Main Content:

Pagini: [1]

Mazare este sa u nu MILOG?

• DAN IOSIF
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Mazare este sa u nu MILOG?
« : Aprilie 08, 2014, 20:20:02 »

Pareri despre Mazare
Memorat
Răspuns: Mazare este sa u nu MILOG?
« Răspunde #1 : Aprilie 08, 2014, 20:31:15 »

Un Milog la poarta PSD, care cand a dat cu poponetul in morcov cere ajutorul Sefului Manjit.
AROGANTA LUI trebuia sa ia sfarsit odat.
Pacat de Constanteni ca au fost mintiti ani de zile.Cu 1 punga de malai ,una de faina una de zahar si 1 litru de ulei la banii pe care in castiga acest oras au pacalit pe toti Pensionarii.Plus faptul ca niciunul nu platea nimic la stat din cararea frauduloasa. Tot ei au pierdut ca erau si bani mai multi la Bugetul local.
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Aprilie 08, 2014, 20:41:09 »

Marcele pai daca este dupa pacaleli ar cam trebuii sa intre toti politicienii indiferent de culoare si doctrina politica la parnaie caci toti au mintit si furat si de la cei mai si de la cei mici si de la tineri si de la cei batrani.Eu am zis;Dumnezeu nu bate cu parul si nici cand vrem noi,are el grija de noi toti cand ne este lumea mai draga.
Oricum unde va merge nu va mai avea grija ca va fi rapit caci gardienii stau cu bunghiul pe el ca hotul pe butelie.Pacat ca va pierde biletele de Madagascar,sau cine stie le va scoate la licitatie si va mai recupera ceva bani pentru tutun.
Pana una alta tare as vrea sa-l vad cum cere clementa cum ceream noi drepturile,sa vedem cum sta cu milogeala.
Memorat
« Răspunde #3 : Aprilie 08, 2014, 20:54:47 »

Pareri despre Mazare

AI APARUT GLOABA
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Aprilie 08, 2014, 21:04:09 »

Lasa-l tata ca-si varsa si el off-ul,de fapt acest off l-am avut cu totii la timpul cand am fost jigniti,sau ai uitat faza de la tv.?
Memorat
« Răspunde #5 : Aprilie 08, 2014, 21:20:15 »
Memorat
« Răspunde #6 : Aprilie 08, 2014, 21:28:13 »

Pareri despre Mazare

AI APARUT GLOABA

BINE INTELES CA MAZARE E UN MARE GUNOI, ASA E CIND UITI DE UNDE AI PLECAT, TE CREZI DUMNEZEU SI FACI PE ALTII MILOGI. EI MILOGEALA PRIN VORBA LUI SPURCATA SE INTOARCE CA UN BUMERANG. TU CE ZICI GLOABA, CA E DE LA TINE DIN PSD!? APROPO, CRED CA L-AI INTOXICAT PE PITICU CU ATITA KURTOS. DACA AI VENIT, AI ADUS CEVA ORDONANTE SI PT MARDARE?!
Memorat
« Răspunde #7 : Aprilie 09, 2014, 19:13:34 »

Marcele pai daca este dupa pacaleli ar cam trebuii sa intre toti politicienii indiferent de culoare si doctrina politica la parnaie caci toti au mintit si furat si de la cei mai si de la cei mici si de la tineri si de la cei batrani.Eu am zis;Dumnezeu nu bate cu parul si nici cand vrem noi,are el grija de noi toti cand ne este lumea mai draga.
Oricum unde va merge nu va mai avea grija ca va fi rapit caci gardienii stau cu bunghiul pe el ca hotul pe butelie.Pacat ca va pierde biletele de Madagascar,sau cine stie le va scoate la licitatie si va mai recupera ceva bani pentru tutun.
Pana una alta tare as vrea sa-l vad cum cere clementa cum ceream noi drepturile,sa vedem cum sta cu milogeala.

Poate da Domnul, sa-l vedem ca pe Jiji , milogindu-se la Presedentie pentru gratiere ! Grin Grin Grin

Pai nu-i pacat de atitea fetite ramase fara sprijin si banuti pentru " Melody bar "!
Memorat
Pagini: [1]
Schimbă forumul: