Main Content:

Pagini: 1 ... 2285 2286 [2287] 2288 2289 ... 4573

ANUNTURI

• thunder66
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul WWW
Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #34290 : Septembrie 17, 2014, 06:59:21 »

Dle. remus43de, cred ca nu doriti sa sugerati ca as fi Sorin Boaca, deoarece sunteti intr-o grava eroare. Cel la care faceti referire, posteaza pe Forumul Portalului sub pseudonimul de tata schrek. In rest, toate bune. Apropo, pana si locatia noastra difera.  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Memorat
  • thunder66
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #34291 : Septembrie 17, 2014, 08:29:02 »

Ce bine s-au simtit trei personaje in anul de glorie 2006. Era boom-ul de preschimbare a certificatelor. Acuma, oare ce fac? Bambi, no offence.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34292 : Septembrie 17, 2014, 09:08:49 »

No offence, de acord. Tie cine ti-a preschimbat certiful, care dintre sesei?
Memorat
  • thunder66
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #34293 : Septembrie 17, 2014, 09:24:10 »

Pe comisia SPPR am trecut cu Morar Petrisor si de tiparit si semnat, a fost Puiu Fesan. Dar, ... la mine a fost cale lunga. Am trecut in anul 2006 pe comisia SSPR si abia pe 01.10.2007 mi-a fost eliberat certificatul.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34294 : Septembrie 17, 2014, 10:01:08 »

Pentru ca "beneficiai" probabil de mafia presilor si functionarilor din seseperea. Fac pariu ca mana lunga a lui Bideu si-a facut simtita influenta in cazul tau. Dar nu cred ca te-a prigonit Fesan. Fesan ti-a dat certiful, iar tu te-ai trezit sa-l critici dupa cativa ani, ca lugojanu`-n cucuruz! Vad ca vrei sa te dai vedeta anticorupie pe net, dar nu e frumos sa te folo de asemenea tertipuri, caci cu asa ceva poti sa ai succes la impostori si revii preacurviti, dar nu la cei seriosi. Adica la singurii care conteaza.
Memorat
  • thunder66
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #34295 : Septembrie 17, 2014, 10:38:22 »

Gresit bambilici. Eu am dat SSPR-ul in judecta cu obligatia de a face. Dar asta este alta mancare de peste. Tot ce am vrut eu sa exemplific prin aceasta poza, este ca mafia certificatelor nu avea limite. Parerea mea. Ca la acea data Puiu Fesan a stiut sau nu de ceea ce facea Emilian Cutean, este alta discutie pe care eu NU am deschis-o. Si da, lugojanu' lui peste prajit vrea CURATENIE odata pentru totdeauna si NU ma intereseaza cine pica si cine nu. Poate sa pice si mama din mormant daca este vinovata de ceva. Si eu daca deschid gura, nu o fac ca Alexpess-ul, prin comunicate. O fac cu documente sau poze. Se pare ca nu prea place treaba asta daca "atingi" oarece sensibilitati. Sa nu uiti ca am scris: NO OFFENCE BAMBI. Asta inseamna ca nu am avut nici cea mai mica intentie de a-ti aduce atingere cu ceva. Reactia ta, m-a obligat la un raspuns foarte lung, pe care sincer, ... as fi vrut sa il evit.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34296 : Septembrie 17, 2014, 10:45:14 »

No problem. Daca nu as fi fost dispus sa vb orice, nu as fi marit si afisat poza pt toata lumea. Dar convingerea mea este ca Fesan nu ti-a facut nimic rau. Am sa-i transmit prin cineva rugamintea de a lamuri situatia, in sensul ca vreau sa-i stiu pct de vedere. Din info pe care le am, el era vanat de mafia certifurilor, nu participa la ea. Daca ai alte dovezi, go cu ele pe forum! No problem.
Memorat
« Răspunde #34297 : Septembrie 17, 2014, 14:40:08 »

Inainte sa ma retrag, doresc sa il rog pe colegul Florin sa isi spuna parerea despre adeverinta de mai jos. Este superba.  Shocked Grin Huh

Undeva a mai fost postat acel "document", cred ca aici, pe forum l-am mai vazut. Intre timp, domnul Boaca posteaza texte triumfaliste pe Facebook, spunand ca va trece la contraofensiva. Postez unul dintr ele aici, dar ma intreb si il intreb si pe el ce proces a castigat, pentru ce, care era miza?

https://www.facebook.com/groups/302695776533052/
Grupul Revolutionarilor Nemultumiti

PRIMA PLACINTA AM POSTAT-O CU CEVA TIMP IN URMA, ACUM A VENIT SUPLIMENTUL ! CRED CA DE ACUM INCOLO E RINDUL MEU LA DAT CASTANE !
PT MINE E CLAR, CHIAR DACA CNSAS L-A PRESPALAT PE JUMATATE , NUMELE DE COD PANAIT IN ZONA FRONTIEREI SPUNE MULTE !!!!!!

VIRGILE TIZULE, INTRU PE PORTAL, CE SA VAD, AI RELUAT MIZERIA POSTATA DE BAMBILICI MONKY SANCHI ! PAI E FRUMOS, EU ITI POSTEZ PE SITE-UL TAU DOCUMENTE OFICIALE SI TU CE FACI , TE DISTREZI CU DECLARATII SUPERBE ?! SAU NU STI SA FACI DIFERENTA , SAU POATE TE DISTREZI PUR SI SIMPLU ?!
Memorat
« Răspunde #34298 : Septembrie 17, 2014, 14:54:07 »

Inainte sa ma retrag, doresc sa il rog pe colegul Florin sa isi spuna parerea despre adeverinta de mai jos. Este superba.  Shocked Grin Huh

Undeva a mai fost postat acel "document", cred ca aici, pe forum l-am mai vazut. Intre timp, domnul Boaca posteaza texte triumfaliste pe Facebook, spunand ca va trece la contraofensiva. Postez unul dintr ele aici, dar ma intreb si il intreb si pe el ce proces a castigat, pentru ce, care era miza?

https://www.facebook.com/groups/302695776533052/
Grupul Revolutionarilor Nemultumiti

PRIMA PLACINTA AM POSTAT-O CU CEVA TIMP IN URMA, ACUM A VENIT SUPLIMENTUL ! CRED CA DE ACUM INCOLO E RINDUL MEU LA DAT CASTANE !
PT MINE E CLAR, CHIAR DACA CNSAS L-A PRESPALAT PE JUMATATE , NUMELE DE COD PANAIT IN ZONA FRONTIEREI SPUNE MULTE !!!!!!

VIRGILE TIZULE, INTRU PE PORTAL, CE SA VAD, AI RELUAT MIZERIA POSTATA DE BAMBILICI MONKY SANCHI ! PAI E FRUMOS, EU ITI POSTEZ PE SITE-UL TAU DOCUMENTE OFICIALE SI TU CE FACI , TE DISTREZI CU DECLARATII SUPERBE ?! SAU NU STI SA FACI DIFERENTA , SAU POATE TE DISTREZI PUR SI SIMPLU ?!

Sorine, adeverinta aia minunata cu GESTAPO ( Gestadtpolizei) a mai fost postata pe topicul brasovean.

Acum faptul ca sint facute metodele de confectionare de probe prin care s-au facut " revolutionari vero" vorba lui @Bambilici, publicati intocmai si la timp in toate monitoarele oficiale posibile si imposibile cu matci regulamentare e chiar un fapt meritoriu!  Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #34299 : Septembrie 17, 2014, 21:39:59 »

Pentru ca "beneficiai" probabil de mafia presilor si functionarilor din seseperea. Fac pariu ca mana lunga a lui Bideu si-a facut simtita influenta in cazul tau. Dar nu cred ca te-a prigonit Fesan. Fesan ti-a dat certiful, iar tu te-ai trezit sa-l critici dupa cativa ani, ca lugojanu`-n cucuruz! Vad ca vrei sa te dai vedeta anticorupie pe net, dar nu e frumos sa te folo de asemenea tertipuri, caci cu asa ceva poti sa ai succes la impostori si revii preacurviti, dar nu la cei seriosi. Adica la singurii care conteaza.

IMI AMINTESTI DESPRE UNUL DESPRE CARE SE SPUNEA CA " E NERETINUT CU CERTIFICAT DE RETINUT!" CE VREMURI!

MAFIA PSD-ISTA POATE VRETI SA SPUNETI!
EI SUNT CUMVA "COLECTORII DE DONATII PENTRU PARTID?"
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34300 : Septembrie 17, 2014, 22:59:52 »

Perjule, iti cerusei scz pt afirmatiile acestea. Ce s-a intamplat, iar ai trecut pe la membrul sindicatului tau din fruntea Parchetului si ti-ai incarcat bateriile cu tupeu porcesc? Hai sa vedem care ajunge primul la parnaita, cel de care vb sau chiar tu. Sau poate, asa cum ar fi normal, chiar parchetila care a tras la Rev, la ordin, sau nu, ca soldat in termen. Lumea vb ca a tras intr-un loc si intr-un moment in care ar fi fost m bine sa-si bage sectorul in fund decat sa apese pe tragaci. Tu ce crezi? Maine apare la tv, sa nu-ti scape, caci nici tu nu-i vei scapa la nevoie!
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34301 : Septembrie 17, 2014, 23:04:02 »

Stiti de ce suporta cu stoicism Boacana si Semi Demi (dar si TI poate fi enumerat) mistoul la care au fost supusi in ultimele doua zile? Va dau un indiciu. Vedeti despre ce subiect important nu au discutat, ce subiect de presa au ocolit si o sa aflati.
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34302 : Septembrie 18, 2014, 01:56:30 »

Dacă e adevărat că e atât de pilos, inseamnă ca nu îşi face problem.

Memorat
« Răspunde #34303 : Septembrie 18, 2014, 07:29:06 »

Perjule, iti cerusei scz pt afirmatiile acestea. Ce s-a intamplat, iar ai trecut pe la membrul sindicatului tau din fruntea Parchetului si ti-ai incarcat bateriile cu tupeu porcesc? Hai sa vedem care ajunge primul la parnaita, cel de care vb sau chiar tu. Sau poate, asa cum ar fi normal, chiar parchetila care a tras la Rev, la ordin, sau nu, ca soldat in termen. Lumea vb ca a tras intr-un loc si intr-un moment in care ar fi fost m bine sa-si bage sectorul in fund decat sa apese pe tragaci. Tu ce crezi? Maine apare la tv, sa nu-ti scape, caci nici tu nu-i vei scapa la nevoie!

BAMBILICI: AI INTRADEVAR UN TUPEU PORCESC..
DUPA DECIZIA CEDO SE PARE CA BUNICUTA TA VA VIZITA DIN NOU PARCHETUL...ARE CEVA CU 13-15...

IMI AMINTESTI DESPRE UNUL DESPRE CARE SE SPUNEA CA " E NERETINUT CU CERTIFICAT DE RETINUT!" CE VREMURI!
Lumea vb ca a tras intr-un loc si intr-un moment in care ar fi fost m bine sa-si bage sectorul in fund decat sa apese pe tragaci.
DAR,PE CIBIN SAU INTIMPLAT ASA DE MULTE....
SE VORBEA SI DE 60.000 DE MORTI PE BEGA....
PLATILE SUSPENDATE DE BOC NU SE REIAU NICI PTR 2014 SI NICI IN 2015..
SE OPUNE COMUNISTUL ION ILIESCU.
PONTA E DOAR "UMILUL SERVITOR"

Memorat
« Răspunde #34304 : Septembrie 18, 2014, 07:42:31 »

BUNICUTA SI COMPLICII ASOCIATI IN 13-15  DIN NOU IN PRIM PLAN

""După decizia de azi a Marii Camere, care este definitivă, România va fi obligată să continue investigațiile în dosarul Mineriadei. Cu privire la decesele survenite în timpul evenimentelor, această obligație decurgea oricum din faptul că astfel de infracțiuni sunt astăzi imprescriptibile ca urmare a altei cauze CEDO, respectiv <dosarul Revoluției> (Asociația 21 Decembrie 1989 v. România). Acum, trebuie întreprinse cercetări eficiente, apte să ducă la tragerea la răspundere a celor vinovați și la aflarea adevărului de către întreaga societate, cu privire la ansamblul evenimentelor din iunie 1990, indiferent că este vorba despre decese sau persoane care au fost supuse unor violențe și privări de libertate. Prescripția nu este o <soluție> atunci când vorbim de grave încălcări ale drepturilor omului”, a declarat avocata Diana-Olivia Hatneanu.""
Memorat
Pagini: 1 ... 2285 2286 [2287] 2288 2289 ... 4573
Schimbă forumul: