Main Content:

Pagini: 1 ... 2131 2132 [2133] 2134 2135 ... 4573

ANUNTURI

• kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #31980 : Mai 31, 2014, 17:20:30 »

Eu voi venii cu siguranta,(a trecut iarna zapezile s-au dus,doar sa vina apa sa ia sina de tren cu totul ca sa nu pot ajunge)si mai astept sa vina lume care multora le-au stat in gat si care pot face ceve impreuna cu noi.

P.S. Pana sa le aratam noi cine suntem trebuie sa ne aratam noua ce ne poate pielea.Daca pa la aceea data a fost greu de urnit caruta,de la acea data o sa fie si mai greu,o sa fie greu dar nu imposibil
Memorat
« Răspunde #31981 : Mai 31, 2014, 17:40:01 »

Cavalerule tehtonic vezi ca ti-am trimis mesaj personal!
P.S. astept inca dovezile tale sau martorii care confirma cele spuse de tine!
Memorat
  • gogiie
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #31982 : Mai 31, 2014, 18:55:12 »

RTV
TRAIAN BASESCU TENTATIVA DE ASASINAT  Cool Cool Cool
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #31983 : Mai 31, 2014, 19:06:31 »

PESEDEAUA SI A SCOS GUNOAIELE LA ATAC. SUNT SUNAT SI INJURAT DE LA NUMARUL DE TELEFON 0741541288. INCLUSIV NOAPTEA
Memorat
  • Lili
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #31984 : Mai 31, 2014, 20:35:55 »

Cunosc nr . de tel. Domnule Alex este al unui SUPER BAIAT nicidecum al unui gunoi. Si nici nu este PSD-ist . Mai degraba l-ai deranjat cu ceva sau s-a prins de vre-o chestie din ziceri-le dumitale .
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #31985 : Mai 31, 2014, 21:02:46 »

Daca este super baiat de ce procedeaza in acest fel si nu are taria de a spune omului in fata ce are de zis.Cred ca o convorbire linistita si amicala poate duce la ceva mult mai constructiv decat o convorbire cu injuraturi si insulte.
Memorat
  • Lili
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #31986 : Mai 31, 2014, 21:26:54 »

Nu este bine daca au fost injurii . Suntem prea suparati de neajunsuri . Calmitatea ar fii de apresciat . A nu se intelege gresit !
Memorat
« Răspunde #31987 : Mai 31, 2014, 21:56:38 »

Nu avem nimic concret ce sa hotarit la BRASOV

Presupun ca in cursul zilei de azi va "povesti" dl Iosif ce s-a intamplat la Brasov.

Ma pregateam sa-i dau un raspuns domnului Nicu, dar m-au retinut apelurile telefonice. Am facut cateva inregistrari la intrunirea de ieri, putine si de slaba calitate, pentru ca a lipsit o iluminare adecvata - sedinta a avut loc intr-o sala fara lumina naturala, a Cramelor lui Decebal din Brasov. Am inceput sa convertesc fisierele intr-un format publicabil, le voi ansambla si rezultatul il voi publica in cursul acestei zile. Va fi un set de filmulete, caci "a aparut" o limitare din partea YouTube, astfel incat mai pot publica numai videoclipuri mai scurte de 15 minute. Precizez ca am avut acordul organizatorului atat pentru a inregistra intrunirea, cat si pentru a publica materialul video rezultat. Dar, din pacate, n-am avut conditiile necesare de iluminare a incaperii si a lipsit si o sursa de curent electric pentru aparatura. Sper ca sonorul sa fie suficient de bine inregistrat, incat sa se poata intelege expunerea domnhului Arian Sanda.
Memorat
« Răspunde #31988 : Mai 31, 2014, 21:58:28 »

Cu titlul "Intrunirea de la Brasov - partea I", aveti publicata prima prte a discursului de ieri al domnului secretar de stat Adrian Sanda - www.youtube.com/watch?v=cFbYZYdOarE&feature=youtu.be. Intre timp, pregatesc partea a doua pentru publicare.

Memorat
« Răspunde #31989 : Mai 31, 2014, 22:25:07 »

De astazi - 31 mai ac - mai exista un punct de interes informativ pentru revolutionari pe Internet. A fost creata pagina de facebook intitulata "Revolutia Romana - Memorial". Autorul paginii face urmatoarea precizare: "Dedic această pagină memoriei celor ce ne-au părăsit prematur". Initiativa era necesara. Poate vor fi publicate acolo fotografiile si principalele date ale revolutionarilor care parasesc aceasta lume, lucru care nu a fost inteles si s-a facut doar partial pe acest forum. Dumnezeu sa-i ierte pe cei plecati in vesnicie.
Memorat
« Răspunde #31990 : Mai 31, 2014, 22:30:30 »

Asociatia Forumul Revolutiei din Timisoara anunta decesul colegului DANILA VASILE in varsta de 67 de ani. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace, condoleante familiei.

Dumnezeu sa-l ierte.

Va rog sa postati o fotografie si cateva date ale decedatului.
Memorat
« Răspunde #31991 : Mai 31, 2014, 22:36:29 »

Am primit urmatorul e-mail de la domnul Viorel Vernescu:

Azi 31.05.2014, Hurmuz Ioan, dupa controlul periodic al starii de sanatate, a fost luat de salvare si dus de urgenta la spitalul Elias. Mai rezista 4 revolutionari in vant si ploaie. A stat de vorba cu grevistii numai domnul Secretar de Stat Adrian Sanda.

Cu stima,
Viorel Vernescu
Memorat
  • vasilef
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #31992 : Mai 31, 2014, 22:45:32 »

Am vazut o reactie negativa din partea ranitului pentru ca nu a fost invitat la intalnirea de la Brasov.
     Cred ca inainte de a avea pretentia de a discuta despre problemele revolutionarilor, ar trebui sa ne explice de ce, de trei ani, lupta disperat pentru a ascunde orice date legate de certificatele nelegale existente in plata la Tg-Mures.
     Cum poate sa creada ca poate lupta impotriva impostorilor daca in realitate ii ascunde dupa gardul asociatiei sale?
     Acest lucru il stie noul SS si probabil tocmai pentru a evita alte contestari, nu l-a invitat. Prima contestare ar fi venit de la Tg-Mures.
     Alex Oprea. Ce organizatie vrei sa faci daca te-ai declarat in permanenta adeptul ranitului?
     Si inca ceva. Sanda nu are dreptul sa verifica dosarele? Pe cine vrei sa scutesti de responsabilitati? stii bina ca, datorita asociatiilor care au acordat avize ilegale, s-a ajuns in situatia in care revolutionarii au de ales intre demascarea impostorilor sau propria lor disparitie. Ar trebui sa lupti pentru scoaterea acestor asociatii de la calitatea de partener de dialog, nu sa cauti umbrela pentru ei.
     Lucian. Cand ai de gand sa renunti a mai ocupa un sfert din acest topic?
     O fi fost Campulung centrul revolutiei romane si nu stim noi?
[/b][/b][/b][/b]
Memorat
  • nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #31993 : Mai 31, 2014, 22:53:37 »

vasilef daca ai cunostinta de asa ceva si nai facut denut inseamna ca esti complice atetie aceste postari pot fi folosite ca proba in justitie
Memorat
  • nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #31994 : Mai 31, 2014, 22:58:48 »

Iar in legatura ca sra suparat ca na fost invitat la acea intilnire avea derptate sa fie suparat atita timp cit reprezinta un numar de rev.
Memorat
Pagini: 1 ... 2131 2132 [2133] 2134 2135 ... 4573
Schimbă forumul: