Main Content:

Pagini: 1 ... 3970 3971 [3972] 3973 3974 ... 4573

ANUNTURI

• Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANUINTURI
« Răspunde #59565 : Martie 16, 2017, 20:19:56 »

NICI   NU  MAI   STIU   CE   SA   SCRIU   IMI   TREMURA   MANA   IMI   PARE    RAU  DE   TOT   CE   INTAMPLAT    IMI   PARE   RAU   DE  COLEGAI   MEI  REVOLUTIONARI   DIN   ORASELE    CARE AU  PRIMIT  ASEMENEA   VESTE   TRISTA  .NU  STIU  CE SA SPUN   TOTUSI   TREBUIE SA  VEDEM   CINE  VA  FI  NUMIT   SECRETAR    DE   STAT  SI  SA   GASIM   O   MODALITATE    DE SCOATERE    A   OG-95   DIN    LEGEA  341/2004   SAU  MACAR SA  CEREM   MODIFICARE   OG-95  VA  SPUN    DIN   NOU  ACELASI    LUCRU      AVEM    NEVOIE   DE  UNITATE  INTRE    TOATE   CATEGORIILE  DE  REVOLUTIONARI  VA SPUN   CA TREBUIE   SA  LUPTAM   PENTRU   DREPTURILE    URMASILOR  DE EROI  MARTIRI  ALE  LUPTATORILOR    RANITI    RETINUTI   REMARCATI    DETERMINANTI  CA VA TREBUI  SA AVEM  O INTALNIRE  LA NIVEL  NATIONAL   CU  CEL CARE VA FI  NUMIT  SECRETAR  DE STAT   SI  IMPREUNA  SA  CEREM    ANULAREA   SAU  MODIFICAREA    ORDONANTIEI    VA   MAI  SPUN   CA  FIECARE  DINTRE  NOI  CARE   AM AVUT   CURAJUL   SA  IESIM  IMPOTRIVA   REGIMULUI  COMUNIST   PANA  LA  FUGA  DICTATORULUI  MERITAM    SA PRIMIM    DREPTURI  IAR  FIECARE   DINTRE  NOI  AR  TREBUI SA  FIE   RECOMPENSAT   CU    ACELASI   DREPTURI    INDIFERENT   DIN  CE  ORAS   AR FI .....ASTEPT   SI PAREREA COLEGILOR     
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #59566 : Martie 16, 2017, 21:31:26 »

Willy, cu toate pacatele tale, esti un om bun pe fond. Dar nu toti, nici pe departe, ar putea sa ti se asemene. Astazi, nici nu apucasem sa aflu vestea, ca m-au si intampinat uni cu ranjetul intins pe fata. Daca i-ai auzi, te-ai ingrozi cat de negri sint la mate. O sa cer si o sa postez niste comentarii pline de satisfactie ca a murit capra vecinului, grele de ura, prostie si proasta crestere.
Citat rearanjat:

Potrivit rechizitoriului întocmit în cauză, faptele celor trei inculpați săvârșite în calitate de membri ai Comisiei ce a avizat includerea localităților de mai sus în categoria celor ce permiteau obținerea titlului de luptător cu rol determinat constituie obiectul material a cinci infracțiuni de abuz în serviciu cu consecințe deosebit de grave în legătură cu deciziile privind localitățile
- Târgoviște,
- Buzău,
- Arad,
- Brăila și
- Deva,
respectiv a patru infracțiuni de abuz în serviciu în legătură cu deciziile privind localitățile
- Băile Herculane,
- Piatra Neamț,
- Suceava și
- Hunedoara.
Memorat
  • Kobra 22
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANUINTURI
« Răspunde #59567 : Martie 16, 2017, 21:55:38 »

NICI   NU  MAI   STIU   CE   SA   SCRIU   IMI   TREMURA   MANA   IMI   PARE    RAU  DE   TOT   CE   INTAMPLAT    IMI   PARE   RAU   DE  COLEGAI   MEI  REVOLUTIONARI   DIN   ORASELE    CARE AU  PRIMIT  ASEMENEA   VESTE   TRISTA  .NU  STIU  CE SA SPUN   TOTUSI   TREBUIE SA  VEDEM   CINE  VA  FI  NUMIT   SECRETAR    DE   STAT  SI  SA   GASIM   O   MODALITATE    DE SCOATERE    A   OG-95   DIN    LEGEA  341/2004   SAU  MACAR SA  CEREM   MODIFICARE   OG-95  VA  SPUN    DIN   NOU  ACELASI    LUCRU      AVEM    NEVOIE   DE  UNITATE  INTRE    TOATE   CATEGORIILE  DE  REVOLUTIONARI  VA SPUN   CA TREBUIE   SA  LUPTAM   PENTRU   DREPTURILE    URMASILOR  DE EROI  MARTIRI  ALE  LUPTATORILOR    RANITI    RETINUTI   REMARCATI    DETERMINANTI  CA VA TREBUI  SA AVEM  O INTALNIRE  LA NIVEL  NATIONAL   CU  CEL CARE VA FI  NUMIT  SECRETAR  DE STAT   SI  IMPREUNA  SA  CEREM    ANULAREA   SAU  MODIFICAREA    ORDONANTIEI    VA   MAI  SPUN   CA  FIECARE  DINTRE  NOI  CARE   AM AVUT   CURAJUL   SA  IESIM  IMPOTRIVA   REGIMULUI  COMUNIST   PANA  LA  FUGA  DICTATORULUI  MERITAM    SA PRIMIM    DREPTURI  IAR  FIECARE   DINTRE  NOI  AR  TREBUI SA  FIE   RECOMPENSAT   CU    ACELASI   DREPTURI    INDIFERENT   DIN  CE  ORAS   AR FI .....ASTEPT   SI PAREREA COLEGILOR     

Domnule WILLY,

Poti sa injuri, sa spui ceeace doresti dumneata vis-a-vis de Ordonanta nr. 95.
   OUG. Nr.95 este si va ramane in vigoare.

OUG. 95 NU POATE FI " SCOASA DIN LEGEA 341/2004 " SI NICI NU POATE FI ABROGATA.
    OUG. 95, PRODUCE EFECTE JURIDICE INCA DE LA PUBLICAREA ACESTEIA IN MONITORUL OFICIAL.
    TARZIU, FOARTE TARZIU SE CONSTATA EFECTELE DEZASTRUOASE ALE OUG 95 PRIVIND CATEGORIA LRFD.
    ACUM ASISTAM  LA DEZNODAMANTUL TRAGIC AL " SELECTIEI " PRIVIND CATEGORIA LRFD.

INTREBARE : CATI AUTENTICI CU DOCUMENTE VERO AU RAMAS PE DINAFARA ?  1,.. 3,.. 5,.. 25, ...... ?

Memorat
« Răspunde #59568 : Martie 16, 2017, 22:27:25 »

Mult mai multi din pacate si vom avea pe constiinta aceasta nedreptate.
Am spus de multe ori ca problema trebuia rezolvata altfel. Imi pare rau.
« Ultima modificare: Martie 16, 2017, 22:29:49 de către razvan »
Memorat
« Răspunde #59569 : Martie 16, 2017, 22:37:00 »

Memorat
  • Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59570 : Martie 16, 2017, 22:41:50 »

NU   MA  PRICEP   LA  LEGI   SI    NICI   LA    ORDONANTE   DAR   ORICE  LEGE   ORIUNDE   IN   LUME    POATE   FI  MODIFICATA  CU  ATAT   MAI  MULT  O  ORDONANTA   OG-95   CARE   FACE  RAU   TOCMAI    LUPTATORILOR    DIN   DECEMBRIE   1989      SINCER   EU  DORESC MACAR   O   MODIFICARE   A    OG-95   CARE  SA  FIE   BUNA PENTRU   TOTI REVOLUTIONARI   DIN  TOATE CATEGORIILE  O SPUN   DIN  NOU   TOTI  CEI CARE AM  IESIT  IMPOTRIVA  REGIMULUI INAINTE  DE  FUGA  DICTATORULUI  NE-AM   RISCAT  VIATA   LIBERTATEA   SI  AM  PUS  IN  PERICOL   CHIAR SI  PE CEI DIN   FAMILIA  NOASTRA    MERITAM    DREPTURI  SI RESPECT  DAR ....TREBUIE   SA FIM  UNITI  ...
Memorat
  • Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59571 : Martie 16, 2017, 22:55:46 »

AIA    CARE   AU  FACUT   RAU  SE BUCURA   DE  NECAZURILE  CARE LE-AU  FACUT   FRATILOR   NOSTRI IAR  SANDA ESTE CEL  CARE   A  DESPARTIT   REVOLUTIONARI   SI  A  CREAT   ASA  CEVA
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59572 : Martie 17, 2017, 01:30:26 »

Willy multumita celor care au stat in casa in loc sa iasa in strada,multumita celor care de dragul partidelor au manipulat oamenii,multumita celor care au jucat la doua capete ca sa-si urce sacii in car,multumita manipulatorilor si tradatorilor care au distrus miscarea revolutionara s-au intamplat ceea ce suntem nevoiti sa suportam cele de acum.
Speri ca viitorul ss sa faca ce?sa-ndrepte ce-ati stricat voi,presedintii de asociatii,pupin de meserie(se stiu ei care sunt)si grevistii foamei de parvenire si comitetele consultative?Eu daca asi fi in locul viitorului ss v-asi tine in strada tot atat timp cat au stat oamenii fara indemizatii si asi chema la discutii pe oricare altul mai putin pe cei de care fac parte din categoriile de mai sus.

George ce te face sa crezi ca nu sunt modalitati de a fi abrogat oug-ul? sunt N modalitati numai ca nu se vrea si stii prea bine ca multi altii cine si de ce nu se vrea acest lucru.
Memorat
  • Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59573 : Martie 17, 2017, 02:11:31 »

domnule   CHIPAILA   de ce  vorbesti     astfel    de   lucruri    de ce arunci   cu  pietre  unde  ai  invatat   stilul  asta de atac   murdar   LA MISCAREA   lui oprea   sau orbulescu  tu   crezi  ca   sanda   a  facut  rau   la   indicatile    presedintilor  din   colegiu    tu  crezi  ca eu   sau alti  colegi  presedinti   am   vrut  sa  ne facem   RAU  oraselor    si   noua  .DOMNULE   raul a plecat  de la ciripitori =denuntatori  de   la  sanda de la.....fripturisti

Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59574 : Martie 17, 2017, 03:39:10 »

Spre deosebire de altii am avut ochi sa vad ,urechi sa aud,creier ca sa discern fara ca sa ma ,anipuleze cineva.Am facut ceea ce am crezut de cuviinta ca-i bine fara sa traga ponoasele alte persoane din pricina mea.
Se pare ca intradevar adevarul te doare cand spun ca slugarnicia si pupin unora a facut rau intregii miscari revolutionare inclusiv determinantilor.
Stiu ca-i neplacut si dureros momentul dar tot atat de neplacut si dureros a fost si momentul cand o mana de oameni au tradat pentru majoritatea camarazilor din tara.Daca asi fi in locul tau si a multora ca tine mizasi proces de constiinta si n-asi avea somn si m-asi intreba daca moartea zecilor de camarazi bolnavi,suferinta si saracirea altor cateva mii nu se datoreaza si egoismului vostru,al celor care ati vrut si care ati devenit determinanti.
Cum am mai spus-o si o stiti cu totii Dumnezeu nu doarme si nu bate cu parul cand dorim noi,bate cu varguta cand doreste el iar orice fapta se plateste dupa masura ei.A venit timpul sa se faca deconturile,nu crezi?
P.S. ce probleme ai tu cu Oprea te priveste si nu ma intereseaza catusi de putin si dupa cum ai vazut eu n-am intrat in discutii in ceea ce te priveste pe tine asociatia si membrii pe care-i pastoresti,cat despre Orbulescu ar trebuii s-o lasi mai usor caci nu cred ca sunt termeni de comparatie dintre tine si el.
Memorat
  • Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59575 : Martie 17, 2017, 09:00:19 »

kostas   sau  chipaila   in locul tau     nu  as vorbi de comparati    tu   sti  doar minciunile presedintilor  din  miscarea   civica    CURATA   care ti l=eau  transmiS  ai  tai  din  grupu  lor  LASO    chipaila  cu  criticele  ca  il ajungi pe  oprea   pe  prieteni  tai   amandoi   fripturisti  nemultumiti    au MINTIT    destul au manipulat   impreuna au denigrat impreuna   si au mintit  impreuna  mane  o sa MINTA  ca au  ajutat  ASOCIATILE   DIN  RESITA  iar  mincinosi   astia  nu stiu  nici  ce scrie  in DECIZIA   in care orasul   MARTIR  Resita   A  primit   titlul de   ORAS   DETERMINANT  singura  asociatie  care a reprezentat   luptatori   din  RESITA   la toate  comisile  si   a obtinut si   acum   corect   titlul pentru oras determinant este ALRD-89  CARAS-SEVERIN  care a depus  un  dosar   cu 17  file  care contin   ;CE  sa intamplat  in RESITA  in perioada  21   DECEMBEIE  1989    -25 DECEMBRIE 1989   CAT si  LOCURILE  unde si cine a inceput revolutia  si cum  sa desfasurat  revolutia  in oras   MAI  CONTINE  ACTE in care  se arata cati  au murit si cati au fost raniti   listele cu ei si CE  ESTE CEL  MAI IMPORTANT  =  ACTELE  COLEGILOR   DIN  ALRD-89  CARE  SUNT   LUPTATORI  RETINUTI=  adica   CERTIFICAT   =BREVET   DE LUPTATOR     RETINUT   insotit  de   acte   de aducere  de la  MILITIA   INSPECTORATULUI   CARAS-SEVERIN      acte   de la   PROCURATURA    acte  de la  JUDECATORIE  in  care au fost  condamnati  si pentru ce au fost  condamnati   ACTE  de la  inchisoare   unde   au  fost  imchisi    REPET  actele   au fost depuse de la  ALRD -89 CARAS-SEVERIN   adica de reprezentantul acestei asociati   nu de miscarea   lui   oprea si  orbulescu de peste de 16000 mii sau de fundatia  lui    orbulescu de 7 ooo membri  CHIPAILA   am   avut  destui  2  PRESEDINTI  DE MISCARE  CURATA  care  au  mintit destule    nu fa pe purtatorul de cuvant    al altora   de fapt  orbulescu   a mintit   mai multe  decat oricine    INTRO  SEDINTA la    Timisoara    de  fata  cu   multi  revi  MESTER    BACANA     PORGE   GHEORGE IOSIF  ARE  FILMARE     UNDE  SINT  FILMATI     aspus   ca  EL  A FACUT  PARTE DIN  COMISIA  PARLAMENTARA   A  REVOLUTIONARILOR     SI  ACOLO  SE  FACEAU  MAGARI   iti  spun nu avea cum   ca nu a fost parlamentar    a   MAI  MINTIT  chiar  pe oprea  ca EL  a fost  SEFUL  la ALRD-89  CARAS-SEVERIN   minte de ingheata  tot   in viata  lui nu a fost  presedinte  la ALRD-89   C-S   de fapt ACUM va minti  din nou si va spune ca el a reprezentat   la comisi  si ca ei ar fi depus  ACTE pentru  noi  cei din RESITA  va MINTI  ca de obicei  STIE  SA JOACE BINE ROLUL  ASTA  de fapt  el  cu oprea  alex sunt   PRESEDINTI    MISCARI CIVICA REVOLUTIA CURATA  DE 16000 DE MEMBRI  CARE NU A  EXISTAT   ei voiau  sa   fie  in  FRUNTE
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59576 : Martie 17, 2017, 11:22:39 »

Willy ti-am explicat de mai multe ori,recunascand tot odata ca am fost unul din zecile sau poate sutele de persoane care prin naivitatea lor au crezut in ceva.Spre deosebire de tine si multi altii eu am vazut si simtit efectele si gasind cauzele am luat unele masuri pe cand cei din-ntai traies  si dau vina pe efecte si refuza sa vada cine le-au creat.Este treaba fiecaruia ce vrea sa creada si sa faca.
P.S.am observat ca vrei sa iesi in evidenta prin a ne spune ca detii adevarul absolut drspre evenimentele din Resita,vezi ca mai sunt persoane care si-au insusit faptele camarazilor lor si care spun ca fara ei revolutia nici nu incepea dar nici nu se sfarsea si ca stiu totul si din tara,cautale sa face-ti o echipa.Ca sa-ti vorbesti camatazii de rau nu-i tocmai un lucru frumos si nici bine nu-i!
Memorat
  • Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59577 : Martie 17, 2017, 11:39:15 »

KOSTAS     NU IMI   MAI  VORBI   DE FRIPTURISTI   LUI OPREA   DE CEI CARE AU DENIGRAT   AU     JICNIT  AU  MANIPULAT    REVOLUTIONARI    DIN     RESITA    SI   DIN   TARA   TU  NU AI DE UNDE  SA STI  CE SA INTAMPLAT  LA RESITA  LA RESITA NU SUNT   ZECE REVOLUTIONARI  SUNT   CATEVA   SUTE DECI  NU ARE ROST SA VORBESTI  TU IN NUMELE CELOR MULTI  SI NICI CEI ZECE NEMULTUMITI  NU POT  sa   vorbeasca   DE FAPT  SI  EI AU  FOST MINTITI  DE 2  SAU  TREI INDIVIZI  MARCANTI  DIN miscare  curata   tu  nu poti sa vorbesti   despre mine si despre Resita   SAU   VREI  SA IEI  LOCUL   LUI OPREA   AJUNGE  cate rele  a  facut oprea  vrei locul lui pe portal       
Memorat
  • naspa_rau
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59578 : Martie 17, 2017, 11:52:46 »

kostas   sau  chipaila   in locul tau     nu  as vorbi de comparati    tu   sti  doar minciunile presedintilor  din  miscarea   civica    CURATA   care ti l=eau  transmiS  ai  tai  din  grupu  lor  LASO    chipaila  cu  criticele  ca  il ajungi pe  oprea   pe  prieteni  tai   amandoi   fripturisti  nemultumiti    au MINTIT    destul au manipulat   impreuna au denigrat impreuna   si au mintit  impreuna  mane  o sa MINTA  ca au  ajutat  ASOCIATILE   DIN  RESITA  iar  mincinosi   astia  nu stiu  nici  ce scrie  in DECIZIA   in care orasul   MARTIR  Resita   A  primit   titlul de   ORAS   DETERMINANT  singura  asociatie  care a reprezentat   luptatori   din  RESITA   la toate  comisile  si   a obtinut si   acum   corect   titlul pentru oras determinant este ALRD-89  CARAS-SEVERIN  care a depus  un  dosar   cu 17  file  care contin   ;CE  sa intamplat  in RESITA  in perioada  21   DECEMBEIE  1989    -25 DECEMBRIE 1989   CAT si  LOCURILE  unde si cine a inceput revolutia  si cum  sa desfasurat  revolutia  in oras   MAI  CONTINE  ACTE in care  se arata cati  au murit si cati au fost raniti   listele cu ei si CE  ESTE CEL  MAI IMPORTANT  =  ACTELE  COLEGILOR   DIN  ALRD-89  CARE  SUNT   LUPTATORI  RETINUTI=  adica   CERTIFICAT   =BREVET   DE LUPTATOR     RETINUT   insotit  de   acte   de aducere  de la  MILITIA   INSPECTORATULUI   CARAS-SEVERIN      acte   de la   PROCURATURA    acte  de la  JUDECATORIE  in  care au fost  condamnati  si pentru ce au fost  condamnati   ACTE  de la  inchisoare   unde   au  fost  imchisi    REPET  actele   au fost depuse de la  ALRD -89 CARAS-SEVERIN   adica de reprezentantul acestei asociati   nu de miscarea   lui   oprea si  orbulescu de peste de 16000 mii sau de fundatia  lui    orbulescu de 7 ooo membri  CHIPAILA   am   avut  destui  2  PRESEDINTI  DE MISCARE  CURATA  care  au  mintit destule    nu fa pe purtatorul de cuvant    al altora   de fapt  orbulescu   a mintit   mai multe  decat oricine    INTRO  SEDINTA la    Timisoara    de  fata  cu   multi  revi  MESTER    BACANA     PORGE   GHEORGE IOSIF  ARE  FILMARE     UNDE  SINT  FILMATI     aspus   ca  EL  A FACUT  PARTE DIN  COMISIA  PARLAMENTARA   A  REVOLUTIONARILOR     SI  ACOLO  SE  FACEAU  MAGARI   iti  spun nu avea cum   ca nu a fost parlamentar    a   MAI  MINTIT  chiar  pe oprea  ca EL  a fost  SEFUL  la ALRD-89  CARAS-SEVERIN   minte de ingheata  tot   in viata  lui nu a fost  presedinte  la ALRD-89   C-S   de fapt ACUM va minti  din nou si va spune ca el a reprezentat   la comisi  si ca ei ar fi depus  ACTE pentru  noi  cei din RESITA  va MINTI  ca de obicei  STIE  SA JOACE BINE ROLUL  ASTA  de fapt  el  cu oprea  alex sunt   PRESEDINTI    MISCARI CIVICA REVOLUTIA CURATA  DE 16000 DE MEMBRI  CARE NU A  EXISTAT   ei voiau  sa   fie  in  FRUNTE

Buna ziua domn presedinte ! Pentru ca tot va laudati ca numai dumneavoastra personal (nu prin interpusi) si nu miscarea lui oprea si  orbulescu, ati depus documente(probabil la Parchet ca nu precizati unde!), citez:"depus  un  dosar   cu 17  file  care contin   ;CE  sa intamplat  in RESITA  in perioada  21   DECEMBEIE  1989    -25 DECEMBRIE 1989   CAT si  LOCURILE  unde si cine a inceput revolutia  si cum  sa desfasurat  revolutia  in oras   MAI  CONTINE  ACTE in care  se arata cati  au murit si cati au fost raniti   listele cu ei si CE  ESTE CEL  MAI IMPORTANT  =  ACTELE  COLEGILOR   DIN  ALRD-89  CARE  SUNT   LUPTATORI  RETINUTI=  adica   CERTIFICAT   =BREVET   DE LUPTATOR     RETINUT   insotit  de   acte   de aducere  de la  MILITIA   INSPECTORATULUI   CARAS-SEVERIN      acte   de la   PROCURATURA    acte  de la  JUDECATORIE  in  care au fost  condamnati  si pentru ce au fost  condamnati   ACTE  de la  inchisoare   unde   au  fost  imchisi    REPET  actele   au fost depuse de la  ALRD -89 CARAS-SEVERIN   adica de reprezentantul acestei asociati   nu de miscarea   lui   oprea si  orbulescu "  inchei citatul,
 va rugam respectuos sa ne luminati si pe noi si sa ne faceti cunoscut data si unde le-ati depus precum si numele persoanelor vatamate fizic si juridic in legatura cu Revolutia din decembrie 1989 de la Resita pana la fuga dictatorului pentru a le pastra sfinte in memoria noastra fiindc-au facut posibil ca si Resita sa fie exonerata de pata infractiunii cum arata Parchetul de pe langa I.C.C.J. in comunicatul de inceput de an 2017 !
  Va multumesc stimate domn presedinte si astept cu mare interes sa faceti public aici ce v-am solicitat ca constituindu-se informatii de interes public ce nu cad sub incidenta vreunui secret !
Memorat

ciine batran lesinat de foame
  • Victor 3
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Doar uniti vom invinge.
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59579 : Martie 17, 2017, 12:22:35 »

Stimati colegi revolutionari, am deosebita placere sa va anunt ca avem Secretar de Stat, este d-na. Irina LEULESCU,  a fost numita ieri 17.03.2017 prind decizia Primului Ministru nr.268, aparut in monitorul oficial 189/ 17.03.2017. Este fosta sefa de cabinet a d-lui. Subsecretar de Stat - Octav BJOZA.
SUCCES !
Memorat
Pagini: 1 ... 3970 3971 [3972] 3973 3974 ... 4573
Schimbă forumul: