Main Content:

Pagini: 1 ... 1639 1640 [1641] 1642 1643 ... 4573

ANUNTURI

Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #24600 : Octombrie 29, 2013, 17:40:55 »

sNOW VHITE.......UN RASPUNS !...CA PUNCTE DE VEDERE HAR DOMNULUI AI ....CE-I DREPT DIN CE IN CE MAI CONFUZE......
Memorat
« Răspunde #24601 : Octombrie 29, 2013, 17:42:39 »

Ce e neclar?
Memorat

That's why you're here, isn't it?
« Răspunde #24602 : Octombrie 29, 2013, 17:44:54 »

Descoperirea detinatorilor de certificate ilegale nu inseamna demascarea traficantilor de certificate. Aceasta se face intr-o alta etapa, cu sprijinul (si) altor autoritati. Presiunea aceasta data de o perspectiva gresita creeaza o tensiune din cauza careia nu se poate lucra. Iata si doar cum a plecat de la discutii SS Mester... Si cum adminul nu a mai fost lasat sa filmeze. Ce sa inregistreze? Certuri si balacareli? Probabil ca este in interesul multora sa nu se lucreze si ca lucrurile sa fie tergiversate in continuare. Dar ar trebui sa acordam macar putin credit celor de acolo (daca nu se doreste a se lucra, oricum nu se lucreaza, cat s-ar inghesui lumea la usile lor). Eu am incredere in seriozitatea si implicarea unor persoane din grupul despre care vorbiti. Nu se rezolva nimic cu aceste incercari de a agita si mai mult spiritele...        
       "RASPUNSUL"....ESTE DAT DE ACEEASI "SNOW" CARE A REDACTAT SI "PRODUCTIA" DE MAI SUS ?
Memorat
« Răspunde #24603 : Octombrie 29, 2013, 17:52:26 »

Da. "Unor" persoane poate insemna cel putin doua...  Cheesy Nu "BD" al dvs., nici Perju... De unde reiese ca m-as fi referit la ei?
"Dincoace" de usi, este suficient daca se afla acolo domnul Iosif. "Dincolo", da, ar fi fost si mai bine daca ar fi ramas si domnul Mester.  Smiley
Memorat

• kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #24604 : Octombrie 29, 2013, 18:03:23 »

Ranitule nu vreu sa spun ca unul sau altul este mai bun sau mai rau decat celalalt.
 Pun si eu unele intrebari care de fapt sunt preluate de la unii camarazi si care pe unii o sa deranjeze;Fesan,Mester,Sanda,Balint etc.au fost ss a sspr.si unii din ei spun ca au acte doveditoare inpotriva impostorilor?de ce cand au fost sub mandat n-au luat act de ce se-ntampla in institutie? cand au luat inprimire mandatul de ce n-au facut cunoscut de anomaliile din interiorul acesteia?stii ca de cand se zvoneste ca acestea vor sa ajute la facut curatenie multa lume a devenit suspicioasa si-si pune intrebarea;de ce acum vor sa ajute?ce interese se afla in spatele acestui ajutor?nu cumva ordinea despre care vorbesc acestea nu vrea sa creeze mai multa dezordine?
Daca Socaciu,Grosu,Pavel cu echipa ce si-au format-o au inceput sa faca ceea ce fac de ce nu este lasata in pace sa faca cum vor si stiu ei mai bine?
Si acum eu iti spun parerea mea de om care a muncit multi ani;eu unul n-as accepta sa vina altii la aproape de sfarsit chipurile"sa m-ajute" ca la final sa-si insuseasca laurii si sa spuna ca daca nu erau ei nu se rezolva problemele,sau daca iese rau sa se arunce vina de la unul la altul.
In acest caz eu ori as preda stafeta definitiv ori mi-as impune punctul de vedere spunan sa fiu lasat in pace.
Deci trebuie sa lasam simpatiile sau antipatiile pentru unele persoane caci,nu persoanele trebuiesc sustinute in primul rand,primordial este sustinerea cauzei.Orice interventie din exterior la acest moment poate duce la un sfarsit dezastruos.
Memorat
« Răspunde #24605 : Octombrie 29, 2013, 18:07:10 »

Da. "Unor" persoane poate insemna cel putin doua...  Cheesy Nu "BD" al dvs., nici Perju... De unde reiese ca m-as fi referit la ei?
"Dincoace" de usi, este suficient daca se afla acolo domnul Iosif. "Dincolo", da, ar fi fost si mai bine daca ar fi ramas si domnul Mester.  Smiley

"Psihologic vorbind"........Las-o asa !
Memorat
« Răspunde #24606 : Octombrie 29, 2013, 18:10:21 »

Ranitule nu vreu sa spun ca unul sau altul este mai bun sau mai rau decat celalalt.
 Pun si eu unele intrebari care de fapt sunt preluate de la unii camarazi si care pe unii o sa deranjeze;Fesan,Mester,Sanda,Balint etc.au fost ss a sspr.si unii din ei spun ca au acte doveditoare inpotriva impostorilor?de ce cand au fost sub mandat n-au luat act de ce se-ntampla in institutie? cand au luat inprimire mandatul de ce n-au facut cunoscut de anomaliile din interiorul acesteia?stii ca de cand se zvoneste ca acestea vor sa ajute la facut curatenie multa lume a devenit suspicioasa si-si pune intrebarea;de ce acum vor sa ajute?ce interese se afla in spatele acestui ajutor?nu cumva ordinea despre care vorbesc acestea nu vrea sa creeze mai multa dezordine?
Daca Socaciu,Grosu,Pavel cu echipa ce si-au format-o au inceput sa faca ceea ce fac de ce nu este lasata in pace sa faca cum vor si stiu ei mai bine?
Si acum eu iti spun parerea mea de om care a muncit multi ani;eu unul n-as accepta sa vina altii la aproape de sfarsit chipurile"sa m-ajute" ca la final sa-si insuseasca laurii si sa spuna ca daca nu erau ei nu se rezolva problemele,sau daca iese rau sa se arunce vina de la unul la altul.
In acest caz eu ori as preda stafeta definitiv ori mi-as impune punctul de vedere spunan sa fiu lasat in pace.
Deci trebuie sa lasam simpatiile sau antipatiile pentru unele persoane caci,nu persoanele trebuiesc sustinute in primul rand,primordial este sustinerea cauzei.Orice interventie din exterior la acest moment poate duce la un sfarsit dezastruos.

Kostas.......Esti pe listele celebre si in curs de retragere ca praf in ochi ?
Memorat
« Răspunde #24607 : Octombrie 29, 2013, 18:10:37 »

Nu inteleg insinuarea. Dar ar fi bine sa continuam discutia pe un alt topic.
Memorat

« Răspunde #24608 : Octombrie 29, 2013, 18:40:46 »

DE CE A FOST LĂSAT SĂPTĂMÂNA TRECUTĂ ÎN SALĂ (la sfârşit) BD cu prietena să filmeze şi să facă poze despre acte, iar acum d-l GHEORGHE IOSIF NU ESTE LĂSAT SĂ NE INFORMEZE Huh
,,Kostas,,
SS Socaciu şi echipajul,a fost dus de nas (şerpărie), şi a acceptat ajutorul demnitarilor ca să nu-şi rupă gîtul.
Din păcate şerpăria mai există la SSPR, şi demersurile lor juridice au nişte scăpări.(nu dau detalii ca impostorii să nu prindă idei). Trebuia perfecţionat demersurile juridice ca să nu scape impostorii.
N-a vrut să ia laurii nimeni, decizia e a SS-ului !!!
Ai uitat de mitingurile lui DLM şi de acţiunile fomiste de anul trecut şi de faptul că şi tu ai fost dus de nas cu pensia babană a lui Meşter???
Trebuiau verificate procesele verbale de predare- primire a lui Fesan, Meşter !!!
Au dispărut multe lucruri,pt că şerpăria mai există !!!
[/size]
Memorat
« Răspunde #24609 : Octombrie 29, 2013, 18:56:31 »

,,Kostas,,
 Faci confuzie, Balint Petrică n-a fost SS !!!
 Asta ne mai lipsea !
 Balint Petrică este un băiat tînăr mai brunet şi un ,,apropiat,, a lui Burada!
 Profesorul Balint era demnitar !
 Anunţ de ultima oră din SSPR ,, era o şedinţă mai explosivă !,,[/
size]
Memorat
« Răspunde #24610 : Octombrie 29, 2013, 18:58:32 »

,,Kostas,,
 Faci confuzie, Balint Petrică n-a fost SS !!!
 Asta ne mai lipsea !
 Balint Petrică este un băiat tînăr mai brunet şi un ,,apropiat,, a lui Burada!
 Profesorul Balint era demnitar !
 Anunţ de ultima oră din SSPR ,, era o şedinţă mai explosivă !,,[/
size]

......BENI  !!!!!!))))))))
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #24611 : Octombrie 29, 2013, 19:25:10 »

Da burada cum am recunoscut de fiecare data recunosc si acum si asta pentru ca nu-mi place minciuna si nici nu am nimic de ascuns;sunt cu cetificat duplicat,da sunt pe celebrele liste trimise catre instanta ca si celelalte mii de persoane,da am fost si eu ca multi altii la sspr cu acte doveditoare si spre surprinderea mea am fost ascultat cu rabdare  si s-a gasit greseala.Ca voi fi retras de pe liste de catre sspr sau de catre instanta nu stiu ce sa zic,nimeni nu mia promis nimic dar nici cu praful in ochii de care vorbesti n-am plecat de acolo,am plecat cu-n licar de speranta.
p.s. Fata de cum vorbeau unele persoane ca demnitarii de acolo se poarta oribil cu cei care merg in audienta diferenta este mare in realitate,se poarta omeneste.Chiar ca merita felicitati pentru comportamentul lor.
Esti multumit de raspuns?

Ranitule sincer iti spun dupa nume ii stiu pe toti dar dupa figura deloc de aici si confuzia.
Nu  cred ca este asa mare "serparia" de acolo in schimb este mare neincrederea in functionarii de acolo.
Pentru a crea un colectiv inchegat si care sa fie corect trebuie ca sef sa le arati ca le acorzi incredere,ca stii ce sa le ceri,cand sa le ceri dar mai sus de toate cum sa le ceri.
Daca stii sa stimulezi prin vorba buna acesta iti va muncii mult mai bine si va fi corect in ceea ce face.
Probabil ca sa mers pe aceasi idee mostenita din vechi"ferestete ca acolo sunt oameni rai"
Memorat
« Răspunde #24612 : Octombrie 29, 2013, 19:52:23 »

Da burada cum am recunoscut de fiecare data recunosc si acum si asta pentru ca nu-mi place minciuna si nici nu am nimic de ascuns;sunt cu cetificat duplicat,da sunt pe celebrele liste trimise catre instanta ca si celelalte mii de persoane,da am fost si eu ca multi altii la sspr cu acte doveditoare si spre surprinderea mea am fost ascultat cu rabdare  si s-a gasit greseala.Ca voi fi retras de pe liste de catre sspr sau de catre instanta nu stiu ce sa zic,nimeni nu mia promis nimic dar nici cu praful in ochii de care vorbesti n-am plecat de acolo,am plecat cu-n licar de speranta.
p.s. Fata de cum vorbeau unele persoane ca demnitarii de acolo se poarta oribil cu cei care merg in audienta diferenta este mare in realitate,se poarta omeneste.Chiar ca merita felicitati pentru comportamentul lor.

Ranitule sincer iti spun dupa nume ii stiu pe toti dar dupa figura deloc de aici si confuzia.
Nu  cred ca este asa mare "serparia" de acolo in schimb este mare neincrederea in functionarii de acolo.
Pentru a crea un colectiv inchegat si care sa fie corect trebuie ca sef sa le arati ca le acorzi incredere,ca stii ce sa le ceri,cand sa le ceri dar mai sus de toate cum sa le ceri.
Daca stii sa stimulezi prin vorba buna acesta iti va muncii mult mai bine si va fi corect in ceea ce face.
Probabil ca sa mers pe aceasi idee mostenita din vechi"ferestete ca acolo sunt oameni rai"

Da, Kostas......Multumit de raspuns.....nemultumit de rezultate dat fiind ,fara falsa modestie ca stiu si ceea ce nu se vede....grupuri de interese ,de partid, de gasca ,grupuri infractionale...loby, spaima ,incertitudine,cariera ,spaga,hotie ,dreptate, trecut, viitor....si mai la coada incolo ....interesul fiecaruia dintre noi. "Serparie "Huh?....eufemism !!E...."scapa cine poate" si....deasupra tuturor ceea ce ei nici morti n-ar fi crezut...[nici eu !]....PONTA....fara mama....fara tata !  Asta e cat de cat tabloul real !deci......Intr-un fel....sant multumit!
Memorat
  • buzdugan
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #24613 : Octombrie 29, 2013, 20:16:44 »

Premierul Victor Viorel Ponta,trebuia de mult sa trimita baietii de la corpul de control(si sa-i coordoneze direct si nemijlocit)la SSPR,CPRD si la presedintii de asocatii care au dat avize.Iar şerpăria din SSPR,CPRD,Asociatii sa o dea pe mana procuraturii.
Memorat
« Răspunde #24614 : Octombrie 29, 2013, 20:23:37 »

ESTI TARE NAIV !!!
Cu excrocii de acolo ce să mai vorbeşti!
Cu mafia certificatelor ce să vorbeşti !!!
Cu cei care au falsificat şi schimbat dosarele, ce să mai vorbeşti !
Cu cei care sînt mangă în timpul serviciului, şi varsă cafeaua şi vinul roşu pe certificate, ce să mai vorbeşti !
Cu cei care vin la servici, când i se scoală (cam rar că vai de p..a lor) ce să mai vorbeşti !
TOŢI CARE SÎNT IMPLICAŢI ÎN FABRICAREA DE IMPOSTORI, AFARĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂĂ DIN SSPR !!!
(Am transmis părerea mea despre cele petrecute astăzi, la SSPR)
 Î-ŞI STRICĂ IMAGINEA, dacă se afişează cu asemenea specimene (BD,Iulia Starck,Perju etc)
 Ps. Prof. Balint Costel este demnitar, iar Balint Petrică ...!
Memorat
Pagini: 1 ... 1639 1640 [1641] 1642 1643 ... 4573
Schimbă forumul: