Main Content:

Pagini: 1 ... 1829 1830 [1831] 1832 1833 ... 4572

ANUNTURI

• iulia
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #27450 : Februarie 11, 2014, 10:05:15 »

Si apropo de liste, Alex mi a venit raspunsul,pe care il asteptam.
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27451 : Februarie 11, 2014, 11:25:16 »

Daca intrati logata, puteti observa ca a reluat acel text ca sa posteze cate doua pagini din document. Poate am sa ma ocup sa le fac vizibile pentru toata lumea. Paginile documentului au fost publicate de catre domnul Daniel Perju, presedintele Ligii de la Ploiesti, care a asistat ca martor la desigilarea dulapului in care au fost depozitate matcile timp de o noapte si la inventarierea lor de a doua zi. Tot el a facut cateva fotografii ale evenimentului respectiv.
In ceea ce ma priveste, il prefer pe domnul general, care a dovedit ca este fidel interesului national. Avocatii nu-mi plac din principiu (stie toata lumea ca pe majoritatea ii caracterizeaza ticalosia), dar nu ma pronunt pana nu se publica numele celui care, pretinde domnul Alex, va fi propus oficial. Ma intreb cat de oficial, sau cum oficial? De catre Blocul National al Revolutionarilor 1989 - Romania, de catre marii mutilati, de catre raniti, urmasi, luptatori?
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27452 : Februarie 11, 2014, 12:23:34 »

Si apropo de liste, Alex mi a venit raspunsul,pe care il asteptam.

BUUUUUUNNNN! II DAI DRUMUL IN SPATIUL PUBLIC?
Memorat
  • gogiie
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27453 : Februarie 11, 2014, 13:27:07 »

"alexpress1"  LIPSESTE pg 10 !!!

daaaaa, am vazut. dar si asa ma cearta lumea ca postez de prea multe ori aici. vezi Iulia, care nu pricepe de ce am postat de mai multe ori....Apropos Iulia, ce chelar, mai lasa+ma cu Armata ......
CATEGORIC PAGINA A 10 E CEA MAI INPORTANTA ACOLO SUNT SURPRIZE SURPRIZE  DACA NU AI DE ASCUNS NIMIC POSTEAZO  Wink Wink
Memorat
« Răspunde #27454 : Februarie 11, 2014, 14:31:32 »

HALO! HALO! HALOOOOOOOO DNA !!!
ÎN TG-MUREŞ, FILIERA LUCA RAYMOND ADUNĂ DOSARE DE RĂNIŢI Pt A PRESCHIMBA ÎN REŢINUŢI !!!
 CALITĂŢILE NU SE POT PRESCHIMBA !!!
 NU PUNEŢI BOTUL !
Memorat
  • Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27455 : Februarie 11, 2014, 15:00:17 »

Revin  cu; stiri; despre orbulescu misu zis,printul negru.Acest individ nu are  Dumnezeu  singurul lui crez este  hotia si bani ,are mari calitati ,cum ar fi ; minciuna,tupeul,trufia e.t.c.; In asociatie cat a,facut parte ,dadea tepe pe care le numea taxa,taxa orbulescu , sau impozit pe prostie si credibilitate.toti revolutionari din Resita stiu asta.ATI, putut vedea la sedinta de la timisoara,VIDEO; cum mintea ca a fost membru  la comisia legi 42/90,lati vazut ,cum spunea ca va face curatenie ,in ce calitate ca nu are si nu a avut niciodata vreo functie in comisi sau SSPR,a era sa uit de ani de zile mintea lumea din RESITA ,spunand ca este consultat  sau sef de cabinet al fostilor secretari de stat ultima data spunea ca domnul george costin  la numit sef de cabinet,si ca el va verifica dosarele.POATE, ne spune , ce a facut  cu urmatori ,dupa ce ia taxat;BLIDARIU DANIEL,HATEGANU PETRU,IACOBICI SORIN PALACEAN ALEXANDRU,PILEA IOAN,si multi alti,sau poate ne spune cum au ajuns  luptatori alti',,vecina' lui  ILIESCU MARIA, VIRTIC,IULIU-IOAN, TUDOR VUCULESCU CARMEN,cum se ascunde de uni ,si cum amenita pe alti ,mai precis copii celei care a murit,pentru bani pe legea 53 . VOM REVENI ,VOM REVENI

Memorat
  • Mr. G
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27456 : Februarie 11, 2014, 15:04:29 »

LA pg.3  MARGARETA COSTEA,soacra lui GEOANA !!!
Memorat
« Răspunde #27457 : Februarie 11, 2014, 15:25:07 »

Lui gogiie de k.....t nu i mai raspund,V a trebui sa dea el niste raspunsuri, dar asta este o problema personala...
Alex ai inebunit?de ce postezi de n ori?
Doamna Dascalu,oricand puteti veni dv. la Sibiu,o sa mi fac timp, dar as vrea sa ma anuntati cu o zi inainte,va astept si cu materiale, dar si cu catva revolutionari adevarati cu care sa stati de vorba...astept mesaj sau tel.0748483808.

cit despre reprezentare poate te reprezinta pe tine generali dar pe noi revolutionari nu ne reprezinta  tov sub ofiter deaia ii iubestii  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

VĂ COMPORTAŢI CA NIŞTE COPII DE MINGI !
 PT A CANDIDA TREBUIE ÎNDEPLINITE MAI MULTE CONDIŢII!
 TREBUIE O GRĂMADĂ DE BANI, RECLAMĂ,SEMNĂTURI etc. !!!
 PARTIDELE DEJA SE OCUPĂ DE PROMOVAREA CANDIDAŢILOR PT ALEGERILE DIN 2018!!!
 NU MAI VISAŢI, TREZIŢI-VĂ !!!

IN CITEVA ZILE NE LANSAM PROPUNEREA DE CANDIDAT LA EUROPARLAMENTARE. VETI FI PLACUT SURPRINSI.....ESTE REVOLUTIONAR, E BANATEAN, E UN MARE AVOCAT RECUNOSCUT IN SUA, E UN OM DE CARACTER.
DE CE NU O PROPUNETI PE IULIA CA II PLACE SA CANDIDEZE POATE DE DATA ASTA O SA FIE    Grin Grin Grin
Memorat
  • cornel
  • Membru nou
  • *
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27458 : Februarie 11, 2014, 16:19:46 »

MAI OAMENI BUNI!GANDITI-VA BINE!NU CONTEAZA OMUL IN SINE.PRINCIPALUL ESTE SA FIE DE-AL NOSTRU,SA NE REPREZINTE SI PE NOI CINEVA(DEZINTERESAT)IN FORURI SUPERIOARE,SA AIBA CEVA INFLUENTA,SA POATA SA CONTRACAREZE MAGARIILE ASTORA.
Memorat
  • Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27459 : Februarie 11, 2014, 16:26:28 »

Revin LA MISU,si pentru ca orasului ia dat teapa , a dat si statie PECO MOL;, a alimentat  apoi ,a spus ca a uitat bani ,ca vine imediat, si dus  a fost.apoi persoanele amintite , adica ;ILIESCU MARIA,VIRTIC IULIU-IOAN,TUDOR VUCULESCU,CARMEN NU AU AVUT NIMIC PE VREO LEGE ,DAR AU PRIMIT CERTIFICATE PE 341/2004,OARE acestia revolutionari lui ORBULESC ,pardon,printul NEGRU sunt sau nu ;VERO., nu tie rusine satan sa santajezi oameni canUd tu esti  capul rautatilor tu vorbesti de curatenie,cand  tu ai facut mizeri peste tot,teparule,despre nereguli si tepe o sa revenim ,cu probe si marturi ACUM VREAU sa va spun de adevarata lui greva foamei,interesul lui perSonal,si alta smecherie de a lui.MINTINGURILE,de la RESITA,AU FOST AUTORIZATE ,DE PRIMARIE SI AUTORITATI IN PERIOADA ,BOC SAU UNGUREANU si au fost organizate si semnate de mine,ALEXA sau colegul meu de la sindicat APOSTOL MARIAN.cand a vazut ca noi facem miting ,sa dus la usl si a mintit ca el conduce alrd 89 si este seful nostru,poate primeste ceva si de la USL.IN schimbul caderi domnului Frunzaverde Sorin.a mintit presa ca este in greva foamei ,noi lam vazut mancand pe toata perioada mintingului,a mintit ca el a fost ales reprezentant al revilor la BruxeLl.dupa ce lau vazut mancand colegi miau spus  ca din cauza lui nu mai vin ,apropo venea langa mine agita spiritele jumatate de ora dupa care  mergea in restaurantul din apropiere sa serviasca cate ceva,nu am stiut de intelegerea lui  probabil pica ceva si de acolo,pentru el noi am fost de buna credinta si am stat fara pretenti aproape 100 zile in strada cerand drepturile ,noastre  VOI REVENI
Memorat
  • Mr. G
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27460 : Februarie 11, 2014, 16:31:41 »

CORNELE,AM MAI AVUT LA BRUXEL(ZLOTEA) SI AVEM LA CCR,PARLAMENT SI SENAT REVOLUTIONARI,CARE DUPA CE AU AJUNS IN FUNCTI AU UITAT DE NOI SI DE "ORIGINEA" LOR DE REV.NU MAI SUSTIN PE NIMENI,SI SFATUIESC SI PE ALTI LA FEL,MA-M SATURAT DE TARA ASTA IN CARE DUPA 25 DE ANI NU STIM(OFICIAL) CINE A DAT ORDINUL SI CINE A TRAS IN NOI IN 89.DUPA 25 DE ANI, AM AJUNS SA MA INJURE SI SA MA CALOMNIEZE CEI PE CARE,PRIN ACTIUNILE SI SACRIFICIUL SUPREM PE CARE UNI LA-U FACUT,SI CARE DACA NU REUSEA REVOLUTIA IN 89,ERAU IN CONTINUARE IN PUSCARI SAU IN PAMINT.
Memorat
  • didier
  • Membru nou
  • *
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27461 : Februarie 11, 2014, 16:38:07 »

Stimate Doamne,Stimati Domni (ca sa fiu politicos macar cand intru si va salut),
Ce mama dracului aveti de impartit intre voi?Nu va ajunge aerul pe care-l respirati?Sau va e frica sa nu cumva la unii sa dea mai multi bani ca la alti?Ma rog,mai e si varianta scaunului si a osului de ros...
Citesc ce scrieti si ma minunez,imi fac cruce cu ambele maini(sa ma ierte Bunul Dumnezeu)!BAI,oameni buni,in loc sa fim uniti si sa vedem cum facem,macar sa nu ne mai blameze populatia asta a tarii,pt care am luptat,am fost raniti,am pierduti persoane dragi,ca sa le fie lor si noua bine!Noi ne facem de cacat,nu ne fac alti,ca ne multumim sa stam linistiti in spatele unui ecran si sa atacam in stanga si in dreapta,sa jignim,sa ponegrim si apoi sa ne vaitam cat de rau ne merge si ca toata lumea are ceva cu noi,nimeni nu ne intelege si guvernul nu vrea sa ne dea banii,pe care NU NOI I-AM CERUT,ci au fost considerati ca o recunostinta pt noi,cei care ne-am jertfit!Si aviz condeiacilor de serviciu,a te jertfi nu inseamna numai a muri,da? ;)Toti dati vina,pt ca sunt priviti asa cum suntem,pe x sau y,pe televiziunea nu stiu care,pe jurnalistul ala sau celalalt...Da-ti-o in pizda ma-si de treaba,ca niu suntem de vina,nu ei!Subiecte au de unde alege,e de ajuns sa intre pe acest forum si au material pt ani buni!Adminule,ma poti bana,sterge,etc,pt limbajul meu...Dar m-am scarbit de ceea ce vad ca se scrie!Da,normal si sigur ca sunt multi infiltrati pe acest forum,care sunt platiti sa bage zazanie,sa provoace...Dar prosti suntem noi,pardon,voi,ca eu nu ma simt,voi cei care aveti caracterul asa de slab si raspundeti acestor provocari!De ce trebuie sa ni se rupa ceva ca tanti sau nenea nu stiu care spune ca s-a intamplat asta,sau cealalta,ca stie ea/el ca ala sau alalalt e rev pe bun sau ca e impostor?Si apropos de impostori,cei care ziceti ca aveti liste cu impostorii,de ce pui mei nu le dati la procuratura militara,pt a se termina odata cu blamul asta,ca toti suntem impostori?Ori pt ca mancati cacat si nu aveti nimic,ori ca sunteti santajati si nu puteti face asta,ori ca sunteti prea lasi si va convine situatia!Adminule,te vad om serios si inteligent,stiu ca timpul costa bani,dar chiar nu poti "culege" o mana de revolutionari reali si sa incepeti sa faceti ceva?ma gandesc ca stii cativa "buni"...Oricum,mi-e mila de voi,la cum reactionati,ca stati si doar "vorbiti vorbe"...Si eu o duc rau,am familie,copil si nu am cu ce intretine aceasta familie!Dar,macar eu nu ma vait ca voi,peste tot,ca vai ce ne face guvernul,vai ce rau ne vorbeste tzara...Daca as avea o mica putere (si nu ma refer la magie,cum cred unii din noi ca o au,scriu aici ce le trece prin cap,zicand ca vor face o vraja cu vreo bagheta magica si totul va fi cum vor ei),as incerca sa lupt!Dar n-am nici puetere,nici relatii,nici bani,nimic,nu am cu ce sa incep o lupta!Somn usor in continuare,voi,acestia care va considerati puternici si folositori cand scrieti tot felul de idiotenii si va luati de toata lumea,dar nimic nu faceti real si constructiv!
Sa va fie rusine!Si mai bine sa nu va mai ziceti revolutionari,ci oameni de nimic,pt ca NIMIC nu faceti!
Repet,adminule,imi poti sterge contul,ma poti bana,nu mai conteaza,am crezut ca daca ne vom strange revolutionari adevarati si "barbati",vom putea face ceva!Facem pe noi,adica faceti pe voi!
Memorat
« Răspunde #27462 : Februarie 11, 2014, 17:25:25 »

CORNELE,AM MAI AVUT LA BRUXEL(ZLOTEA) SI AVEM LA CCR,PARLAMENT SI SENAT REVOLUTIONARI,CARE DUPA CE AU AJUNS IN FUNCTI AU UITAT DE NOI SI DE "ORIGINEA" LOR DE REV.NU MAI SUSTIN PE NIMENI,SI SFATUIESC SI PE ALTI LA FEL,MA-M SATURAT DE TARA ASTA IN CARE DUPA 25 DE ANI NU STIM(OFICIAL) CINE A DAT ORDINUL SI CINE A TRAS IN NOI IN 89.DUPA 25 DE ANI, AM AJUNS SA MA INJURE SI SA MA CALOMNIEZE CEI PE CARE,PRIN ACTIUNILE SI SACRIFICIUL SUPREM PE CARE UNI LA-U FACUT,SI CARE DACA NU REUSEA REVOLUTIA IN 89,ERAU IN CONTINUARE IN PUSCARI SAU IN PAMINT.
NIMIC MAI REAL ADEVARAT SI CORCT.  PE CALITATEA DE REVOLUTIONAR DIN 1989 SI PE PRINCIPIILE DE ATUNCI ALE NOASTRE BINEANTELES, MULTI TROGLODITI AU REUSIT SA PACALEASCA SI SA DETINA FUNCTII PE CARE NEAM DE NEAMUL LOR NICI NU VISAU CA EXISTA MACAR CA FUNCTII. ODATA AJUNSI AU UITAT DE IDEALURI DE PRINCIPII DE VALORI SI S-AU FACUT COLEGI DE PARTIDE, UNII CHIAR NEAMURI CU CEI CARE IN 89 ERAU DISPUSI SA NE STARPEASCA DE PE FATA PAMANTULUI. ACUM ACEIASI INSI VIN SI NE PALAVRGESC CAT DE BINE AR FI SA SUSTINEM ANUMITI COLEGI IN DEMNITATI CARE ZIC EI NE VOR REPREZENTA CU CINSTE ,ONOARE SI DEMNITATE. PUN O INTREBARE CA SI BULA ,PANA ACUM CE I-A OPRIT PE CEI CARE SE BAT CU CARAMIDA IN PIEPTURI CA SUNT REVOLUTIONARI SA NE REPREZINTE ASA CUM PROMIT ACUM CA O VOR FACE-O, AU FOST PARLAMENTARI, SSPR-ISTI, PRIMARI SI PRESI DE CONS. JUDETENE  SI CHIAR EPREZENTANT IN CCR MAI NOU DAR CARORA LE ESTE RUSINE DE CELE MAI MULTE ORI CAND CINEVA VORBESTE DE EI.... CA REVOLUTIONARUL SAU REVOLUTIONARA AIA SAU ALA .....
Memorat
  • didier
  • Membru nou
  • *
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27463 : Februarie 11, 2014, 17:41:13 »

NIMIC MAI REAL ADEVARAT SI CORCT.  PE CALITATEA DE REVOLUTIONAR DIN 1989 SI PE PRINCIPIILE DE ATUNCI ALE NOASTRE BINEANTELES, MULTI TROGLODITI AU REUSIT SA PACALEASCA SI SA DETINA FUNCTII PE CARE NEAM DE NEAMUL LOR NICI NU VISAU CA EXISTA MACAR CA FUNCTII. ODATA AJUNSI AU UITAT DE IDEALURI DE PRINCIPII DE VALORI SI S-AU FACUT COLEGI DE PARTIDE, UNII CHIAR NEAMURI CU CEI CARE IN 89 ERAU DISPUSI SA NE STARPEASCA DE PE FATA PAMANTULUI. ACUM ACEIASI INSI VIN SI NE PALAVRGESC CAT DE BINE AR FI SA SUSTINEM ANUMITI COLEGI IN DEMNITATI CARE ZIC EI NE VOR REPREZENTA CU CINSTE ,ONOARE SI DEMNITATE. PUN O INTREBARE CA SI BULA ,PANA ACUM CE I-A OPRIT PE CEI CARE SE BAT CU CARAMIDA IN PIEPTURI CA SUNT REVOLUTIONARI SA NE REPREZINTE ASA CUM PROMIT ACUM CA O VOR FACE-O, AU FOST PARLAMENTARI, SSPR-ISTI, PRIMARI SI PRESI DE CONS. JUDETENE  SI CHIAR EPREZENTANT IN CCR MAI NOU DAR CARORA LE ESTE RUSINE DE CELE MAI MULTE ORI CAND CINEVA VORBESTE DE EI.... CA REVOLUTIONARUL SAU REVOLUTIONARA AIA SAU ALA .....
Cornele,eu cred ca nu ai 2 ani,sa crezi ca tot ce zboara se mananca...Daaaaa,toti cei care vor candida vor fi alaturi de noi,ne vor da,ne vor face...Dar nu spun ce,ca e prea vulgar,chiar si pt mine... Cheesy Omule,nu mai spera in cai verzi pe pereti,stii vorba aia,"la pomul laudat sa nu te duci cu sacul"...Bine,acum e interpretabil,pt ei noi suntem pomul laudat si...Lasa,ca intelegi tu,ca esti baiat destept! Wink
Memorat
« Răspunde #27464 : Februarie 11, 2014, 17:51:35 »

Observ ca va condamnati singuri, singurei la nereprezentare la nivelul forurilor la care ati avea dreptul sa fiti reprezentati. Continuati asa, dar nu va mai plangeti ca nu aveti acces pe niciunde, sau ca nu va mai baga nimeni in seama. Daca respingeti arma democratiei, a votului, ma intreb de ce ati mai participat la infruntarea din `89? Se face o propaganda gresita, la nivel umoral, dar e democratie si fiecare e liber sa-si exprime opiniile, sau chiar sa-si faca jocurile proprii. Sper ca cel putin ceilalti sa aiba darul discernerii, sa stie ce cale e bine sa fie aleasa, care nu si ce au de facut in continuare.
Memorat
Pagini: 1 ... 1829 1830 [1831] 1832 1833 ... 4572
Schimbă forumul: