Main Content:

Pagini: 1 ... 970 971 [972] 973 974 ... 1009

ARICOLE DE PRESA

• oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ARICOLE DE PRESA
« Răspunde #14565 : Iulie 24, 2018, 18:38:32 »

Când se implică matracuca, generatoare a (re)formelor într-ale justiției prezente, nu poate fi vorba decât de propaganda pentru ce a reprezentat mai bine în calitate de procuror comun(ist), chiar și în cazul cercetărilor cu iz penal și titlu de Revoluția Română din decembrie 1989. Se află pe același piedestal cu alt procuror de același leat care conferea la greu adeverințe pentru unele dosare de revi.
Memorat
« Răspunde #14566 : Iulie 24, 2018, 19:29:25 »

" Ipocrizia domnului sau doamnei Fabritius "       " Cine este Bernd Fabritius? "    http://www.justitiarul.ro/ipocrizia-domnului-sau-doamnei-fabritius/
" Un antiromân foarte vocal în Germania, Bernd Fabritius este un homosexual care trăiește într-un parteneriat oficial cu alt barbat, fiind des invitat în emisiunea efeminatului Rareș Bogdan, alt fățarnic care pozeaza în patriot. Fabritius este foarte apropiat de Iohannis și s-au vazut de nenumărate ori în Germania și la Sibiu, unde parlamentarul german are ore la Universitatea Româno-Germană. "

Nici eu nu ii agreez pe homosexuali, am mai spus-o.  Dar cand vad atata ura imbecila impotriva lor, la voi, deh crestini, incep sa ii simpatizez.
Parca ai zis (doar 'ca sa zici') de casatorie si adoptie (ca nu le agreezi), nu de "dansele " in sine.  '' Nu cumva 'simpatia ' esta (mult) mai veche... ? ? ?  Te pomeni c-'o fi si reciproca '... !? !? !? ''
Memorat
« Răspunde #14567 : Iulie 24, 2018, 20:04:14 »

Asa, a facut o expozitie cu fotografii din timpul protestelor anti psd. Care-i problema ? Sunt trucate, protestele nu au fost reale ? Sa iti intre in capul ala prost, tie si altora ca tine, PSD NU E ROMANIA ! Asa ca, PROTESTELE ANTI HOTIEI PSD NU SUNT O PONEGRIRE A TARII. Beshi de aici !
ASTA E PROBLEMA !!! : " Monica Macovei organizeaza la Parlamentul European o expozitie foto in care vrea sa ii prezinte pe #rezistenti ca vointa majoritara a populatiei. Tema evenimentului gandit de Macovei este "Romanii ocupa strazile: Vrem justitie, nu coruptie". " _ _ _ _ Nu, intr-adevar, PSD nu este Romania...dar '#..istii' in niciun caz !!!  "O ponegrire a tarii"... Pai numai o singura data a ponegrit Romania aceasta procuroare comunista (si incapabila, cf. calificativelor..)... ? ? ?  NU!...a facut-o de nenumarate ori... !!!
Memorat
  • RaduSpiru
  • Vizitator
« Răspunde #14568 : Iulie 24, 2018, 21:27:44 »

Esti isteric.
Si vorbesti prostii.
Va place, sau nu, fenomenul 'rezist' este un fenomen de masa, care tine de peste un an.
Este protestul oamenilor care muncesc cinstit si care sunt furati de o mana de borfasi.
Oamenii astia nu sunt niste analfabeti adusi cu forta, sau cu zaharelul, in autobuze.
Oamenii astia sunt cei care sustin PIB-ul, in autocare sunt aia care il consuma.
Memorat
« Răspunde #14569 : Iulie 24, 2018, 21:48:08 »

Esti isteric. Si vorbesti prostii. Va place, sau nu, fenomenul 'rezist' este un fenomen de masa, care tine de peste un an. Este protestul oamenilor care muncesc cinstit si care sunt furati de o mana de borfasi. Oamenii astia nu sunt niste analfabeti adusi cu forta, sau cu zaharelul, in autobuze. Oamenii astia sunt cei care sustin PIB-ul, in autocare sunt aia care il consuma.
'Istoric' Shocked...NU !!! Cool    N-am "inteligenta" ta.    NUUU !!!..., nu e 'de masa'...este 'de masuta' Cry...' cum e si Radut (nu Radu) Grin ' !!!   Or munci, nu zic nu,...dar UNDE si CAND... ? ? ?     Esti ''corect si sincer'' Kiss...nu sunt "analfabeti adusi cu forta sau zaharelul"...dar nu negi ca pot fi analfabeti... !!! Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #14570 : Iulie 24, 2018, 22:09:33 »

Nici eu nu ii agreez pe homosexuali, am mai spus-o.  Dar cand vad atata ura imbecila impotriva lor, la voi, deh crestini, incep sa ii simpatizez.
Parca ai zis (doar 'ca sa zici') de casatorie si adoptie (ca nu le agreezi), nu de "dansele " in sine.  '' Nu cumva 'simpatia ' esta (mult) mai veche... ? ? ?  Te pomeni c-'o fi si reciproca '... !? !? !? ''
Radut...despre 'simpatiile' tale...nimic... !? !? !? Huh Grin Cry
Memorat
« Răspunde #14571 : Iulie 25, 2018, 00:13:03 »

"  ( Or munci), nu zic nu,...dar UNDE si CAND... ? ? ?     Esti ''corect si sincer'' Kiss...nu sunt "analfabeti adusi cu forta sau zaharelul"...dar nu negi ca pot fi analfabeti... !!! Grin Grin Grin "

Mai Gramaticule , mai ...Ce avem noi aici Huh  Cry Lips sealed Roll Eyes Shocked Cool Grin
Memorat
« Răspunde #14572 : Iulie 25, 2018, 05:47:28 »

Ce puteam avea... ? ? ? Huh   O ocazie (pe care nu o puteai rata) de a-ti mai arata "inteligenta-ti gandire" Shocked...''mai HAGI!, mai'' Angry... !!! Grin Cry Grin
Memorat
« Răspunde #14573 : Iulie 25, 2018, 13:52:12 »

" ”Zombi” la DIICOT! " : " ”Operatiunea ZOMBI”, prin care va cutremura din temelii structura in fruntea careia s-a aflat pana acum Daniel Horodniceanu. "
http://www.national.ro/dezvaluiri/zombi-la-diicot-631151.html/

" Onea si Negulescu, sub control judiciar " : " Masura ar fi fost luata in dosarul deschis in urma plangerii formulate de catre fosutl deputat social-democrat Vlad Cosma. "
http://www.national.ro/news/onea-si-negulescu-sub-control-judiciar-631317.html/
Memorat
« Răspunde #14574 : Iulie 25, 2018, 13:56:36 »

" Justitia lui Iohannis si-a ridicat poalele "

"Nu cred sa fi fost vreodata un spectacol din justitie mai mizerabil ca acum. Vechea garda, ranita la orgolii si mai ales la interese, nu e dispusa sa faca niciun pas inapoi. Trage cu dintii de ce a mai ramas din statul paralel, mizand prosteste pe reabilitarea sistemului mafiot care l-a creat si l-a condus. Oamenii acestia ori nu vor ori nu pot sa inteleaga ca, pentru a deveni credibila, justitia trebuie sa se primeneasca pana la nivel de aprod de judecatorie. O justitie politizata sau slugarnica fata de presedinte si condusa de SRI se poate numi oricum, numai justitie nu."

http://www.national.ro/news/justitia-lui-iohannis-si-a-ridicat-poalele-631149.html/
Memorat
  • vamil
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #14575 : Iulie 25, 2018, 19:40:28 »

Esti isteric.
Si vorbesti prostii.
Va place, sau nu, fenomenul 'rezist' este un fenomen de masa, care tine de peste un an.
Este protestul oamenilor care muncesc cinstit si care sunt furati de o mana de borfasi.
Oamenii astia nu sunt niste analfabeti adusi cu forta, sau cu zaharelul, in autobuze.
Oamenii astia sunt cei care sustin PIB-ul, in autocare sunt aia care il consuma.

Deranjantâ-i, că uni au deranjamente, fiind deranjați, de aceste rânduri ce cu aleasă simțire sunt spuse de acest camarad.

În speranța că-i mai deranjez și eu încă o dată, o ReSpun și eu târfulițelor puterii, nu mai pătați fecioria fenomenului:
                    PIAȚA VICTORIEI.
   Am mai trăit de nenumărate ori în trecut astfel de tratamente, din parte ”majoritarilor”.

Memorat
« Răspunde #14576 : Iulie 25, 2018, 23:07:19 »

Deranjantâ-i, că uni au deranjamente, fiind deranjați, de aceste rânduri ce cu aleasă simțire sunt spuse de acest camarad. În speranța că-i mai deranjez și eu încă o dată, o ReSpun și eu târfulițelor puterii, nu mai pătați fecioria fenomenului:  PIAȚA VICTORIEI.  Am mai trăit de nenumărate ori în trecut astfel de tratamente, din parte ”majoritarilor”.
Ma dezamagesti, nea Vamile... Grin   Adica pe talica, (virgula) Embarrassed...care, - ''vb. aia, de la pasopt incoace...'' Grin Cry Grin -, te-ar putea deranja spusele unui..."camarad" ? ? ?...cu "aleasa simtire" ? ? ?... Huh Grin Cry    Esti ingrat : "o ReSpun și eu târfulițelor puterii"...pai ale Opozitiei (si Orban parca zice ceva-n sensu-asta Shocked Grin)... ? ? ?     "fecioria fenomenului:  PIAȚA VICTORIEI."...'frumoasa' = PIATA...''fenomenu' si fecioria, insa, sunt si hidoase si antonime''...    P.s. "nu mai pătați"...NU E CAZU'...SE PATEAZA SINGURI...!!!  Cool Cry Grin
Memorat
« Răspunde #14577 : Iulie 26, 2018, 00:55:11 »

...fenomenul 'rezist' este un fenomen de masa...care sustin PIB-ul...
Deranjantâ-i, că uni au deranjamente, fiind deranjați, de aceste rânduri ce cu aleasă simțire sunt spuse de acest camarad. nu mai pătați fecioria fenomenului: PIAȚA VICTORIEI.
Mai nea'Vamile..., cum sa nu ma deranjeze "feciorelnicu-asta" jegos..."sustinator" de PIB (in '' creheru' '' lu' Spiru)... ? ? ?   Sa zbiere si sa "se-n reziste" la el acasa (da' n-are), la mama lui sau in padure...nu in Piata Victoriei... !!!

"Mălin Bot, în mijlocului unui nou scandal: cum a pângărit drapelul național"

https://psnews.ro/malin-bot-in-mijlocului-unui-nou-scandal-cum-a-pangarit-drapelul-national-video-223045/
Memorat
« Răspunde #14578 : Iulie 26, 2018, 01:21:43 »

Sau cum sa nu ma deranjeze '' circaru' asta...zis 'unguent' '' ? ? ?

" MRU, apariție surpriză la reuniunea unde vedetă este Viktor Orban ... "

"Fostul premier şi fost şef al Serviciului de Informaţii Externe, Mihai Răzvan Ungureanu, a declarat miercuri, la Băile Tuşnad, că oprirea extinderii Uniunii Europene este o greşeală strategică şi că UE are vocaţia de a se extinde până acolo unde valorile comune sunt complet împărtăşite."

https://www.flux24.ro/mru-aparitie-surpriza-la-reuniunea-unde-vedeta-este-viktor-orban-critica-ue/
Memorat
  • RaduSpiru
  • Vizitator
« Răspunde #14579 : Iulie 26, 2018, 06:08:47 »

Inca odata, pentru tine.
PSD nu e Romania, sau steagul Romaniei.
Deci, MU*E PSD, nu e MU*E Romania.
E doar MU*E PSD.
La fel cum si astia de la PS(D)News, nu sunt decat niste slugi mu*ste.
Memorat
Pagini: 1 ... 970 971 [972] 973 974 ... 1009
Schimbă forumul: