Main Content:

Pagini: 1 ... 1138 1139 [1140] 1141 1142 ... 4573

ANUNTURI

Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #17085 : Februarie 13, 2013, 17:25:00 »

Ds ,Emil cc are perfecta dreptate!!!asa este,majoritatea va ocupati cu defaimarile,si tot majoritatea va plangeti ca nu exzista unitate!!sa fie clar ca din pricina urelor ce se poarta fata de mai multi lideri de organizatii,si nu ne-am adunat nici odata pentru un singur scop,,respectarea legii 341/2004,,am pierdut,si vom pierde dinou daca acel om nu este ascultat.si stie toata lumea cine este dar nu-l recunoaste!!!B N R nu este numai pe hartie!!!la Pitesti au fost aproximativ 7 zone,sa discutat despre refortificarea BNEREULUI,s-a stabilit o zi pentru o conferinta nationala,va rugam luati-o mai in serios,participati,se vrea sa vina din toate asociatile celputin 20 persoane,se va inchiria o sala sa incapa peste 25000 pers.eu consider ca acel ce tot timpul denigreaza nu doreste binele revilor!!!
Memorat
« Răspunde #17086 : Februarie 13, 2013, 17:25:16 »

In orice caz nu Maior sau tu,mai sunt oameni curati in Ro!
Maior s-a ales pe viata cumva?
Chiar si in Brasov mai sunt revolutionari cinstiti,dar nu au loc de voi!
Ex reprezentanti din Timisoara!
Memorat
« Răspunde #17087 : Februarie 13, 2013, 17:27:52 »

IN AFARA DE  GRASU {PE CARE IL STIM CE SI DE CE VREA,POPA DE LA TECHIRGHIOL,GANDITORUL NICU SI MAI VRE-O DOI,MAI VREA CINEVA 25000 DEREVI[SUB AMENINTAREA LUI TEPES CA ALTFEL VI-O TAIE LA TOTI }SAU ASTEPTAM PANA LA PRONUNTAREA UNUI OM NORMAL CARE A PRTICIPAT LA SEDINTA DE AZI??
Memorat
  • cristy_s6
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nevoia - este "darul" nepretuit al cunoasterii !
  • Vezi Profilul
« Răspunde #17088 : Februarie 13, 2013, 17:29:18 »

Vlad Tepes, Tudor Vladimirescu...altul mai "curat" nu mai stiu !
dar pot sa mai adaug ceva, din discursul unui general - Constantin Argetoianu - la moartea unui prim-ministru ..."fenomenul cauzal al mortii lui Duca nu este complotul , ci provocarile , nedreptatile si incalcarile de legi ale acestuia ca sef al Guvernului.
In aceasta consta valoarea istorico-morala a gestului de la Sinaia , din care conducatorii au de invatat ca , daca indraznesc sa sfarme legile si sa-si iasa din minti , se inseala imaginandu-si ca prin situatia pe care o detin sunt la adapost de orice raspundere , se insala pentru ca oricand se poate gasi un nebun care sa-i culce la pamant."

Acesta trebuie sa fie raspunsul...!

Memorat

"Am dorit o democrație ideală si o societate liberă în care toate persoanele să trăiască în armonie si cu egalitate de sanse. E un ideal cu care vreau să trăiesc si să reușesc. Dar dacă este necesar, este un ideal pentru care sunt dispus să si mor.” - Nelson Mandela
  • emil cc
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #17089 : Februarie 13, 2013, 17:29:39 »

ASCULTA K EU NU AM PRETENTI DAR DATI DRUMUL SI VA URMEZ IN PLUS SI CU OAMENI CA E TIMISOARA SIBIU BUCURESTI NU CONTEAZA DAR FAC PARIU CA NU VA FACE NIMENI NIMIC DACA PUTEAU FACEAU PANA ACUM!!!
Memorat
« Răspunde #17090 : Februarie 13, 2013, 17:32:53 »

IN AFARA DE  GRASU {PE CARE IL STIM CE SI DE CE VREA,POPA DE LA TECHIRGHIOL,GANDITORUL NICU SI MAI VRE-O DOI,MAI VREA CINEVA 25000 DEREVI[SUB AMENINTAREA LUI TEPES CA ALTFEL VI-O TAIE LA TOTI }SAU ASTEPTAM PANA LA PRONUNTAREA UNUI OM NORMAL CARE A PRTICIPAT LA SEDINTA DE AZI??

Nu observi ca au iest oamenii lui Maior la înaintare,probabil vor ca SS sa îsi dea demisia!
Nu vor de loc curatirea revolutionariilor!
Memorat
« Răspunde #17091 : Februarie 13, 2013, 17:33:46 »

KROSNSTADT, DACA TOT AI VORBIT DE IMPLICARE, TE-AI GINDIT MA REFER PE PLAN LOCAL BV DE CE NU SI PE TARA SA INTRI DIRECT IN LUPTA, LA MODUL CEL MAI SERIOS.
Memorat
  • Grasu
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #17092 : Februarie 13, 2013, 17:37:47 »

Urgent reorganizarea revolutionarilor !!!
Vedeti cine ma ataca , verificati daca are dreptate , veti vedea ca eu am zis mereu acelasi lucru dintotdeauna , identificati cine sunt diversionistii , care provoaca , sa nu ne putem intelege , asta le este painea lor , din asta isi duc traiul pe acesat forum si faceti publica adevarata lor identitate . Pe a mea am dat-o de mai multe ori pe acest forum si nu e greu de aflat.
REOGANIZAREA REVOLUTIONARILOR , asta ar fi o prioritate , trebuie sa ne conduca cineva in strada , sa ne castigam drepturile !!!
Memorat
« Răspunde #17093 : Februarie 13, 2013, 17:38:21 »

Se putea face ceva de anul trecut,dar nu ai cu cine,toti is tari si mari doar pe portal si cind le ceri sa iasa in strada toti is bolnavi,toti gasesc diferite motive pentru a nu participa la manifestatii,toti vreau sa le rezolve altii problemele iar ei sa stea in casa,asa ceva nu se poate,vad citi scriu pe acest portal,sunt citeva mii de revolutionari,unde sunt acesti oameni ca la orice miting sunt 200 maxim 300,unde sunt restul de ce nu se lupta pentru drepturile lor.
De aceea au si avut curajul sa taie indemnizatiile,pentru ca au vazut citi sunt in strada,poate ca ne meritam soarta,in felul acesta nici peste zece ani nu ve-ti fii repusi in plata pentru ca sunteti niste lasi.
Memorat
« Răspunde #17094 : Februarie 13, 2013, 17:38:51 »

Nu observi ca au iest oamenii lui Maior la înaintare,probabil vor ca SS sa îsi dea demisia!
Nu vor de loc curatirea revolutionariilor!

CINE DRACU CREZI CA-I BAGA IN SEAMA ??EU AI INTELEG .EI AN SCHIMB NU INTELEG.NU MAI E VORBA DE SSPR .NOI,REPET NOI,VREM CURATENIE,SI O VOM FACE CU SAU FARA SSPR.PRESA DE ABIA ASTEAPTA.SANTEM GATA!
Memorat
« Răspunde #17095 : Februarie 13, 2013, 17:39:15 »

Sincer m-am gindit de multe ori,asi munci si gratis la SSPR sa vad ca se face curatenie!
Dar cine ma baga pe mine in seama,au fost date atitea ex. pe forum s-a sesizat SSPR?
Memorat
« Răspunde #17096 : Februarie 13, 2013, 17:42:40 »

Sincer m-am gindit de multe ori,asi munci si gratis la SSPR sa vad ca se face curatenie!
Dar cine ma baga pe mine in seama,au fost date atitea ex. pe forum s-a sesizat SSPR?

DA,SI NU NUMAI !
Memorat
  • emil cc
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #17097 : Februarie 13, 2013, 17:44:19 »

Nimeni nu vrea acum demisia nimanui dar ss este depasit de evenimente se intalneste cu zeci de reprezentanti.fiecare cu pareri certuri strigaturi etc singura solutie e strada nu contra ss ci de data asta strict pt 341! !!
Memorat
« Răspunde #17098 : Februarie 13, 2013, 17:53:19 »

Nimeni nu vrea acum demisia nimanui dar ss este depasit de evenimente se intalneste cu zeci de reprezentanti.fiecare cu pareri certuri strigaturi etc singura solutie e strada nu contra ss ci de data asta strict pt 341! !!
PTIU....ACUM DORESTI SA SE IASA IN STRADA PENTRU NERESPECTAREA LUI 341/2004 ??! Grin Grin Grin  CONSIDERI CA N-AM FOST DESTUL DE HULITI SI FACUTI PROFITORI , MILOGI, TRANTORI sau VANATORI DE DREPTURI DE CATRE SOCIETATEA CIVILA , CEA  PLINA DE NEAJUNSURI ??!  Angry Angry Angry TU CE CREZI EMILE, CA LEGEA 341/2004 FACE TRIMITERE LA DREPTURILE TUTUROR CETATENILOR ACESTEI TARI CARE TI SE VOR ALATURA IN PROTESTELE DE STRADA ?! Grin Grin Grin CE GANDIRE PUTEM AVEA ! Grin
Memorat
« Răspunde #17099 : Februarie 13, 2013, 17:57:07 »

PTIU....ACUM DORESTI SA SE IASA IN STRADA PENTRU NERESPECTAREA LUI 341/2004 ??! Grin Grin Grin  CONSIDERI CA N-AM FOST DESTUL DE HULITI SI FACUTI PROFITORI , MILOGI, TRANTORI sau VANATORI DE DREPTURI DE CATRE SOCIETATEA CIVILA , CEA  PLINA DE NEAJUNSURI ??!  Angry Angry Angry TU CE CREZI EMILE, CA LEGEA 341/2004 FACE TRIMITERE LA DREPTURILE TUTUROR CETATENILOR ACESTEI TARI CARE TI SE VOR ALATURA IN PROTESTELE DE STRADA ?! Grin Grin Grin CE GANDIRE PUTEM AVEA ! Grin
DA CINE A ZIS CEVA DE GANDIRE???
Memorat
Pagini: 1 ... 1138 1139 [1140] 1141 1142 ... 4573
Schimbă forumul: