Main Content:

Pagini: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12

SURPRIZĂ URIAȘĂ în dosarul Revoluției: PÎCCJ a EXTINS urmărirea penală.

• kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Hai sa nu ne facem ca nu pricepem de ce se poarta ochelari si glugi,doar cei care n-au fost la mitinguri nu stiu ca aparate foto si de filmat sunt peste tot iar aindentificarea se poate face usor si amenzile destul de substantiale pot umple usor vizteria statului.
Probabil ca veti spune ca sub fiecare gluga sta cate un om al serviciilor dar in 2012 cand lumea a iesit in strada n-au fost tot serviciile ca si atunci au fost cu glugi si ochelari?
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Cat cereti ca sa mergeti, fara gluga si ochelari fumurii, poaznd din fata, sa declarati ca
protestati pentru instaurarea dictaturii militare? Spuneti suma si va dau banii.
Stiti ce? Mai bine haideti sa pastram proportiile, ca sa nu viciem adevarul su relatia.

Memorat

DACA   ATACI REPLICA   UNUI PROSTULE  ..RISTI SA TE TREZESTI
CU PROSTULE IN DISCUTIE    [Prostule  cu  P mare ]....
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Remus n-am sa-ti cad in capcana caci nu s-a rasturnat caruta cu prosti pe meleagurile acestea,nici popa cu militianul si nici hotul cu prostul nu s-au intalnit pe aici.
Daca vrei sa impartim rolurile de mai sus eu voi fi popa sau hot in rest te las sa refuzi sau.........
Cum iti poti inchipui ca un om intreg la minte(zic eu ca sunt)sa dea curs propunerii tale cand toata suflarea politieneasca platita de politicienii puterii sta la cotitura sa-si vaneze victimile?
Frica nu-mi este dar la cata bogatie am tare-mi este teama ca va da statul(de drept)faliment pana le voi platii datorile.
Memorat
  • mercurie2
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Maine aflam ca ONG-le lui Soros au facut totul ! Nu este grija pt gratierea politrucilor, este lupta pt putere si este dorinta ca cei care vor sa infiinteze fondul suveran , adica cate companii de stat au mai ramas, sa nu fie creat.
Memorat

DATA VIITOARE VOTATI NATIONALISTI CRESTINI, CACI ACESTIA NU TRADEAZA SI NU FURA ! PANA NU ESTE PREA TARZIU, CACI ALTFEL SE PUSTIESTE ROMANIA SI VIN ALTII IN LOCUL NOSTRU !
  • mercurie2
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Scuze pt gramatica.... Sunt preocupat sa postez cateva foto cu securisti care s-au tinut dupa mine...si nu reusesc...

"Nu este grija pt gratierea politrucilor, este lupta pt putere si este dorinta ca cei care vor sa infiinteze fondul suveran , adica cate companii de stat au mai ramas, sa fie indepartati de la putere. "
Memorat

DATA VIITOARE VOTATI NATIONALISTI CRESTINI, CACI ACESTIA NU TRADEAZA SI NU FURA ! PANA NU ESTE PREA TARZIU, CACI ALTFEL SE PUSTIESTE ROMANIA SI VIN ALTII IN LOCUL NOSTRU !
  • mercurie2
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

V-am promis o foto si am reusit s-o descarc... In foto apar doi tipi, cel din fundal este omul lor, al celor care se tin dupa mine..ESte , sa zicem, omul lor de serviciu, folosit in momentele cand ma ameninta cu alungarea la periferia societatii, atunci cand undeva pe net postez ceva ce nu convine...Sau spun life ceva cuiva.. In orice loc public ma aflu, imediat este trimis dupa mine si se straduieste sa-mi devina vizibil.. Se vrea piaza rea omul..
Memorat

• remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Sa va ajut.
Memorat

http://www.stiripesurse.ro/dosar-penal-pentru-finan-area-usr-zeci-de-oameni-fara-adapost-ar-fi-sponsorizat-partidul-surse_1176574.html
DOSAR penal pentru finanțarea USR. Zeci de oameni fără adăpost ar fi sponsorizat partidul/
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Memorat
  • Kafka
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

http://www.stiripesurse.ro/dosar-penal-pentru-finan-area-usr-zeci-de-oameni-fara-adapost-ar-fi-sponsorizat-partidul-surse_1176574.html
DOSAR penal pentru finanțarea USR. Zeci de oameni fără adăpost ar fi sponsorizat partidul/

Intervin pentru ca stiti ca imi place informatia corecta si curata. In aceeasi maniera critic si elucubratiile de la b1 si realitatea.
Stiripesurse.ro citetaza national.ro care citeaza surse DIICOT!?! Sa fim seriosi domnule KRONSTADT, unde e comunicatul oficial DIICOT? Pai daca exista vreun sambure de adevar in toate astea nu era titlul asta breaking news pe toate canalele? Si ca sa intelegeti disperarea de la Antena3, preia stirea de la stiripesurse.ro, ii pune un frame de film fals cu BREAKING NEWS de ora 9.05 (filmul nu functioneaza) si o baga undeva pe pagina site-ului (sa se vada, dar nu prea tare) si uite asa se fabrica o manipulare stil antena3. Daca deschideti acum televizorul pe antena3, nici usturoi nu a mancat nici gura nu ii miroase! Mai mult, desi a fost preluata de mai multe site-uri informatia (de la stiripesurse.ro, evident) nicaieri nu este prea vizibila, in unele cazuri (EVZ, de exemplu) nu se gaseste informatia decat la o cautare pe cuvinte cheie.

PS: Haideti sa asteptam comunicatul ala de la DIICOT si pe urma sa comentam pe marginea subiectului...
Memorat

”Atâta timp cât nu încetezi să urci, treptele nu se vor termina; sub paşii tăi care urcă, ele se vor înmulţi la nesfârşit”

Azi o  transmisiune   de la un post de tv    care anunta ca perechea
Carmen  si Klaus   ..se indreptau spre    Biserica   Romano -Catolica
de acarui religie apartin     bineinteles la Sibiu ..
cata  asemanare    cu perechea     Hilary  si Bill    Clinton   
alura  prezenta fizica  eleganta  figuri de oameni  care emana  civilizatie 
educatie ......si ca o coloratura    asemanarea   ditre ce le doua perechi
ai celor doi  PRESEDINTI       ALURA    INALTIME   PROFIL   ELEGANTA VESTIMENTARE 
dar si asemanarea dintre   ce i doi barbati     de stat    unul fost de 2 ori 
si altul viitor de 2 ori
Dar  mai animalule [ion ilici iliescu   CRIME CRIME ]BISERICI DE

Esti si anal_ist de moda ? ? ? Shocked Shocked Shocked
Memorat

DACA   ATACI REPLICA   UNUI PROSTULE  ..RISTI SA TE TREZESTI
CU PROSTULE IN DISCUTIE    [Prostule  cu  P mare ]....

Cred ca ai scris asta de zeci de ori...Chiar atat de PROST esti ! ! ! ? ? ?
Memorat
Pagini: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12
Schimbă forumul: