Main Content:

Pagini: 1 ... 1786 1787 [1788] 1789 1790 ... 4573

ANUNTURI

• King
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #26805 : Ianuarie 14, 2014, 18:02:35 »

Te ai deconectat urangutane,var primar cu maimuta? Sa iti raspund mare vice pres cu certificat de retinut pe L42, tu Puiu Fesan, Bucur, Doina Furdui, etc.Veti spune, acum eu si Fesan pe L 341, nu mai avem certificate de retinuti, au ramas doar Bucur, Furdui etc.Dar inainte,unde ati fost retinuti frate???aceste certificate nu le ai primit din cer....v ati facut un dosar, ati dat niste declaratii,etc.deci se chiama fals si uz de fals...PENAL frate....sunteti publicati in M.OFICIAL....nu va puteti sustrage, va ti promavat prin AS.URMASILOR din SIBIU....asa ati obtinut sedii pamant si altele...si un urangutan ca tine cu un liceu....angajat la birou parlamentar, doar pe acte sa iei banutii.Normal ca acum va doaren cot de adevaratii revi care nu mai iau nimic...vorbesc de cei din asociatia ta care vin sa mi se planga mie de starea de saracie, neputinta boala...seful tau Bucur ce face ptr.ei???erte reprezentantu revilor in USL,voi v ati primit recompensa....sa nu zic mai multe inca nu este cazul,spui de Costin???in primul rand, nu stiam ce face Costn, in tot cazul ceea ce a facut cu certificatele, a facut si impreuna cu voi...Cine a fost la marele chef la o cabana spre Paltinis pentru a mai da un certificat de retinut, parintelui Streza...acolitul vostru.....care nu a avut certificat de retinut pe L.42????Bucur, Fesan,Streza,Raymond Luca,etc. cu neveste preteni etc.si, si,
S.S. Costin....Deci cine este mai tradator?Eu, ca nu l suportam pe Maior,la care i am zis ca este un bou?alt acolit si excroc de al vostru?Adevarul, incet dar sigur, v a iesi la iveala....De asta tie frica????Chiar ieri m am intalnit cu col. Craciun Stefan....are multe de spus...despre unii mari revi ai sibiului...a si scris...ADEVARUL URANGUTANE.....NU MINCIUNILE VOASTRE....NEAMSATURAT....

Doamne da proasta mai esti! Chiar daca postezi pe forum cu sticla de votca alaturi,ar fi bine sa fabulezi mai putin.Dumneavoastra. stimata doamna de la cine va-ti obtinut avizul? Cum te "gudurai" si faceai frumos!Atunci nu stiai cit de "nenorociti"suntem? Te-ai dus sa lingi la Costin pentru ca sperai oaresce "functii", pentru ca asta visezi de cind te stiu. Sunt atitea ani in care oamenii s-au convins cine suntem noi si care ar fi alternativa reprezentata de una ca tine.In consecinta au ramas linga noi,iar tu esti "presedinta peste inca un "membru".Total doi!!!!!De aceea m-am gindit ca daca imi inscriu membrul meu la tine in asociatie o sa te invinga la urmatoarele alegeri.Membrul meu o sa fie presedintele tau Grin Grin Grin
Memorat

The path of the righteous man is beset on all sides by the iniquities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness.
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #26806 : Ianuarie 14, 2014, 18:09:55 »

E urata tuci babornita, tine-ti membrul ude-i locul, sau vrei sa ne arati ca se ridica si la uracini ca babet-senatoarea?
Memorat
« Răspunde #26807 : Ianuarie 14, 2014, 18:12:40 »

Presedintele Eugen Badea Asociatia Fratia-Balconul Operei din Timisoara va multumeste pentru intelegere si va asteapta la protest !
Numai uniti vom putea invinge !!!

SUNTETI PENIBILI SI TU SI "FRATIA " TA CAREIA I-A AJUNS UN BOBARNAC DAT PE FB.SA DEA INNAPOI.DACA TACEAI ....NU-L FACEAI PE BIETU' BADEA DE RAHAT.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #26808 : Ianuarie 14, 2014, 18:19:17 »

Ce, ce bobarnac? Te rog sa ne spui.
Memorat
  • EdiTim54
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • CC-Doiu de pe Doi
  • Vezi Profilul
« Răspunde #26809 : Ianuarie 14, 2014, 18:39:24 »

...
  P.S.-DE CE NU DESFIINTATI SITE-UL S.S.P.R.-ului.ORI CUM IL PLATITI DEGEABA.(ULTIMUL COMUNICAT IN 10.12.2013)
  P.S.2-ASTAZI 14.01.2014 IN JURUL OREI 11 CINEVA RASNEA DE ZOR CAFEA IN CAMERA SERVERULUI.
ERA PT.DUMNEAVOASTRA Huh
Draga Edi, anuleaza PS-urile.
1. Site-ul seseperelei a fost desfiintat in urma cu multi ani, imediat dupa plecarea lui Fesan (pe care obs ca inca-l m muscati de fund, fara sa va fi spalat pe dinti, desi a avut cea m transparenta conducere a seseperelei) din functia de min SS. Cutean a fost cel care a decis lichidarea site-ului si niciunul dintre cei care i-au urmat nu l-au redeschis. Ceea ce e acum pe www, e site-ul guv ro, in care exista un cap, mic, mic, minuscul, rezervat SSPR.
2. "Camera serverului" cred ca era doar "camera routerului", pt ca mizeria de seseperea, buna doar de sput bani de la bugetul statului de sugacii institutiei, angajatii ei, in frunte cu Sugaciul insusi, seful lor, nu are server, pt ca nu are nici site. E simplu si evident. Infractorii de acolo merg pe ideea sugerii totale (care ar fi fb pe site-urile XXX, caci ar face furori), adica din banii alocati de la bugetul de stat pt activitatea seseperelei, majotitatea, daca s-ar putea toti, sa ajunga in buzunarelel lor particulare. Trebei sa-i inrelegeti pe sugaci si imporanta buzunarelor proprii, pt ca acolo isi tin labele murdare cand o freaca pe furis la serviciul in care nu fac nimic altceva.

...

1-DACA NU AI REMARCAT,INCA,EU PERSONAL NU AM MUSCAT PE NIMENI.CONCLUZIA-NUL
2-ASA SCRIA PE USA-SERVER-
3-NU DORESC SA INTRU IN POLEMICI CU NIMENI.
Memorat
« Răspunde #26810 : Ianuarie 14, 2014, 18:41:05 »

Ce, ce bobarnac? Te rog sa ne spui.
       O INTREBARE PUSA LIDERILOR BALCONULUI DIN TIMISOARA A REZOLVAT "PROBLEMA"....."FRATIA" E O FASAIALA DEMNA DE REVOLUTIA DE LA HUSI....PE PRINCIPIUL....CUM E TURCU ...SI PISTOLUL.

SA MA CONTRAZICA "PURTATORUL DE CUVANT".....SI O REZOLVAM PANA LA CAPAT.

DACA  ORICE CIUMPALAC POATE BAGA NUMELE TIMISORII IN NOROI......AM AJUNS RAU !!!
Memorat
« Răspunde #26811 : Ianuarie 14, 2014, 19:44:48 »

INTRUCIT S-A CREAT O CONFUZIE DE NUME, MAISTRUL DE LA ICA GHIMBAV SECTIA TRATAMENTE DE SUPRAFATA NU ESTE MOISE ION CARE ARE CALITATEA DE REVOLUTIONAR CI MOISE IOAN CARE NU ESTE REVOLUTIONAR. CU ACEASTA CONSTATARE NE CEREM SCUZE DOMNULUI MOISE IOAN, SI RUGAM ADMINISTRATORUL SA STEARGA POZELE CU DOMNIA SA.
Memorat
  • iulia
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #26812 : Ianuarie 14, 2014, 20:05:59 »

URANGUTANE,bravo, ai constatat ca mai ai membru?Huh?baga l frate in prietenul vostru BAMBILICI,maimuta latratoare...ca tot va comportati si aveti un limbaj de primate...Avizul nu l ai dat tu, nici nu puteai,ci Bucur, si nu m am gudurat deloc...dimpotriva am luato la rost pe Doina Furdui, ca auzisem ca ea se lauda ca a fost pe copertina Casei de Cultura...Bineinteles ca a dezmintit zvonul.Dar avizul tau de retinut cine ti l a dat????Dar celorlalti din gasca ta...Si te rog nu ma confunda cu Sucuturdean, eu niciodata nu am umblat dupa fiunctii,daca am facut o alta asociatie,este dreptul meu,numai ca mintea ta ingusta, chiar daca burdihanu i mare, nu poate sa priceapa...O sa ti pun poza pe forum,sa te vada toti in marea ti splendoare....iar bambi,are si el o poza...culmea la congresul lui Costin...toate la randul lor, acum vad ca v ati aliat doi ghiboli, impotriva unei babe....halal revolutionari...asa ati facut si in dec. 89????Cred ca da....Primatelor o sa ma tin de capul vostru....PAZEA....vine baba,lighioana.....ha ha ha  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #26813 : Ianuarie 14, 2014, 20:21:18 »

Iulia, nu fi naroada, baga m intai poza cu mine la congresul impostorilor. Iti garantez ca vei da lovitura. Ar fi atat de tare stirea incat ai incita presa si o sa apar in Adevarul (minciunii), la PoRcOTV, si A treia antena a lui Voiculescu. Hai Iulia, da poza cu mine in mijlocul pedelizdimii tradatoare. Parca ma vad personaj de roman: "Singur printre dusmani". Wow! Ar cadea-n cur...te prietenii de invidie!

Peseul care cutremura pesedeul: cand ai de gand sa dai lista retinutilor... de dupa 2010? Tupeu ai, dar curaj?
Memorat
  • iulia
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #26814 : Ianuarie 14, 2014, 20:29:24 »

Ai rabdare,le am pe alt calculator,la Rasinari, si numai sambata ajung acolo...listele cu retinuti vor aparea toate,si pe L>42, si L341,dar cand vor aparea, vor fi primite si de corpul de control al guvernului,Presidentie,DNA...aveti putintica rabdare mon cher...
Memorat
  • iulia
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #26815 : Ianuarie 14, 2014, 20:30:58 »

Noapte linistita tuturor...
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #26816 : Ianuarie 14, 2014, 21:42:11 »

INTRUCIT S-A CREAT O CONFUZIE DE NUME, MAISTRUL DE LA ICA GHIMBAV SECTIA TRATAMENTE DE SUPRAFATA NU ESTE MOISE ION CARE ARE CALITATEA DE REVOLUTIONAR CI MOISE IOAN CARE NU ESTE REVOLUTIONAR. CU ACEASTA CONSTATARE NE CEREM SCUZE DOMNULUI MOISE IOAN, SI RUGAM ADMINISTRATORUL SA STEARGA POZELE CU DOMNIA SA.
Aoleuuuu!   Iarasi facusi o boacana, mai Boacna mai? Ce aveti de gand, s-o tineti tot in boacane? Pana muta Iulia centrul de interes in Hermanstadt, dau send unei idei pozitive pt voi, cei din BMV: spuneti adevarul, cenusa pe cap, cereti iertare si scapati cel m ieftin si ma lasati si pe mine sa ma concentrez pe ranitii la apelul de dupa 2010. Altfel o sa va tot adanciti in boacane, de o sa fiti nevoiti sa schimbati numele micro aso voastre in Aso celor 1989 de boacane, iar toti mebrii vor purta nickname de Boacana, de la Boacana nr 1 (Semi Demi), la Boacana nr 2 (tu) si pana ha, ha, tocmai la ultimul, Boacna nr 4.
Memorat
« Răspunde #26817 : Ianuarie 14, 2014, 22:34:20 »

Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca in pace
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #26818 : Ianuarie 14, 2014, 23:55:28 »

NOUTATI IN MATERIE DE INDEMNIZATII

pe surse dar confirmate - CU SIGURANTA NICI IN ANUL 2014 NU SE VA INTRA IN PLATA. PONTA NU VREA!
1.acest lucru se datoreaza lipsei de unitate a noastra/lucru vehiculat si discutat prin biroul premierului..., de fapt ceva de genul....da/i incolo ca si asa sunt dezbinati....
2 tot noi suntem de vina ca ne rugam de guvern sa repsecte legea in loc sa ii IMPUNEM asta
3. ROMANIA NU MAI ESTE UN STAT DE DREPT CI DE....STING
4. VEDETI CE FACETI LA VOT SI LA REFERENDUMUL PT CONSTITUTIE/ BOICOTATI REFERENDUMUL, ORICUM din ce am vazut eu constitutia asta noua e scrisa pe buda in baie....are mari lacune...dar ma pot insela...oricum o boicotez.
DACA CINEVA ARE ALTE INFORMATII SA LE SPUNA EU ATITA STIU:CU SIGURANTA NU SE VA PLATI NIMIK NICI IN 2014. In 2015 Articolele referitoare la Luptatori se duc naibiii....
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #26819 : Ianuarie 15, 2014, 00:03:08 »

NOUTATI IN MATERIE DE INDEMNIZATII

pe surse dar confirmate - CU SIGURANTA NICI IN ANUL 2014 NU SE VA INTRA IN PLATA. PONTA NU VREA!
1.acest lucru se datoreaza lipsei de unitate a noastra/lucru vehiculat si discutat prin biroul premierului..., de fapt ceva de genul....da/i incolo ca si asa sunt dezbinati....
2 tot noi suntem de vina ca ne rugam de guvern sa repsecte legea in loc sa ii IMPUNEM asta
3. ROMANIA NU MAI ESTE UN STAT DE DREPT CI DE....STING
4. VEDETI CE FACETI LA VOT SI LA REFERENDUMUL PT CONSTITUTIE/ BOICOTATI REFERENDUMUL, ORICUM din ce am vazut eu constitutia asta noua e scrisa pe buda in baie....are mari lacune...dar ma pot insela...oricum o boicotez.
DACA CINEVA ARE ALTE INFORMATII SA LE SPUNA EU ATITA STIU:CU SIGURANTA NU SE VA PLATI NIMIK NICI IN 2014. In 2015 Articolele referitoare la Luptatori se duc naibiii....

PS Lui socaciu ii urez de ziua lui sa se duca dracului de lipsit de caracter/ sa lase pe altul care stie ....incepuse FESAN, curatenia se poate face in maximum 3 ore.....imi asum afirmatia fiindca detin toate lucrarile care s-au facut pina a plecat Fesan. de atunci incolo numai minciuni, leneveala, si coruptie la greu. ACUZ ACTUALUL SECRETAR DE STAT DE CEL PUTIN O INFRACTIUNE/ ADERARE LA GRUP INFRACTIONAL ORGANIZAT! Astept domnule soaciu sa ma chemi in judecata.....te voi spulbera!
Memorat
Pagini: 1 ... 1786 1787 [1788] 1789 1790 ... 4573
Schimbă forumul: