Main Content:

Pagini: 1 ... 860 861 [862] 863 864 ... 4573

ANUNTURI

• mihai377
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #12915 : Noiembrie 11, 2012, 17:39:39 »

mihai_lrfd...cred ca ptr tine ii valabil " ori esti prost , ori esti prost " pai majoritatea care au obtinut certificate pana in 92 suntem timisoreni , dupa mintea ta aia putina toti sau majoritatea suntem securisti , sa-ti fie rusine !!!
Ti-am postat mai sus sursa mea de informatie. Asta ca sa sti de unde citez. Iar chestia cu sa-mi fie rusine , daca citesti mai bine ce postez eu , o sa vezi de ce nu imi este rusine. De unde a plecat discutia si unde s-a ajuns. Asa va place voua , sa inatratati revolutionarii intre ei si sa aruncati cu vorbele.
Memorat

Nu critica , nu condamna si nu te plange.
  • mihai377
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #12916 : Noiembrie 11, 2012, 17:43:01 »

mihai_lrfd...cred ca ptr tine ii valabil " ori esti prost , ori esti prost " pai majoritatea care au obtinut certificate pana in 92 suntem timisoreni , dupa mintea ta aia putina toti sau majoritatea suntem securisti , sa-ti fie rusine !!!
Si cu ce dovedesti contrariul Huh??
Memorat

• mihai377
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #12917 : Noiembrie 11, 2012, 17:47:13 »

Daca santeti majoritatea timisoreni nu aveti voie sa aveti impostori Huh Daca toti dintre voi santeti impostori Huh? Intrebari retorice. Nu poti sa raspunzi pentru ca nu sti. Stai cu nevasta 40 de ani si nu sti cu cine stai in pat. Hai sa fim seriosi . Asta nu este un criteriu . Sant timisorean si nu am voie sa fiu impostor. Unde scrie ca daca santeti timisoreni , nu aveti voie sa aveti impostori intre voi ? In care lege sau decret Huh
Memorat

• mihai377
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #12918 : Noiembrie 11, 2012, 17:53:51 »

Daca santeti majoritatea timisoreni nu aveti voie sa aveti impostori Huh Daca toti dintre voi santeti impostori Huh? Intrebari retorice. Nu poti sa raspunzi pentru ca nu sti. Stai cu nevasta 40 de ani si nu sti cu cine stai in pat. Hai sa fim seriosi . Asta nu este un criteriu . Sant timisorean si nu am voie sa fiu impostor. Unde scrie ca daca santeti timisoreni , nu aveti voie sa aveti impostori intre voi ? In care lege sau decret Huh
Cu ce santeti voi mai revolutionari decat ce de dupa 92 HuhHuh? Cu ce se difera revolutia pana in 22 ora 13 fata de dupa 22 pana in 25 HuhHuhHuhHuh Cand au fost cele mai multe victime , exceptandu-le pe cele de la Timisoara. Inainte de 22 sau dupa 22 HuhHuhHuhHuh?. Acelasi lucru ca si cu certificatele. Unii sant mai revi decat altii . Unii sant revi de 92 altii sant revi de 96-97. Puii mei , si mai vrem unirea noastra , cand altii se dau mai catolici decat papa. Unii manaca cu 10 guri altii cu una.Vreti dreptate si echitate. Se cunoaste.Deja ma scarbiti cu atitudinea asta a voastra de supra-revolutionari.
Memorat

« Răspunde #12919 : Noiembrie 11, 2012, 17:55:20 »

17.52 La ANTENA 3 EMISIUNEA SECVENTIAL  SE VB DESPRE REVOLTA ROMANILOR DE A LUNGUL TIMPULUI NIMIC DESPRE REV 89" SUNT REPREZENTANTI DIN 45' 52' 87' SI ATATA
Memorat
« Răspunde #12920 : Noiembrie 11, 2012, 17:58:44 »

mihai_lrfd
   ITI BATI GURA DE POMANA CU UN PORTOCALIU JEGOS  DACA NU ERA BUCURESTI TIMISOARA ACUMA ERA TEREN ARABIL
Memorat
  • HUGO
  • Vizitator
« Răspunde #12921 : Noiembrie 11, 2012, 18:00:45 »

Mihai, esti slab, sorry! Nu sunt, dar daca as fi in locul tau, eu as proceda altfel. As copia postarile cretinului si as cere urmarirea lui de catre justitie pt instigarea la incalcara unor drepturi legale. Depune o plangere la parchet. Cei de acolo vor afla cine e si-l pot intreba de sanatate (mintala), sau iti spun cine e goarna sparta si poti sa-l chemi la proces. Daca tu esti ok cu dosarul, nea Vlad va fi tras in Teapa de un Rev! Ce poate fi mai frumos? Succes!
STIMATE DOMN,TI-AM MAI SPUS SI CU ALTE OCAZII CA PE ACEST FORUM NU SE FACE NICI BASCALIE NICI BAMBILICI.DACA DORESTI CU ADEVARAT ASTA ATUNCI MERGI LA CIRC.IN CEEA CE PRIVESTE MODUL IN CARE JIGNESTI SI POSIBILITATILE TALE DE EXPRIMARE,PREFER SA MA ABTIN DEOCAMDATA,PENTRU CA NU ESTE IN INTERESUL NOSTRU AL ADEVARATILOR REVOLUTIONARI SA PROVOCAM.VREM NUMAI "IMPOSTORII LA PUSCARIE SI BANII INAPOI". TU NU VREI ASTA         HuhHuhHuhHuhHuhHuh??.
Pai da tu lista cu impostori la DNA si gata. Fa-te util. Nu mai sta langa Perju toata ziua si fa un drum la DNA cu lista . De la Piata Victoriei la DNA nu e cale lunga . In 20 de min esti acolo.

ESTI SLAB PREGATIT DOMNULE MIHAI.

DACA NU SE APROBA LEGEA SI NU SE ABROGA ART 18 DIN LEGEA 283, VOI CEI DIN ORDONANTA NU LUATI ABSOLU NIMIC.
SUNTETI SUB INIDENTA ART 18 DIN LEGEA 284 /2011." PERSOANELE PREVAZUTE LA ART 4 ALIN 4 DIN LEGEA 341.......INDEMNIZATIILE...PENTRU ANUL 2012  NU SE ACORDA"

SII CE ESTE O DISPOZITIE IMPERATVA IN TEXTL UNEI LEGI?  SE PARE CA NU....MERGI LA CULCARE.....
RENUNTA LA CONTRACTUL DE MANDAT...
Memorat
« Răspunde #12922 : Noiembrie 11, 2012, 18:02:41 »

DA DOMNU MIHAI DAR IMPOSTORII SI AICI MA REFER "DOAR LA IMPOSTORI" NU SI`AU INMORMANTAT RUDELE IN 1989. NU TREBUIA SA FIE BAGATI URMASII CU IMPOSTORII IN ACELASI ARTICOL. ASA A FACUT BOC IA BAGAT IN OALA CU IMPOSTORII.ASA K TRANSMIT UN MESAJ.  NU VOTATI MARIES SA DAT CU PDL-UL. NU VOTATI ARD.NU VOTAI FORTA CIVICA.

Sa inteleg ca Luptatorii remarcat = impostorii HuhHuh
NU. DAR CATI DIN ORD.53 AU CETIFICATE DUPA 1992 SI CATI SUNT IMPOSTORI DINTRE EI? SI...............GANDITI TOTAL DEPLASAT.URMASII NU AU AVUT SI NU "AU ACEEASI SITUATIE CA SI LUPTATORII".EI IN 1989 ERAU IN MAREA LOR MAJORITATE NISTE COPII.SI-AU PIERDUT PARINTII IN REVOLUTIE,MAI APOI AU CRESCUT SINGURI,FARA NICIUN AJUTOR DE LA STAT.CUM PUTETI FI ATAT DE CINIC COMPARAND LUPTATORII CU URMASII? CUM PUTETI PUNE PE PICIOR DE EGALITATE DESTINUL UNOR ORFANI CU CEL AL IMPOSTORILOR CE AU DE "RECUPERAT" BANI DIN ORD.53? IMI PARE RAU PENTRU FAPTUL CA AM INTRAT IN DIALOG CU DV.           
Bai frate , ori esti prost , ori esti prost. Una din doua. Ce puii mei ii tot dati zor cu aia din 92 si ceilalti. Cu ce sant aia din 92 mai revi decat ceilalti Huh Sa-ti zic eu ? Sant mai revi ca sant marea lor majoritate dintre fostii secu , militieni si activisti de partid , care au fost infiltrati printree noi si au inceput sa strige ei mai tare : HOTIIIIIIIII. Las-o in puii mei de smekerie, uita-te cati dintre cei de pana in 92 au beneficiat de toate drepturile conferite de legea 42 si cati dintre ceilalti au ceva de la lege. Ce pana mea trebuie sa-ti zica omul pe fata ca sa pricepi ca cea mai mare densitate de impostori din lege sant intre cei de pana la 92 Huh Si mai sant din cei care i-a facut costin , cu hotarare judecatoreasca ?? Cu ce trocii mei dovedesti tu ca cei de dupa 92 sant impostori, mai revolutionarule adevarat. Pe ce criterii de deopartajare te sprijini ?? Ia baga tu o sansa de iluminare catre mintile noastre cele intunecate , ale celor de dupa 92. Bravule revolutionar de pana in 92.  Hala sa-ti fie. Ca sa fiu mai explicit , cum crezi tu ca s-a intamplat cand s-au pierdut dosarele de la SSPR , ce s-a intamplat cand au fost amanari peste amanari si s-au schimbat termene peste termene, cand s-au pus atatea talpi tocmai pentru a nu se face dosare de revolutionar, ca se incalca baremul Huh Ha ? Cine este vinovat si cine plateste??? Ia zi omule fericit ca esti rev adevaraciune.
DOMNULE MIHAI,LASAND DEOPARTE LIMBAJUL SUBURBAN CE IL FOLOSESTI,LIPSA DE DECENTA SI IMPOSIBILITATEA COERENTEI IN A PURTA UN DIALOG,CU TOATE ACESTEA IN ANUMITE PRIVINTE TE INTELEG.INTELEG FAPTUL CA ESTI FRUSTAT CA NU AI OBTINUT CERTIFICAT PANA IN ANUL 1992,INTELEG PE DEPLIN FRICA TA DE O REVERIFICARE A DOSARELOR SI MAI INTELEG DORINTA TA DE A TRECE PESTE "CADAVRE",PESTE DREPTURILE LEGITIME ALE ORFANILOR REVOLUTIEI,NUMAI PENTRU A-TI IMPLINI SCOPUL MACHIAVELIC SI ANUME ORD.53.CE NU INTELEG(SI SE PARE CA NU SUNT SINGURUL),ESTE CINISMUL DUMITALE.SI APOI AROGANTA SI MINCIUNA.PENTRU "ILUMINAREA" MINTII TALE INDEOSEBI SI MAI APOI A CELORLALTI ASEMANATORI TIE,AFLA CA IN 1992 NU SE PUNEA MACAR PROBLEMA UNOR DREPTURI MATERIALE PENTRU LUPTATORI,IN 1992 ERAU NUMAI 2 ANI DE LA REVOLUTIE SI NU SE PUTEAU INFILTRA IMPOSTORI CA TINE,PENTRU CA TOTI NE CUNOSTEAM F. BINE INTRE NOI.APOI PROBLEMA A DEGENERAT SI AU APARUT IMPOSTORII,MILITIENII,SECURISTII CE SI-AU LUAT CERTIFICAT IN 1996-1997 SAU MAI TARZIU.SI TOT PENTRU "ILUMINARE" DE LA CINE AI AVUT DECLARATII LA DOSAR? NU CUMVA DE LA "IMPOSTORII"DIN 1992?
Memorat
  • alex s
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #12923 : Noiembrie 11, 2012, 18:03:10 »

NU , nu avem impostori printre timisorenii cu certificate pana in 92 , impostorii se gasesc in orase unde nu s-a intamplat nimic , doar dupa 22 au dat foc la poza lui ceasca si sunt mari revolutionari . Nu contesc poate mai ii cate unul care a " ciripit " pe la secu , aia si-au primit pedeapsa sau o vor primi , dar sa faci timisorenii impostori deducem ca dupa tine revolutia a fost inceputa de securistii si turnatorii timisoreni . Tu unde ai fost la revolutie cand noi eram impuscati in timisoara ? cand ai auzit de revolutia timisoreana , prin 19-20 decembrie ? Bineinteles ca impostorii sunt aia care nu au avut certificat pe legea 42, iar indemnizatii nu or sa primeasca cei care nu au , ii si normal .  
Memorat
« Răspunde #12924 : Noiembrie 11, 2012, 18:06:11 »

alex s  AI CIRIPIT CEVA BUN ACUMA SUNT DE ACORD CU TINE DAR TOT PORTOCALIU JEGOS ESTI
Memorat
  • alex s
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #12925 : Noiembrie 11, 2012, 18:09:59 »

Vladtepesrev....ai postat la obiect si sunt total de acord cu tine .
Memorat
  • HUGO
  • Vizitator
« Răspunde #12926 : Noiembrie 11, 2012, 18:15:45 »

NU , nu avem impostori printre timisorenii cu certificate pana in 92 , impostorii se gasesc in orase unde nu s-a intamplat nimic , doar dupa 22 au dat foc la poza lui ceasca si sunt mari revolutionari . Nu contesc poate mai ii cate unul care a " ciripit " pe la secu , aia si-au primit pedeapsa sau o vor primi , dar sa faci timisorenii impostori deducem ca dupa tine revolutia a fost inceputa de securistii si turnatorii timisoreni . Tu unde ai fost la revolutie cand noi eram impuscati in timisoara ? cand ai auzit de revolutia timisoreana , prin 19-20 decembrie ? Bineinteles ca impostorii sunt aia care nu au avut certificat pe legea 42, iar indemnizatii nu or sa primeasca cei care nu au , ii si normal .  

STIMATE DOMN; IMI PUN TOTUSI O INTREBARE:  UNDE ERAU  BRAVII TIMISORENI CIND HAITA LUI CEAUSESCU FURA MORTII DIN SPITALE SI II INCINERA..
CE FACEA GLORIOASA ARMATA DIN TIMISOARA CIND ACTIVISTII VOSTRI DE PARTID ASCUNDEAU MORTII TIMISOAREI?

HAI SA MEDITAM; ATI AVUT SI VOI COMUNISTI CU CARUL..
LIBERAA DEPUTATA CUM SE NUMEA? AIA DECONSPIRATA CA SEFA DE RETEA?
Memorat
« Răspunde #12927 : Noiembrie 11, 2012, 18:21:13 »

DOMNILOR,
   RAMAN UIMIT DE DISPONIBILITATEA VOASTRA DE A "VORBI DISCUTII". DIN ZISELE CLASICILOR "FAPTELE VORBESTE":
  SA RECAPITULAM -
 PRIN PROPUNEREA LEGISLATIVA DISCUTATA DEJA IN PARLAMENT SI RAMASA PENTRU VOT FINAL IN 13 SE BAT IN CUIE URMATOARELE "BENEFICII". \
  1. ORDONANTA 53 SE IMPRASTIE PANA IN 2016 ,CU MARI ECONOMII LA BUGET.
  2. PUNEREA IN PLATA PE NOV SI DEC SE FACE PENTRU BENEFICIARII CERTIFICATELOR AVIZATE DE 341 EMISE INTRE 92-97. 75% DIN BENEFICIARII DE AZI ASTFEL DISPAR, DECI ,CU MARI ECONOMII LA BUGET SI MAI ALES LEGAL.
  3. PROPUNEREA LEGISLATIVA DEVINE ASTFEL PARTE DIN LEGEA 341 DECI SE VA PERMANENTIZA.
  4. CU ACEASTA MAREATA OCAZIE SE PUNE BATISTA PE TAMBALUL IMPOSTORILOR ACORDANDU-LE ASTFEL AMNISTIE.
SENATORII ,DEPUTATII, SSPR-ISTI SI PRESEDINTII MANJITI NU M-AI AU A SE TEME OBIECTUL MUNCII LOR DISPARAND. CEI CARE SI-AU PLATIT INTR-UN FEL SAU ALTUL CERTIFICATELE RAMAN CU PAGUBA SI CU CE AU CIUPIT PANA ACUM. DACA NU ,POT APELA LA JUSTITIE CU RISCUL DE A DA TOTUL INAPOI.
  NIMENI, DAR NIMENI, NU VA ACTIONA IMPOSTORII IN JUSTITIE ,CA ,DOAR EI I-AU FACUT SI AU TOATE MOTIVELE SA FIE SOLIDARI CU ACESTIA.
  ACUM CA AM REPETAT CE VA TOT SPUN CONTINUATI SA VA MACELARITI. CINEVA, ACOLO SUS, "LUCREAZA PENTRU VOI"
          INCA O DATA, VA MULTUMESC,  
Memorat
  • mihai377
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #12928 : Noiembrie 11, 2012, 18:22:55 »

Mihai, esti slab, sorry! Nu sunt, dar daca as fi in locul tau, eu as proceda altfel. As copia postarile cretinului si as cere urmarirea lui de catre justitie pt instigarea la incalcara unor drepturi legale. Depune o plangere la parchet. Cei de acolo vor afla cine e si-l pot intreba de sanatate (mintala), sau iti spun cine e goarna sparta si poti sa-l chemi la proces. Daca tu esti ok cu dosarul, nea Vlad va fi tras in Teapa de un Rev! Ce poate fi mai frumos? Succes!
STIMATE DOMN,TI-AM MAI SPUS SI CU ALTE OCAZII CA PE ACEST FORUM NU SE FACE NICI BASCALIE NICI BAMBILICI.DACA DORESTI CU ADEVARAT ASTA ATUNCI MERGI LA CIRC.IN CEEA CE PRIVESTE MODUL IN CARE JIGNESTI SI POSIBILITATILE TALE DE EXPRIMARE,PREFER SA MA ABTIN DEOCAMDATA,PENTRU CA NU ESTE IN INTERESUL NOSTRU AL ADEVARATILOR REVOLUTIONARI SA PROVOCAM.VREM NUMAI "IMPOSTORII LA PUSCARIE SI BANII INAPOI". TU NU VREI ASTA         HuhHuhHuhHuhHuhHuh??.
Pai da tu lista cu impostori la DNA si gata. Fa-te util. Nu mai sta langa Perju toata ziua si fa un drum la DNA cu lista . De la Piata Victoriei la DNA nu e cale lunga . In 20 de min esti acolo.

ESTI SLAB PREGATIT DOMNULE MIHAI.

DACA NU SE APROBA LEGEA SI NU SE ABROGA ART 18 DIN LEGEA 283, VOI CEI DIN ORDONANTA NU LUATI ABSOLU NIMIC.
SUNTETI SUB INIDENTA ART 18 DIN LEGEA 284 /2011." PERSOANELE PREVAZUTE LA ART 4 ALIN 4 DIN LEGEA 341.......INDEMNIZATIILE...PENTRU ANUL 2012  NU SE ACORDA"

SII CE ESTE O DISPOZITIE IMPERATVA IN TEXTL UNEI LEGI?  SE PARE CA NU....MERGI LA CULCARE.....
RENUNTA LA CONTRACTUL DE MANDAT...
Zi sa nai noroc , perjule.
Memorat

« Răspunde #12929 : Noiembrie 11, 2012, 18:27:27 »

Vladtepesrev....ai postat la obiect si sunt total de acord cu tine .
STIMATE DOMN,SUNTEM CA IN BANCUL CU PROSTI ADICA HOTUL STRIGA HOTII.ASADAR ORFANII,URMASII,REVOLUTIONARII AUTENTICI DIN 1992 SUNT DE NEGLIJAT SI IMPOSTORII DIN 1996-1997 SAU ULTERIOR NE DAU LECTII DE MORALA SAU PATRIOTISM.TREBUIE SA INCEPEM VERIFICAREA CU ACESTIA.EI AVEAU NEVOIE LA DOSAR DE DECLARATII DE LA REVOLUTIONARII DIN 1992,PENTRU A FI RECUNOSCUTI.NUMAI CA AU FACUT UN PERPETUM MOBILE SI SI-AU DAT DECLARATII INTRE EI.INSA ACUM NE ACUZA PE NOI,PE URMASI SI IN DEFINITIV PE MORTI DE IMPOSTURA.ACESTA ESTE IN DEFINITIV OBIECTUL.
Memorat
Pagini: 1 ... 860 861 [862] 863 864 ... 4573
Schimbă forumul: