Main Content:

Pagini: 1 ... 2284 2285 [2286] 2287 2288 ... 4573

ANUNTURI

Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #34275 : Septembrie 16, 2014, 17:26:31 »

Pacat ca s-a terminat depunerea de probe la dosare. Acuma era momentul sa va luati moca de aici adeverinte in alb.  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Aici te-am prins! Fa-ti repede un autodenunt ! Grin Grin Grin

Semnatura generalului Florea Ion de pe aceasta adeverinta este un fals ordinar! Angry Angry Angry Grin Grin Grin
Memorat
  • thunder66
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #34276 : Septembrie 16, 2014, 17:29:22 »

Florine, vezi cati colegi de ai tai din Brasov au adeverinte de genul asta la dosar. Chestia cu autodenuntul, ... zic eu ca este tardiva, dar na ... cei in cauza ... pot incerca.  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Memorat
  • Alex63
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • partid în Ro = „ grup infracţional organizat "
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34277 : Septembrie 16, 2014, 17:31:46 »

« Răspunde #34175 : Septembrie 12, 2014, 14:31:41 »
Citat din mesajul lui: thunder66 din Septembrie 12, 2014, 12:18:26
Cu stupoare citesc cat de activ este colegul nostru kostas de ceva vreme. Culmea este ca l-am considerat camarad onest si prieten. Am primit pe posta electronica acuma cateva zile un tabel in format XCEL. Am sa il rog pe colegul nostru sa ne explice public de ce apare cu un Duplicat pe matca caruia este alta persoana. Am sa postez exact randul in cauza.
341 FD 12174 CHIPAILA COSTEL ILIE ELENA   GALATI   INDESCIFR. G.V.963876   02.07.2002 12174   PANTARU   RODICA
Daca este o greseala, imi cer scuze public de pe acuma, dar ... in situatia data, cred ca meritam niste explicatii.

corect ar fi fost să pui ghilimele şi să declari sursa textului evidenţiat, recte subsemnatul

stimate coleg, şi dragi cititori ai acestui forum,
  fără a-i apăra pe unii sau alţi vă supun atenţiei următorul FAPT: există două categorii de posesori ale acestor certificate: revul REAL şi cel "fabricat" prin aşa zisul "duplicat".
  Deşi sunt convins de faptul că marea majoritate a revoluţionarilor cunosc foarte bine metoda prin care au fost "fabricaţi" unii posesorii de certificate, fie şi numai din informaţiile postate aici, am să o reiau pentru cei care, dintr-un motiv sau altul, nu o cunosc.
  Iată cum au procedat "fabricanţii" de revoluţionari( cei care au produs CERTIFICATE ILEGALE )!
  Destul de simplu ( dar DIABOLIC ): cei care au plătit pentru asta s-au prezentat la sspr cu o hârtie care confirma că ar fi "pierdut" certificatul seria x numărul yyy, CERTIFICAT CARE APARŢINEA UNUI REVOLUŢIONAR AUTENTIC, şi cerea să i se elibereze altul.
  FĂRĂ SĂ VERIFICE JUSTEŢEA CERERII, SSPR-UL EMITEA "DUPLICATUL" CU ACEIAŞI SERIE ŞI NUMĂR  D A R  PE NUMELE "ŞMECHERULUI" !!!!
 Dacă astăzi s-ar găsi un duplicat cu seria şi numărul certificatului MEU şi eu aş fi în aceiaşi situaţie ca dl CHIPĂILĂ COSTEL.
  Nu am de unde să ştiu dacă acesta este sau nu REAL. Dar ASTA NU ÎNSEAMNĂ AUTOMAT CĂ AR FI   F A L S.
 Este foarte probabil ca el să fie DOAR O VICTIMĂ a "fabricii" şi ESTE DE DATORIA ORGANELOR ABILITATE SĂ STABILEASCĂ ASTA !!!

Imi cer iertare ca reiau asa de tarziu o discutie mai veche de pe Forum, dar ... am avut ceva probleme de rezolvat cu miste tabele si ceva poze frumoase care le-am primit pe email. Stimati colegi, EU NU ma leg de viata nici unui coleg si NU acuz pe nimeni. Problema mea este urmatoarea: Cum poti sa stai linistit cand sti ca certificatul tau DUPLICAT NU are matca? TOATE certificatele eliberate la Legea 42/1990, republicata, au matca. Datele inscrise pe Certificat trebuie sa fie identice cu cele de pe matca. Daca NU sunt identice, exista o problema. Nu conteaza in cate monitoare oficiale apari. La un control amanuntit, cineva o sa aibe o problema. Si acel cineva are sa fie persoana care are certificat DUPLICAT si datele nu corespund cu matca. Sa fiu eu acea persoana care greseste, dar am discutat cu un avocat si o jurista. Amandoi mi-au spus acelasi lucru. PROBLEMA pentru persoanele care au certificate duplicat si nu corespund cu matca. Daca m-au mintit ei, mint si eu, dar nu cred ca aveau motiv sa o faca.[/b]

Memorat

„ Nimic nu e mai periculos pentru conştiinţa unui popor decât priveliştea corupţiei, a nulităţii recompensate, decât ridicarea  în sus a nemeritului.” - Mihai Eminescu
  • thunder66
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #34278 : Septembrie 16, 2014, 17:33:06 »

Inainte sa ma retrag, doresc sa il rog pe colegul Florin sa isi spuna parerea despre adeverinta de mai jos. Este superba.  Shocked Grin Huh
Memorat
« Răspunde #34279 : Septembrie 16, 2014, 17:34:31 »

Florine, vezi cati colegi de ai tai din Brasov au adeverinte de genul asta la dosar. Chestia cu autodenuntul, ... zic eu ca este tardiva, dar na ... cei in cauza ... pot incerca.  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
     Pacat ca Mardare ,maine nu se mai duce.......o fi auzit ca....."il aduce " Huh Grin
Memorat
« Răspunde #34280 : Septembrie 16, 2014, 17:41:55 »

Inainte sa ma retrag, doresc sa il rog pe colegul Florin sa isi spuna parerea despre adeverinta de mai jos. Este superba.  Shocked Grin Huh

Intreaba-l pe tata shreck , el cunoaste mai bine povestea falsului, l-au facut sa rida de Sorin , dar nu exista in dosarul acestuia ! Cheesy
Memorat
  • Alex63
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • partid în Ro = „ grup infracţional organizat "
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34281 : Septembrie 16, 2014, 17:48:21 »

.....SE POARTA "NEGOCIERI "MACAR PENTRU "AMNISTIEREA" ESCROCILOR PRIN GANGURI ,BIRTURI SI SALOANE....CU AMENINTARI SI DEZVALUIRI.....CU SAPATURI SI DOCUMENTE PASTRATE PENTRU "VREMEA SANTAJULUI "
       EI CRED CA VREMEA A VENIT !!!!.......NOI CREDEM CA E BINE SA STITI !

lA SSPR .....O SCHIPA REDUSA  L  U  C  R  E  A  Z  A.....

PENTRU INCA PUTINE ZILE  A  U     N  E  V  O  I  E    D  E   S  U  S  T  I  N  E  R  E  A     V  O  A  S  T  R  A       ATAT !.....DOAR DE SUSTINERE...INDIFERENT DE APARTENENTA POLITICA !!!!
stimaţi colegi,
  propunerea de "amnistie fiscală" EXCLUDE PE ACEIA CARE AU FOLOSIT DOCUMENTE  F A L S E  pentru a obţine ceva.
  Aşa că, DACĂ tov. pinochio AR VREA să facă CEVA  C O R E C T şi MORAL ar aplica  I N T O C M A I   ACELAŞI PRINCIPIU ( de "excludere" a INFRACTORILOR, ŞI ÎN CAZUL NOSTRU: adică în cazul indemnizaţiilor calculate GREŞIT, că doar nu e vina noastră că unii funcţionari din INSTITUŢII ALE ATATULUI au greşit )

Să nu abatem atenţia de la O MĂSURĂ NORMALĂ( prin care sunt scutiţi de la plată CETĂŢENII  N E V I N O V A Ţ I ) CARE AR TREBUI SĂ FIE ŞI MORALĂ ( prin acceptarea propunerii sss ) invocând că s-ar încerca, vezi Doamne, şi "AMNISTIEREA" ESCROCILOR !!!!
Memorat

„ Nimic nu e mai periculos pentru conştiinţa unui popor decât priveliştea corupţiei, a nulităţii recompensate, decât ridicarea  în sus a nemeritului.” - Mihai Eminescu
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34282 : Septembrie 16, 2014, 18:13:07 »

Am un tabel in EXEL care contine drepturile acordate revolutionarilor pe Prefecturi. Problema este ca fisierul este prea mare si sistemul in care este construit forumul nu imi permite sa il postez. Pacat. Era o lectura destul de interesanta zic eu. Dar, am sa incerc sa mai caut ceva dovezi de "mare curaj" a eroilor in viata si am sa le postez.

https://excel.office.live.com/x/ExcelView.aspx?FBsrc=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fdownload%2Ffile_preview.php%3Fid%3D437990736339298%26time%3D1410883742%26metadata&access_token=100002303075098%3AAVIVXLBvLwE5_F2fitvzZ1b9qLNUH3rx-xNzze5D672CQw&title=CENTRALIZATOR+DREPTURI+ACORDATE.xls
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34283 : Septembrie 16, 2014, 18:59:07 »

Pacat ca s-a terminat depunerea de probe la dosare. Acuma era momentul sa va luati moca de aici adeverinte in alb.  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Nu aveti asemenea documente si din Arad?
Memorat
  • thunder66
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #34284 : Septembrie 16, 2014, 19:02:23 »

Inca nu am, dar ... astept. Sunt deschis sa primesc documente de genul acesta din orice zona a Romaniei. Acuma, am de gand sa postez o parte dintr-o discutie de pe Facebook si am sa va rog sa imi spuneti daca va socheaza vreo remarca de a dlui. general Mircovi Niculae.

Sorin Virgil
11 septembrie la 10:32
Dle. Mircovici Niculae, avand in vedere ca NU santajez pe nimeni, va prezint cine are duplicatul la certificatul Dvs. la Legea 42/1990. Considerati asta un gest prietenesc.
239 FD 9499 GHINCEA GABRIEL NICULAE MARINA GIURGIU INDESCIFR. D.B.825905 17.06.2002 9499 MIRCOVICI NICULAE *
Îmi placeÎmi place ·  · Distribuie
Văzută de 92
Lui Tanty Bardacel, lui Emil Vladesan, lui Tibi Porge şi altor 8 le place asta.

Mircovici Niculae Nici nu mi-am pus problema unei intentii de santaj dar comentariile pot fi diverse.Eu sunt un om care nu refuza compania nimanui, in general, pentru ca asa am fost educat.Statutul social la care am ajuns ar putea determina parerea ca sunt increzut daca m-as comporta altfel,ceea ce nu este adevarat.Stiu ca in lume totul este efemer si am suficiente acumulari intelectuale pentru a mai acea nevoie si de piedestal.Cei ce ma judeca altfel,e treaba lor.Fiti convins ca eu,pentru mine sunt cel mai mare judecator si cel mai ezigent critic,pentru ca ma respect prea mult.In privinta participarii la chef,eu am avantajul ca nu consum alcool pentru ca nu folosesc sofer la masina,iar la mancare sunt un ascet.Asa ca nu toti chefuim la fel dar fiecare judeca dupa propriul comportament.In privinta dublurii pe Legea 42,va multumesc,dar o aveam din 2006.Altii au si tripluri.Ex Presedintele Iliescu,etc.Sper ca verrificarile care se vor face la SSPR sa rezolve penibilul in care am ajuns.Sunt la un eveniment deosebit de placut Olimpiada internationala de elenism si am gasit un moment pentru a scie aceste randuri.Si eu sunt un tip comunicativ dar la sutele de mesaje in variate forme pe care le primesc zilnic este imposibil sa fac ceea ce acum am putut face cu Dvs.Dealtfel si mesajul anterior a fost scis la o ora tarzie cand am ajuns acasa.Am un respect fata de Revolutie si revolutionari,dar fara a supara pe nimeni,sau chiar cu acest risc, respectul meu este selectiv.
Memorat
« Răspunde #34285 : Septembrie 16, 2014, 19:33:14 »

Inca nu am, dar ... astept. Sunt deschis sa primesc documente de genul acesta din orice zona a Romaniei. Acuma, am de gand sa postez o parte dintr-o discutie de pe Facebook si am sa va rog sa imi spuneti daca va socheaza vreo remarca de a dlui. general Mircovi Niculae.

Sorin Virgil
Dle. Mircovici Niculae, avand in vedere ca NU santajez pe nimeni, va prezint cine are duplicatul la certificatul Dvs. la Legea 42/1990. Considerati asta un gest prietenesc.
239 FD 9499 GHINCEA GABRIEL NICULAE MARINA GIURGIU INDESCIFR. D.B.825905 17.06.2002 9499 MIRCOVICI NICULAE *
Văzută de 92

Mircovici Niculae Nici nu mi-am pus problema unei intentii de santaj dar comentariile pot fi diverse.Eu sunt un om care nu refuza compania nimanui, in general, pentru ca asa am fost educat.Statutul social la care am ajuns ar putea determina parerea ca sunt increzut daca m-as comporta altfel,ceea ce nu este adevarat.Stiu ca in lume totul este efemer si am suficiente acumulari intelectuale pentru a mai acea nevoie si de piedestal.Cei ce ma judeca altfel,e treaba lor.Fiti convins ca eu,pentru mine sunt cel mai mare judecator si cel mai ezigent critic,pentru ca ma respect prea mult.In privinta participarii la chef,eu am avantajul ca nu consum alcool pentru ca nu folosesc sofer la masina,iar la mancare sunt un ascet.Asa ca nu toti chefuim la fel dar fiecare judeca dupa propriul comportament.In privinta dublurii pe Legea 42,va multumesc,dar o aveam din 2006.Altii au si tripluri.Ex Presedintele Iliescu,etc.Sper ca verrificarile care se vor face la SSPR sa rezolve penibilul in care am ajuns.Sunt la un eveniment deosebit de placut Olimpiada internationala de elenism si am gasit un moment pentru a scie aceste randuri.Si eu sunt un tip comunicativ dar la sutele de mesaje in variate forme pe care le primesc zilnic este imposibil sa fac ceea ce acum am putut face cu Dvs.Dealtfel si mesajul anterior a fost scis la o ora tarzie cand am ajuns acasa.Am un respect fata de Revolutie si revolutionari,dar fara a supara pe nimeni,sau chiar cu acest risc, respectul meu este selectiv.

DOMNUL MIRCOVICI CONFIRMA CU MANUTA PROPRIE CA.....STIA CA ESTE DUBLT DIN 2006 !!!! GRAVISSIM !!!

TRIST SI SEMNIFICATIV,ACUZATOR SI POATE PENAL "LANT DE COINCIDENTE "....IN FATIDICUL 2006....RESPECTIVUL DOMN....A PRIMIT CERTIFICATUL PE 341 SI...TOT COINCIDENTA ....ERA SECRETARUL CPRD !

INTREBARE........IN CAZUL IN CARE    S  T  I  A  DE PROPRIA DUBLURA.....L-A DURUT GURA SA RECLAME INFRACTIUNEA ORGANELOR ABILITATE PREINTAMPINAND PUHOIUL DE URMATOARE INFRACTIUNI PATRONATE (neglijate) DE CPRD Huh?? tREBUIA SA VINA NEIMPLICATUL SEFFER....SA SPUNA IN SFARSIT   G  A  T  A  Huh?!!!!
Memorat
« Răspunde #34286 : Septembrie 16, 2014, 20:13:14 »

Am un tabel in EXEL care contine drepturile acordate revolutionarilor pe Prefecturi. Problema este ca fisierul este prea mare si sistemul in care este construit forumul nu imi permite sa il postez. Pacat. Era o lectura destul de interesanta zic eu. Dar, am sa incerc sa mai caut ceva dovezi de "mare curaj" a eroilor in viata si am sa le postez.

Din pacate in acest tabel nu figureaza CONSTANTA,adica RAIUL IMPOSTORILOR 111      
Memorat
« Răspunde #34287 : Septembrie 16, 2014, 20:30:25 »

Sorin Virgil
Văzută de 92

De ce o fi avind nevoie ex-presedintele Ion Iliescu de tripluri HuhHuh

DOMNUL MIRCOVICI CONFIRMA CU MANUTA PROPRIE CA.....STIA CA ESTE DUBLT DIN 2006 !!!! GRAVISSIM !!!

TRIST SI SEMNIFICATIV,ACUZATOR SI POATE PENAL "LANT DE COINCIDENTE "....IN FATIDICUL 2006....RESPECTIVUL DOMN....A PRIMIT CERTIFICATUL PE 341 SI...TOT COINCIDENTA ....ERA SECRETARUL CPRD !

INTREBARE........IN CAZUL IN CARE    S  T  I  A  DE PROPRIA DUBLURA.....L-A DURUT GURA SA RECLAME INFRACTIUNEA ORGANELOR ABILITATE PREINTAMPINAND PUHOIUL DE URMATOARE INFRACTIUNI PATRONATE (neglijate) DE CPRD Huh?? tREBUIA SA VINA NEIMPLICATUL SEFFER....SA SPUNA IN SFARSIT   G  A  T  A  Huh?!!!!
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34288 : Septembrie 16, 2014, 23:47:49 »

Undeva a mai fost postat acel "document", cred ca aici, pe forum l-am mai vazut. Intre timp, domnul Boaca posteaza texte triumfaliste pe Facebook, spunand ca va trece la contraofensiva. Postez unul dintr ele aici, dar ma intreb si il intreb si pe el ce proces a castigat, pentru ce, care era miza?

https://www.facebook.com/groups/302695776533052/
Grupul Revolutionarilor Nemultumiti

PRIMA PLACINTA AM POSTAT-O CU CEVA TIMP IN URMA, ACUM A VENIT SUPLIMENTUL ! CRED CA DE ACUM INCOLO E RINDUL MEU LA DAT CASTANE !
PT MINE E CLAR, CHIAR DACA CNSAS L-A PRESPALAT PE JUMATATE , NUMELE DE COD PANAIT IN ZONA FRONTIEREI SPUNE MULTE !!!!!!

Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34289 : Septembrie 17, 2014, 00:03:25 »

IATA CE CREDE BURADA DESPRE REVOLUTIOANRII CARE ISI CER DREPTURILE IN STRADA:
Burada Gheorghe Merg fraierii si hotii........eu daca voi merge vreodata....voi merge pe banii mei.......nu pe banii altora ! iar daca voi indemna pe altii sa o faca....voi fi in fata lor ......nu la telefonul rosu !
Memorat
Pagini: 1 ... 2284 2285 [2286] 2287 2288 ... 4573
Schimbă forumul: