Main Content:

Pagini: 1 ... 1710 1711 [1712] 1713 1714 ... 4573

ANUNTURI

• nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #25665 : Noiembrie 24, 2013, 16:56:32 »

Ranitule esti ptrsrdinte de asociatie ai preluat asociatia cu active si pasivu asociatiei esti la fel de vinovat ca fostu presedinte nu poti spune nu eu am dat avize avizele erau date de asociatie sub semnatura presedintelui iai luat locu esti raspunzator de asociatie si nu mai esciva ca nai dat aviz
AI DREPTATE TOV MELETIAN NU ESTE ,,PADURE" FARA USCATURE FIECARE RASPUNDE PENTRU CE A DAT CU BETU SI CREDET CA DE SUNTET SCHIBATI SCAPATI DE BELELE  Huh NICI IN GAURE DE SERPE NU SCAPATI FALSORILOR DE STAMPILE SI SEMNATURE  Undecided Undecided Undecided
Nomai unu cu coarne poate debita asaceva ca tine cred ca fiecare asociatie are procese verbale cu sedintele cum sau dat avize ori sau respins acestea
Memorat
  • gogiie
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #25666 : Noiembrie 24, 2013, 16:58:47 »

Dupa tine avizele date de fostu presedinte nu sint sustinute de asociatie atunci acele avize trebuie sa devina nule deci numai aveti nici unu legal cred ca uiti ce obligati are persona juridica asociatia
        Taci ma ca esti prastie !!
HIC HIIC HIIIC CA DREPTAI GRAIT CE TE ASTEPTI DE LA TRI CIZME LA APELU DI SEARA
Memorat
  • nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #25667 : Noiembrie 24, 2013, 17:00:32 »

Dupa tine avizele date de fostu presedinte nu sint sustinute de asociatie atunci acele avize trebuie sa devina nule deci numai aveti nici unu legal cred ca uiti ce obligati are persona juridica asociatia
Mai prost si mincinos nu ete nimeni pe acest forum dute si semneaza pentru ce scri pe forum la comanda politica
Memorat
  • nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #25668 : Noiembrie 24, 2013, 17:05:39 »

Burada raporteaza ca numai esti credibil in ce spui
Memorat
« Răspunde #25669 : Noiembrie 24, 2013, 17:10:01 »

Mai prost si mincinos nu ete nimeni pe acest forum dute si semneaza pentru ce scri pe forum la comanda politica
         La scoala....ma!  Ca imbatranesti si rad copii[ca de chestia cu baba.....rad si acu]
         nu te superi da......n-as vrea sa punem de un dialog.  Am o retinere  Grin
Memorat
  • nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #25670 : Noiembrie 24, 2013, 17:14:46 »

La scoala....ma!  Ca imbatranesti si rad copii[ca de chestia cu baba.....rad si acu]
  Cu mincinosi nu poti purta dialog
Memorat
  • gogiie
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #25671 : Noiembrie 24, 2013, 17:26:36 »

Ranitule esti ptrsrdinte de asociatie ai preluat asociatia cu active si pasivu asociatiei esti la fel de vinovat ca fostu presedinte nu poti spune nu eu am dat avize avizele erau date de asociatie sub semnatura presedintelui iai luat locu esti raspunzator de asociatie si nu mai esciva ca nai dat aviz
AI DREPTATE TOV MELETIAN NU ESTE ,,PADURE" FARA USCATURE FIECARE RASPUNDE PENTRU CE A DAT CU BETU SI CREDET CA DE SUNTET SCHIBATI SCAPATI DE BELELE  Huh NICI IN GAURE DE SERPE NU SCAPATI FALSORILOR DE STAMPILE SI SEMNATURE  Undecided Undecided Undecided
Nomai unu cu coarne poate debita asaceva ca tine cred ca fiecare asociatie are procese verbale cu sedintele cum sau dat avize ori sau respins acestea
DACA LE AU SI AU AVUT PE CE SA DEIE AVIZE CACI SUNT ORASE UNDE A FOST SI NU A FOST REVOLUTIE MAI DEGRABA NU A FOST TU PENTRU CE AI DAT AVIZE Huh CA PE ACOLO NU PREA  FOST REVOLUTION DECIT CEA FACUTA DE MELETIENI SECU SI PCRisti CAPISCO OR NO CAPISCO TOV PRESEDINTE DE PISCALITURA  Wink Wink
Memorat
  • nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #25672 : Noiembrie 24, 2013, 17:45:14 »

AI DREPTATE TOV MELETIAN NU ESTE ,,PADURE" FARA USCATURE FIECARE RASPUNDE PENTRU CE A DAT CU BETU SI CREDET CA DE SUNTET SCHIBATI SCAPATI DE BELELE  Huh NICI IN GAURE DE SERPE NU SCAPATI FALSORILOR DE STAMPILE SI SEMNATURE  Undecided Undecided Undecided
DACA LE AU SI AU AVUT PE CE SA DEIE AVIZE CACI SUNT ORASE UNDE A FOST SI NU A FOST REVOLUTIE MAI DEGRABA NU A FOST TU PENTRU CE AI DAT AVIZE Huh CA PE ACOLO NU PREA  FOST REVOLUTION DECIT CEA FACUTA DE MELETIENI SECU SI PCRisti CAPISCO OR NO CAPISCO TOV PRESEDINTE DE PISCALITURA  Wink Wink
Mai boule daca orasele de care spui tu ca na fost revolutie nu iesau la revolutie probabil azi nu mai erai pe forum neghiobule ce sti tu de orasele de care vorbesti ce sa intimplat in acele orase
Memorat
« Răspunde #25673 : Noiembrie 24, 2013, 17:49:57 »

Măi tataie !
 Dacă ar fi cum spui tu, atunci toţi preşedinţii care au dat avize dădeau de mult demisia, ca să nu răspundă !!!
 DAR, fiecare cu bube ţine la scaun ca să muşamalizeze afacerile !
 Dacă aşi răspunde eu pt avizele lui Császár, atunci unii s-ar spînzura,iar alţii ar ajunge în puşcărie !!!
 Şi aşa din orgoliu, NU PERMIT să fiu în gaşcă cu impostorii, şi lupt pt curăţenie !!!
 DE CE CREZI CĂ SÎNT ATACURILE ÎMPOTRIVA MEA Huh Huh Huh
 Săptămîna aceasta ,,am detonat bomba,, şi imediat săreau excrocii !
 Dar ce ştii tu care nici l-a bătrîneţe nu ştii să scrii!
 Tu cu clasele ca marfarul, ai tupeul să ne dai lecţii juridice, morale !
 Nu se crapă oglinda când eşti treaz şi te uiţi în ea Huh

Memorat
« Răspunde #25674 : Noiembrie 24, 2013, 17:57:55 »

Lasă Gheghe, că are clase ca marfarul ! Are o burtă ca o cisternă !
  Literele bagă la ghiozdan !
  Tupeu are, d-l Morse, tata-ta,titi-ti,tata-taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!
Memorat
  • gogiie
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #25675 : Noiembrie 24, 2013, 17:58:12 »

AI DREPTATE TOV MELETIAN NU ESTE ,,PADURE" FARA USCATURE FIECARE RASPUNDE PENTRU CE A DAT CU BETU SI CREDET CA DE SUNTET SCHIBATI SCAPATI DE BELELE  Huh NICI IN GAURE DE SERPE NU SCAPATI FALSORILOR DE STAMPILE SI SEMNATURE  Undecided Undecided Undecided
Mai boule daca orasele de care spui tu ca na fost revolutie nu iesau la revolutie probabil azi nu mai erai pe forum neghiobule ce sti tu de orasele de care vorbesti ce sa intimplat in acele orase
BOU IESTI TU SI CU GASCA TA TROGLODITI INBUIBATI SI LIPITORI CARE ATI SUPT SI PINA LA REVOLUTIE SI DUPA SAU DUPA ATIM DAT LIMBI CA SA VA MENTINETI POZITIILE SAU FUNCTIILECIT DESPRE ORASELE UNDE NU A FOST NIMIC AR TREBUI SA STII MAI MULTE TU TOV MELETIAN PENTRU CA AU FOST ORASE UNDE NU A FOST NIMICA PENTRU CA TOT COMUNISTI DIN FRUNTEA ORASULUI AU AJUNS IN FRUNTEA ORASULUI DUPA SI AU AJUNS SA AIBA MAI MULTI REVOLUTIONARIDECIT ORASELE UNDE SA MURIT PE CAPETE SI A FOST MACEL LA VOI SE PARE CA A FOST CA LA HUSII SAU LA CUCA MACAI ASA CA LASO MAI MOLE BOLOVANE CA AZI MIINE MAI BINE TE SARE OMUL DECIT SA TE INCONJORE
Memorat
  • buzdugan
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #25676 : Noiembrie 24, 2013, 18:13:08 »

Măi tataie !
 Dacă ar fi cum spui tu, atunci toţi preşedinţii care au dat avize dădeau de mult demisia, ca să nu răspundă !!!
 DAR, fiecare cu bube ţine la scaun ca să muşamalizeze afacerile !
 Dacă aşi răspunde eu pt avizele lui Császár, atunci unii s-ar spînzura,iar alţii ar ajunge în puşcărie !!!
 Şi aşa din orgoliu, NU PERMIT să fiu în gaşcă cu impostorii, şi lupt pt curăţenie !!!
 DE CE CREZI CĂ SÎNT ATACURILE ÎMPOTRIVA MEA Huh Huh Huh
 Săptămîna aceasta ,,am detonat bomba,, şi imediat săreau excrocii !
 Dar ce ştii tu care nici l-a bătrîneţe nu ştii să scrii!
 Tu cu clasele ca marfarul, ai tupeul să ne dai lecţii juridice, morale !
 Nu se crapă oglinda când eşti treaz şi te uiţi în ea Huh

Trateaza cu indiferenta ranit21tg-ms89.Nu vezi ca âştia(sau ăsta?)vor sa raspunzi de asociatie si dinainte de a fi tu presedinte,sau poate ca vor sa raspunzi chiar si din perioada in care nu exista asocatia.In preocuparea lor de a ataca mereu fara sa aiba dreptate sunt ridicoli.
Memorat
  • nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #25677 : Noiembrie 24, 2013, 18:22:03 »

Mai rau va deranjeaza adevaru fugiti de raportati la stapinire cati fost demascati si nu mai tine minciuna
Memorat
  • gogiie
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #25678 : Noiembrie 24, 2013, 18:53:56 »

Mai rau va deranjeaza adevaru fugiti de raportati la stapinire cati fost demascati si nu mai tine minciuna
TOV MELETIAN VAM DESCOPERIT ADEVARATI REVOLUTIONARI DIN ORASUL TAU DESPRE CE VORBIM  Huh Huh Huh NU IE BINE NU IE BINE TOV MELETIAN
Rememorarea evenimentelor  a fost facuta de cei care au fost activi in acele zile: Calin Matei, azi vicepresedinte al Consiliului Judetean, col. r. Dumitru Tarta, fost comandant al Divizionului 612 din Garnizoana Baia Mare, Gheorghe Vasile Tatar, secretarul Asociatiei "22 Decembrie" din Baia Mare, Dan Dumitru, traitor in Franta, care a adus pentru a dona Bibliotecii Judetene "Petre Dulfu" cartea in limba franceza "La mort de Ceausescu" de Catherine Durandin, care are capitolul 10 dedicat revolutiei din Baia Mare, col. r. Gheorghe Tocu, presedintele ANCMMR din MapN, si Teodor Ardelean, fost senator si vicepresedinte al Senatului Romaniei, directorul Bibliotecii Judetene "Petre Dulfu" din Baia Mare.
Despre revolutia din Baia Mare s-au spus ieri lucruri comune, cunoscute, dar si mai putin cunoscute, precum revendicari ale revolutionarilor privind coruptia si cheltuirea banului public, zvonistica ce alimenta atit partea militara, cit si cea din Palat, cum ca vin trupele de securitate de la Somcuta Mare in Baia Mare, despre cele trei grupuri de putere create ad hoc, despre incendiul din subsol, despre furturi si distrugeri, despre comanda primita ca sa nu se traga in populatie,  ASTA CAM PARE REVOLUTIE DUPA 22 ORA 12 SI CELE CITEVA MINUTE (PRELUAREA PUTERI DE CATRE CEI AMINTITI IN POSTAREA ANTERIORA ) MAI MAI
Memorat
  • nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #25679 : Noiembrie 24, 2013, 19:17:55 »

TOV MELETIAN VAM DESCOPERIT ADEVARATI REVOLUTIONARI DIN ORASUL TAU DESPRE CE VORBIM  Huh Huh Huh NU IE BINE NU IE BINE TOV MELETIAN
Rememorarea evenimentelor  a fost facuta de cei care au fost activi in acele zile: Calin Matei, azi vicepresedinte al Consiliului Judetean, col. r. Dumitru Tarta, fost comandant al Divizionului 612 din Garnizoana Baia Mare, Gheorghe Vasile Tatar, secretarul Asociatiei "22 Decembrie" din Baia Mare, Dan Dumitru, traitor in Franta, care a adus pentru a dona Bibliotecii Judetene "Petre Dulfu" cartea in limba franceza "La mort de Ceausescu" de Catherine Durandin, care are capitolul 10 dedicat revolutiei din Baia Mare, col. r. Gheorghe Tocu, presedintele ANCMMR din MapN, si Teodor Ardelean, fost senator si vicepresedinte al Senatului Romaniei, directorul Bibliotecii Judetene "Petre Dulfu" din Baia Mare.
Despre revolutia din Baia Mare s-au spus ieri lucruri comune, cunoscute, dar si mai putin cunoscute, precum revendicari ale revolutionarilor privind coruptia si cheltuirea banului public, zvonistica ce alimenta atit partea militara, cit si cea din Palat, cum ca vin trupele de securitate de la Somcuta Mare in Baia Mare, despre cele trei grupuri de putere create ad hoc, despre incendiul din subsol, despre furturi si distrugeri, despre comanda primita ca sa nu se traga in populatie,  ASTA CAM PARE REVOLUTIE DUPA 22 ORA 12 SI CELE CITEVA MINUTE (PRELUAREA PUTERI DE CATRE CEI AMINTITI IN POSTAREA ANTERIORA ) MAI MAI

Inconoratule nute contrazic ca nu stiu ce a fost acolo poate cei care au fost acolo pot povesti ce a fost si din cea ce expui tu poti sa vezi cau avut si ei un rol in revolutie iau tinut ocupati pe cei din securitate sa nu mearga la alte orase dar unu ca tine nare cum sa judece asa ceva[/b][/size]
Memorat
Pagini: 1 ... 1710 1711 [1712] 1713 1714 ... 4573
Schimbă forumul: