Main Content:

Pagini: 1 ... 2133 2134 [2135] 2136 2137 ... 4573

ANUNTURI

• Alex63
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • partid în Ro = „ grup infracţional organizat "
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #32010 : Iunie 01, 2014, 15:05:14 »

http://www.cdep.ro/comisii/revolutionari/pdf/2009/sz0610.pdf

Cititi cu mare atentie sinteza din data de 10.06.2009 ...sa vedeti ce spunea atunci tov.colonel Sanda Adrian ...un mincinos notoriu...la intrunirea de la Brasov a spus ca s-au preschimbat din iulie 2009 timp de 10 luni peste 10.000 de certificate ...atunci spunea ca sunt doua variante de preschimbare a certificatelor :
1. sa se proroge termenul ca revolutionarii sa poata se le fie preschimbate certificatele (atunci la aceea vreme le era mila de ei ,de saracii colegi )
2. ca pana la data de 30.06.2009 sa fie preschimbate toate certificatele...adica in 20 de zile sa fie preschimbate peste 10.000 de certificate...ce omenos era atunci ...
Acum a schimbat placa tovarasul ,la ordinul partidului mult iubit si stimat in frunte cu mentorul lui Ilici si cu plagiatorul Ponta ,a uitat ce a spus atunci ,de ,s-au schimbat timpurile...
O sa se friga tare de tot acest mameluc ,se aude clinchet de catuse prin abuzurile si discriminarea pe care se vrea sa o faca ...adica cei din 1992 ,nu mai are rost sa-i verificam ,ca sunt "beton"...de ce ? pai ,tovarase Sanda ,atunci sunt facuti cei mai multi militieni si militari care au tras in noi si inainte de 22 cat si dupa...mai ales ca aceia au fost trecuti pe tabele cu dosare de cate 2 declaratii si nu trei cum spune HG.566/1996...O sa ai la procese penale, ca nici in veci nu o sa mai scapi ,si mai ales cred ca toata viata ta de acum incolo o sa ai poprire pe salariu si pensie la cati bani o sa ai sa dai in urma despagubirilor pe care le va cere fiecare revolutionar pe care o sa incerci abuziv sa-l elimini...
o sa venim cu un Comunicat important in urma aberatiilor si vrajelilor pe care tov Sanda le-a expus, ca sa poata tergiversa situatia revolutionarilor pana dupa alegerile din noiembrie a.c...
Grin

ART. 16
Dispoziţiile prezentei legi se aplica în mod corespunzător şi militarilor de orice grad, precum şi personalului civil din Ministerul Apărării Naţionale şi Ministerul de Interne, care şi-au jertfit viata sau au fost răniţi în luptele pentru victoria revoluţiei ori în legatura cu evenimentele revoluţionare din decembrie 1989, cat şi urmaşilor acestora.
De prevederile prezentei legi nu beneficiază persoanele care au organizat, instigat sau au luptat, prin orice mod, impotriva Revoluţiei din decembrie 1989, precum şi urmaşii acestora.
Memorat

„ Nimic nu e mai periculos pentru conştiinţa unui popor decât priveliştea corupţiei, a nulităţii recompensate, decât ridicarea  în sus a nemeritului.” - Mihai Eminescu
  • maya
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #32011 : Iunie 01, 2014, 15:27:16 »

http://www.cdep.ro/comisii/revolutionari/pdf/2009/sz0610.pdf

Cititi cu mare atentie sinteza din data de 10.06.2009 ...sa vedeti ce spunea atunci tov.colonel Sanda Adrian ...un mincinos notoriu...la intrunirea de la Brasov a spus ca s-au preschimbat din iulie 2009 timp de 10 luni peste 10.000 de certificate ...atunci spunea ca sunt doua variante de preschimbare a certificatelor :
1. sa se proroge termenul ca revolutionarii sa poata se le fie preschimbate certificatele (atunci la aceea vreme le era mila de ei ,de saracii colegi )
2. ca pana la data de 30.06.2009 sa fie preschimbate toate certificatele...adica in 20 de zile sa fie preschimbate peste 10.000 de certificate...ce omenos era atunci ...
Acum a schimbat placa tovarasul ,la ordinul partidului mult iubit si stimat in frunte cu mentorul lui Ilici si cu plagiatorul Ponta ,a uitat ce a spus atunci ,de ,s-au schimbat timpurile...
O sa se friga tare de tot acest mameluc ,se aude clinchet de catuse prin abuzurile si discriminarea pe care se vrea sa o faca ...adica cei din 1992 ,nu mai are rost sa-i verificam ,ca sunt "beton"...de ce ? pai ,tovarase Sanda ,atunci sunt facuti cei mai multi militieni si militari care au tras in noi si inainte de 22 cat si dupa...mai ales ca aceia au fost trecuti pe tabele cu dosare de cate 2 declaratii si nu trei cum spune HG.566/1996...O sa ai la procese penale, ca nici in veci nu o sa mai scapi ,si mai ales cred ca toata viata ta de acum incolo o sa ai poprire pe salariu si pensie la cati bani o sa ai sa dai in urma despagubirilor pe care le va cere fiecare revolutionar pe care o sa incerci abuziv sa-l elimini...
o sa venim cu un Comunicat important in urma aberatiilor si vrajelilor pe care tov Sanda le-a expus, ca sa poata tergiversa situatia revolutionarilor pana dupa alegerile din noiembrie a.c...
Grin

ART. 16
Dispoziţiile prezentei legi se aplica în mod corespunzător şi militarilor de orice grad, precum şi personalului civil din Ministerul Apărării Naţionale şi Ministerul de Interne, care şi-au jertfit viata sau au fost răniţi în luptele pentru victoria revoluţiei ori în legatura cu evenimentele revoluţionare din decembrie 1989, cat şi urmaşilor acestora.
De prevederile prezentei legi nu beneficiază persoanele care au organizat, instigat sau au luptat, prin orice mod, impotriva Revoluţiei din decembrie 1989, precum şi urmaşii acestora.

Cum au ajuns peste 700 de fosti militari (armata si militie) sa aibe certificate de Luptator cu Merite Deosebite pe Legea 341/2004 ? cu ajutorul cui ? pana la urma acestia nu trebuiau sa aibe certificate de revolutionar ,ei au fost in timpul serviciului ,la ordin ...daca nu cadea Ceausescu ,probabil ca pe cei mai multi ii recompensau cu medalii comuniste pentru ca au deschis focul impotriva manifestantilor civili ...nici ranitii si nici urmasii nu trebuiau sa aibe certificate de revolutionar ...acestia trebuiau sa fie recompebsati o singura data de Ministerele Aparari si de Interne...ei sunt "eroii" acestor ministere ...in nici un caz ai Romaniei ...pana in data de 22 decembrie(cat si dupa) Armata si militia au ucis civili si acum sunt catalogati ca fiind eroi ai neamului...in nici un stat democratic de pe acest glob nu am auzit ca militarii  care au tras in popor sa fie declarati  "eroi" ...intr-un stat democratic ,armata isi apara tara ,granitele de inamici straini si nu foloseste forta impotriva propriului popor...dar la noi e pe invers totul ...CRIMINALII sunt declarati "EROI" iar ADEVARATII LUPTATORI PENTRU LIBERTATE SUNT SUPUSI OPROBIULUI PUBLIC SI MAZILITI DE CATRE GUVERNELE CARE AU JEFUIT ACEASTA TARA SI ACEST NEAM TIMP DE 25 DE ANI...RUSINE ... Grin
Memorat
  • cristy_s6
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nevoia - este "darul" nepretuit al cunoasterii !
  • Vezi Profilul
« Răspunde #32012 : Iunie 01, 2014, 15:42:35 »

ESTE BINE CA FIECARE PENTRU EL A INCEPUT SA INTELEAGA SITUATIA REALA A ACESTEI DRAME PRIN CARE TRECEM...NU VA LIPSI MULT TIMP SI VOM FI - DIN NOU "CHEMATI" PE LA PROCURATURA SA DAM CU SUBSEMNATUL, DE CE AM TRAS SAU DE CE AM FOST " LA REVOLUTIE "...!
EU INCA MAI INTREB ?
DE CE AU FOST FACUTI "EROI" INDIVIZI CARE L-A REVOLUTIE AU IESIT LA FURAT ?
DE CE SUNT REVOLUTIONARI "RETINUTI" INDIVIZI CARE AU FOST ARESTATI DUPA 22 DECEMBRIE ?
DE CE SUNT "COLEG" DE ASOCIATIE CU UNUL CARE A "LUPTAT" LA REVOLUTIE IN ...GALATI, CRAIOVA, BUZAU SAU AIUREA - EU AM LUPTAT IN BUCURESTI - IMI CUNOSC TOTI COLEGII DE LUPTA SI NU INTELEG DE CE "ALA" SAU "ALALALT" - "TREBUIE" SA FIE CU MINE SAU ALATURI DE MINE ?
Memorat

"Am dorit o democrație ideală si o societate liberă în care toate persoanele să trăiască în armonie si cu egalitate de sanse. E un ideal cu care vreau să trăiesc si să reușesc. Dar dacă este necesar, este un ideal pentru care sunt dispus să si mor.” - Nelson Mandela
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #32013 : Iunie 01, 2014, 16:02:29 »

Am vazut o reactie negativa din partea ranitului pentru ca nu a fost invitat la intalnirea de la Brasov.
     Cred ca inainte de a avea pretentia de a discuta despre problemele revolutionarilor, ar trebui sa ne explice de ce, de trei ani, lupta disperat pentru a ascunde orice date legate de certificatele nelegale existente in plata la Tg-Mures.
     Cum poate sa creada ca poate lupta impotriva impostorilor daca in realitate ii ascunde dupa gardul asociatiei sale?
     Acest lucru il stie noul SS si probabil tocmai pentru a evita alte contestari, nu l-a invitat. Prima contestare ar fi venit de la Tg-Mures.
     Alex Oprea. Ce organizatie vrei sa faci daca te-ai declarat in permanenta adeptul ranitului?
     Si inca ceva. Sanda nu are dreptul sa verifica dosarele? Pe cine vrei sa scutesti de responsabilitati? stii bina ca, datorita asociatiilor care au acordat avize ilegale, s-a ajuns in situatia in care revolutionarii au de ales intre demascarea impostorilor sau propria lor disparitie. Ar trebui sa lupti pentru scoaterea acestor asociatii de la calitatea de partener de dialog, nu sa cauti umbrela pentru ei.
     Lucian. Cand ai de gand sa renunti a mai ocupa un sfert din acest topic?
     O fi fost Campulung centrul revolutiei romane si nu stim noi?
[/b][/b][/b][/b]

Shocked Shocked Shocked

VASILE F. II VOI TINE PARTEA SECUIULUI FIINDCA E OM CINSTIT, REVOLUTIONAR INCONTESTABIL SI BARBAT ADEVARAT. CHIOAR DACA EL MA INJURA. DIN RESPECT PENTRU CEEA CE FACE LA MURES, FIIND SINGURA ASOCIATIE CU ACTELE LA ZI DIN TARA II VOI TINE MEREU PARTEA. INDIFERENT DE DISCUTIILE DINTRE NOI, IN BENI VOI AVEA MEREU INCREDERE. L-AM SUPUS LA MULTE CHESTII, LA MULTE PROBE....SI NU A TRADAT. UITE DE AIA! ASTA CA SA NU MAI VA DATI CU PRESUPUSUL DA SUNT DE PARTEA LUI BENI, A CELOR CA EL, FIINDCA DOAR CU OAMENI NEPATATI SI FARA SCHELETE IN DULAP PUTEM MERGE MAI DEPARTE. SI INCA CEVA. IN CURIND VOI ANUNTA DEMISIA MEA DIN ASOCIATIA SIBIU DECEMBRIE 89 AL CARUI MEMBRU FONDATOR SUNT. p.s Sunt membru unde vreau eu si cit vreau!
Memorat
  • nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #32014 : Iunie 01, 2014, 16:26:47 »

ESTE BINE CA FIECARE PENTRU EL A INCEPUT SA INTELEAGA SITUATIA REALA A ACESTEI DRAME PRIN CARE TRECEM...NU VA LIPSI MULT TIMP SI VOM FI - DIN NOU "CHEMATI" PE LA PROCURATURA SA DAM CU SUBSEMNATUL, DE CE AM TRAS SAU DE CE AM FOST " LA REVOLUTIE "...!
EU INCA MAI INTREB ?
DE CE SUNT REVOLUTIONARI "RETINUTI" INDIVIZI CARE AU FOST ARESTATI DUPA 22 DECEMBRIE ?
DE CE SUNT "COLEG" DE ASOCIATIE CU UNUL CARE A "LUPTAT" LA REVOLUTIE IN ...GALATI, CRAIOVA, BUZAU SAU AIUREA - EU AM LUPTAT IN BUCURESTI - IMI CUNOSC TOTI COLEGII DE LUPTA SI NU INTELEG DE CE "ALA" SAU "ALALALT" - "TREBUIE" SA FIE CU MINE SAU ALATURI DE MINE ?
vad iar se vorbeste fara sase gindeasca ca si SSS Sanda ca Timisoara ARE UN NUMAR DE REV. SI ALTI AU MAI MUTI DAR NU SPUNE DECE AU MAI PUTINI DIN CAUZA CA SAU INTORS LA LOCURILE BE BASTINA SAU AU LOCURILE DE MUNCA IN ALTA PARTE SI SAU STABILIT INTREBATIL VA ROG DE UNDE VINE SANDA IN TIMISOARA CA NUI NASCUT TIMISOREAN CA EL AU FOST MULTI SI AU REVENIT LA LOCURILE DE BASTINA
Memorat
  • alex s
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #32015 : Iunie 01, 2014, 16:35:15 »

EU INCA MAI INTREB ?
vad iar se vorbeste fara sase gindeasca ca si SSS Sanda ca Timisoara ARE UN NUMAR DE REV. SI ALTI AU MAI MUTI DAR NU SPUNE DECE AU MAI PUTINI DIN CAUZA CA SAU INTORS LA LOCURILE BE BASTINA SAU AU LOCURILE DE MUNCA IN ALTA PARTE SI SAU STABILIT INTREBATIL VA ROG DE UNDE VINE SANDA IN TIMISOARA CA NUI NASCUT TIMISOREAN CA EL AU FOST MULTI SI AU REVENIT LA LOCURILE DE BASTINA
........Nicu 1957 , adevarul este ca suntem mai putini in Timisoara ptr-ca ne-am cunoscut intre noi si nu puteau intra intrusi ca si in alte parti , ce zici , o iei de buna ? De plecat nu a plecat nimeni , eventual la munca in strainatate , nimeni nu a lasat Timisoara ptr alt oras , poate or fi vreo 2-3 ...atat .
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #32016 : Iunie 01, 2014, 16:41:38 »

MISCAREA CIVICA REVOLUTIA CURATA

COMUNICAT

REITERAM POZITIA NOASTRA FERMA IN PROBLEMELE REVOLUTIONARILOR, POZITIE CARE VA RAMINE PE ACEST DOMENI NESCHIMBATA
1. INTRAREA URGENTA IN PLATA A TUTUROR REVOLUTIONARILOR IN PARALEL SI NU SUCCESIV CU REVERIFICAREA. ORICE ZI DE NEPUNERE IN PLATA MENTIN STAREA INFRACTIONALA IN CARE SE AFLA GUVERNUL
2. LEGEA NU ESTE NEGOCIABILA SI NICI APLICABILA DUPA MOFTURI POLITICE
VIZAVI DE SITUATIA DE LA ROSIA MONTANA SI PUNGESTI
1. INTERZICEREA FERMA A ORICAREI FORME DE EXPLORARI SAU EXPLOATARI NOCIVE SAU BANUITE DE A FI NOCIVE PENTRU MEDIU, PE TERITORIUL ROMANIEI. Nu negociem cu sanatatea si viata nimanui! Acest drept este unul fundamental si DIVIN. Orice atingere adusa vietii pe pamint trebuie inabusita din fasa!!!

ALEX OPREA
Presedinte
Memorat
  • nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #32017 : Iunie 01, 2014, 16:51:23 »

EU INCA MAI INTREB ?
........Nicu 1957 , adevarul este ca suntem mai putini in Timisoara ptr-ca ne-am cunoscut intre noi si nu puteau intra intrusi ca si in alte parti , ce zici , o iei de buna ? De plecat nu a plecat nimeni , eventual la munca in strainatate , nimeni nu a lasat Timisoara ptr alt oras , poate or fi vreo 2-3 ...atat .
Iar dezinfomati la noi in asociatie avem 4 care au vit si daca esti rev.nu cred cai cunosti pe toti iar o intrebare unde ai pina la urma in Timisoara sau Bucuresti in ambele locuri nu puteai sa fi
Memorat
  • nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #32018 : Iunie 01, 2014, 16:53:51 »

Scuze alex s am gresit intrebarea
Memorat
« Răspunde #32019 : Iunie 01, 2014, 17:00:39 »

OBSERV RANITULE CA LIMBAJUL TAU DE "CARTIER" A RAMAS NESCHIMBAT. APROPO, MI-AM RELUAT CULOAREA PT CA ALTFEL INCEPI DIN NOU CU CULORILE CU CARE SCRIU EU PE PORTAL. VREAU SA-MI PERMITI SA RAD UNA BUNA INAINTE SA CONTINUI...AUZI, AI FOST SUNAT DE DOMNUL MINISTRU....INCA NU IMI POT REVENI DIN RAS. AI FOST, PROBABIL, SUNAT DE DOMNUL MINISTRU, LA FEL CA LA INMORMANTAREA REVOLUTIONARULUI SORINEL MOLDOVAN, CAND DE CIUDA CA ALTI COLEGI REVOLUTIONARI AU PRIMIT O TELEGRAMA DE LA SS CARE SA FIE CITITA LA INMORMANTARE, AI FOST IN STARE SA-L SUNI PE SS PRETINZAND CA REVOLUTIONARII VORBESC IN NUMELE DANSULUI. DA, DOMNILOR, DE CIUDA, A FOST IN STARE SA AJUNGA PANA LA AL SUNA PE SS SA "PARASCA" ALTI COLEGI CA AR FI FOLOSIT NUMELE SS-ULUI. MAI TII MINTE RASPUNSUL PRIMIT ATUNCI DE LA SS? HAIDE SA-TI REAMINTESC...NU DOMNULE, TELEGRAMA A FOST TRIMITA DE LA SS SI EU LE-AM CERUT DOMNILOR SA O CITEASCA LA INMORMANTARE.
CRED CA ATUNCI TI-A CAZUT UN DINTE DE LA CAT AI SCRASNIT DIN DINTI.
MEREU SI MEREU URLI ACELASI LUCRU, DE FRATELE LUI VASILEF INSA DIN  CATE M-AM INTERESAT EU, DANSUL NU PRIMESTE INDEMNIZATIE, ASA CUM INCA ACOLITII TAI O PRIMESC SI O PRIMESC PE NEDREPT IN DEFAVOAREA ALTORA INDREPTATITI. TOT CE INCERCI SA FACI ESTE SA INCERCI SA ARUNCI MATA MOARTA DIN OGRADA TA IN CURTEA ALTORA DAR, TIN SA TE ANUNT DIN SURSE SIGURE CA DEJA ACOLO UNDE TREBUIE SE STIE DE MATA MOARTA DIN OGRADA TA SI CURAND VEI RASPUNDE PT EA. DA, AICI ESTE VORBA DE PUSCARIE DAR ESTE VORBA DE TINE SI ALTII CA TINE.
INTERESANT ALEXA CA TII PARTEA UNUI ADEVARAT REVOLUTIONAR...SUNT DOAR CURIOS CE VEI SPUNE SI CUM VEI MAI TINE PARTEA UNUI OM CARE PROTEJEAZA SAU INCEARCA SA PROTEJEZE PE CEI CARE LA ORA ACTUALA PRIMESC INDEMNIZATIA CARE LI SE CUVINE ALTORA. VEI AFLA MAI CURAND DECAT CREZI.
EU SUNT DOAR UNUL DINTRE CEI INSELATI SI NU MA SUPAR ATAT CA AM FOST INSELAT PT CA NU ASTEPT MILA STATULUI, MA SUPAR CA AM FOST INSELAT IN DEFAVOAREA UNOR PERSOANE PE CARE RANITUL LE ASCUNDE SI CARE N-AU ABSOLUT NIMIC DE-A FACE CU REVOLUTIA.
VASILEF PAREREA MEA ESTE CA NU MERITA SA TE COBORI LA NIVELUL UNUI OM ATAT DE "EDUCAT" INCAT NE INVATA LIMBAJUL DE LA USA CORTULUI. SE SPUNE CA PROSTIA ESTE MOLIPSITOARE ASA CA TREBUIE SA TE PROTEJEZI.
IAR CELOR CARE INCA APARA INTERESELE UNOR PERSONAJE CARE NU FAC ALTCEVA DECAT SA VA INSELE, VA POT SPUNE DOAR ATAT....MERITATI SA NU VI SE ACORDE INDEMNIZATIA SI SA O PRIMEASCA PERSONANE CA CELE PE CARE LE PROTEJEAZA RANITUL. STITI DE CE? PENTRU CA VASILEF V-A DAT ATATEA INDICII CA CEEA CE SPUNE ESTE ADEVARAT INSA BAG MANA IN FOC CA NICIUNUL NU V-ATI OBOSIT SA VERIFICATI ASTA
[/i][/b]
Memorat
« Răspunde #32020 : Iunie 01, 2014, 17:07:21 »

INCA UN LUCRU CARE L-AM REMARCAT IN SPUSELE TALE RANITULE....ESTI SINGURUL REPREZENTANT LEGAL AL REVOLUTIONARILOR?HuhHuh?? ATUNCI NE POTI ARATA MACAR O ACTIUNE FACUTA PENTRU CA CEI NEDREPTATITI DE LA TINE SA-SI PRIMEASCA INAPOI CEEA CE LI SE CUVINTE?HuhHuhHuhHuh?? DIN CATE AM AFLAT EU, VASILEF CHIAR AJUTA, CHIAR ARE ACTIUNI PE ROL ALE REVOLUTIONARILOR. PROBABIL CA TU NU PREA AI NEVOIE SA-I AJUTI PT CA CEI MAI MULTI DE LA TINE SUNT FALSI SI ORICINE ISI DEA SEAMA CA TREBUIE SA TE SPRIJINE SI SA-TI FIE ALATURI DACA NU VOR SA-SI PIARDA DREPTURILE. DOAR AU NEVOIE DE CINEVA, DE UN REPREZENTANT LEGAL CARE SA-I AJUTE SA RAMANA IN PLATA
Memorat
« Răspunde #32021 : Iunie 01, 2014, 17:26:44 »

Ma pregateam sa-i dau un raspuns domnului Nicu, dar m-au retinut apelurile telefonice. Am facut cateva inregistrari la intrunirea de ieri, putine si de slaba calitate, pentru ca a lipsit o iluminare adecvata - sedinta a avut loc intr-o sala fara lumina naturala, a Cramelor lui Decebal din Brasov. Am inceput sa convertesc fisierele intr-un format publicabil, le voi ansambla si rezultatul il voi publica in cursul acestei zile. Va fi un set de filmulete, caci "a aparut" o limitare din partea YouTube, astfel incat mai pot publica numai videoclipuri mai scurte de 15 minute. Precizez ca am avut acordul organizatorului atat pentru a inregistra intrunirea, cat si pentru a publica materialul video rezultat. Dar, din pacate, n-am avut conditiile necesare de iluminare a incaperii si a lipsit si o sursa de curent electric pentru aparatura. Sper ca sonorul sa fie suficient de bine inregistrat, incat sa se poata intelege expunerea domnhului Arian Sanda.

Public inca un fragment de 15 minute din expunerea domnului secretar de stat Adrian Sanda. De-acum, intreaga expunere facuta in fata revolutionarilor convocati la Brasov de dansul poate fi urmarita - in ordine cronologica - la adresele urmatoare:
Intrunirea de la Brasov - Preambul - www.youtube.com/watch?v=ZLL1VT9AYl0&list=UUYESaNDTbhwbQFcEjHDjCEg,
Intrunirea de la Brasov - partea I - www.youtube.com/watch?v=cFbYZYdOarE&list=UUYESaNDTbhwbQFcEjHDjCEg,
Intrunirea de la Brasov - partea a II-a - www.youtube.com/watch?v=9egEdI-bp6g&list=UUYESaNDTbhwbQFcEjHDjCEg.

Memorat
  • nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #32022 : Iunie 01, 2014, 17:27:49 »

Unu deter ei a decedat lui ii scriu numele il chema DRAGOS VALENTIN a decedat in acidet de masina
Memorat
« Răspunde #32023 : Iunie 01, 2014, 17:30:37 »

INCA UN LUCRU CARE L-AM REMARCAT IN SPUSELE TALE RANITULE....ESTI SINGURUL REPREZENTANT LEGAL AL REVOLUTIONARILOR?HuhHuh?? ATUNCI NE POTI ARATA MACAR O ACTIUNE FACUTA PENTRU CA CEI NEDREPTATITI DE LA TINE SA-SI PRIMEASCA INAPOI CEEA CE LI SE CUVINTE?HuhHuhHuhHuh?? DIN CATE AM AFLAT EU, VASILEF CHIAR AJUTA, CHIAR ARE ACTIUNI PE ROL ALE REVOLUTIONARILOR. PROBABIL CA TU NU PREA AI NEVOIE SA-I AJUTI PT CA CEI MAI MULTI DE LA TINE SUNT FALSI SI ORICINE ISI DEA SEAMA CA TREBUIE SA TE SPRIJINE SI SA-TI FIE ALATURI DACA NU VOR SA-SI PIARDA DREPTURILE. DOAR AU NEVOIE DE CINEVA, DE UN REPREZENTANT LEGAL CARE SA-I AJUTE SA RAMANA IN PLATA
Măi leșinatule !
Dacă spui că nu ești vasilef (DAR ȘTIU SIGUR CĂ EȘTI) deci nu ești revoluționar , CE CAUȚI PE PORTALUL REVOLUȚIONARILOR HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh?? ATUNCI MARȘ DE PE PORTAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EȘTI UN DOBITOC DISPERAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Pe toți revoluționarii l-am ajutat la procese, eu i-am făcut actele, cu 15 persoane am ajuns la CURTEA CONSTITUȚIONALĂ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
FRAIERE !!!!!!!!!!!!!!!!! TOȚI AU DOSARELE LA MINE !Înafară de asta,peste 80 de revoluționari m-au împuternicit la notar să-i reprezint în instanță!
EȘTI PROST CA BÎTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Memorat
« Răspunde #32024 : Iunie 01, 2014, 17:39:58 »

ÎN ATENȚIA D-lui Gheorghe IOSIF !

Vă rog cu respect să-mi comunicați datele de identificare a ,,Revu înșelat,, pt că fac plîngere penală în numele Asociației pt că acest excroc îl denigrează pe membrii Asociației,,21 DECEMBRIE-ORAȘ MARTIR,,TG-Mureș, făcîndu-i falși și impostori !
Cu recpect Președintele As.,,21 Decembrie-Oraș Martir,,Tg-Mureș- HAMAR ALPÁR BENJÁMIN

PS.Dacă trerbuie fac adresă ștampilată !
Memorat
Pagini: 1 ... 2133 2134 [2135] 2136 2137 ... 4573
Schimbă forumul: