Main Content:

Pagini: 1 ... 17 18 [19] 20

NOI CU CINE NU VOTAM !

Răspuns: NOI CU CINE NU VOTAM !
« Răspunde #271 : Iulie 24, 2018, 06:50:04 »
Memorat
« Răspunde #272 : Iulie 24, 2018, 10:37:51 »

Costi Cry..., stiind ca uiti f.f.f.f.f.f.f. rapid (DAR...INTENTIONAT !!! Cool)...iti mai "hamintes"C tie...si "domnului" SPIRU  (''nu doresc sa ma acuze ca il neglijez'' Grin)... !!! :
" NUMAI ROMANI,UNUL SI UNUL,ACESTI CANDIDATI DE LA USR-UL LUI SOROS= PRIMUL COMITET CENTRAL AL PCR,DUPA PRELUAREA PUTERII DE CATRE BOLSEVICII EVREI-KHAZARI A LUI GEORGE SOROS CARE A COLABORAT CU NAZISTII GERMANI SI LE-A CONFISCAT AVERILE EVREILOR DEPORTATI IN LAGARELE DE EXTERMINARE! "
https://octavpelin.wordpress.com/2016/11/18/numai-romaniunul-si-unulacesti-candidati-de-la-usr-ul-lui-soros-primul-comitet-central-al-pcrdupa-preluarea-puterii-de-catre-bolsevicii-evrei-khazari-a-lui-george-soros-care-a-colaborat-cu-nazisti/
Memorat
« Răspunde #273 : Iulie 25, 2018, 08:11:22 »

In masura timpului liber disponibil , voi studia problema asta a maretului cercetator al arhivelor ( declasificate ) ale DSS - Octavian Pelin ! Pina atunci e de notorietate ca fesenistii din gasca lui Iliescu au fost evrei kominternisti sau urmasi ai celor care au luat puterea in statul roman dupa 6 martie 1945 !
Memorat
« Răspunde #274 : Iulie 25, 2018, 08:30:22 »

In masura timpului liber disponibil , voi studia problema asta a maretului cercetator al arhivelor ( declasificate ) ale DSS - Octavian Pelin ! Pina atunci e de notorietate ca fesenistii din gasca lui Iliescu au fost evrei kominternisti sau urmasi ai celor care au luat puterea in statul roman dupa 6 martie 1945 !
Vrei sa zici...atunci cand nu trebuie sa fii prezent la vreun proces (din cele f.f.f. multe...intentate de tine Cry)...   Inseamna ca ai "oleaca" Kiss...n-or fi-n fiece zi infatisarile... Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #275 : Iulie 25, 2018, 09:41:51 »

Acum prea vrei mataluta sa le stii pe toate !  Grin Grin Grin Uite ca n-am de gind sa te tin la curent cu ce fac...Nu prezinti garantii ... Grin Grin Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #276 : Iulie 25, 2018, 10:00:21 »

"GICA!" Kiss...nu esti (deloc) vreo VALOARE Cool...ca 'sa prezinti' interes Cry... !!! Grin
Memorat
« Răspunde #277 : Iulie 25, 2018, 10:04:56 »

" "GICA!" Kiss...nu esti (deloc) vreo VALOARE Cool...ca 'sa prezinti' interes Cry... !!! Grin "

Nu stiu , si sint in asentimentul citorva , ceva mai ieftin decit parerea mataluta !!!  Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #278 : Iulie 25, 2018, 10:09:41 »
Memorat
« Răspunde #279 : Iulie 26, 2018, 19:28:07 »

Memorat
« Răspunde #280 : August 04, 2018, 08:50:21 »
Memorat
« Răspunde #281 : August 23, 2018, 15:25:10 »

Nu stiu altii..., dar eu NU POT VOTA CU ASTIA... !!! :

SI ... NICI  CU  ASTA ... !!! :

Memorat
« Răspunde #282 : August 23, 2018, 15:45:48 »

Si nici ... cu asta & colegii sai ... 'cameramani' ...  !!! :

Memorat
  • MariusAugustin
  • Vizitator
« Răspunde #283 : August 23, 2018, 18:01:51 »

I AUZI   FRATIOARE
LA APUS   DE   SOARE
VOR SA MI L OMOARE
STATUL  PARALEL
SI KLAUS WERNWER 
BACIUL SIBIAN
CIOLOS SI ORBAN
PE UN ;;;TELEORMANEAN ;;;
CE L MAI ;;TARAN ;;
CU ;;DINTII ;;   STRICATI '';;
SI  ;;STRAMFI ;;   FLAUSATI ;;
SI ;;;;;AMANTA ;;MICA L;;
;;CAT  ;;O   ;;NEPOTICA ;;
CU ;;SLUGI ;;   MULTE ;;MULTE ;;
;;PROASTE ;; RAU   SI ;;TUTE ;;
PS  '' CEATA  LUI ;;;MOTOC ;; 
CEVA ;;;PROBLEM ;;   
CEVA  NEADEVARAT 
Memorat
« Răspunde #284 : August 23, 2018, 18:29:47 »

......................
LA APUS   DE   SOARE
VOR SA MI L OMOARE
STATUL  PARALEL
SI KLAUS WERNWER 
BACIUL SIBIAN
CIOLOS SI ORBAN
PE UN ;;;TELEORMANEAN ;;;
......................
Domnule 'M.Augustin' ... , este  o informatie !? ... o afirmatie !? ...sau o acuzatie !? ... ? ? ?    Indiferent ... de ce s-a dorit a fi !? ... este GRAV...F. GRAV ... !!!
Memorat
Pagini: 1 ... 17 18 [19] 20
Schimbă forumul: