Main Content:

Pagini: 1 ... 1699 1700 [1701] 1702 1703 ... 4573

ANUNTURI

• kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #25500 : Noiembrie 21, 2013, 20:58:51 »

Thunder cred ca l-am gasit in 568 din99,trebuie sa ai rabdare si sa nu-ti fuga ochii,Eu m-am cautat de 3ori pana m-am gasit.Pe altii ii gaseam pe mine ba.
Memorat
  • thunder66
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #25501 : Noiembrie 21, 2013, 20:59:08 »

Lughy Onisor
Buna seara sunt Mihaela Onisor vreau sa va aduc la cunostinta tuturor urmatoarele aspecte despre d nul Alex Oprea : nu este adevarat nimic din ceea ce incearca sa demonstreze ca ar fi adevarat isi insuseste niste merite care nu ii apartin , nu a avut niciodata onare si demnitate sa poata face ceva ptr ca nu este credibil mai ales in sibiu , rugatil cu totii care il puteti crede ca ar fi facut ceva cu adevarat sa va arate o dovada din care sa rezulte ca ar fi el cel care a facut , as vrea sa iasa si sa spuna la cite comemorarii a participate pe cine a reprezentat si cite coroane a depus platite de el personal , va spun eu niciuna ptr ca nu reprezinta pe nimeni , nu exista niciun manifest prin orasul sibiu sau vreun afis asa cum s a laudat , nu este niciun purtataor de cuvint niciunde si nu face parte din nicio organizatie . Domnilor colegii va spun toate astea cu riscul de a esi si a ma denigra imi asum acest risc dar acest domn Oprea este un neica nimeni , intrebatil prin cite orase din tara a colindat si de peste tot a fost fugarit , probabil de bun ce este ma repet toate aceste lucruri vi le spun ptr ca il cunosc foarte bine , prin acest comentariu as vrea sa ii aduc la cunostinta ca comemorarea eroilor nostri o facem noi cei care purtam durerea in suflet de 24 de ani nu vom permite unuia ca el sa faca ceea ce spune pe acest grup , dar sa nu credeti ca ar avea credibilitate din partea cuiva sa poata fi sprijinit , acest domn nu se respecta pe el si atunci nu putem avea pretentie sa ne respecte eroii ,stimati colegii vorbesc toate astea in calitate de sotie supravietuitoare si mama a doi copii care au ramas fara tata , familia mea a platit cu singe ptr altarul libertatii noastre si am platit un tribut prea mare ,eu cred ca ar trebui sa ne trezim si sa nu mai ascultam toti neaveniti care isi insusesc merite ne implinite de ei , eu in calitatea pe care o am in asociatia din care fac parte pot vb despre acest individ mult mai multe dar , fac cunoscuta prin tot ce am scris personalitatea acestui individ ca toti cei care doriti sa l cunoasteti va recomand mai inti sa va informati cine este si cu ce se ocupa , repet nu reprezinta pe nimeni nu face parte din nicio asociatie.
https://www.facebook.com/groups/237617792929557/
Memorat
« Răspunde #25502 : Noiembrie 21, 2013, 21:27:26 »

LUME, LUME !!!
 Astăzi era şedinţă mare la Bucale !
 Problema cea mai mare a celor prezenţi era , fotoliile din BNR !!!
 Doare-n cot pe ei de soarta noastră!
 A doua problemă era schimbarea SS-ului SOCACIU, cu unul pus de ei!
 Schimbarea angajaţilor din SSPR (Grosu etc) care nu joacă cum vrea ei,adică menţinerea şerpăriei şi preluarea controlului absolut pt muşamalizarea mizeriei. 
 Cea mai vocală era ,,blonda Starcz,,!
 OARE DE CE Huh Huh Huh
 BATE VÎNTUL, Fujj a szél!!! Vine curentul de la Cutean !
 Socaciu face ce i-a dictat Ponta ! Premierul nu va accepta niciodată varianta blondei!

Scuzaţi pt gramatică!
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #25503 : Noiembrie 21, 2013, 21:30:47 »

Sarut mana Doamna Mihaela Onisor
Dati-mi voie in numele marii majoritatii a camarazilor de pe portal-forum sa va multumim pentru sfatul ce ni-l dati si ca aveti grija prin cuvintele adresate noua tuturor sa nu cadem in plasa unui excroc care face atat pe sentimentalul cat si pe omul de bine ce chipurile sta in el.
Acesta a reusit sa strice in doua randuri ceea ce-au inceput sa construiasca alti,a reusit sa puna pe drumuri in numele altor persoane,camarazi din mai multe judete, sa mearga la Resita chipurile ca el reprezinta si  vrea sa faca o mare ....Despre acesta,Burada poate spune mai multe daca mai are ceva de spus.
Memorat
« Răspunde #25504 : Noiembrie 21, 2013, 21:36:28 »

Sarut mana Doamna Mihaela Onisor
Dati-mi voie in numele marii majoritatii a camarazilor de pe portal-forum sa va multumim pentru sfatul ce ni-l dati si ca aveti grija prin cuvintele adresate noua tuturor sa nu cadem in plasa unui excroc care face atat pe sentimentalul cat si pe omul de bine ce chipurile sta in el.
Acesta a reusit sa strice in doua randuri ceea ce-au inceput sa construiasca alti,a reusit sa puna pe drumuri in numele altor persoane,camarazi din mai multe judete, sa mearga la Resita chipurile ca el reprezinta si  vrea sa faca o mare ....Despre acesta,Burada poate spune mai multe daca mai are ceva de spus.

NU MERITA...COSTAS.....NICI EL NICI GANGANIA AI DE TOMA.....EXCROCI !
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #25505 : Noiembrie 21, 2013, 21:40:52 »

Intrebati descendentii BNR .Raducu de la Pitesti cica organizeaza azi in capitala partea de SE si S.
E adevarat nu au fost chemate toate asociatiile din BNR din zona si de aceea stau si ma intreb cine face si desface si de ce?
Despre Piatra Neamt intrebati tot pe descendentii BNR ca cica a fost intrunire cu partea Moldovei.
Mai multe aflati chiar de la CONDUCATORII DESCENDENTI.
Misterul a fost lamurit. Cel care incerca sa ne manipuleze era chiar domnul Apostol Marcel.
Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #25506 : Noiembrie 21, 2013, 22:03:37 »

Am sa vin cu o complectare in ceea ce a afirmat dl. Beni putin mai devreme, referitor la Decretul nr. 1168 din 2004. Am sa va rog pe cei care aveti timp, rabdare si va pricepeti si sa imi comunicati in care monitor oficial al Romaniei, 568 bis sau 399 bis si la ce pozitie il gasiti pe dl. Balint Petrica Dorin. Personal, nu l-am gasit, de aceea cer ajutor. Eu l-am gasit doar in decretul 400 din 25 decembrie 1995 si cel din 2004.

Deschizi fişierul " .pdf "(cazul căutat http://www.sspr.gov.ro/docs/monitoare/568bis-1999.pdf sau http://www.sspr.gov.ro/docs/monitoare/568bis2-1999.pdf), click(stânga) pe tabul " Edit " de pe bara de meniuri, click(stânga) pe instrumentul " Find "(Caută), iar in căsuţa de text(dialog) scrii cuvântul căutat, în cazul tău " BALINT ", click(stânga) pe săgeata(cursor) la dreapta de la capătul căsuţei de text(partea dreaptă). Click pe aceaşi săgeată pentru o nouă căutare. Se vor derula toate numele " BALINT ". Atenţie fiţieru trebuie să aibe textul selectabil, ca şi atunci când vrei să-l copiezi, în caz contrar când textul nu poate fi selectat atunci fişierul " .pdf " conţine doar imagini şi nu se poate folosi opţiunea " Find "(Caută). Succes!
Memorat
« Răspunde #25507 : Noiembrie 22, 2013, 01:21:22 »

Comunicat important pentru tara
Dimineata voi face un anunt important pentru revolutionari si impostori deopotriva, pentru presa si institutiile statului.
Memorat
  • gogiie
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #25508 : Noiembrie 22, 2013, 05:44:51 »

A FOST CAPTURAT URMARITUL INTERNATIONAL DORIN LAZAR MAIOR  Huh  Wink
Memorat
« Răspunde #25509 : Noiembrie 22, 2013, 07:37:59 »

nu
Memorat

That's why you're here, isn't it?
« Răspunde #25510 : Noiembrie 22, 2013, 09:48:32 »

Remusache  cu ce te-am dus eu in eroare?
Ca ti=am spus ca la Bucala e sedinta si a fost.
Cand acuzi informeazate si apoi posteaza!!
Memorat
« Răspunde #25511 : Noiembrie 22, 2013, 09:57:36 »
Memorat
« Răspunde #25512 : Noiembrie 22, 2013, 10:01:49 »

A fost recuperata baza de date a Secretariatului de Stat pentru Problemele Revolutionarilor din Decembrie 1989 - cu datele despre dosarele revolutionarilor - asa cum era completata pana la data de 29 aprilie 2009.
Impreuna cu baza de date a Comisiei Parlamentare a Revolutionarilor din Decembrie 1989, care contine sintezele sedintelor respectivei comisii a Parlamentului Romaniei, va sta la baza discutiilor care vor fi purtate privitor la art 49. Mentionez ca sintezele sedintelor CPRD pot fi accesate online de catre oricine - si au putut fi accesate astfel si pana acum.
In noile conditii, sper ca se va trece la o etapa mai concreta si mai sustinuta a activitatii tuturor institutiilor si persoanelor implicate in rezolvarea problemei Guvernului Romaniei in privinta luptatorilor cu merite deosebite in Revolutia Romana din Decembrie 1989.
Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #25513 : Noiembrie 22, 2013, 10:14:45 »

Woau...! Ehehei...!
Memorat
  • buzdugan
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #25514 : Noiembrie 22, 2013, 10:49:21 »

A fost recuperata baza de date a Secretariatului de Stat pentru Problemele Revolutionarilor din Decembrie 1989 - cu datele despre dosarele revolutionarilor - asa cum era completata pana la data de 29 aprilie 2009.
Impreuna cu baza de date a Comisiei Parlamentare a Revolutionarilor din Decembrie 1989, care contine sintezele sedintelor respectivei comisii a Parlamentului Romaniei, va sta la baza discutiilor care vor fi purtate privitor la art 49. Mentionez ca sintezele sedintelor CPRD pot fi accesate online de catre oricine - si au putut fi accesate astfel si pana acum.
In noile conditii, sper ca se va trece la o etapa mai concreta si mai sustinuta a activitatii tuturor institutiilor si persoanelor implicate in rezolvarea problemei Guvernului Romaniei in privinta luptatorilor cu merite deosebite in Revolutia Romana din Decembrie 1989.

Asa da!Suntem pe drumul bun.
Memorat
Pagini: 1 ... 1699 1700 [1701] 1702 1703 ... 4573
Schimbă forumul: