Main Content:

Pagini: 1 ... 1834 1835 [1836] 1837 1838 ... 4572

ANUNTURI

• alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #27525 : Februarie 13, 2014, 00:41:34 »

Mai oprea obraznicule, chiar ai tubeu,iesit din comun ,tu nu te poti,numi revolutionar tu esti un diversonist ,ordinar ,care ai  ,rolul de a jicni miscarea ,revolutionarilor du-te  in germania la miscarea,mati , tu esti un fals care sa strecurat intre noi ,dispari; satano; pentru ca de cand ai aparut aratare bolnava ce esti ne jicnesti intruna,dupa ce ai mancat ,de la noi ,IUDA ce esti ne ameninti  ne denigrezi,cine te plateste iuda ce esti,cui faci servici,nenorocitule,din cauza ta suntem priviti rau ,dute ,dute la miscarea de mii de oameni,printre care si revolutionarii probabil tu singur,care are sediul in germaniaam aratarea,cat mai avem de gand sa lasam aratarea mincinoasa sa ne minta pe portal,dati afara de pe portal ,acest,instingator mincinos,revolutionari adevarati trebuie sa ne unim,si sa ne ajutam ,nu sa distrugem oameni,  asociatii sau uniuni,ci sa ne UNIM

VORBESTE IN NUMELE TAU ALEXA. TU ESTI IMPOSTOR, SI TI'AI BATUT JOC DE IDEEA DE REVOLUTIE. AI FACUT BANI DE PE SPATELE FALSILOR SI II AMENINTI SI ACUM. CA DOVADA IA DE AICI O PARTE DIN LISTA DOSARELOR INCOMPLETE DE LA SSPR PE CARE LE+AI DEPUS DUPA BUNUL PLAC. Adica cine nu cotiza nu avea acte complete. Acum minti in RESITA ca tu faci listele de intrare in plata. CUM ITI PERMITI SA PROSTESTI REVOLUTIONARII. CINE TIE ITI DA BANI ORI E PROST ORI E FALS, ASTEA SUNT CELE DOUA VARIANTE.
Ia citeste aici prima parte. Stii ca cei care nu au dosare complete intra intre cei 9836, adica vor ramine fara certificate, nu? sa vezi atunci cum vor sari pe tine.....

http://revolutiacurata.blogspot.ro/2014/02/lista-dosarelor-complete-si-incomplete.html
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27526 : Februarie 13, 2014, 01:20:04 »
Memorat
  • Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27527 : Februarie 13, 2014, 09:29:20 »

ma.oprea, ,ultimul ,iuda :,de pe pamant care esti tu nu te compari cu nici un rev,din tara,si mai ales din resita,tu vei plati pentru toate denigrarile si minciunile,in instanta,tu nu vezi ca esti jalnic ,intre noi ,tu nu ai ce cauta pentru ca nu ai caracter,esti mincinos nu reprezinti,nimic ,est iuda ,zero tu ai ajuns mai,nimeni,sa iti bati  joc de revi,conducator de,iluzi,ce esti,te crezi ziarist ,dar esti un ,,,,zero nu mai sti ce prosti sa scoti,si ATENTIE,,EU NU Am ascuns nimic ca prieteni,tai,care au inventat,reanalizarea,1/2 proba, etc,pentru ca tergiversau legea,si desi revi erau in regula nu primeau certificatele.cat priveste revolutia,tu nu ai fost ,cu mine,la revolutie sa sti ce am facut eu,in orice caz, am iesit inaintea ta la revolutie,nu dupa tine,tu ,vezi -ti de revolutia ta.
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27528 : Februarie 13, 2014, 13:06:43 »

ma.oprea, ,ultimul ,iuda :,de pe pamant care esti tu nu te compari cu nici un rev,din tara,si mai ales din resita,tu vei plati pentru toate denigrarile si minciunile,in instanta,tu nu vezi ca esti jalnic ,intre noi ,tu nu ai ce cauta pentru ca nu ai caracter,esti mincinos nu reprezinti,nimic ,est iuda ,zero tu ai ajuns mai,nimeni,sa iti bati  joc de revi,conducator de,iluzi,ce esti,te crezi ziarist ,dar esti un ,,,,zero nu mai sti ce prosti sa scoti,si ATENTIE,,EU NU Am ascuns nimic ca prieteni,tai,care au inventat,reanalizarea,1/2 proba, etc,pentru ca tergiversau legea,si desi revi erau in regula nu primeau certificatele.cat priveste revolutia,tu nu ai fost ,cu mine,la revolutie sa sti ce am facut eu,in orice caz, am iesit inaintea ta la revolutie,nu dupa tine,tu ,vezi -ti de revolutia ta.

culmea e ca revolutia mea nu coincide cu revolutia ta si a ipocritilor din jurul tau. ce conducator esti mai , ca ii santajezi pe oameni, altfel nu ar sta nimeni linga tine. de aia stau ca se stiu cu musca pe caciuli...stiu ca falsii vor sari ca arsi, si tocmai asta se asteapta cei de la DNA. REANALIZAREA ESTE NECESARA, SA SCAPAM DE ASTIA CA TINE DIN CAUZA CARORA NOI NU NE MAI LUAM DREPTURILE. NU ITI E RUSINE DE TINE? INCULT CU TREI CLASE CE ESTI CA NICI SA TE EXPRIMI CORECT NU STII....NUMAI UN DOBITOC MAI SLAB PREGATIT SI MAI INCULT DECIT TINE POATE SA TE MAI RECUNOASCA DREPT ....CONDUCATOR. hahaha.....SAU UN IMPOSTOR CEVA....Un revolutionar adevarat si cinstit nu te+ar recunoaste decit de maimutoi care are cartea de munca alba in ultinii 24 de ani. de unde te+ai imbogatit tu ma....ca la revolutie cereai ajutoare.....
Memorat
  • florin53
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27529 : Februarie 13, 2014, 15:25:57 »

D-le Iosif ,nu ma pricep de loc la calculatoare si nu stiu sa va trimit imaginea.Pe subiectul Cine sant ei ce au facut... de tre zile de cate ori incerc sa scriu nu pleaca mesajul si imi apare sus si clipind  ca nu pot trimite mai mult de 80 de caractere.Nu stiu care e cauza.
Memorat
  • Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27530 : Februarie 13, 2014, 16:24:26 »

MAI ratat oprea alex ,SINGUR PE LUME,tu oprea ,esti un ratat ,care cauti sa te bagi in seama,in viata ,esti,un nimeni,,fara,familie,,fara caracter; probabil,te crezi, femeie,,sau poate iti mai amintesti de procesul tau; pentru pedofilie,din care abia ai scapat.Cu tine,nici nu ar trebui,sa mai fac dialog,bestie ce esti,mie,mia fost mila,de tine, cand ai cersit ,si  te-am ajutat daca,mint asa sa ma ajute dumnezeu,daca tu minti,asa sa-ti ajute tie,dumnezeu , cat priveste scoala mea ,viata mea particulara,nu este treaba ta,sau crezi ca ai dreptul sa te bagi in viata mea,poate te crezi nevasta mea,si vrei CEVA .cand ai venit ,pentru a santaja ,persoane in loc RESITA ,ai crezut ca o sa-ti mearga,ai grija ca mi-ai amenintat ,sotia  ca o bati, arunci pe geam mai tu/ esti,femeie,CAT priveste ce am castigat,eu ,unde am lucrat,si ce am facut este treaba mea ,si nu a ta; despre revolutionari de la RESITA si din CARAS-SEVERIN,tu nu ai dreptul sa-ti dai nici macar cu parerea,TU RATATULE ,FARA FUNCTIE,nu ai voie sa mai jicnesti si sa minti despre noi.
Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27531 : Februarie 13, 2014, 20:01:48 »

D-le Iosif ,nu ma pricep de loc la calculatoare si nu stiu sa va trimit imaginea.Pe subiectul Cine sant ei ce au facut... de tre zile de cate ori incerc sa scriu nu pleaca mesajul si imi apare sus si clipind  ca nu pot trimite mai mult de 80 de caractere.Nu stiu care e cauza.

Ca să ai o imagine de pe Desktop(ecranul monitorului):

1. Apeşi tasta Print Scrn/SysRq de pe tastatură
.

2. Apoi deschizi orice editor de poze(paint, picture manager, etc),
exemplu: Start -> All programs -> Accessories -> Paint, click pe Paint.

3. Apeşi tastele CTRL+V sau click dreapta şi paste şi vei avea imaginea completă a desktop-ului.

4. Apoi salvezi imaginea sau Save as(File -> click Save As...)

unde la Save in: alegi locul unde să salvezi imaginea(screenshot-ul), la File name: dai un nume fişierului(imaginii, screenshot), iar la Save as type: alegi formatul în care vrei să salvezi(JPEG, GIF, TIFF, PNG(şi adâncimea de culoare, dacă este cazul)

Această metodă se mai numeşte screeshot sau captură de imagine(desktop).
Succes.
Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27532 : Februarie 13, 2014, 20:06:01 »

Fişierul cu imaginea o poţi comunica adminului, ca ataşament la mesaj sau mesaj privat.
Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27533 : Februarie 13, 2014, 21:03:42 »

Iată un screenshot(captură imagine de pe desktop)după metoda descrisă la http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=47.msg150826#msg150826.

Memorat
  • nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27534 : Februarie 13, 2014, 22:14:27 »

Domnilor trece saptamina si nici un rezutat de cei care afi trebuit sa meaga la govern pentru respectarea legi 341/2004 cam asta sa discutat la sedinta BNR de la Sibiu pe cind iesirea in srada ca altfel nu vad rezolvarea ALOOOOOO conducerea BNR raspuns
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27535 : Februarie 13, 2014, 22:38:26 »

MAI ratat oprea alex ,SINGUR PE LUME,tu oprea ,esti un ratat ,care cauti sa te bagi in seama,in viata ,esti,un nimeni,,fara,familie,,fara caracter; probabil,te crezi, femeie,,sau poate iti mai amintesti de procesul tau; pentru pedofilie,din care abia ai scapat.Cu tine,nici nu ar trebui,sa mai fac dialog,bestie ce esti,mie,mia fost mila,de tine, cand ai cersit ,si  te-am ajutat daca,mint asa sa ma ajute dumnezeu,daca tu minti,asa sa-ti ajute tie,dumnezeu , cat priveste scoala mea ,viata mea particulara,nu este treaba ta,sau crezi ca ai dreptul sa te bagi in viata mea,poate te crezi nevasta mea,si vrei CEVA .cand ai venit ,pentru a santaja ,persoane in loc RESITA ,ai crezut ca o sa-ti mearga,ai grija ca mi-ai amenintat ,sotia  ca o bati, arunci pe geam mai tu/ esti,femeie,CAT priveste ce am castigat,eu ,unde am lucrat,si ce am facut este treaba mea ,si nu a ta; despre revolutionari de la RESITA si din CARAS-SEVERIN,tu nu ai dreptul sa-ti dai nici macar cu parerea,TU RATATULE ,FARA FUNCTIE,nu ai voie sa mai jicnesti si sa minti despre noi.

vezi ca Iliuta Graure, cel care iti face toate jocurile pe calculator....iti scrie prost postarile....
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27536 : Februarie 13, 2014, 22:40:06 »

vezi ca Iliuta Graure, cel care iti face toate jocurile pe calculator....iti scrie prost postarile....

si inca ceva....scri acolo BAI RATATULE FARA FUNCTIE.....pai la ciaorde luati+as egzema....fonvtoa e importanta, da scoala ...vai de tine....
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27537 : Februarie 13, 2014, 22:42:51 »

si inca ceva....scri acolo BAI RATATULE FARA FUNCTIE.....pai la ciaorde luati+as egzema....fonvtoa e importanta, da scoala ...vai de tine....

si inca ceva....scri acolo BAI RATATULE FARA FUNCTIE.....pai la ciaorde luati+as egzema....fonctioa e importanta, da scoala ...vai de tine....
[/quote] SI NU AM TREABA CU VOI, AM TREABA CU TINE....NU II BAGA PE TOTI IN ACEEASI OALA CU TINE....LASHULE....[/b]
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27538 : Februarie 13, 2014, 22:44:10 »

Domnilor trece saptamina si nici un rezutat de cei care afi trebuit sa meaga la govern pentru respectarea legi 341/2004 cam asta sa discutat la sedinta BNR de la Sibiu pe cind iesirea in srada ca altfel nu vad rezolvarea ALOOOOOO conducerea BNR raspuns

DACA NU FAC NIMIC, VOR AVEA DE FURCA CU MINE. TERMENUL E LUNI.....DUPA ACEEA RAZBOI SI CU CEI CARE NU ISI FAC TREABA LA BNR.....
Memorat
  • Mindry
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27539 : Februarie 13, 2014, 23:10:14 »

Cat priveste postarea in acest folder (dosar) ....

[/quote] SI NU AM TREABA CU VOI, AM TREABA CU TINE....NU II BAGA PE TOTI IN ACEEASI OALA CU TINE....LASHULE....[/b]

sa intelegem de aici ca dumneata folosesti oamenii ca ... treaba . 
   Ca cea MARE sau cea ...mica?.
   Adica pe domnul presedinte de asociatie ALEXA, il materializati ca ... TREABA ?.     
   Kkt sau de pis...at ?.
Memorat
Pagini: 1 ... 1834 1835 [1836] 1837 1838 ... 4572
Schimbă forumul: