989        BOTOSANI     11/10/42 GHEORGHE
                       METROU" BUCURESTI
  532. MARCU STEFAN    AS. "23 DEC. 1989        TELEORMAN    02/01/57 STROE
                       METROU" BUCURESTI
  533. DINCA MIHALACHE AS. "23 DEC. 1989        GHERGANI -   01/20/55 MIRCEA
                       METROU" BUCURESTI        DAMBOVITA
  534. COSTACHE        AS. "23 DEC. 1989        POTLOGI      09/16/49    -
       NICULAE         METROU" BUCURESTI
  535. BARTOS MIRCEA   AS. "23 DEC. 1989        BUCURESTI    09/15/51 FRANCISC
                       METROU" BUCURESTI
  536. STROE DUMITRU   AS. "23 DEC. 1989        PRAHOVA      04/26/52 CONSTANTIN
                       METROU" BUCURESTI
  537. TOMOIOAGA       AS. "23 DEC. 1989        MARAMURES    11/10/55 IOAN
       VIOREL          METROU" BUCURESTI
  538. ABEABOERU       AS. "23 DEC. 1989        ALBA         10/08/47 PETRE
       VASILE          METROU" BUCURESTI
  539. ANDREI VIOREL   AS. "23 DEC. 1989        CONSTANTA    06/11/56 MARIN
                       METROU" BUCURESTI
  540. AURAS RELU      AS. "23 DEC. 1989        BACAU        09/01/53 CONSTANTIN
                       METROU" BUCURESTI
  541. ANTOS GHEORGHE  AS. "23 DEC. 1989        SADOVA       01/14/63 STEFAN
                       METROU" BUCURESTI
  542. MIRCEA VINTILA  AS. "23 DEC. 1989        DRAGANESTI   12/10/59 NICOLAE
                       METROU" BUCURESTI        - OLT
  543. LEMANDROIU      AS. "23 DEC. 1989        BUCURESTI    06/09/48 CONSTANTIN
       NICOLAE         METROU" BUCURESTI
  544. COSTIN GEORGE   AS. "23 DEC. 1989        CARAPCESTI   08/03/56 MIHAI
                       METROU" BUCURESTI        - GALATI
  545. POSTELNICU      AS. "23 DEC. 1989        RADOVANU -   06/18/46 ION
       AUREL           METROU" BUCURESTI        CALARASI
  546. NEAMTU ION      AS. "23 DEC. 1989        BUCURESTI    12/16/55 ION
                       METROU" BUCURESTI
  547. BACOI GHEORGHE  AS. "23 DEC. 1989        PARINCEA     07/10/63 STEFAN
                       METROU" BUCURESTI
  548. STEFAN MARIN    AS. "23 DEC. 1989        VINATORII    08/01/58 SANDU
                       METROU" BUCURESTI        MICI
  549. SAMOILEANU      AS. "21 DEC. 1989"       BUCURESTI    09/08/55 TRAIAN
       EUGEN           BUCURESTI
  550. STOICA MANOLE   AS. "21 DEC. 1989"       BUCURESTI    10/06/71 EANE
       DRAGOS          BUCURESTI
  551. PITUT IOAN      AS. "21 DEC. 1989"       BUCURESTI    08/27/73 GHEORGHE
                       BUCURESTI
  552. PARASCHIV       AS. "21 DEC. 1989"       DIMBOVITA    06/22/47 IOAN
       NICOLAE         BUCURESTI
  553. ANGHELESCU      AS. "21 DEC. 1989"       BISTRITA-    04/12/49 VASILE
       VASILE          BUCURESTI                NASAUD
  554. DUMITRESCU      AS. "21 DEC. 1989"       BUCURESTI    08/29/54 DUMITRU
       DANUT           BUCURESTI
  555. CIOLAC          AS. "21 DEC. 1989"       CERNAUTI     11/26/42 IOAN
       CORNELIU        BUCURESTI
  556. VANATORU        AS. "21 DEC. 1989"       BUCURESTI    03/20/49 IOAN
       CONSTANTIN      BUCURESTI
  557. HOSZKO OVIDIU   AS. "21 DEC. 1989"       BUCURESTI    08/18/52 EMILIAN
                       BUCURESTI
  558. FARKAS ISTVAN   AS. "21 DEC. 1989"       BALAUSERI    05/22/59 IOZSEF
                       BUCURESTI
  559. POPA CRISTIAN   AS. "21 DEC. 1989"       BUCURESTI    02/01/62 STEFAN
       EMILIAN         BUCURESTI
  560. DINIS FLORIN    AS. "21 DEC. 1989"       BUCURESTI    04/06/48 PAVEL
                       BUCURESTI
  561. HANU VASILE     AS. "21 DEC. 1989"       S.A.I.       01/27/48 VASILE
                       BUCURESTI
  562. TUDOR VALENTIN  AS. "21 DEC. 1989"       TG. JIU      05/22/50 CONSTANTIN
                       BUCURESTI
  563. PARASCHIVESCU   AS. "21 DEC. 1989"       BUCURESTI    08/19/67 POMPILIU
       MIHNEA          BUCURESTI
  564. TALPA ADRIAN    AS. "21 DEC. 1989"       SUCEAVA      08/18/53 NICULAE
                       BUCURESTI
  565. ILIE GHEORGHE   AS. "21 DEC. 1989"       BRAILA       08/12/22 ALEXANDRU
                       BUCURESTI
  566. SOARE DUMITRU   AS. "21 DEC. 1989"       ARGES        10/04/33 TUDOR
                       BUCURESTI
  567. COJOCARU OVIDIU AS. "21 DEC. 1989"       MURES        06/26/67 CONSTANTIN
                       BUCURESTI
  568. BOSNICEANU      AS. "21 DEC. 1989"       CALARASI     03/16/41 ANDREI
       STEFAN          BUCURESTI
  569. THEODORESCU     AS. "21 DEC. 1989"       BUCURESTI    10/19/67 CONSTANTIN
       MONICA          BUCURESTI
  570. RADU VASILE     AS. "21 DEC. 1989"       BUCURESTI    05/13/53 DUMITRU
                       BUCURESTI
  571. LUNGU EMIL      AS. "21 DEC. 1989"       BUCURESTI    10/12/42 ALEXANDRU
                       BUCURESTI
  572. CALANCEA        AS. "21 DEC. 1989"       BOTOSANI     10/21/72 CONSTANTIN
       MIHAELA LAURA   BUCURESTI
  573. MINCULETE ION   AS. "21 DEC. 1989"       BUCURESTI    04/16/67 ION
                       BUCURESTI
  574. DASCALU MIHAI   AS. "21 DEC. 1989"       TELEGA -     12/31/46 NICULAE
                       BUCURESTI                PRAHOVA
  575. POPESCU         AS. "21 DEC. 1989"       IALOMITA     05/23/27 GHITA
  576. STERIAN         AS. "21 DEC. 1989"       BUZAU        09/21/52 COSTICA
       VALERIU         BUCURESTI
       OCTAVIAN
  577. SUSNEA OCTAVIAN AS. "21 DEC. 1989"       BUCURESTI    11/23/67 CEZAR
                       BUCURESTI                                      IONEL
  578. FAZOLARIE       AS. "21 DEC. 1989"       VARASTI -    09/14/54 GHEORGHE
       CONSTANTIN      BUCURESTI                GIURGIU
  579. COSTACHE LIVIU  AS. "21 DEC. 1989"       BACAU        01/01/58 VASILE
                       BUCURESTI
  580. OANCEA ION      AS. "21 DEC. 1989"       STENESTI -   10/12/47 ION
  581. MARINESCU DAN   AS. "21 DEC. 1989"       BUCURESTI    10/03/57 BADEA
                       BUCURESTI
  582. ALEXANDRESCU    AS. "21 DEC. 1989"       BUCURESTI    06/07/53 LUCRETIU
       LUCIAN          BUCURESTI
  583. CONSTANTIN      AS. "21 DEC. 1989"       BUSTENI      04/06/48 CONSTANTIN
       VALERIA         BUCURESTI
  584. NEACSU ADRIAN   AS. "21 DEC. 1989"       BUCURESTI    01/23/64 CONSTANTIN
                       BUCURESTI
  585. NECULA IOAN     AS. "21 DEC. 1989"       BACAU        09/14/35 MOISE
                       BUCURESTI
  586. BANYAI ATTILA   AS. "21 DEC. 1989"       BISTRITA-    10/28/55 ADALBERT
       ALEXANDRU       BUCURESTI                NASAUD
  587. MURGOCI EUGEN   AS. "21 DEC. 1989"       BUCURESTI    09/21/55 CONSTANTIN
                       BUCURESTI
  588. MORARESCU       AS. "21 DEC. 1989"       BUCURESTI    06/09/68 GHEORGHE
       ROBERT GHEORGHE BUCURESTI
  589. COCOS ELENA     AS. "21 DEC. 1989"       ARGES        06/07/48 VICTOR
       JOSEFINA        BUCURESTI
  590. SAFTA GHEORGHE  AS. "21 DEC. 1989"       GIURGIU      03/01/61 MARIN
                       BUCURESTI
  591. ALEXANDRESCU    AS. "21 DEC. 1989"       HUNEDOARA    03/03/50 PETRE
       CARMEN          BUCURESTI
  592. NEAGOE MARIAN   AS. "21 DEC. 1989"       CALARASI     06/26/49 ION
                       BUCURESTI
  593. HIRTOPANU       AS. "21 DEC. 1989"       BUCURESTI    11/08/71 CONSTANTIN
       GABRIEL         BUCURESTI
  594. COCIOBEA        AS. "21 DEC. 1989"       GALATI -     01/07/52 TRIFON
       MELANIA         BUCURESTI                ALBA
  595. MILCA GHEORGHE  AS. "21 DEC. 1989"       BUSTENI      06/28/49 GHEORGHE
                       BUCURESTI
  596. MIHALCEA STEFAN AS. "21 DEC. 1989"       NICORESTI -  06/26/57 CONSTANTIN
                       BUCURESTI                GALATI
  597. ILIESCU         AS. "21 DEC. 1989"       BUCURESTI    05/18/55 GHEORGHE
       CRISTINA        BUCURESTI
  598. LUPAS ADRIAN    AS. "VICTORIA" TIMISOARA ARAD         09/07/40 OCTAVIAN
       CONSTANTIN
  599. CORDUNEANU IOAN AS. "VICTORIA" TIMISOARA COSTESTI     01/12/53 PETRU
  600. BOTOS MIHAIL    AS. "VICTORIA" TIMISOARA TIMISOARA    01/04/58 OCTAVIAN
       OCTAV
  601. OLARIU IOAN     AS. "VICTORIA" TIMISOARA CESZA        08/22/49 IOAN
  602. ARDELEAN GEORGE AS. "VICTORIA" TIMISOARA BUCURESTI    06/17/58 IOAN
       MIHAI
  603. SIPETAN CORNEL  AS. "VICTORIA" TIMISOARA IOVADIA      06/10/56 IOAN
       CONSTANTIN
  604. JURCOVAN LIVIU  AS. "VICTORIA" TIMISOARA TURDA -      05/27/46 LIVIU
       DOREL                                    CLUJ
  605. TOMA IULIAN     AS. "VICTORIA" TIMISOARA PLENITA      07/20/51 MARIN
  606. TONENCHI MIRCEA AS. "VICTORIA" TIMISOARA CARLIBABA -  04/16/41 NICOLAE
                                                U.R.S.S.
  607. ZOTOV GRIGORE   AS. "VICTORIA" TIMISOARA CERNAUTI     03/02/55 ALEXANDRU
  608. HERMANN LASZLO  AS. "21 DEC. 1989"       BIHOR        07/26/54 LUDOVIC
                       TG. MURES
  609. BRADU MIRCEA    AS. "21 DEC. 1989"       LAZARENI -   01/14/37 IOAN
       IANCU           TG. MURES                BIHOR
  610. ARON IOAN       AS. "21 DEC. 1989"       ORADEA -     01/06/48 IOAN
       MARIUS          TG. MURES                BIHOR
  611. MICU DAN GRIG   AS. "21 DEC. 1989"       DRAGANESTI   11/01/57 DAN
                       TG. MURES                - OLT
  612. SERAC FLORIN    AS. "21 DEC. 1989"       SACADAT -    03/25/53 PAVEL
                       TG. MURES                BIHOR
  613. NEMES GHEORHE   AS. "21 DEC. 1989"       CEFA - BIHOR 01/21/43 GHEORGHE
                       TG. MURES
  614. POPA HOREA RADU AS. "21 DEC. 1989"       SIGHET       04/08/63 TEOFIL
                       TG. MURES
  615. BLAGA VASILE    AS. "21 DEC. 1989"       PETRILENI    07/26/56 ANTIM
                       TG. MURES                - BIHOR
  616. BALACI NICOLAIE AS. "21 DEC. 1989"       DRAGANESTI   05/25/49 IOAN
                       TG. MURES
  617. POP GHEORGHE    AS. "21 DEC. 1989"       SACADAT      08/10/45 GHEORGHE
                       TG. MURES
  618. STANIK STEFAN   AS. "21 DEC. 1989"       INEU -       12/17/54 ALEXANDRU
  619. OPREAN CORNEL   AS. "21 DEC. 1989"       SALONTA      04/16/55 TEODOR
                       TG. MURES
  620. KOVACS LUCIAN   AS. "21 DEC. 1989"       SALONTA      04/29/57    -
                       TG. MURES                - BIHOR
  621. TIRLEA GHEORGHE AS. "21 DEC. 1989"           -        08/20/41 GHEORGHE
                       TG. MURES
  622. MOS TEOFIL      AS. "21 DEC. 1989"       SOMES        09/20/48 IOAN
                       TG. MURES                ODORHEI
  623. TINTA DORU      AS. "21 DEC. 1989"       ORADEA -     09/26/53 GHEORGHE
       LAURENTIU       TG. MURES                BIHOR
  624. MATEAS ARON     AS. "21 DEC. 1989"       TULCA        01/03/53 GHEORGHE
                       TG. MURES
  625. CIORTIN         AS. "21 DEC. 1989"       BIHOR        06/20/40 AUGUSTIN
       AUGUSTIN        TG. MURES
  626. BAN DORU        AS. "21 DEC. 1989"       GINTA        04/13/63 CRACIUN
                       TG. MURES                SALONTA
  627. JURCA PETRU     AS. "21 DEC. 1989"       SUMUGIU      09/10/52 ION
                       TG. MURES
  628. BOCHIS GHEORGHE AS. "21 DEC. 1989"       CEICA BEIUS  02/07/55 FLORIAN
                       TG. MURES
  629. JURJUT POVICIU  AS. "21 DEC. 1989"       SALONTA -    08/19/60 GHEORGHE
       MARIETA         TG. MURES                BIHOR
  630. BAR FLORIAN     AS. "21 DEC. 1989"       ORADEA -     04/28/69 FLORIAN
  631. NEGRUT PAVEL    AS. "21 DEC. 1989"       SACADAT -    02/24/43 MIHAIL
  632. LUPEA LIVIU     AS. "21 DEC. 1989"       SIBIU        11/06/46 IOSIF
                       TG. MURES
  633. GOGONEATA LIVIU AS. "21 DEC. 1989"       CALAFAT -    10/03/43 IULIAN
       CONSTANTIN      TG. MURES                DOLJ
  634. SABO MIHAIU     AS. "21 DEC. 1989"       CARASTELIC   01/25/47 MIHAIU
                       TG. MURES
  635. RATIU GHEORGHE  AS. "21 DEC. 1989"       CEFA -       08/17/26 FLORIAN
  636. VILCEANU DAN    AS. "21 DEC. 1989"       CLUJ NAPOCA  09/06/54 PANTELIMON
                       TG. MURES
  637. VULCU DANIEL    AS. "21 DEC. 1989"       SIBIU        06/13/57 GHEORGHE
                       TG. MURES
  638. DAVIDESCU RADU  AS. "21 DEC. 1989"       CRAIOVA      12/27/43 CONSTANTIN
                       TG. MURES
  639. TODERAS TEODOR  AS. "21 DEC. 1989"       SUNCUIUS -   10/11/57     -
  640. POPOVICIU       AS. "21 DEC. 1989"       INEU         02/01/53 PETRU
       TRAIAN          TG. MURES
  641. BOZINTAN        AS. "21 DEC. 1989"       ORADEA -     05/20/53 IOAN
       CONSTANTIN      TG. MURES                BIHOR
       GAVRIL
  642. FLONTA AUREL    AS. "21 DEC. 1989"       BANISOR      03/29/41 IOAN
                       TG. MURES
  643. MANICEA         AS. "21 DEC. 1989"       POPESTI -    07/11/51 IOAN
       GHEORGHE        TG. MURES                MARGHITA
  644. BORDEI ION      AS. "21 DEC. 1989"       BORDUSELU    05/16/27 BUCUR
                       TG. MURES
  645. DUMBRAVEANU     AS. "21 DEC. 1989"       DUMBRAVA -   09/27/46 VICTOR
       FLORIN          TG. MURES                MURES
  646. CIOLOBOC        AS. "21 DEC. 1989"       REGHIN -     01/15/68 MIHAI
       MIHAELA         TG. MURES                MURES
  647. HIRSAN MIRCEA   AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES    12/16/50 SIMION
                       TG. MURES
  648. BUTURCA PETRU   AS. "21 DEC. 1989"       MERISOR      01/11/60 PETRU
                       TG. MURES
  649. REGHIAN         AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES    11/06/63 TEODOR
       CONSTANTIN      TG. MURES
  650. BATHORY ISTVAN  AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES -  02/22/69 ISTVAN
                       TG. MURES                MURES
  651. PETER IBOLYA    AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES    03/14/75 MIHAIL
                       TG. MURES
  652. DASCAL MARTIN   AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES -  05/04/46 EFRAIM
  653. TOMPEA IOAN     AS. "21 DEC. 1989"       SARMAS       02/02/40 PETRU
       IONEL           TG. MURES                TOPLITA
  654. SOPTEREAN       AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES -  10/22/65 CONSTANTIN
       DUMITRU         TG. MURES                MURES
       CONSTANTIN
  655. BLASECH         AS. "21 DEC. 1989"       TIRNAVENI    08/31/55 LADISLAU
       LADISLAU        TG. MURES
       ADRIAN
  656. DENDEA PETRE    AS. "21 DEC. 1989"       DRAGANESTI   11/28/56 PETRE
       CRISTIAN        TG. MURES
  657. BANZARU         AS. "21 DEC. 1989"       PASCANI      01/29/37 ALEXANDRU
       CORNELIU        TG. MURES
  658. ADAM ROZALIA    AS. "21 DEC. 1989"       BAND         05/17/64 GYORGY
                       TG. MURES
  659. IERNEAN LIVIU   AS. "21 DEC. 1989"       MURES        05/31/59 TOADER
                       TG. MURES
  660. IERNEAN TEODOR  AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES -  06/09/53 TEODOR
  661. JENEI JOZSEF    AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES    12/23/61 IOSIF
                       TG. MURES
  662. OANA ADRIAN     AS. "21 DEC. 1989"       TIRNAVENI -  03/26/63 IOAN
       IOAN            TG. MURES                MURES
  663. LUCUTA VASILE   AS. "21 DEC. 1989"       IZVORUL      12/06/51 PAMFIL
                       TG. MURES                CRISULUI -
                                                CLUJ
  664. ZGARC IOAN      AS. "21 DEC. 1989"       COROIU -     05/13/55 EMIL
  665. SANDU OVIDIU    AS. "21 DEC. 1989"       ALBESTI      08/27/55 GHEORGHE
                       TG. MURES
  666. SAVAN IOAN      AS. "21 DEC. 1989"       POIANA       04/03/57 IOAN
       MIHAI           TG. MURES                BLEHII
  667. BARB CORNEL     AS. "21 DEC. 1989"       NOISTAD -    12/18/67 ZOSIN
                       TG. MURES                SIBIU
  668. SUCIU IOAN      AS. "21 DEC. 1989"       LASTEA       11/12/49 IOAN
                       TG. MURES
  669. COMAN MELUS     AS. "21 DEC. 1989"       MOLDOVA NOUA 04/18/62 CONSTANTIN
       FLORIAN         TG. MURES                - CARAS-
                                                SEVERIN
  670. IRIMIE ION      AS. "21 DEC. 1989"       SIGHISOARA   09/22/53     -
                       TG. MURES
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #29 : Septembrie 23, 2013, 12:12:15 »

671. BUIA MIRON      AS. "21 DEC. 1989"       SIGHISOARA   04/13/57     -
       MIHAI           TG. MURES
  672. RUJOI ACHIM     AS. "21 DEC. 1989"       SIGHISOARA   04/12/54 ACHIM
                       TG. MURES
  673. PASCU IRONIM    AS. "21 DEC. 1989"       SIGHISOARA   04/23/56 IRONIM
       GHE.            TG. MURES
  674. CARAMIZARU      AS. "21 DEC. 1989"       BUCURESTI    09/18/43 NICOLAE
       STOIAN          TG. MURES
  675. MICLEA TEODOR   AS. "21 DEC. 1989"       ZAU          08/03/54 TEODOR
                       TG. MURES
  676. NOGY IOSIF      AS. "21 DEC. 1989"       SOARD -      03/15/29 IOSIF
  677. COVACI MIRCEA   AS. "21 DEC. 1989"       SIGHISOARA   06/24/51 ZAHARIE
                       TG. MURES
  678. TIFREA MIHAIL   AS. "21 DEC. 1989"       HETIUR -     10/16/35 IOAN
  679. PONCI NICOLAE   AS. "21 DEC. 1989"       VINATORI     11/05/48 NICOLAE
                       TG. MURES
  680. COLTEA RAZVAN   AS. "21 DEC. 1989"       BUCURESTI    05/07/64 CONSTANTIN
  681. CHENDER VIRGIL  AS. "21 DEC. 1989"       IGRITIA      05/23/35 GAVRIL
                       TG. MURES
  682. MONI IOAN       AS. "21 DEC. 1989"       ADAMUS -     09/08/55 ALEXANDRU
  683. NENITA NITESCU  AS. "21 DEC. 1989"       SIGHISOARA   10/30/57 VASILE
       MARIUS          TG. MURES
  684. PASCU IRONIM    AS. "21 DEC. 1989"       MOLINCRAN -  04/05/31 IRONIM
                       TG. MURES                SIBIU
  685. PROTEASA        AS. "21 DEC. 1989"       OCNELE MARI  08/28/51 VASILE
       CONSTANTIN      TG. MURES                - VALCEA
  686. ALDEA MIHAIL    AS. "21 DEC. 1989"       SACEL -      02/21/50 TEODOR
                       TG. MURES                HARGHITA
  687. MOLDOVAN        AS. "21 DEC. 1989"       HETIUR       05/18/25 STEFAN
       CORNELIU        TG. MURES
  688. GHERMAN PETRE   AS. "21 DEC. 1989"       VLAD TEPES   10/13/41 MIHAI
       PAUL            TG. MURES                - CALARASI
  689. MEHEZ TEODOR    AS. "21 DEC. 1989"       SIGHISOARA   08/31/44 TEODOR
                       TG. MURES
  690. PETRICA IOAN    AS. "21 DEC. 1989"       SIGHISOARA   07/09/58 IOAN
                       TG. MURES
  691. SCHNEIDER       ECOFORUM "CLUB TINERI    OLT          06/16/62 NICOLAE
       BIRJAC          EROI"
       DEMETRESCU
       VULCAN
  692. SAPLACAN SEVER  AS. ADEVARUL REV. DIN    CLUJ         03/24/32 IOAN
                       JUDETUL CLUJ
  693. SAPLACAN MARIA  AS. ADEVARUL REV. DIN    CLUJ         06/02/31 STEFAN
                       JUDETUL CLUJ
  694. JELER IOAN      AS. ADEVARUL REV. DIN    CLUJ         11/11/39 IOAN
                       JUDETUL CLUJ
  695. FELECAN DORIN   AS. ADEVARUL REV. DIN    CLUJ         02/28/70 IOAN
       CORNEL          JUDETUL CLUJ
  696. SANDOR TEOFIL   AS. ADEVARUL REV. DIN    CLUJ         06/15/40 VICTOR
                       JUDETUL CLUJ
  697. DOMIDE ROMAN    AS. "21 DEC. 1989"       BISTRITA-    07/11/67 ALEXANDRU
                       TG. MURES                NASAUD
  698. FETENKA IOSIF   AS. "21 DEC. 1989"       MURES        08/23/53 LUDOVIC
                       TG. MURES
  699. LUCACIU MACARIE AS. "21 DEC. 1989"       ADMUS -      09/17/57 SIMION
       LIVIU           TG. MURES                MURES
  700. FODOR ADRIAN    AS. "21 DEC. 1989"       TOPLITA -    10/05/66 CONSTANTIN
       CONSTANTIN      TG. MURES                HARGHITA
  701. BOGDAN DUMITRU  AS. "21 DEC. 1989"       CUND         09/06/49 DUMITRU
                       TG. MURES
  702. GOREA GRIGORE   AS. "21 DEC. 1989"       GREBENIS -   07/12/64 GRIGORE
       IOAN            TG. MURES                MURES
  703. FEHERVARI       AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES    06/16/51 FRANCISC
       FRANCISC        TG. MURES
  704. TUSNEA ION      AS. "21 DEC. 1989"       SLATIOARA -  04/19/49 ION
                       TG. MURES                MARAMURES
  705. IACOB ION       AS. "21 DEC. 1989"       MURES        09/11/60 ION
                       TG. MURES
  706. BUMBAK FERENCZ  AS. "21 DEC. 1989"       GHINDAR -    10/25/53 FRANCISC
  707. HENTER IOSIF    AS. "21 DEC. 1989"       SINTANA DE   09/01/55 IOSIF
       CEABA           TG. MURES                MURES
  708. TOTH ERNEST     AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES -  11/03/39    -
       DUMITRU         TG. MURES                MURES
  709. NEGRU GRIGORE   AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES    02/09/54 ION
                       TG. MURES
  710. SUCIU MIRCEA    AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES -  05/23/57 IOAN
  711. STANA AUREL     AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES    07/12/62 PAVEL
       PAULIN          TG. MURES
  712. MATHE MIHAIL    AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES -  09/03/41 ALEXE
  713. PLESA OCTAVIAN  AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES    02/05/40 EMIL
                       TG. MURES
  714. PRUNAS CRINISOR AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES -  03/20/64 MITROFAN
  715. RANCA VASILE    AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES    12/20/57 IOAN
                       TG. MURES
  716. FRANDES FLORIAN AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES -  02/07/62 FLOREA
  717. VERES MARTIN    AS. "21 DEC. 1989"       MURES        06/04/39 MARTIN
                       TG. MURES
  718. PETRIS TIBERIU  AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES -  09/19/69 GHEORGHE
  719. BOGDAN IOAN     AS. "21 DEC. 1989"       MURES        04/22/57 VASILE
       GAVRIL          TG. MURES
  720. SACAREA DUMITRU AS. "21 DEC. 1989"       BISTRITA-    11/17/59 DUMITRU
                       TG. MURES                NASAUD
  721. SOMODI ENDRE    AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES    04/06/60 ANDREI
                       TG. MURES
  722. MOLDOVAN LIVIU  AS. "21 DEC. 1989"       MURES        08/23/54 GRIGORE
                       TG. MURES
  723. SIMON LADISLAU  AS. "21 DEC. 1989"       CONSTANTA    04/02/70 LUDOVIC
                       TG. MURES
  724. COZMA ION       AS. "21 DEC. 1989"       MURES        03/03/59 ADRIAN
                       TG. MURES
  725. BARABAS ISTVAN  AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES    05/26/58 GYORGY
       JANOS           TG. MURES
  726. NAGY EDMOND     AS. "21 DEC. 1989"       MURES        06/22/50 PETRU
                       TG. MURES
  727. ANDRAS DEZVO    AS. "21 DEC. 1989"       MURES        09/07/56 IOAN
                       TG. MURES
  728. FULOP VASILE    AS. "21 DEC. 1989"       REGHIN -     03/31/58 LUDOVIC
       GHEORGHE        TG. MURES                MURES
  729. CODARCEA        AS. "21 DEC. 1989"       MURES        05/14/73 VIRGIL
       VALENTIN        TG. MURES
  730. ADAM DEZSO      AS. "21 DEC. 1989"       CRACIUNESTI  11/11/58 DEZIDERIU
                       TG. MURES                - MURES
  731. ILCU VASILE     AS. "21 DEC. 1989"       MURES        08/09/54 VASILE
       FRANCISC        TG. MURES
  732. SFARIAC         AS. "21 DEC. 1989"       SINMARTIN    06/26/37 CONSTANTIN
       GHEORGHE        TG. MURES
  733. RUSU VASILE     AS. "21 DEC. 1989"       MURES        12/09/60 MLADIN
                       TG. MURES
  734. NEMES LEVENTE   AS. "21 DEC. 1989"       MURES        12/01/72 ALEXANDRU
       SANDOR          TG. MURES
  735. MOGA VASILE     AS. "21 DEC. 1989"       TIRNAVENI    06/08/48 VASILE
                       TG. MURES                - MURES
  736. FARCAS VASILE   AS. "21 DEC. 1989"       IBANESTI     09/05/41 OCTAVIAN
                       TG. MURES
  737. DAN LIVIU       AS. "21 DEC. 1989"       MURES        08/07/58 LIVIU
                       TG. MURES
  738. OPRISOR         AS. "21 DEC. 1989"       ZALAU        02/15/65 DUMITRU
       D.TRU GABRIEL   TG. MURES
  739. VARODI SABIN    AS. "21 DEC. 1989"       TOPLITA -    09/26/34 LUDOVIC
  740. CATANA GHEORGHE AS. "21 DEC. 1989"       MURES        01/25/62 GHEORGHE
                       TG. MURES
  741. SUCIU MARIAN    AS. "21 DEC. 1989"       MURES        03/26/69 IOAN
       VALENTIN        TG. MURES
  742. ROMANTI EUGEN   AS. "21 DEC. 1989"       COZMA        08/05/53 IOAN
                       TG. MURES
  743. TAMAS IOSIF     AS. "21 DEC. 1989"       MILAS -      06/25/59 IOAN
       EMIL            TG. MURES                BISTRITA
  744. NEGRUSA CORNEL  AS. "21 DEC. 1989"       MILAS        02/09/61 GAVRIL
       DANIEL          TG. MURES
  745. COVACI SORIN    AS. "21 DEC. 1989"       REGHIN -     10/20/64 GAVRIL
       IULIAN          TG. MURES                MURES
  746. MACARIE HOREA   AS. "21 DEC. 1989"       ULMENIS      04/06/48 IOAN
                       TG. MURES
  747. MEGHESAN IOAN   AS. "21 DEC. 1989"       OGRA -       05/11/47 IOAN
  748. BUZOIANU        AS. "21 DEC. 1989"       BRAD         08/11/43 TOMA
       DUMITRU         TG. MURES
  749. FETENKA LAJOS   AS. "21 DEC. 1989"       SOVATA -     01/21/52 LAJOS
  750. HOFMANN RUDOLF  AS. "21 DEC. 1989"       URSENI -     12/29/51 LUDOVIC
                       TG. MURES                TIMIS
  751. MAJLA ILEANA    AS. "21 DEC. 1989"       MURES        01/27/36 IOAN
                       TG. MURES
  752. BRATOSIN        AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES -  01/19/69 AUREL
       MIHAELA TATIANA TG. MURES                MURES
  753. TOASO SANDOR    AS. "21 DEC. 1989"       MURES        01/04/72 FRANCISC
                       TG. MURES
  754. DAMIAN EUGEN    AS. "21 DEC. 1989"       SERBICENI -  03/05/35 VIRGIL
                       TG. MURES                U.R.S.S.
  755. RAD VASILE      AS. "21 DEC. 1989"       TURDA        08/01/59 PETRU
       DANUT           TG. MURES
  756. BARICZ STEFAN   AS. "21 DEC. 1989"       JOSENI -     01/25/39 IOAN
  757. CETINA DAN      AS. "21 DEC. 1989"       TIMISOARA    04/29/61 PETRU
       NICOLAE         TG. MURES
  758. MARICA IOSIF    AS. "21 DEC. 1989"       MILAS -      02/15/56 TRAIAN
                       TG. MURES                BISTRITA
  759. BALCAN HULISE   AS. "21 DEC. 1989"       MURES        12/29/60 ACHIL
                       TG. MURES
  760. BARBU ANETA     AS. "21 DEC. 1989"       PUFESTI -    04/24/51 ION
                       TG. MURES                VRANCEA
  761. CZEKO ATTILA    AS. "21 DEC. 1989"       HARGHITA     02/21/62 ROBERTIN
                       TG. MURES
  762. ALBERT VASILE   AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES    06/05/49 SAMOIL
                       TG. MURES
  763. GYORFI          AS. "21 DEC. 1989"       APALINA -    05/17/54 PETRU
       ALEXANDRU       TG. MURES                MURES
  764. CHINCISAN IOAN  AS. "21 DEC. 1989"       CUCERDEA     03/01/49 AUGUSTIN
                       TG. MURES
  765. PANTEA IOAN     AS. "21 DEC. 1989"       CHETANI -    08/27/59 ION
  766. CORDUNEANU ION  AS. "21 DEC. 1989"       PIATRA NEAMT 01/31/48 IOAN
                       TG. MURES
  767. SZASZ FERENC    AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES -  03/02/69 ION
  768. MATEI MIHAI     AS. "21 DEC. 1989"       SOPTERIU     08/18/59 VASILE
                       TG. MURES
  769. BOGDAN MATEI    AS. "21 DEC. 1989"       SINTPAUL -   09/21/62 IOAN
  770. POPA MARIA      AS. "21 DEC. 1989"       IERNUT       02/26/68 NECULAE
                       TG. MURES
  771. GRIGORAS MARIA  AS. "21 DEC. 1989"       ILIDIA -     02/05/43 GHEORGHE
                       TG. MURES                CARAS-
                                                SEVERIN
  772. PANTEA PETRU    AS. "21 DEC. 1989"       SINMARTIN -  02/20/31    -
  773. ANCA MARIANA    AS. "21 DEC. 1989"       ZAU          09/11/57 IACOB
                       TG. MURES
  774. PLACINTAR NELU  AS. "21 DEC. 1989"       BOBOALMA -   10/27/61 NONIC
  775. NICOLAE AUREL   AS. "21 DEC. 1989"       BARAGANUL -  09/04/63 MIHAI
                       TG. MURES                CONSTANTA
  776. TARTA GAVRIL    AS. "21 DEC. 1989"       BRASOV       09/03/53 VIOREL
       MIHAI           TG. MURES
  777. KADAR ARPAD     AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES -  01/14/55 NICOLAE
  778. CIMPEAN SIMION  AS. "21 DEC. 1989"       ARCHIUD      03/22/38 SIMION
                       TG. MURES
  779. SZAKACS ADRIAN  AS. "21 DEC. 1989"       SINGIORGIU   07/05/61 IOAN
                       TG. MURES                DE PADURE -
                                                MURES
  780. GOROG EMIL      AS. "21 DEC. 1989"       FINTISU MARE 01/01/52 IOAN
       OCTAVIAN        TG. MURES                - MURES               ZOLTAN
  781. BOLOGA VALENTIN AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES -  01/03/61 ADRIAN
  782. MIHAI           AS. "21 DEC. 1989"       SCARISOARA   02/19/44 ALEXANDRU
  783. MERCUREAN       AS. "21 DEC. 1989"       TIRNAVENI -  08/26/59 MIRCEA
       MIRCEA FLORIN   TG. MURES                MURES
  784. MORAR VASILE    AS. "21 DEC. 1989"       CRAESTI      11/15/60 IONEL
                       TG. MURES
  785. FODOR           AS. "21 DEC. 1989"       STINCENI-    07/27/32 TODOR
       CONSTANTIN      TG. MURES                MURES
  786. MAN IOAN        AS. "21 DEC. 1989"       REGHIN       04/30/57 ZAHARIA
                       TG. MURES
  787. STOICA IACOB    AS. "21 DEC. 1989"       CLUJ         01/26/45 FILON
                       TG. MURES
  788. CIZMAS LUCRETIA AS. "21 DEC. 1989"       SERBENI      05/16/34 VASILE
                       TG. MURES
  789. DRAGHICI ADRIAN AS. "21 DEC. 1989"       IERNUT -     07/23/70 SILAGHI
  790. FERKO GHEORGHE  AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES    06/12/49 JOZSEF
                       TG. MURES
  791. SUCIU PETRU     AS. "21 DEC. 1989"       MINESU DE    02/17/46 TEODOR
                       TG. MURES                CIMPIE
  792. FODOR ALEXA     AS. "21 DEC. 1989"       SABED        02/04/54 IULIU
                       TG. MURES
  793. SECIU OCTAVIAN  AS. "21 DEC. 1989"       GH. GH. DEJ  06/03/74 IOAN
       LUCHIAN         TG. MURES                - BACAU
  794. LUKACS CSABA    AS. "21 DEC. 1989"       DITRAU -     02/07/42 PETER
  795. NAGY ZSIGMOND   AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES -  11/15/64 SIGISMUNF
  796. PETRIS MARCEL   AS. "21 DEC. 1989"       SARMAS       01/29/63 GHEORGHE
       CORNEL          TG. MURES
  797. PURICE DOREL    AS. "21 DEC. 1989"       TOPLITA -    06/28/59 IOAN
  798. GALEA ILIE      AS. "21 DEC. 1989"       PORCESTI     08/01/49 ILIE
       VALER           TG. MURES
  799. MOLDOVAN OVIDIU AS. "21 DEC. 1989"       REGHIN -     09/27/63 TEODOR
  800. KOLOZSVARI      AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES    04/08/48 PAVEL
       PAVEL           TG. MURES
  801. FAGARAS ANGELA  AS. "21 DEC. 1989"       MURES        12/19/65 PETRU
                       TG. MURES
  802. TEUT MIHAI      AS. "21 DEC. 1989"       SIGHISOARA   07/30/53 MIHAI
                       TG. MURES
  803. PINTYI LADISLAU AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES -  10/18/53 FRANCISC
  804. GOMBOS MARINELA AS. "21 DEC. 1989"       MURES        01/21/63 IOAN
                       TG. MURES
  805. IAKABFI SANDOR  AS. "21 DEC. 1989"       MURES        11/02/55 ALEXANDRU
                       TG. MURES
  806. VARI MARIANA    AS. "21 DEC. 1989"       MURES        04/25/44 ALEXANDRU
                       TG. MURES
  807. CSIFO IOAN      AS. "21 DEC. 1989"       MEDIAS       01/31/35 JOAN
                       TG. MURES
  808. GASPAR          AS. "21 DEC. 1989"       TIMISOARA    08/18/51 TIBOR
       ALEXANDRU       TG. MURES
  809. SCHWARCZ ERVIN  AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES    05/24/36 GYULA
       VICTOR          TG. MURES
  810. FLOREAN AUREL   AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES -  06/30/22 IULIU
  811. TOROK ADALBERT  AS. "21 DEC. 1989"       MURES        06/12/50 TOMA
                       TG. MURES
  812. STANESCU        AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES -  04/11/54 ZAHARIA
       NICOLAE         TG. MURES                MURES
  813. SUCIU PETRU     AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES    07/16/63 IOAN
                       TG. MURES
  814. BOTA MIHAI      AS. "21 DEC. 1989"       MANAU        06/24/48 ION
                       TG. MURES
  815. TOMA IACOB      AS. "21 DEC. 1989"       MURES        01/03/44 IACOB
                       TG. MURES
  816. SZASZ ISTVAN    AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES -  06/07/55 IOAN
  817. FARCAS IOAN     AS. "21 DEC. 1989"       MURES        06/21/53 ILIE
                       TG. MURES
  818. NAE ION         AS. "21 DEC. 1989"       IALOMITA     04/14/56    -
                       TG. MURES
  819. MORARIU TITUS   AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES    06/01/46 ALEXANDRU
                       TG. MURES
  820. KISS MIKI       AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES -  06/17/64 MIHAIL
       STEFAN          TG. MURES                MURES
  821. CSURKUI SANDOR  AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES -  06/01/54 ALEXANDRU
  822. GANEA MIHAI     AS. "21 DEC. 1989"       MURES        07/30/53 MIHAI
                       TG. MURES
  823. CIMPEAN MIHAI   AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES    02/26/54 ERONIM
                       TG. MURES
  824. GROZA EMIL      AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES    05/24/50 PARFIDIE
                       TG. MURES
  825. VUTA AUREL      AS. "21 DEC. 1989"       MURES        06/25/62 AUREL
                       TG. MURES
  826. ONEA GASPAR     AS. "21 DEC. 1989"       GALATI       03/16/53 DUMITRU
       VICTOR          TG. MURES
  827. HIRSAN MAGDUN   AS. "21 DEC. 1989"       MURES        12/31/60 IOAN
       VIOREL          TG. MURES
  828. POPA EMANOIL    AS. "21 DEC. 1989"       MURES        01/01/35 ILIE
                       TG. MURES
  829. GUDIU MIRCEA    AS. "21 DEC. 1989"       MURES        03/11/61 IOAN
                       TG. MURES
  830. IGNAT VIRGIL    AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES    05/04/53 TARFIN
                       TG. MURES
  831. ARSENIE IOAN    AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES -  09/17/53 IOAN
  832. MAROSSZEKI      AS. "21 DEC. 1989"       MURES        10/30/60 ALEXANDRU
       ALEXANDRU       TG. MURES
  833. SIN MIHAI       AS. "21 DEC. 1989"       BRASOV       06/05/21 DANILA
                       TG. MURES
  834. FINARU          AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES    12/13/67 CONSTANTIN
  835. MAL IONEL       AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES -  09/17/54 IOAN
  836. TIMAR FRANCISC  AS. "21 DEC. 1989"       SALAJ        03/22/54 FRANCISC
                       TG. MURES
  837. AIOANEI PAUL    AS. "21 DEC. 1989"       MURES        12/25/56 PAVEL
                       TG. MURES
  838. POP DOREL       AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES    05/09/54 PETRU
                       TG. MURES
  839. POL VASILE      AS. "21 DEC. 1989"       TG. MURES -  02/05/60 TEODOR
  840. CHIRILA DUMITRU AS. "21 DEC. 1989"       BRASOV       06/09/69 DUMITRU
                       TG. MURES
  841. SERBAN ION      AS. "ALIANTA POPORULUI"  BUCURESTI    08/30/52 ALEXANDRU
                       BUCURESTI
  842. RADU ION        AS. "ALIANTA POPORULUI"  S.A.I.       10/25/43 CONSTANTIN
                       BUCURESTI
  843. COTIGA ROMULUS  AS. "ALIANTA POPORULUI"  IASI         09/25/67 GHEORGHE
                       BUCURESTI
  844. DUNE MARIAN     AS. "ALIANTA POPORULUI"  OLT          10/27/60 ALEXANDRU
                       BUCURESTI
  845. ACHIM           AS. "ALIANTA POPORULUI"  BUCURESTI    07/20/53 NICOLAE
  846. IAMANDI AURICA  AS. "ALIANTA POPORULUI"  CALARASI     01/01/57 VASILE
                       BUCURESTI
  847. BUNEA MIHAI     AS. "ALIANTA POPORULUI"  PITESTI -    08/25/51 IOAN
  848. MANOIU          AS. "ALIANTA POPORULUI"  VILCEA       08/23/46 MARIN
  849. ENULESCU ADRIAN AS. "ALIANTA POPORULUI"  S.A.I.       08/18/48 IONEL
                       BUCURESTI
  850. MUSAT VASILE    AS. "ALIANTA POPORULUI"  BUCURESTI    07/24/57 IOAN
                       BUCURESTI
  851. SOARE ION       AS. "ALIANTA POPORULUI"  BUCURESTI    02/28/52 ION
                       BUCURESTI
  852. URSULEAC        AS. "ALIANTA POPORULUI"  BUCURESTI    02/02/59 VASILE
  853. GHITA ION       AS. "ALIANTA POPORULUI"  BUCURESTI    08/11/56 CONSTANTIN
                       BUCURESTI
  854. AGAPESCU ILIE   AS. "ALIANTA POPORULUI"  VILCEA       09/19/39 NICOLAE
                       BUCURESTI
  855. SANDU ION       AS. "ALIANTA POPORULUI"  DIMBOVITA    10/01/57 IOAN
                       BUCURESTI
  856. CONSTANTIN      AS. "ALIANTA POPORULUI"  BOTOSANI     11/18/62 MIHAI
       GHEORGHE        BUCURESTI
  857. SANDU EMILIA    AS. "ALIANTA POPORULUI"  BUCURESTI    04/20/59 IOAN
                       BUCURESTI
  858. GURGAN CRISTEA  AS. "ALIANTA POPORULUI"  S.A.I.       09/22/47 TOMA
                       BUCURESTI
  859. CAZAC LUDOVIC   AS. "ALIANTA POPORULUI"  MURES        06/04/50 STEFAN
                       BUCURESTI
  860. HAJNOL SANYI    AS. "ALIANTA POPORULUI"  BUCURESTI    10/24/37 SONI
                       BUCURESTI
  861. DUTA TITU       AS. "ALIANTA POPORULUI"  VRANCEA      12/04/54 TITU
                       BUCURESTI
  862. POROJAN MIHAIL  AS. "ALIANTA POPORULUI"  HUNEDOARA    05/11/54 MIHAIL
                       BUCURESTI
  863. ONOSE NICULAE   AS. "ALIANTA POPORULUI"  BUCURESTI    03/19/46 ALEXANDRU
                       BUCURESTI
  864. CONSTANTIN      AS. "ALIANTA POPORULUI"  BUCURESTI    03/14/54 GHEORGHE
       AUREL           BUCURESTI
  865. BALASA NICOLAE  AS. "ALIANTA POPORULUI"  ARGES        01/13/53 IOAN
                       BUCURESTI
  866. COANDA MIHAI    AS. "ALIANTA POPORULUI"  DOLJ         02/10/55 CONSTANTIN
                       BUCURESTI
  867. DASCALESCU      AS. "ALIANTA POPORULUI"  BUCURESTI    01/30/69 ION
       MARIAN          BUCURESTI
  868. STRAJA NICOLAE  AS. "ALIANTA POPORULUI"  BUCURESTI    09/04/51 MIRCEA
                       BUCURESTI
  869. ZAMFIR ELENA    AS. "ALIANTA POPORULUI"  GIURGIU      08/31/53 LEONIDA
                       BUCURESTI
  870. ZAMFIR VIOREL   AS. "ALIANTA POPORULUI"  IASI         08/04/51 ANGHEL
                       BUCURESTI
  871. PETRESCU STEFAN AS. "ALIANTA POPORULUI"  FALTICENI    09/27/34 PETRE
                       BUCURESTI
  872. NAIMAN DATZ     AS. "ALIANTA POPORULUI"  CERNAUTI     01/12/30 DATZ