Main Content:

Pagini: 1 ... 18 19 [20]

NOI CU CINE NU VOTAM !

Răspuns: NOI CU CINE NU VOTAM !
« Răspunde #285 : August 23, 2018, 18:37:46 »

I AUZI   FRATIOARE
.......................
'Faceai si tu' Embarrassed ... poezii Shocked ... '' f5-n c1r sa te f1t ... de poet necunoscut '' ... Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #286 : August 23, 2018, 18:41:28 »

Imi cer scuze. Din graba si neatentie, am postat  (la un topic)  gresit.
Memorat
« Răspunde #287 : Septembrie 11, 2018, 11:59:45 »

PAI ... SA  VOTAM ... CU  "DANSUL"  ...  !?  !?  !?                                           EU ... NUUUU  !!!                                          NICIODATA  !!!

!?  !?  !? ... " Dacian Cioloș, anunț RĂSPICAT- E împotriva referendumului pentru definirea familiei tradiționale " ... !?  !?  !?

https://www.stiripesurse.ro/dacian-ciolos--anunt-raspicat--e-impotriva-referendumului-pentru-definirea-familiei-traditionale--e-un-instrument_1288267.html
Memorat
« Răspunde #288 : Septembrie 19, 2018, 17:18:18 »

Avemus referendum !? Sa-i lasam pe PSD-isti sa-si etaleze valoarea !  Grin Grin Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #289 : Septembrie 19, 2018, 17:19:48 »

Au promis sa vina la vot in proportie de 115 % !  Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #290 : Septembrie 19, 2018, 17:41:41 »

Avemus referendum !? Sa-i lasam pe PSD-isti sa-si etaleze valoarea !  Grin Grin Grin Grin Grin
Sa-nteleg ca tu nu participi ...  !?  !?  !?      In cazu'  asta iti dau tel. lu'  Vladut  ("presh"-u'  de la MosaiQ; ii 'sighian') ... poate te-ajuta ... ''iti gaseste si tie un petec'' ...  !!! 
Memorat
« Răspunde #291 : Septembrie 19, 2018, 20:10:00 »

Mai Rumburak , da' tu esti plin de relatii , prin tot felul de medii din astea ...cum sa le zic ? Mai " traditionale " asa !  Grin Grin Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #292 : Septembrie 19, 2018, 20:22:59 »

Mai Rumburak , da' tu esti plin de relatii , prin tot felul de medii din astea ...cum sa le zic ? Mai " traditionale " asa !  Grin Grin Grin Grin Grin
''P.C.R.''  le zice, mai draga.     Intrebarea mea  (insinuata)  era : te duci sau boicotezi Referendumul pentru Familie   !?   !?   !?
Memorat
« Răspunde #293 : Aprilie 25, 2019, 09:39:37 »

"Noi cu cine  (SA)  NU VOTAM" !?  !?  !?   Pai, mai Cornea ... CU ASTIA  ? ? ?   IN  NICIUN  CAZ  !!!   https://www.facebook.com/

1. "Spune si TU NU #rezist · 23 aprilie la 11:40 · Cum a fost întâmpinat „number one„ la Alexandria     https://www.facebook.com/AlinMacarieUS/videos/598912840592538/

Un circar ... care nu trebuie ignorat ... dar care ... NU voturi merita ... ci DISPRET !!!

2. "Spune si TU NU #rezist · 20 ore · https://www.facebook.com/AlinMacarieUS/videos/1113504955498865/

O mai țineți minte pe Oana de la partidul lui Cioloș, aceea care vrea desființarea proprietății și oamenii să trăiască în grupuri/ haite ?
A apărut și „frățioru„ ei (cercetător prin Olanda), tot în partidul lui Cioloș, ăsta spune, citez „și ție dacă îți moare copilul nu trebuie să plângi că nu este nicio deosebire dintre un copil și un laptop„
Ascultați și vă minunați ce specimene populează PLUS !"

Cu asta, in schimb ... si pe Einstein  'l-ar fi luat groaza'! ... cum ii ia pe Bratieni cand  ''il vad si aud''  pe ... Ludovic  'urmasu' ... ''sustinand DELATIUNEA''  ?!!

Memorat
« Răspunde #294 : Noiembrie 26, 2019, 17:20:42 »

Bilciul PSD revine-n oras ! Numere de circ nemaivazute si nemaiauzite ! Luati-va popocorn ci coca (Nu cel de la SSRMLIRC !)-cala ! Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #295 : Noiembrie 26, 2019, 17:22:41 »

Bilciul PSD revine-n oras ! Numere de circ nemaivazute si nemaiauzite ! Luati-va popocorn ci coca (Nu cel de la SSRMLIRC !)-cala ! Grin Grin Grin
Erata : Cola in loc da cala.
Memorat
« Răspunde #296 : Noiembrie 27, 2019, 11:08:29 »

Tu-ti faci nr. tau obisnuit...'vine, nu vine, vine, nu vine'...'mormanu'  !?   !?   !?   Embarrassed   Roll Eyes   Shocked   Grin   Cry   Kiss   
Memorat
« Răspunde #297 : Noiembrie 27, 2019, 16:56:02 »

'' Tu-ti faci nr. tau obisnuit...'vine, nu vine, vine, nu vine'...'mormanu'  !?   !?   !?   Embarrassed   Roll Eyes   Shocked   Grin   Cry   Kiss  ''

Chiar lipsea Martie din post si ma intrebam ce s-o fi intimplat ! Grin Mai Rumburak , eu am mormanu' ca sa pastrez exprimarea unui clasic in viata, asa ca ma impresioneaza asta ceva mai putin decit pe unul ca tine.Dar nu negociez principii vorba lui Corneliu Coposu ! Stiu ca e cam prea greu de inteles pentru PSD-isti ca mataluta , dar eu incerc ca nu-i bai... Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #298 : Noiembrie 27, 2019, 23:44:38 »

'' Tu-ti faci nr. tau obisnuit...'vine, nu vine, vine, nu vine'...'mormanu'  !?   !?   !?   Embarrassed   Roll Eyes   Shocked   Grin   Cry   Kiss  ''
Chiar lipsea Martie din post si ma intrebam ce s-o fi intimplat ! Grin Mai Rumburak , eu am mormanu' ca sa pastrez exprimarea unui clasic in viata, asa ca ma impresioneaza asta ceva mai putin decit pe unul ca tine.Dar nu negociez principii vorba lui Corneliu Coposu ! Stiu ca e cam prea greu de inteles pentru PSD-isti ca mataluta , dar eu incerc ca nu-i bai... Grin Grin Grin
Sincer iti spun ca mi-era dor de tine...umor finut, de calitate.  Chiar daca n-ai pasit tu 'treptilelea', da' la orele 'marelui prof. B' cred ca stergeai catedra.  Te pup.  P.s. 'ciumidel' e la pers. a treia sg.. Deci, nu tie ti-era adresat  ''mes. suedez''.  Concitadinului ''erou''.  Si... Pristanda-l chema.
Memorat
« Răspunde #299 : Noiembrie 27, 2019, 23:53:55 »

Tovarasu' Gradu', la tine-a ajuns deci..."am mormanu' ca sa pastrez exprimarea unui clasic in viata"...
tu erai "batranu'", banditule...P.s. Eu zic sa ne respectam...sa nu mai scrii cu Rosul meu, 'bolsevicule'.
Memorat
Pagini: 1 ... 18 19 [20]
Schimbă forumul: