Main Content:

Pagini: [1] 2

PROTEST LA POARTA PSD IN KISELEFF 10

PROTEST LA POARTA PSD IN KISELEFF 10
« : Martie 19, 2014, 23:43:04 »

Comunicat pe Facebook:

Liga Luptatorilor din Decembrie 1989 continua protestul in Kiseleff 10
Si Piata Victoriei  pina la data cand primul ministru va angaja dialogul  Real cu revolutionarii aflati in protest! Protestul este Autorizat de Liga!

Sunt asteptati toti revolutionarii adevarati, real interesati de soarta lor si dreptul legitim!
Memorat
Răspuns: PROTEST LA POARTA PSD IN KISELEFF 10
« Răspunde #1 : Martie 20, 2014, 01:32:15 »

Domnilor, va rog sa imi permiteti un gand,in ideea ca poate fi si de folos.Am analizat , scurta trecere in revista a stirei din care reiese ca ,,delegatia revolutionarilor,,a avut multasteptata intrevedere cu scopul ,evident de a elucida problemele revolutionarilor.Una din fotografii pare sa fie facuta parca la comanda pentru ,,cadoul ,,vizual care sa ateste certitudinea prezentei ,,alesilor,,O alta fotografie a fost o gluma afisata tot cu scopul de a induce marii multimi ,,vestea momentului.,,(Am folosit ghilimelele pentru a reda nedumerirea si desigur, sensul semantic, transfigurat al cuvintelor )Am urmarit apartenenta politica a ,reprezentantilor,,multimii revolutionare revoltate de atata timp.Se pare ca toti au aceeasi culoare.Din cate stiu ca functioneaza psihologia manipularii,oameni dragi, nu sunt sigura suta in mie, dar cred ca ati fost mintiti .Toatul a fost un teatru pentru ca multimea sa stie ca s-a intamplat ceva si ca glasul ei(adica al multimii revoltate ),a ajuns la urechile ..legiuitorului,, Personal cred ca a fost ,o inscenatre.OamenIi alesi pe sub mana,din toate ,,categoriile,, si curati si murdariti (de fapt toti fiind curat-murdari).Gandul meu este ca a fost totul aranjat sa para ceea ce protestatarii si-ar fi dorit.Ati intrat in posesia unei inregistrari concrete'? Nu vi se pare ca intalnirea nu a fost mediatizata la justa asteptare ? Cum vi se pare intalnirea de dupa amiaza de la Institutul Revolutiei Roamane,unde in raport cu ce a de dimineata, toate dezbaterile au fost puse sub ochiurile diverselor camere de luat vederi reprezentand media profesionala,acordandu-se o atentie deosebita in aceasta privinta.Va puneti intrebarea atitudinii bizare din partea reprezentantilor grupului de dimineata ?Cand spun bizara ma explic; .Acestia au prezentat lipsa de transparenta si implicare concreta la dialog.Nu au adus in discutii rezultatul dezbaterilor obtinut cu Primul Ministru in acest cadru public ceea ce ridica semne de intrebare. parca ar fi voit sa joace roluri de prezenta.Aveti o intreaga galerie de fotografii https://www.facebook.com/nelu.fieraru1/media_set... si desigur vor fi postate nu ma indoiesc atat articole precum si imagini video.Daca ar fi sa inchei,as incheia cu gandul ca atat Primul Ministru Victor Ponta, cat si Domnul Ion Iliescu-Presedinte de Onoare a IRR fac parte din aceelasi PSDR.Toatusi au fost doua intalniri se parate,suficiente pentru a demosnstra ca exista ,,interes si cooperare,,.Prima sub emblema de mediocritate care pare sa fie un aranjament , in spatele usilor inchise,vis-a vi de intalnirea de la IRR acordand de aceasta data permisiunea unui numar mare de reprezentanti din randul revolutionarilor fara pertinire, alaturi de o bogata prezenta din partea reprezentantilor IRR.

CAIETELE REVOLUTIEI ROMANE-NR. 50
19 MARTIE 2014-SEDIUL IRR
De: Nelu Fieraru
Fotografii: 43
Memorat
  • anghelache
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • Dulce ca mierea e glontul patriei
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Martie 20, 2014, 09:21:21 »

Comunicat pe Facebook:

Si Piata Victoriei  pina la data cand primul ministru va angaja dialogul  Real cu revolutionarii aflati in protest! Protestul este Autorizat de Liga!

Sunt asteptati toti revolutionarii adevarati, real interesati de soarta lor si dreptul legitim!
  Kiseleff 10 este alaturi unde este acum Hotelul Triumf.
Memorat
  • anghelache
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Martie 20, 2014, 10:58:22 »

Comunicat pe Facebook:

Iertare !Am gresit .Corect este Kiseleff 10.
Memorat
  • adevarul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Martie 21, 2014, 22:44:47 »

Comunicat pe Facebook:

Iertare !Am gresit .Corect este Kiseleff 10.

dle anghelache, va  rog  sa ne  precizati, despre ce liga a luptatorilor  este  vorba, pentru  ca  sunt  f  multe  ligi  ale luptatorilor...
liga Perju, ligi ...mamaligi etc.
Memorat
  • anghelache
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Martie 22, 2014, 07:03:37 »

Domnule adevarul,de unde sa stiu care liga ?Am primit telefon de la asociatia mea sa ma prezint la protest si eu soldat credincios,m-am prezentat,caci ordinul se executa nu se discuta.Ce am postat eu se referea la adresa unde s-a desfasurat protestul.
Memorat
« Răspunde #6 : Martie 23, 2014, 15:50:09 »

Guvernul României adoptă prezenta ordonanţă de urgenţă.
(…)

Art. 2. -
(1) Secretariatul de Stat pentru Problemele Revoluţionarilor din Decembrie 1989, organ de specialitate al administraţiei publice centrale, cu personalitate juridică, în subordinea Guvernului, îşi schimbă denumirea în Secretariatul de stat pentru recunoaşterea meritelor luptătorilor împotriva regimului comunist instaurat în România în perioada 1945-1989.
(2) Secretariatul de stat pentru recunoaşterea meritelor luptătorilor împotriva regimului comunist instaurat în România în perioada 1945-1989 îndeplineşte funcţia de autoritate de stat în domeniul foştilor deţinuţi politici, cu respectarea dispoziţiilor legale privind drepturile acestora.
(3) Organizarea şi funcţionarea Secretariatului de stat pentru recunoaşterea meritelor luptătorilor împotriva regimului comunist instaurat în România în perioada 1945-1989 se aprobă prin hotărâre a Guvernului, promovată în condiţiile legii.

Dispozitii imperative:

1.“, îşi schimbă denumirea în Secretariatul de stat pentru recunoaşterea meritelor luptătorilor împotriva regimului comunist instaurat în România în perioada 1945-1989.

2”(2) Secretariatul de stat pentru recunoaşterea meritelor luptătorilor împotriva regimului comunist instaurat în România în perioada 1945-1989 îndeplineşte funcţia de autoritate de stat în domeniul foştilor deţinuţi politici, cu respectarea dispoziţiilor legale privind drepturile acestora “

a se intelege dispozitia imperativa! A legii fostilor detinuti politici;

despre LEGEA RECUNOSTINTEI nr.42/1990 si Legea 341/2004 NIMIC ABSOLUT NIMIC!
pentru recunoaşterea meritelor luptătorilor împotriva regimului comunist instaurat în România în perioada 1945-1989 se aprobă prin hotărâre a Guvernului, promovată în condiţiile legii.

CUM SE NUMESC CEI CARE AU FOST LA VICTOR PONTA IN RUNDA DE CONSULTARI SI AU AVIZAT ASA CEVA IN NUMELE NOSTRU/
Memorat
  • Martinel
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Martie 23, 2014, 16:44:21 »

2”(2) Secretariatul de stat pentru recunoaşterea meritelor luptătorilor împotriva regimului comunist instaurat în România în perioada 1945-1989 îndeplineşteSI                                                                                                                        funcţia de autoritate de stat în domeniul foştilor deţinuţi politici, cu respectarea dispoziţiilor legale privind drepturile acestora “     
Memorat
« Răspunde #8 : Martie 23, 2014, 17:58:35 »

Guvernul României adoptă prezenta ordonanţă de urgenţă.
(…)

Art. 2. -
(1) Secretariatul de Stat pentru Problemele Revoluţionarilor din Decembrie 1989, organ de specialitate al administraţiei publice centrale, cu personalitate juridică, în subordinea Guvernului, îşi schimbă denumirea în Secretariatul de stat pentru recunoaşterea meritelor luptătorilor împotriva regimului comunist instaurat în România în perioada 1945-1989.
(2) Secretariatul de stat pentru recunoaşterea meritelor luptătorilor împotriva regimului comunist instaurat în România în perioada 1945-1989 îndeplineşte funcţia de autoritate de stat în domeniul foştilor deţinuţi politici, cu respectarea dispoziţiilor legale privind drepturile acestora.
(3) Organizarea şi funcţionarea Secretariatului de stat pentru recunoaşterea meritelor luptătorilor împotriva regimului comunist instaurat în România în perioada 1945-1989 se aprobă prin hotărâre a Guvernului, promovată în condiţiile legii.

Dispozitii imperative:

1.“, îşi schimbă denumirea în Secretariatul de stat pentru recunoaşterea meritelor luptătorilor împotriva regimului comunist instaurat în România în perioada 1945-1989.

2”(2) Secretariatul de stat pentru recunoaşterea meritelor luptătorilor împotriva regimului comunist instaurat în România în perioada 1945-1989 îndeplineşte funcţia de autoritate de stat în domeniul foştilor deţinuţi politici, cu respectarea dispoziţiilor legale privind drepturile acestora “

a se intelege dispozitia imperativa! A legii fostilor detinuti politici;

despre LEGEA RECUNOSTINTEI nr.42/1990 si Legea 341/2004 NIMIC ABSOLUT NIMIC!
pentru recunoaşterea meritelor luptătorilor împotriva regimului comunist instaurat în România în perioada 1945-1989 se aprobă prin hotărâre a Guvernului, promovată în condiţiile legii.

CUM SE NUMESC CEI CARE AU FOST LA VICTOR PONTA IN RUNDA DE CONSULTARI SI AU AVIZAT ASA CEVA IN NUMELE NOSTRU/

https://www.google.ro/search?q=despre+drepturile+fostilor+detinuti+politici&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-beta&channel=np&source=hp&gws_rd=cr&ei=kQEvU46UCeSV7Aa_2YHwDw

http://afdpr.ro/

DESPRE NOUL SECRETAR DE STAT AL VIITORUL SSPFDP 1945-1989

http://afdpr.ro/cine-suntem

http://afdpr.ro/filiale

LEGISLATIA CE GUVERNEAZA SI FACE OBIECTUL DE ACTIVITATE A NOII INSTITUTII:

http://afdpr.ro/categorie/legislativ

http://afdpr.ro/categorie/informativ

Portretul viitorului Secretar de Stat

http://afdpr.ro/categorie/prezentele-presedintelui

Libertatea " are chipul lui Dumnezeu!"  http://afdpr.ro/aparitii-editoriale

PUTETI DEPUNE PETITII SI MEMORII LA:

http://afdpr.ro/contact

LEGEA RECUNOSTINTEI NR.341 /2004  NU O GASESC IN OBIECTUL DE ACTIVITATE A NOII INSTITUTII?  DE CE?

PS.  Zilele trecute unii vorbeau de unul Perju  pe care lati exclus  din delegatia de la dialog.
     ar fi bine sa precizati in ce servicii lucreaza fiecare membru al delegatiei care, a intrat in numele vostru si al Protestatarilor la primul ministru....
cel de la TM si Buzau lucreaza sigur in aparatul de stat ca bugetari;
despre cel de la Lugoj spuneati ca are dosare penale;
despre unul se pare popescu de pe la Slatina se stie ca e membru al unei asociatii si
are aviz de la asociatia cu contracte de mandat la DNA PITESTI..

Pe acestia iati acceptat in nimele nostru?

CARE ESTE PRETUL TRADARII???
Memorat
  • Grasu
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #9 : Martie 23, 2014, 22:48:17 »

Legea nr.341/2004 nu se modifica dupa cum vrea tradatorul Ponta !!!
Memorat
« Răspunde #10 : Martie 24, 2014, 00:37:26 »

2”(2) Secretariatul de stat pentru recunoaşterea meritelor luptătorilor împotriva regimului comunist instaurat în România în perioada 1945-1989 îndeplineşteSI                                                                                                                        funcţia de autoritate de stat în domeniul foştilor deţinuţi politici, cu respectarea dispoziţiilor legale privind drepturile acestora “     

MEMORAT!
Interesant insa si:

http://www.youtube.com/watch?v=IXkzLZLBGqU
Memorat
« Răspunde #11 : Martie 24, 2014, 20:33:28 »

APELU LUI DUMITRU DINCA PE FACEBOOK :
Dumitru Dinca
21 de ore
UNDE SUNT CEI CARE NE-AU MANIPULAT SA IESIM IN STRADA LA MINUS 20 DE GRADE ? Unde sunt politrucii PSD si sefii BNR-ului ? UNDE SUNT MAIOR, DIDE, HARAGA, BUCUR, SANDA, CODRIN, unde sunt?Huh? Acum ei stau ascunsi iar revolutionarii pe care i-au pacalit protesteaza la poarta PSD-ului, pt. ca atunci in gerul acela naprasnic, v-au spus sa nu spuneti ca sunteti revolutionari ci sa lasati impresia ca in strada se afla POPORUL sustinator al USL-ului, promitandu-va ca dupa ce acestia vor venii la putere , LEGEA RECUNOSTINTEI 341/2004 va fi respectata. Acum nu numai ca se ascund...dar ne si eticheteza din spatele mastilor sau prin interpusi, ca suntem oamenii lui Basescu, ai lui Antonescu, ai lui Blaga si nu stiu ai mai cui , numai revolutionarii carora le-a ajuns cutitul la os nu suntem. Eu le spun raspicat, ca cei care protesteaza in poarta PSD-ului sunt cei care au fost mintiti,motiv pt. care, mi-au sugerat sa infiintam un COMITET DE CRIZA care sa coordoneze atat protestul din fiecare zi de luni ale fiecarei saptamani,pana cel putin la alegerile europarlamentare, precum si actiunea de sambata 29 martie cand ar trbuii sa fim prezenti cat mai multi REVOLUTIONARI OAMENI ( nu unelte asa cum ne fac unii) ocazie cu care voi cei care veti fi prezenti sa va exprimati punctele de vedere si fata de actuala situatie ,precum si fata de BNR-ul politic care prin sefii de asociatii nu ii lasa pe revolutionari sa vina la protest, amenintandu-i ca ii vor exclude si ca le vor face necazuri. Avand in vedere aceste considerente comitetul de criza a redactat un DOCUMENT pe care vi-l prezint.
APEL
COMITETUL DE CRIZA convoaca pe toti revolutionarii neafiliati in organizatiile existente, precum si organizatiile neafiliate in BNR, ori organizatii componente ale BNR , dar nemultumite de activitatea acestei megastructuri, sa participe la protestele de la PSD, dar sa vina si in PIATA UNIVERSITATII , sambata 29 martie la ora 10 dimineata, unde vor avea posibilitatea sa-si exprime nemutumirile, dar sa si hotarasca cu privire la viitorul lor, precum si la viitorul miscarii revolutionare, care va trebui sa fie ferma si nepolitizata, avand in vedere responsabilitatea pe care impreuna ne-am asumat-o, fata de intreg poporul roman, pentru care din 1990, revolutionarii nu au mai facut nimic, lasandul la discretia clasei politice, care l-a mintit,l-a inselat,l-a neglijat si care odata la patru ani se foloseste de votul sau, dupa care POPORUL chiar nu mai conteaza. NOI nu mai trbuie sa ne rugam de politicieni sa respecte legile care confera drepturi atat poporului cat si revolutionarilor... NOI trebuie sa le cerem in mod imperativ sa le respecte, iar daca nu vor sa-i obligam,pentru ca aceasta este menirea noastra... sa luptam nu numai pentru drepturile noastre care sunt legale ci sa aparam poporul impotriva ticalosiei clasei politice.Va asteptam si va asiguram ca daca vom fi barbati vom castiga, nu numai aceasta batalie ci si razboiul cu clasa politica, iar acum in cazul nostru , cu Ponta si cu PSD-ul.https://www.facebook.com/groups/321982814603916/permalink/439477132854483/
Memorat
« Răspunde #12 : Martie 24, 2014, 20:42:23 »

RASPUNSUL LUI DOREL HARAGA LA APELUL LUI DUMITRU DINCA : Dorel Haraga Da Dincă, sunt PREZENT, chiar mai mult decât tine. Eu nu am vendete politice. Eu NU VREAU SĂ-I IAU LOCUL LUI DAN IOSIF. Îţi mai aduci aminte faza cu maşinile. Nici nu se răcise bine Ioşca şi te şi oferisei să-i iei locul. NU MĂ ACUZA DE CEEA CE NU SUNT, nu sunt membru PSD ŞI NICI CAMELEON POLITIC , aşa cum eşti tu . Nu MI-AM FĂCUT COPII REVOLUŢIONARI, NU AM LUAT 10 SPAŢII COMERCIALE ŞI NICI CÂTEVA APARTAMENTE. . DINCĂ, PE 19.03.2014 TE-AI ÎNTÂLNIT CU MINE LA PROTESTUL DIN FAŢA PSD, în Kiseleff 10, AI UITAT? CREZI CĂ DACĂ MINŢI DEVII MAI DEŞTEPT? NU DINCĂ! SĂ ŞTII CĂ ÎMI PARE RĂU PENTRU TINE, PENTRU FAPTUL CĂ AI RĂMAS ACELAŞ "GOGOŞAR" ca înainte de 1989, doar că acum ai ceva mai multă experienţă. DINCĂ, toată lumea ştie "jocurile" pe care le faci împreună cu Mărieş, Bănuţoiu, Perju şi alţii pe care deocamdată nu îi numesc, dar ei se ştiu foarte bine.Dincă, ÎŢI ESTE FRICĂ DE REVERIFICAREA DOSARELOR. NU DOREŞTI SĂ VINĂ LA SSPR UN SS CARE SĂ FACĂ ORDINE. PENTRU ASTA MANIPULEZI REVI ŞI VREI CU TOT DINADINSUL SĂ-I SCOŢI ÎN STRADĂ. DINCĂ, OAMENII AU ÎNŢELES DE MULT TIMP CE FEL DE "LIDER" EŞTI. ESTE ADEVĂRAT CĂ EŞTI BOLNAV, BOLNAV DE PUTERE, BOLNAV DIN MULTE ALTE PUNCTE DE VEDERE, BOLNAV DE FRICA REVERIFICARI DOSARELOR. MAI BINE AI LĂSA OAMENII ÎN PACE. SĂ VEDEM CE VA FACE NOUL SECRETAR DE STAT ŞI DEABEA DUPĂ ACEEA, DACĂ NE VOM CONVINGE DE REAUA LUI CRDINŢĂ, SĂ CHEMĂM REVOLIUŢIONARII ADEVĂRAŢI ÎN STRADĂ.
Memorat
« Răspunde #13 : Martie 24, 2014, 20:49:53 »

PAREREA MEA, PROPUNEREA SI PARERILE ALTORA, CA URMAREA A DILOGULUIDINTRE DOREL HARAGA si DUMITRU DINCASA DEA DUMNEZEU SĂ NU AM EU GURA AURITĂ, DAR ORIUNDE VOM PROTESTA ŞI ORICÂT DE MARE VA FI DURATA PROTESTULUI, REZULTATUL VA FI ACELAŞI, IAR ACEASTA SE DATOREAZĂ NUMAI ŞI NUMAI INTERESELOR PERSONALE, ORGOLIILOR ŞI LĂCOMIEI UNORA, STĂPANIŢI DE DORINŢE, ŢELURI ŞI ASPIRAŢII NECUMPĂTATE, CE DEVIN INOPINANT DISTRUCTIVE ATÂT INTERESELOR MAJORITĂŢII REVOLUŢIONARILOR CÂT ŞI REALIZĂRII UNITĂŢII MIŞCĂRII REVOLUŢIONARE. SINGURA SITUAŢIE DETERMINANTĂ A PROTESTULUI REVOLUŢIONARILOR ESTE NUMĂRUL ACESTORA, ADICĂ UNITATEA NOASTRĂ COVÂRŞITOARE IMPOTRIVA TUTUROR PARTIDELOR POLITICE.

Olac Ion Pai ce mai asteptam domnule Iliescu atita timp cit GUVERNUL ne ignora si refuza o comunicare deschisa si corecta nu inteleg ce mai asteptam ,mam saturat de jigniri si acuze aduse Revolutionarilor nu mai vreau sa fiu umilit .Eu personal o sa vin ori de cite ori este nevoie impreuna cu familia mea alaturi de camarazi mei vreau ca spiritul Revolutionar sa reinvie vreau sa fiu respectat si auzit in tara pentru care am luptat .
1 oră • Îmi place

Iliescu Dan Imi pare rau domnule Olac Ion, dar noi doi nu vom putea fi niciodata UNITATEA COVARSITOARE IMPOTRIVA TUTUROR PARTIDELOR POLITICE. In concluzie va trebui sa mai asteptam pana cand se vaface pace intre sustinatorii lui Basescu si sustinatorii lui Ponta, pentru a fi doar sustinatorii intereselor noastre si ale intregului popor., Voi ce parere aveti fratilor ?
57 minute • Editat • Îmi place • 2

Iliescu Dan
Domnule Olac Ion, mi -aţi dat o ideie.
Haideţi să întocmim o listă, acum, aici, cu cei care se înscriu personal ca fiind împotriva tuturor partidelor politice şi care susţin doar interesele noastre ale revoluţionarilor şi ale întregului popor. Ce ziceţi ?
- Apoi ne-am putea constitui într-un grup, o uniune a revoluţionarilor independenţi, (fără statut, fără cotizaţii şi fără a ne înregistra conform legi organizaţiilor şi asociaţiilor) neafiliaţi în nici-un partid politic, vom trage linia, şi vom vedea câţi sunt cu băşescu, câţi sunt cu poanta şi câţi neafiliaţi suntem, iar după aceea vom şti şi pe ce ne bazăm.
Tabelul se întocmeste singur, doar prin simpla apăsare a butonului "Îmi place", aici unde este făcută această propunere :
https://www.facebook.com/groups/237617792929557/permalink/739253406099324/?comment_id=740130462678285&offset=0&total_comments=55
Memorat
« Răspunde #14 : Martie 24, 2014, 21:01:39 »

Alex Oprea
19 martie la 22:58

URMARE A AFLARII ADEVARULUI CELOR DISCUTATE DE CEI PREZENTI LA INTILNIREA CU PONTA

1. PONTA A SPUS ASA : DACA NU REZOLVATI PROBLEMA IMPOSTORILOR IN TREI LUNI SCHIMB LEGEA SI NU MAI DAU NIMANUI NIMIC
2. ASTAZI ERA PREGATITA ORDONANTA DE DESFIINTARE A SSPR DAR IN URMA INTILNIRII EA NU A MAI FOST INTRODUSA LA GUVERN
3. VICTOR SOCACIU ESTE PASTRAT ACOLO CA SA NU REZOLVE PROBLEMA SI DESI PONTA DECLARA CEEA CE AM SCRIS LA PCT1, PE DE ALTA PARTE ARE MISIUNE TOT DE LA PONTA SA NU REZOLVE PROBLEMA
4. PENTRU ARIPA PONTA DIN PSD PREZENTAM UN PERICOL DEOARECE SUNTEM SUSTINUTI DE ION ILIESCU CARE E SCOS DIN CARTI.
5. STIU SI CE S+A DISCUTAT REFERITOR LA ASTA CU CODRIN STEFANESCU
6. INTENTIA DE A NE SUPRIMA DREPTURILE ESTE EXTREM DE CLARA SI DACA NU FACEM CEVA E JALE
7. PONTA ESTE MAINE LA PITESTI, ASA CA SO PE EL.
8. PRESEDINTII PESEDISTI VOR INCERCA SA MA DISCREDITEZE DUPA ACEST MESAJ SI VA VOR INFORMA DOAR PARTIAL. EU CRED CA TREABA E CLARA
9. ION ILIESCU E TRAS PE LINIE MOARTA.
10. LA ARESTARI URMEAZA MARIAN OPRISAN SI RADU MAZARE
(asta ca sa nu creada Ponta ca nu stiu ce face)
sursa absolut sigura din interior

CE SA INTIMPLAT LA 21 martie 2014 stiti bine!
Ponta@ SOCACIU AU DESFIINTAT PRACTIC SSPR!
URMEAZA:....programul complet. anularea legii 341
Memorat
Pagini: [1] 2
Schimbă forumul: