Main Content:

Pagini: 1 ... 2126 2127 [2128] 2129 2130 ... 4573

ANUNTURI

• bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #31905 : Mai 30, 2014, 09:23:29 »

Vrem vesti din Bv, de la intalnirea seclectiv-selecta a SSS cu presii alesi pe sranceana. Va anunt ca Moldova nu e reprezentata. Liderul real al zonei e Trapiel din Piatra Neamt, care nu e inghitit "la centru". Este inca o confimare ca SSS are o intalnire cu cei docili. Cred ca pune ceva in scena, vom vedea. Astept sa ne spuna cineva ce se intampla in BMV.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #31906 : Mai 30, 2014, 09:29:24 »

Revi isi vor putea face o parere m limpede dupa aceasta intalnire despre intentiile politicienilor, ce surprize ne pregatesc la aniversarea si comemo eroilor la 25 de ani de la Rev. Ma tem ca, sexosi cum ii stiu cu cei m nevoiasi, pregatesc un spectacol special, cu un om de zapada la parla (inima de gheata) si un brad inalt la Guv (sa avem de ce ne agata) si poate cu un poligon de tir la zidul Cotrocelei, daca vom indrazni sa-l deranjam pe viitorul pres al Ro.

Memorat
  • Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #31907 : Mai 30, 2014, 09:37:32 »

NOI ,revolutionari   ne  ATACAM  uni  pe  alti ,  noi  trebuie  sa  fim  corecti ,,noi  trebuie sa   fim  batjocura  GUVERNANTILOR  ,NOI  trebuie   sa  MURIM  DE FOAME  ,va  intreb  de  ce ..... ,AM  FURAT  NOI  TARA,  AM  VANDUT   noi  BUNURILE   TARI  ,sau    am   CONDUS   noi  ROMANIA   spre  DEZASTRUL  in  care  ne  aflam  ,SUNTEM  NOI  MILIARDARI  TARI, SUNTEM   NOI  guvernanti  ,avem  noi  parlamentul  nostru  al,   revolutionarilor    avem  sau  am  avut  vreun  partid  sub  sigla   caruia  am  condus si  furat  noi   revolutionari   tara  vreodata    ,va  intreb  ce  au  cu  noi  tocmai   aceia  care  au   facut  rau  tari  si  poporului  roman poate .vor  sa arunce vina pentru  dezastrul  facut  de  ei , asupra  noastra.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #31908 : Mai 30, 2014, 09:43:37 »

Ati avut partid si chiar deputati. Ciocul m mic, pt e clar ca ati facut trafic de influenta, vanzand partidul revilor oligarhiei mafiote care conduce Ro. Presii ar fi cazul sa-si tina ciocul plecat. Deci nu m abera, ia o pastila si gaseste-ti ceva de lucru m departe de pc.
Memorat
  • Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #31909 : Mai 30, 2014, 10:10:59 »

DOMNULE  BAMBILICI  imi.pare  rau  sa  te  contrazic  desi  am  avut  oferte   si   de  la  acel  partid  ,eu  personal  am  refuzat ,o  functie   ,si un loc  poate  in parlament.nu  am  fost  membru  decat  in  fsn  .cu  respect  ALEXA
Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #31910 : Mai 30, 2014, 10:13:55 »

daca nu esti format sa conduci, nu poti fi ales.....Miscarea fiind deja inregistrata in GERMANIA, Franta, Italia, alegerea a fost facuta. aici alegem structura pt Romania doar.

da unii dintre cei care conduc sunt deja la cursuri. se face o pregatire in leadership. fiindca nu mai merge cu aproximari si lalaieli.

Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #31911 : Mai 30, 2014, 10:37:48 »

MISCAREA CIVICA REVOLUTIA CURATA
departamentul investigatii
Departamentul Pentru REVOLUTIONARI

COMUNICAT
catre SS ADRIAN SANDA

In urma convocarii de la Brasov , organizata de catre SS ADRIAN SANDA, va aducem la cunostinta ca din momentul publicarii documentelor atasate va aflati in situatia de a va iainta plingere penala pentru favorizarea infractorului in ceea ce priveste situatia de la LUGOJ si a numitului BALINT PETRICA, presedintele unei filiale ilegale care a emis recomandari pentru preschimbarea certificatelor pe Legea 341 in mod fraudulos.
Va cerem sa luati in termen de 48 de ore masuri referitoare la cele prezentate aici si sa ne comunicati raspunsul printr-un comunicat oficial conform Legii informatilor publice.
Noi, membrii MISCARII CIVICE REVOLUTIA CURATA ne simtitm lezati deoarece continuati sa aveti sedinte in care doriti sa decideti soarta revolutionarilor cinstiti impreuna cu persoane dubioase, dar fiedele PSD.
Domnule ADRIAN SANDA,
MISCAREA CIVICA REVOLUTIA CURATA, organizatie civica aflata in plin proces de inregistrare si pe teritoriul ROMANIEI,inglobeaza deja aproape toti revolutionarii de buna credinta din ROMANIA, care au aderat la principiile noastre: SOLIDARITATE SI LEGALITATE. Prin asocierea dumneavoastra cu persoane care in mod ilegal au dus la aparitia unor acte administrative ce deja au produs efecte juridice, consideram ca de fapt nu DORITI PUNEREA IN LEGALITATE ci continuarea minciunii si a starii de tensiune, ilegalism si saracie creata de guvernul pe care il reprezentati. Prin urmare ne rezervam dreptul de a va deferi justitiei la 48 de ore dupa aducerea la cunostinta in MOD PUBLIC a documentelor atasate privindu-l pe apropiatul dvs si al PSD BALINT PETRICA

Sef departament INVESTIGATII                                        CONTRASEMNEAZA

dr. Adrian Jurca                                          Alex Oprea -presedinte
Memorat
« Răspunde #31912 : Mai 30, 2014, 13:00:58 »

Vrem vesti din Bv, de la intalnirea seclectiv-selecta a SSS cu presii alesi pe sranceana. Va anunt ca Moldova nu e reprezentata. Liderul real al zonei e Trapiel din Piatra Neamt, care nu e inghitit "la centru". Este inca o confimare ca SSS are o intalnire cu cei docili. Cred ca pune ceva in scena, vom vedea. Astept sa ne spuna cineva ce se intampla in BMV.

Referitor la această convocare, D-l SS Sanda convoacă pe cine vrea, discută cu cine vrea ,e răspunderea domniei sale !

Din ,,surse credibile,, propunerile pt tabel au venit din partea M.Bucur șef BNR și BD (petrică balint) auto intitulat șef LORD. Menționez că BD nu poate decide nimic pt că Mureșul are 2 voturi.

După informațiile primite ,,inspectorul principal CORUPT Stanciu ,, se află în spatele jocurilor că Mureșul nu participă acum. Nici o problemă, pt că asociația noastră nu este remorca nici unui partid, și ESTE O ONOARE SĂ NU STĂM LA MASĂ și CU TRAFICANȚII DE CERTIFICATE !!!
Stanciu a chemat 2 cârcotași din Mureș (care au probleme la dosar) să mă lucreze din spate. VISE,BĂIEȚI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BATE VÎNTUL PUȘCĂRIEI !!!!!! 
Memorat
  • gogiie
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #31913 : Mai 30, 2014, 13:34:39 »

Referitor la această convocare, D-l SS Sanda convoacă pe cine vrea, discută cu cine vrea ,e răspunderea domniei sale !

Din ,,surse credibile,, propunerile pt tabel au venit din partea M.Bucur șef BNR și BD (petrică balint) auto intitulat șef LORD. Menționez că BD nu poate decide nimic pt că Mureșul are 2 voturi.

După informațiile primite ,,inspectorul principal CORUPT Stanciu ,, se află în spatele jocurilor că Mureșul nu participă acum. Nici o problemă, pt că asociația noastră nu este remorca nici unui partid, și ESTE O ONOARE SĂ NU STĂM LA MASĂ și CU TRAFICANȚII DE CERTIFICATE !!!
Stanciu a chemat 2 cârcotași din Mureș (care au probleme la dosar) să mă lucreze din spate. VISE,BĂIEȚI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BATE VÎNTUL PUȘCĂRIEI !!!!!! 

ASTIA SUNT AIA  Cheesy Cheesy
SAU DUS CU PLOCONE PENTRU DOSARE  Grin Grin
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #31914 : Mai 30, 2014, 14:07:44 »

atasam spre studiu statutul MISCARII CIVICE REVOLUTIA CURATA. Doritorii pot adera, aduce modificari sau ven cu propuneri la adresa revolutiacurata@hotmail.com.
Memorat
  • DAN IOSIF
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #31915 : Mai 30, 2014, 15:00:37 »

Intalnirea de la BV se tine in spatele usilor inchise la restairantul CRAMELE LUI DECEBAL unde nu au voie sa intre decat cei care se afla pe tabelul din convocator.Cei veniti din tara care nu se aflau pe tabel au plecat dezamagiti!!!!
Memorat
  • Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #31916 : Mai 30, 2014, 15:01:47 »

CHIAR,  nu   va-ti  saturat  de  cand  ne  prosteste   vechiul   sspr  ,iar  mai  nou alt  secretariat  al guvrnului   , nu vreti  sa  va  amintiti  ca  de    ,cativa  ani ,  guvernanti  tot  fac  curatenie  la  noi  pana  ne  curata de  tot  nu   vedeti  ca isi  bat  joc  de noi .AU  SACRIFICAT,  cativa  secretari  de  stat  si   secretari  generali  ,pardon  iau   trimis  in alta  parte  .au  , o  ARMATA    de  oameni  care  fac  diversiuni, care  mint ,manipuleaza   etc.  CAND  lau numit  pe  MESTER  SORIN  VINTILA   ,ati  crezut  ,mai  ales  FRAIERI  ,din  banat  ,ca  se  vor   relua  platile, cum  spuneau  diversionisti   ca   mai  intai  vor  PRIMI   indemnizati TIMISOARA  ,LUGOJUL    ,dupa  aceia  banatul,si  in  cateva  luni  toata  tara , chiar   ati  crezut ,si  nu  vati   intrebat  in  baza  carei  legi  se  fac   aceste   demersuri ,pentruca   legal  nu  au  cum  sa  se  faca , PANA  SI  MESTER  ,CREDEA,  apoi NU ,va   intrebati  ce  au  facut cu  MESTER  sorin  , APOI a  urmat  SOCACIU  Victor, venit  pe  cai  mari,  care  a  promis  la  fel  ca  SORIN  MESTER, ca  rezolva  situatia ,cum;  TIMISOARA, va  primi INDEMNIZATIA   imediat DOAR  ,in  baza  unor  liste  ,CATEVA  SUTE  DE  REVI   si  tot asa   VA   URMA  BANATUL  IAR  la  fel ca  MESTER  SORIN,  chiar  CREDEA   ce  spune  ,desi   nu  aveau   baza    legala  ,dar  ne-au  prostit  iar  ,cu  SOCACIU  ce  sa  intampla  acum  unde  este   ,iar   acum  ,trebuiau   sa  gaseasca  pe   cineva  din  TIMISOARA.....VOM  VEDEA ,ca  nu  se  va  rezolva  nimic ,pentruca   nu  vrea  PONTA ,
Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #31917 : Mai 30, 2014, 15:08:04 »

atasam spre studiu statutul MISCARII CIVICE REVOLUTIA CURATA. Doritorii pot adera, aduce modificari sau ven cu propuneri la adresa revolutiacurata@hotmail.com.

Proiectul de Statut arată la:

CONSILIUL DIRECTOR

Art. 21
Consiliul Director este ales de Adunarea Generala pe o perioada de 5 ani si este compus din 7 membri (așa prevede Actul Constitutiv),

fapt, ce atrage și prezentarea proiectului de Act Constitutiv.

Memorat
  • gogiie
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #31918 : Mai 30, 2014, 15:10:35 »

Intalnirea de la BV se tine in spatele usilor inchise la restairantul CRAMELE LUI DECEBAL unde nu au voie sa intre decat cei care se afla pe tabelul din convocator.Cei veniti din tara care nu se aflau pe tabel au plecat dezamagiti!!!!
GRESIT
AU PLECAT CU COADA INTE

Memorat
  • DAN IOSIF
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #31919 : Mai 30, 2014, 15:21:25 »

La ora asta sunt revolutionari umiliti in fata carciumei unde se tine sedinta fiind impiedicati sa intre de angajatii localului unul dintre ei este DINU COSTICA cel care a animat si a condus revolutionari in noaptea de 21 spre 22 in BV.
Memorat
Pagini: 1 ... 2126 2127 [2128] 2129 2130 ... 4573
Schimbă forumul: