Main Content:

Pagini: 1 ... 1638 1639 [1640] 1641 1642 ... 4573

ANUNTURI

Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #24585 : Octombrie 29, 2013, 16:02:41 »

Momentan se discută despre noi în biroul SS-ului, de unde au ieşit scântei!
 Au fost invitaţi d-l ex SS Fesan, d-l ex SS Meşter, d-l ex SS Sanda şi d-l Gelu Voican Voiculescu.
 A intrat neinvitat Balint Petrică însoţit de un individ care nu s-a prezentat.
 Meşter n-a acceptat să stea la masă cu B.D. care pretindea că este reprezentantul Institutului Revoluţiei (fără mandat) şi a D-lui Preşedinte Iliescu (fără mandat).
Meşter a luat foc când a auzit minciuna şi a părăsit sala.
Din păcate a fost acceptat retragerea lui Meşter, şi rămînerea în sală a ,,d-lui cu avize,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
În anticameră mai era Perju şi Iulia Starck. Ei n-au fost lăsaţi înăuntru.
D-l Gheorghe Iosif a stat câteva minute înăuntru, dar n-a fost lăsat de ,,unii,, să înregistreze discuţia.
CENZURĂ la SSPR HuhHuhHuhHuhHuhHuh???
DE CE A FOST ACCEPTAT BD la DISCUŢII Huh
DE CE SÎNT LĂSAŢI LA SSPR TRAFICANŢII DE CERTIFICATE HuhHuhHuhHuhHuhHuh?
DE CE UMBLĂ Bebe Ivanovici prin ţară, vizitând nişte asociaţii şi filiale?Huh?
DE CE NU ESTE DESFINŢAT ŞERPĂRIA DIN SSPR?HuhHuhHuhHuhHuhHuh
Memorat
« Răspunde #24586 : Octombrie 29, 2013, 16:10:06 »

Sper sa nu te superi dar îti repostez postarea cu litere mari si groase ca sa atraga atentia la toti forumisti!
Momentan se discută despre noi în biroul SS-ului, de unde au ieşit scântei!
 Au fost invitaţi d-l ex SS Fesan, d-l ex SS Meşter, d-l ex SS Sanda şi d-l Gelu Voican Voiculescu.
 A intrat neinvitat Balint Petrică însoţit de un individ care nu s-a prezentat.
 Meşter n-a acceptat să stea la masă cu B.D. care pretindea că este reprezentantul Institutului Revoluţiei (fără mandat) şi a D-lui Preşedinte Iliescu (fără mandat).
Meşter a luat foc când a auzit minciuna şi a părăsit sala.
Din păcate a fost acceptat retragerea lui Meşter, şi rămînerea în sală a ,,d-lui cu avize,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
În anticameră mai era Perju şi Iulia Starck. Ei n-au fost lăsaţi înăuntru.
D-l Gheorghe Iosif a stat câteva minute înăuntru, dar n-a fost lăsat de ,,unii,, să înregistreze discuţia.
CENZURĂ la SSPR  Huh Huh Huh Huh Huh
DE CE A FOST ACCEPTAT BD la DISCUŢII  Huh
DE CE SÎNT LĂSAŢI LA SSPR TRAFICANŢII DE CERTIFICATE  Huh Huh Huh Huh
DE CE UMBLĂ Bebe Ivanovici prin ţară, vizitând nişte asociaţii şi filiale? Huh
DE CE NU ESTE DESFINŢAT ŞERPĂRIA DIN SSPR?
Memorat
« Răspunde #24587 : Octombrie 29, 2013, 16:18:51 »

Poate ca este laudabil gestul de a nu "sta la masa cu" persoane controversate pana la compromitere, insa nu este laudabil acela de a parasi biroul unde urmau sa aiba loc discutii importante. Indiferent cat de neplacute pot deveni aceste intalniri, daca se doreste deblocarea situatiei, trebuie sa nu le lasam a fi in continuare in cel mai "bun" caz inutile, ca si cum nici n-ar exista. 

Memorat

That's why you're here, isn't it?
« Răspunde #24588 : Octombrie 29, 2013, 16:20:11 »

Dacă ,,BD,, a fost lăsat înăuntru, atunci propun să fie adunaţi toţi preşedinţii care au dat avize, măcar să vedem care-i cel mai corupt !!!
 ASTA DA,TUPEU !!! Perju şi blonda să meargă să discute despre traficul de certificate???
 Şi în Mureş avem un ,,lot ai blondei,,!!!
 Merci ,,KRONSTADT,,!!!
Memorat
« Răspunde #24589 : Octombrie 29, 2013, 16:25:47 »

Dacă ,,BD,, a fost lăsat înăuntru, atunci propun să fie adunaţi toţi preşedinţii care au dat avize, măcar să vedem care-i cel mai corupt !!!
 ASTA DA,TUPEU !!! Perju şi blonda să meargă să discute despre traficul de certificate???
 Merci ,,KRONSTADT,,!!!

Dar cine a spus ca urma sa se discute "despre traficul de certificate"?
Memorat

« Răspunde #24590 : Octombrie 29, 2013, 16:27:19 »

Poate ca este laudabil gestul de a nu "sta la masa cu" persoane controversate pana la compromitere, insa nu este laudabil acela de a parasi biroul unde urmau sa aiba loc discutii importante. Indiferent cat de neplacute pot deveni aceste intalniri, daca se doreste deblocarea situatiei, trebuie sa nu le lasam a fi in continuare in cel mai "bun" caz inutile, ca si cum nici n-ar exista. 

Părerea mea este că demnitarii nu trebuia să accepte ieşirea lui Meşter şi rămînerea la discuţii cu BD !!!!!!!!!!!!
 CRED CĂ D-l Preşedinte ILIESCU încă mai este sănătos şi va lua atitudine şi nu va permite să fie denigrat de un personaj controversat !!!
Memorat
« Răspunde #24591 : Octombrie 29, 2013, 16:34:00 »

Merci ,,KRONSTADT,,!!!

Dar cine a spus ca urma sa se discute "despre traficul de certificate"?
Grupul de lucru s-a format pt a-l ajuta pe SS, în a face curăţenie legal şi pt punerea în plată a celor care merită !!!
DECI demascarea traficanţilor de certificate şi eliminarea posesorilor de certificate dobîndite ilegal dintre noi!!!
Memorat
« Răspunde #24592 : Octombrie 29, 2013, 16:54:55 »

Descoperirea detinatorilor de certificate ilegale nu inseamna demascarea traficantilor de certificate. Aceasta se face intr-o alta etapa, cu sprijinul (si) altor autoritati. Presiunea aceasta data de o perspectiva gresita creeaza o tensiune din cauza careia nu se poate lucra. Iata si doar cum a plecat de la discutii SS Mester... Si cum adminul nu a mai fost lasat sa filmeze. Ce sa inregistreze? Certuri si balacareli? Probabil ca este in interesul multora sa nu se lucreze si ca lucrurile sa fie tergiversate in continuare. Dar ar trebui sa acordam macar putin credit celor de acolo (daca nu se doreste a se lucra, oricum nu se lucreaza, cat s-ar inghesui lumea la usile lor). Eu am incredere in seriozitatea si implicarea unor persoane din grupul despre care vorbiti. Nu se rezolva nimic cu aceste incercari de a agita si mai mult spiritele...        
Memorat

« Răspunde #24593 : Octombrie 29, 2013, 17:00:45 »

Merci ,,KRONSTADT,,!!!

Perju este legat de Maior toti revi.lui Perju au trecut prin as.din Brasov , Perju nu avea drept de avizare!
Memorat
« Răspunde #24594 : Octombrie 29, 2013, 17:07:30 »

Merci ,,KRONSTADT,,!!!

Perju este legat de Maior toti revi.lui Perju au trecut prin as.din Brasov , Perju nu avea drept de avizare!
CORECT ! Perju este intermediar şi băgat pînă-n păr !!!
 Blonda avea drept de avizare şi fiica era secretara lui Raymond LUCA !!!
 Este clar cum şi de ce, s-a trecut pe liste la CPRD HuhHuh??
Memorat
« Răspunde #24595 : Octombrie 29, 2013, 17:12:38 »

Descoperirea detinatorilor de certificate ilegale nu inseamna demascarea traficantilor de certificate. Aceasta se face intr-o alta etapa, cu sprijinul (si) altor autoritati. Presiunea aceasta data de o perspectiva gresita creeaza o tensiune din cauza careia nu se poate lucra. Iata si doar cum a plecat de la discutii SS Mester... Si cum adminul nu a mai fost lasat sa filmeze. Ce sa inregistreze? Certuri si balacareli? Probabil ca este in interesul multora sa nu se lucreze si ca lucrurile sa fie tergiversate in continuare. Dar ar trebui sa acordam macar putin credit celor de acolo (daca nu se doreste a se lucra, oricum nu se lucreaza, cat s-ar inghesui lumea la usile lor). Eu am incredere in seriozitatea si implicarea unor persoane din grupul despre care vorbiti. Nu se rezolva nimic cu aceste incercari de a agita si mai mult spiritele...        
      SNOW....SA INTELEG CBLAND VORBIND...SA II ACORD CREDIT LUI BD LA ADRESA CARUIA CA "ELEMENT DE NOUTATE "SANT MALDARE DE DOCUMENTE INCRIMINATOARE LA ssPR, DE CARE MESTER LUAND CUNOSTINTA SI TRECAND LA FAPTE A FOST SILIT SA-SI DEA DEMISIA ?? SA INTELEG CA NE SUGEREZI CA DE DRAGUL LEULUI SA-L CONDAMNAM PE MESTER SI SA-I CHEMAM IN "JURIU '
PE B.D. PE PERJU...DECE NU PE BEBE IVANOVICI SI MAIOR ?

ESTE PENTRU PRIMA DATA CAND INDIFERENT DE ASTEPTARILE MELE DE LA AFIRMATIILE PE PORTAL ASTEPT RASPUN.

SI....SIGUR NU NUMAI EU.

IL ASIGUR PE MESTER DE TOT RESPECTUL CELOR CE MAI CREDEM IN ONOARE.

MULTUMESC,
Memorat
« Răspunde #24596 : Octombrie 29, 2013, 17:19:08 »

POATE NU M-AM EXPRIMAT EU BINE, SAU POATE TU NU VREI SĂ ÎNŢELEGI !!!
NU ÎNCERC SĂ AGIT ŞI NICI NU ÎNCURC BORCANELE !!!
EU AM INFORMAT PE CAMARAZII MEI !!!
Balint Petrică NU MĂ REPREZINTĂ, ŞI NICI NU REPREZINTĂ PE REVOLUŢIONARII AUTENTICI !!!
EL NU-I DEMNITAR, N-are nici o treabă cu noi !!!
EL N-ARE INTERESUL SĂ SE AFLE ADEVĂRUL !!! EU AM !!!
Meşter, Fesan au acte pt a pune la dispoziţia lui Socaciu, BD vrea să înbîrlige şi să vadă de unde vine pericolul pt el şi ai lui !
 SCUZE PT GRAMATICĂ !!!

Memorat
« Răspunde #24597 : Octombrie 29, 2013, 17:32:40 »

POATE NU M-AM EXPRIMAT EU BINE, SAU POATE TU NU VREI SĂ ÎNŢELEGI !!!
NU ÎNCERC SĂ AGIT ŞI NICI NU ÎNCURC BORCANELE !!!
EU AM INFORMAT PE CAMARAZII MEI !!!
Balint Petrică NU MĂ REPREZINTĂ, ŞI NICI NU REPREZINTĂ PE REVOLUŢIONARII AUTENTICI !!!
EL NU-I DEMNITAR, N-are nici o treabă cu noi !!!
EL N-ARE INTERESUL SĂ SE AFLE ADEVĂRUL !!! EU AM !!!
Meşter, Fesan au acte pt a pune la dispoziţia lui Socaciu, BD vrea să înbîrlige şi să vadă de unde vine pericolul pt el şi ai lui !
 SCUZE PT GRAMATICĂ !!!

Dar e forte clar cum ai prezentat noutatile !
Memorat
  • Alex63
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • partid în Ro = „ grup infracţional organizat "
  • Vezi Profilul
« Răspunde #24598 : Octombrie 29, 2013, 17:34:52 »

Domnule Iosif,
vă rog, în numele tuturor celor care au cuţitul la gât să ne relataţi ( ce se poate ) cam ce s-a discutat azi la sspr şi, MAI ALES, care este impresia dvs. vis-a-vis de acestea.

vă mulţumesc anticipat.
Memorat

„ Nimic nu e mai periculos pentru conştiinţa unui popor decât priveliştea corupţiei, a nulităţii recompensate, decât ridicarea  în sus a nemeritului.” - Mihai Eminescu
« Răspunde #24599 : Octombrie 29, 2013, 17:38:26 »

SNOW....SA INTELEG CBLAND VORBIND...SA II ACORD CREDIT LUI BD LA ADRESA CARUIA CA "ELEMENT DE NOUTATE "SANT MALDARE DE DOCUMENTE INCRIMINATOARE LA ssPR, DE CARE MESTER LUAND CUNOSTINTA SI TRECAND LA FAPTE A FOST SILIT SA-SI DEA DEMISIA ?? SA INTELEG CA NE SUGEREZI CA DE DRAGUL LEULUI SA-L CONDAMNAM PE MESTER SI SA-I CHEMAM IN "JURIU '
PE B.D. PE PERJU...DECE NU PE BEBE IVANOVICI SI MAIOR ?

ESTE PENTRU PRIMA DATA CAND INDIFERENT DE ASTEPTARILE MELE DE LA AFIRMATIILE PE PORTAL ASTEPT RASPUN.

SI....SIGUR NU NUMAI EU.

IL ASIGUR PE MESTER DE TOT RESPECTUL CELOR CE MAI CREDEM IN ONOARE.

MULTUMESC,

Nu, nici vorba, nu-l cunosc pe "BD", dar am auzit destule despre el de la persoane de incredere, astfel incat sa consider si eu ca ar fi mai bine pentru toata lumea daca ar fi mai putin "persoana publica", cel putin pana la lamurirea completa a situatiei in ce-l priveste.
Iar la Perju nu m-am referit decat in sens opus acordarii de credit: ar face bine sa-i lase pe oameni sa lucreze! Nu rezolva nimic aflandu-se pretutindeni pe unde, are - n-are treaba, vrea sa fie vazut ca se preocupa de toti si de toate!  
Despre domnul Mester nu am spus decat ca, in opinia mea, nu trebuia sa paraseasca asa "campul de lupta". Este mai bine pregatit decat majoritatea celor de acolo. Ar trebui sa-si stapaneasca mai mult firea si sa-i infrunte  deschis, calm si echilibrat, pe cei care trebuie pusi la locul cuvenit. Este timpul sa nu mai fie lasati de capul lor unii dintre acestia... Nu putem face fata problemelor plecand.

Memorat

Pagini: 1 ... 1638 1639 [1640] 1641 1642 ... 4573
Schimbă forumul: