Main Content:

Pagini: 1 ... 4324 4325 [4326] 4327 4328 ... 4573

ANUNTURI

• RaduSpiru
  • Vizitator
Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #64875 : August 10, 2018, 10:25:23 »

Avertisment din SUA: „Instigatori ca Mălin Bot incită la violenţă. A postat un manifest ÎN NUMELE POPORULUI de-a dreptul FASCIST. Iohannis a reuşit să-i dezbine şi pe românii din ţară cu cei din diaspora” !!!
http://evz.ro/instigatori-malin-bot-incita-violenta.html
Haha, "avertisment din SUA", de unde, de la Departamentul de Stat, de la Pentagon, de la Casa Alba ? Nu, de la popa prostu Chris Terhes, un cacat in ploaie.
Deci el e prost...tu esti destept...    Esti vaiii de capu' tau... !!!

Nu numai ca e prost, e o javra mancatoare de cacat.
Si cum cine se aseamana se aduna, realizezi care e si pozitia ta in ecuatie.
Memorat
« Răspunde #64876 : August 10, 2018, 11:11:50 »

Nu numai ca e prost, e o javra mancatoare de cacat. Si cum cine se aseamana se aduna, realizezi care e si pozitia ta in ecuatie.
Radut..., stii cine trebuia sa fie de fapt 'in ecuatie' ? Huh Cool   Aia care te-au facut...atat de "inteligent"... !!! Grin Cry
Memorat
  • MariusAugustin
  • Vizitator
« Răspunde #64877 : August 10, 2018, 19:45:26 »

V AM VIZIONAT   TOATE  POSTARILE    FOTO    ALB NEGRU   COLOR   EXCEPTIONALE   DAR AVEATI     UN CONCURENT     EUGEN   MIHAESCU     MARE GRAFICIAN    PACAT   CA POSTARILE    DUMBNEAVOASTRA  SANT     ;;RARE ';   MISTER   BAMBILICI  !!
Memorat
« Răspunde #64878 : August 10, 2018, 21:26:21 »

Realitatea tv.  Este jalnica prestatia lui Rares Bogdan si modul in care, pe zi ce trece, s-a tot 'afundat in mocirla' in acest hal  !!!
Memorat
« Răspunde #64879 : August 10, 2018, 21:36:03 »

A aparut si Doru Maries alaturi de ei...'cu informatii calde', zise R.B. ...
Memorat
  • RaduSpiru
  • Vizitator
« Răspunde #64880 : August 10, 2018, 21:50:12 »

Dragnea, un infractor incoltit.
Memorat
  • RaduSpiru
  • Vizitator
« Răspunde #64881 : August 10, 2018, 21:55:11 »

Cum a constatat Jandarmeria existenta pungilor cu urina, le-au gustat ?
Ca la alea cu fecale era mai simplu, l-am vazut pe purtatorul de cuvant cat mananca.
Memorat
« Răspunde #64882 : August 10, 2018, 22:05:34 »

Dragnea, un infractor incoltit.
Bai Spirule Kiss..., daca erai 'mort umblaret' erai 'ciumeg' Cool...da' nu esti decat un biet 'pacearsas' Cry...ca si toti cei de acum din studio de la Realitatea Cry... Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #64883 : August 10, 2018, 22:09:55 »

Cum a constatat Jandarmeria existenta pungilor cu urina, le-au gustat ? Ca la alea cu fecale era mai simplu, l-am vazut pe purtatorul de cuvant cat mananca.
Ar trebui 'sa-si dea degustatoru-afara'...n-ai fost 'la munca'...te vor concedia... !!!
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #64884 : August 10, 2018, 22:10:27 »

Domnhule Augustin, am gustat ironia din cuvintele de "lauda" pe care mi le adresati. Spuneti m bine deschis ce va supara si gata. Promit sa nu va iau peste picior, ok? Eu nu fac arta grafica sau caricaturala ca celebrul autor pe care il mentionati si pe care il respect. Tot ce fac e sa gasesc echivalente grafice, sau fotografice care pot ilustra direct, sau cu subanteles  o situatie pe care o critic, sau pe care vreau s-o scot in evi. Mamuca se amuza de ghidusiile mele in copilarie, dar se supara daca imi luam nasul la purtare. Am invatat lectiile pe care le-am primit de la ea si acum ma ajuta sa nu pic in ridicol. Sa ramanem deci senini si zambitori. In aceasta lume burzuluita, e o f mare performanta, care ne ajuta sa ne pastram un tonus bun in ciuda varstei si a imprjurarilor.
Memorat
  • RaduSpiru
  • Vizitator
« Răspunde #64885 : August 10, 2018, 22:12:40 »

Dragnea deja devine un criminal.
El chiar crede ca lucrurile raman asa ?

Iar tu Radulescule, du-te dracu de jeg pe coaie !
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #64886 : August 10, 2018, 22:20:42 »

Primiti ce meritati. Aci, fortele de ordine ar fi pus tunurile de apa pe o presiune superioara si ar fi spalat piata cu protestatarii violenti.
Ati obs ca domnul Val a lipsit astazi? Eu sant m mult ca sigur sa s-a dus la protestul #resistentilor si sant curios ce ne va povesti.
Memorat
« Răspunde #64887 : August 10, 2018, 22:22:35 »

Dragnea deja devine un criminal. El chiar crede ca lucrurile raman asa ? Iar tu Radulescule, du-te dracu de jeg pe coaie !
Tu obisnuit fiind (placandu-ti f. mult) cu mizeria Cry...crezi ca altii (spre deosebire de tine) nu folosesc apa calda Grin... !?  !?  !?  Huh Shocked Cool
Memorat
  • RaduSpiru
  • Vizitator
« Răspunde #64888 : August 10, 2018, 22:22:49 »

Boule, pedepsesti o suta de mii de oameni pentru cateva zeci de nenorociti provocatori adusi de psd ?
Memorat
« Răspunde #64889 : August 10, 2018, 22:26:16 »

Si in Europa ar fi avut parte de tratamente mult mai dure (binemeritate de altfel), nu doar in State.
Memorat
Pagini: 1 ... 4324 4325 [4326] 4327 4328 ... 4573
Schimbă forumul: