Main Content:

Pagini: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 121

DIVERSE; anunturi, petitii, reactii, confirmari...

• scheianul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul
« Răspunde #120 : Decembrie 27, 2009, 15:29:17 »
Memorat

Pentru cei adevarati si verticali! S-auzim numai bine!
  • scheianul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul
« Răspunde #121 : Decembrie 27, 2009, 20:37:53 »

Un interviu care mi-a dat de gândit

http://www.novapress.ro/video/dupa-20-de-ani.html
Memorat

• scheianul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul
« Răspunde #122 : Decembrie 31, 2009, 14:01:34 »

Brasovenilor mei de suflet, adevãratilor si verticalilor, un an nou fericit cu multã bunãstare!

" La Multi Ani ! "
Memorat

Re: DIVERSE; anunturi, petitii, reactii, confirmari...
« Răspunde #123 : Decembrie 31, 2009, 15:41:03 »

La multi ani! Sanatate, fericire si multi bani,sa treceti criza cu bine!
Memorat
Răspuns: DIVERSE; anunturi, petitii, reactii, confirmari...
« Răspunde #124 : Martie 27, 2010, 20:06:19 »

Pentru  bunul meu  prieten "La multi ani" si sanatate pina la o suta de ani! Wink 
Memorat
« Răspunde #125 : Aprilie 06, 2010, 10:41:30 »

Salut natiune! Am revenit. Sarbatori fericite la toata lumea. Hristos a inviat!
Memorat
  • Ionescu
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #126 : Aprilie 06, 2010, 14:37:48 »

Salut natiune! Am revenit. Sarbatori fericite la toata lumea. Hristos a inviat!

Adevarat a Inviat!
Bun venit inapoi! Smiley
Memorat

Perplex in forma continuata.
« Răspunde #127 : Aprilie 12, 2010, 13:49:40 »

Multumesc bucurestene! Salutari si urari de bine de la Brasoveanul! Te felicit pentru www.revolutie89.info. Sant bucuros ca ai facut o treaba mai buna decat cei de la SSPR. Ditamai institutia are rezultate sarace fata de un singur om care a lucrat cu daruire. Nu cred ca inteleg ca acel site le bate obrazu, da asai.
Sant in Brasov de peste o saptamana da nu am avut timp de forum pentru ca au fost sarbatorile, mi-am vizitat rudele, am intalnit prietenii, au mai fost de facut niste treburi care au intarziat prea mult ca sa le las asa din cauza ca am fost plecat mult timp de acasa. Va salut pe toti si ma bucur ca m-am intors acasa. Nu pentru mult timp, dar bine ca s-a intamplat ca ma saturasem sa fiu departe de ai mei.
Memorat
« Răspunde #128 : Aprilie 13, 2010, 14:23:13 »

Mesaj pentru Scheianul.
Mare chestie cu forumu. Doar ce am dat semnal ca-s acasa si am si primit ceva hartii, taman bune de pus pe portal. Ce zici, vi cu camionu in tara sa ma ajuti sa ma mut? Platesc cu un contraserviciu. Public ceva autentic si care nu stiu sa fi aparut pe undeva pana acuma. Basca ca afli cine-i cu niku asta din seria Scheianul, Kronstadt, Siebenburgen... Brasoveanul (cred ca sant pana in zece brasoveni pe forum). Eu ma apuc sa pregatesc hartiile.
Memorat
« Răspunde #129 : Aprilie 13, 2010, 20:01:35 »

Servus brasovene!
Din cîte stiu Sorin (Scheianul) misuna prin Elvetia, vrea sa se mute acolo. Si-a schimbat flota si acum se ocupa doar de transporturi speciale si multimodale. Cred ca te depaneaza fara nici-o problema. La nevoie te "muta" si pe vîrful Cristian; la miza care i-ai propus-o. Poti sa-i dai drumul cu acele senzationale si nemaivazute. Si eu am tolba plina si deabia astept incheierea preschimbarilor; pre multi am sa popesc cu anafura cu tot Wink
Memorat
« Răspunde #130 : Aprilie 13, 2010, 23:03:11 »

Fain! Asa sa faci. Abia astept. Cu transportul e rezolvata ca de asta m-am ocupat azi. Nu, ieri. Si cu aldamasu baut dinainte... ca e mai sigur, cine stie la ce ora terminam treaba. Asa stim macar ca partea asta e rezolvata, si daca se va intampla sa terminam mai repede, va fi loc inca de unu, cel normal, de dupa incheierea "afacerii". Salutari lui Herr Patron si coco cati mai multi in continuare. Cu mutatul am rezolvat cu niste platforme mai mici, insa tot volum pentru un tir o sa tansportam, da in mai multe curse, cu mai multa zapaceala.
Memorat
« Răspunde #131 : Aprilie 13, 2010, 23:21:06 »

Ma tin de promisiune. Chiar daca e tarziu, va dau scanarile in continuare. E o evidenta de la locul faptei. Fapta a avut loc in livada din Ghimbav, unde au primit terenuri revolutionarii cu relatii la conducerea ABD `89, cu pile pe la tovarasii de ieri, domnii de astazi, angajamente si colaborari pe sest cu o anumita institutie secreta, stiutori in mituit (nu ca fraieru de mine in nituit), sforarii si inselatorii. Inselati au fost localnicii carora le revenea de drept terenul. Da sant sigur ca i-a despgubit pe masura primaria, cu ordin direct de la prefectura: "Da-i in masa!"
Memorat
« Răspunde #132 : Aprilie 13, 2010, 23:36:45 »

Spune-i lui Scheianul ca aia sant adevaratii revolutionari, pt ca lor le-a fost cel mai recunoscatoare societatea. Imi pare rau ca sant si prieteni de-ai lui printre ei. Adica mai apreciati decat el, sa nu ma inteleaga gresit. Daca vrea sa afle de ce au fost aia mai apreciati, sa nu caute in Istoria Revolutiei din Decembrie 1989, cred ca ar fi mai bine sa compare listele de revolutionari, de prieteni (ma rog) cu listele de la C.N.S.A.S. Ca nu ar fi bine sa nu inteleaga si sa ramana cu vreo suparare pe creva.
Memorat
« Răspunde #133 : Aprilie 13, 2010, 23:49:53 »

Am terminat si sant terminat de oboseala si nu mai e mult pana incepe treaba cu carca. Sport nobil! Scoate alcolu. Astea sant ultimele. Mai trebea sa spun unele chestii da nu mai tine. Noapte buna.
Memorat
« Răspunde #134 : Aprilie 14, 2010, 22:07:49 »

Interesante liste, insa sunt multe inexactitati.
De exemplu, eu apar ca as fi primit teren in livada Ghimbav, fapt care nu este real.
Sau mai stii?
Ia sa verific ca poate mai am un teren si eu nu stiu. Grin
Si mai mult ca sigur, in aceeasi situatie este si Burlacu Mihai, care apare pe lista si nu are teren acolo.
Memorat

Blogul lui DOFTOREANU pe www.iuliandoftoreanu.blogspot.com
Blogul lui MAIOR pe www.maiorlazardorin.blogspot.com
Blogul ROMEXTERRA BANK pe www.mkbromexterra.wordpress.com
CREATORII DE IMAGINE - www.maroma.ro
FERMA LU'TATICU - www.facebook.com/FermaLuTaticu
EU - www.facebook.com/iuliandoftoreanu
Pagini: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 121
Schimbă forumul: