Main Content:

Pagini: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 129

Mesaj de la ADRIAN PITCA-muncitorul care a declansat Revolutia in Prahova

Pentru "valahul",
     Concluzie: călugărul și-a descusut izmenele!
     Sa stii ca, de acolo de unde esti tu si pina aici, unde sint eu, toata lumea a vazut concluzia ta. Da' ai avut vreodata izmene?

De toate sunt pe portal,mai lipseste topicul de"FASHION",ca sa putem face diferenta intre izmene si boxeri,pe cand adevarul este ca azi maine toti o sa fim in curul gol Grin Grin Grin
......................................................................
     Sint de acord cu tine. Eu am vrut sa subliniez doar faptul ca unii erau in situatia asta de multa vreme. Ar mai fi timp de indreptat cite ceva...
[/b][/size][/size]
Memorat

Cine da lectii pe forum, un PCR-ist,activ care participa la şedinţele de partid ale judeţului!
Adevarul este ca la ora 7.00, nişte muncitori au tras sirena în fabrica, nu el, dar totul este ca sa iti vorbrsti singur la persoana treia Grin
Pentru 2 ani de deputat mai vrea si pensie, dar critica revolutionarii pentru indemnizatie Cheesy
http://www.afp.org.ro/wp-content/uploads/sentinta-Asociatia-Fostilor-Parlamentari.pdf

Adrian-Constantin Pitca este un deputat român în legislatura 1990-1992, ales în județul Prahova pe listele partidului FSN, care nu vrea sa spuna adevarul de ce a " disparut" din tara in 1992! Cheesy
Dar a facut si el revolutie de la 7-12 in 22 decembrie, pe 23 decembrie, la ora 7.00, Pitcă  erau în salopetă la locul de muncă.

Memorat

Pentru "mihai_lrfd",
     Daca stiam raspunsul nu mai insistam. Am insistat doar pentru ca eu cred ca este politicos sa raspunzi cind esti intrebat ceva. Da, se poate spune ca nu am dreptul la un raspuns. Dar asta doar pentru ca politetea nu este trecuta la capitolul "Drepturi"...
Memorat
  • valahul
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Pentru "valahul",
     Concluzie: călugărul și-a descusut izmenele!
     Sa stii ca, de acolo de unde esti tu si pina aici, unde sint eu, toata lumea a vazut concluzia ta. Da' ai avut vreodata izmene?

De toate sunt pe portal,mai lipseste topicul de"FASHION",ca sa putem face diferenta intre izmene si boxeri,pe cand adevarul este ca azi maine toti o sa fim in curul gol Grin Grin Grin

Constat că adevărul supără; nu-i nimic, trece. Pe la noi, în satul cu miniștri se mai numesc ludovici sau hamleți. Sincer, am purtat până la o anumită vârstă, mai ales când era frig. Când am început să merg la fetițe am renunțat. Nu se încadra.
Păcat de tine. După ce ți-ai descusut insuportabili, nereușind să-i faci la loc, ai început să te eschibiționezi de-o factură proletară. Cu povestea ta, nici măcar pe fiul meu preșcolar n-ai reușit să-l adormi. Îi las pe ceilalți pomeniți de tine să te gratuleze. Cu bune, cu rele sau cu blonde chemate-n ajutor. Dacă nu vei face față tirului declanșat ai două posibilități. Sună-ți prietenul, sau cântă la altă masă. N-am mărunt…
Memorat

In Good We Trust
  • Martinel
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Cine da lectii pe forum, un PCR-ist,activ care participa la şedinţele de partid ale judeţului!
Adevarul este ca la ora 7.00, nişte muncitori au tras sirena în fabrica, nu el, dar totul este ca sa iti vorbrsti singur la persoana treia Grin
Pentru 2 ani de deputat mai vrea si pensie, dar critica revolutionarii pentru indemnizatie Cheesy
http://www.afp.org.ro/wp-content/uploads/sentinta-Asociatia-Fostilor-Parlamentari.pdf

Adrian-Constantin Pitca este un deputat român în legislatura 1990-1992, ales în județul Prahova pe listele partidului FSN, care nu vrea sa spuna adevarul de ce a " disparut" din tara in 1992! Cheesy
Dar a facut si el revolutie de la 7-12 in 22 decembrie, pe 23 decembrie, la ora 7.00, Pitcă  erau în salopetă la locul de muncă.

Interesanta motivarea sentintei,si de folos pentru actiuni in contencios administrativ.
Memorat

Simptomatologia clinica specifica a schizofreniei cuprinde:
vorbirea la persoana a treia despre propria persoana,
 limbaj metaforic ( scrie povesti, aberatii,dupa alba ca zapada- asteptam scufita-rosie)
 pierderea apartenentei la "eu", actele si starile proprii fiind percepute ca fiind produse, conduse sau influentate de altii; pierderea unitatii propriei persoane la un moment dat; stergerea granitelor intre "eu" si "non-eu", bolnavii identificandu-se cu obiecte exterioare, transpunand asupra celor din jur trairile lor
Debutul fenomenelor psihotice in schizofrenie este legat de unele psihotraume ca esecul la un examen, ruperea unei legaturi sentimentale, nereusita unui proiect de viitor.

Dar poate este si incultura Grin

Memorat

Interesanta motivarea sentintei,si de folos pentru actiuni in contencios administrativ.

Am vrut sa scot in evidenta caracterul deputatului de 2 ani care da lectii de moralitate pe forum!
A muncit 2 ani in parlament dar vrea pensie,o fii transpirat mult saracu Grin
Memorat

KRONSTADT. Ce ai postat e an elementu meu  Grin Grin Grin da paranoicu de Pitica ROSIE CRED CA LA INCEPUTUL FAZEI DE schizofrenie Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Memorat

Pentru "10555",
      Omule, abia te laudasem pentru un banc pe care l-ai postat la "sa mai ridem nitel...", insa imi iau lauda inapoi. A fost doar un amarit de "COPY-PASTE", ca mai mult nu te duce mintea...
Memorat
  • mihai377
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Pentru "mihai_lrfd",
     Daca stiam raspunsul nu mai insistam. Am insistat doar pentru ca eu cred ca este politicos sa raspunzi cind esti intrebat ceva. Da, se poate spune ca nu am dreptul la un raspuns. Dar asta doar pentru ca politetea nu este trecuta la capitolul "Drepturi"...

Aici ai dreptate. Dar ce te faci cand cel care solicita raspunsuri , nu face parte din categoria celor care si merita Huh? Te-am rugat sa nu te mai bagi singur in seama , dar se pare ca este ceva cronic.De regula cel mai destept cedeaza .Asa ca nu te voi mai gratula cu nici o replica. ENJOY YOURSELF.
Memorat

Nu critica , nu condamna si nu te plange.

Pentru "10555",
      Omule, abia te laudasem pentru un banc pe care l-ai postat la "sa mai ridem nitel...", insa imi iau lauda inapoi. A fost doar un amarit de "COPY-PASTE", ca mai mult nu te duce mintea...

Te poti împodobi cu penele altuia, dar nu poti zbura cu ele.
Lipsa modestiei duce la mandrie excesiva.Mandria excesiva duce uneori la narcisism.In general mandria nu duce nu numai la superioritatea asta inchipuita, incat toti cei din jur iti par neinsemnati, ci si la penibil.Modestia(dar in parametri normali) te face sa nu subestimezi,dar nici sa supraestimezi lucrurile, astfel incat iti pastrezi realismul.Iar un om realist nu vede ca pesimistul doar gura tuneleului si nici ca optimistul luminita de la capatul ei, ci si tunelul urmator. 

Unii nu cunosc cuvîntul modestie!
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Kronstadt esti tare baiatule cu inca doua din astea si putem da im judecata din nou statul nostru democrat si de drept.
Memorat

Tov Pitica ma pi.ssss pe laudele tale comunistule are dreptate A.D.R M DIN CAUZA UNOR OPORTUNISTI CA TINE AM AJUNS MILOGI LA POLITRUCI  ca veni vb nu sunt d-acord cu BANAREA LUI ADAR M  DACA AVETI CUM SA L COMBATETI SUCCES DACA NU IGNORATIL VA FACE PRAF  ARE DOCUMENTE SI INFORMATI DA LE FOLOSESTE CUM VREA BAGALAS AN MASA DE JIGODIE NE BAGA PE TOTI AN ACEASI OALA
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Icatate ca si-a gasit si Vasile Roaita nasul! Pai daca are nas, ce ar fi sa-i gasim o mireasa? Pe SW n-o place, asa ca-i propun o tipa naspa, pe care toti revii o indragesc de m multi ani la rand: sleampata de Andreea Pora. Taaaa, taa, ta, ta! Tanara pereche pensionabila, Vasile Roaita cu mireasa care-l absoarbe prin toti... porii, adicatelea Pora insasi! Aplauze, confetii si sampanie! Sau nu, vin italian, sange pur de tigan!.
Memorat

Kronstadt esti tare baiatule cu inca doua din astea si putem da im judecata din nou statul nostru democrat si de drept.

Moral era ADRIAN PITCA sa le arate si revolutionariilor cum ataca el in justitie statul pentru drepturile lui de parlamenter,nu sa atace revolutionarii pe forum, era  mult mai constructiv !
Au si asociatie dragii de ei, dau lectii  pentru altii, nu cumva sa piarda ei din privilegii, pentru ei exista buget pentru cei saraci nu sunt bani!

Memorat
Pagini: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 129
Schimbă forumul: