Main Content:

Pagini: 1 ... 2286 2287 [2288] 2289 2290 ... 4573

ANUNTURI

• bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #34305 : Septembrie 18, 2014, 09:31:36 »

Pe gustul lui Boacana: Yes - Owner Of A Lonely Heart http://www.youtube.com/watch?v=ELpmmeT69cE
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34306 : Septembrie 18, 2014, 09:44:36 »

Reactia de raspuns a pupinbasistilor a fost ff slaba. Doar TI a incercat ceva, modest, ce trada timorarea pe care o resimte in urma dezvaluirii facute de Kronstadt. M-am mirat ca au receptionat atacul fara sa reactioneze pe masura, pt ca acesti mercenari ai piratului n-au rusine, se dau anticomu chiar daca-i prinzi cu pantalonii-n vine, sau m rau, fara, ca in foto postata de K. M-am mirat, m-am intrebat si am gasit si raspunsul. Pupinmercenarii preferea sa facem haz de prostovania lor, ca sa nu vb de subiectul zilei (de ieri): motivarea sentintei in procesul "Varanului". Stiti de ce acest spirit de sacrificiu pe Semi Demi, Boacana si TI? Pt ca sentinta justitiei basiste e in aer si indica ff precis ca procesul (de care basistii de aici si de pretutindeni au facut atata caz) a fost unul politic, condamnarea fiind lipsita de probe, incalcand legile Ro si UE, ce m, un serviciu scarbos si condamnabil facut piratului de catre pupincuristii lui din magistratura! Pt exemplificare, voi posta un art la "ARICOLE DE PRESA",
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/7b/P_yes_green.svg http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=304.10380.

Memorat
  • emirad
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34307 : Septembrie 18, 2014, 10:19:26 »

Dar asta cum vi se pare?

Florinel cu tata shreck
   În bășisme se întrec.
   Iar la lins și stipendii
   Apare și Mr.G.

Memorat

Doamne ajută!
« Răspunde #34308 : Septembrie 18, 2014, 10:34:07 »

Dar asta cum vi se pare?

Florinel cu tata shreck
   În bășisme se întrec.
   Iar la lins și stipendii
   Apare și Mr.G.

Si eu care credeam ca singurul talent in ode de partid e Mircea Cosma de la Prahova ! Grin Grin Grin

" http://www.gandul.info/politica/oda-in-metru-psd-ce-a-vrut-sa-spuna-poetul-mircea-cosma-cand-l-a-numit-pe-victor-ponta-o-galaxie-romana-n-devenire-13279097 "
 Vad ca si @emirad e talent , vorba aia, au antrenament din vremurile bune ale PCR-ului cind scriau pe banda ode si telegrame de felicitare marelui Cirmaci !
Memorat
  • valahul
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34309 : Septembrie 18, 2014, 10:37:30 »

Yes - Owner Of A Lonely Heart http://www.youtube.com/watch?v=ELpmmeT69cE

Prin asocierea unui personaj stupid, cu hitul super grupului Yes, ai comis un mare afront! Bambi, bambi... Albumul lansat în anul 1983 este 90125, a fost și este de referință. Lirica (versurile) nu au nici-un numitor comun cu figurantul(ții). OWNER OF LONELY HEART, îți spune ceva? În traducere PROPIETAR AL UNEI INIMI ÎNSINGURATE; mots-a-mots. Uzual AI O INIMĂ PĂRĂSITA, POSEZI INIMĂ IZOLATĂ (TRISTĂ). Despre ce vrei să faci vorbire sau aluzie? Discografia YES, dacă o cauți, este un punct de reper în rock-ul progresiv, longevitatea asemenea. De atributul contestatar al sistemului actual nu mai pomenesc. Ascultă sau mai bine asistă la un concert al acestora și după fă afirmații hazardate. Este cazul să-ți ceri scuze...

http://www.youtube.com/watch?v=M22muHCD1jg
Memorat

In Good We Trust
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34310 : Septembrie 18, 2014, 11:17:36 »

Voi le scrieti acum, domnule Florin, prin toata activitatea basista pe care o desfasurati pe acest forum.
De acum sunt convins si eu ca nu o faceti dezinteresat, ci contra unui profit personal. Sa va fie rusine.
Memorat
« Răspunde #34311 : Septembrie 18, 2014, 11:20:30 »

Nici Tapalga nu isi mai sustine seful,norocul lui Basecu ca mai are unul pe forum 24 din 24 pe " cîmpul de lupta"Grin

http://www.hotnews.ro/stiri-opinii-18129952-competitie-basescu-ponta-pentru-titlul-urechist-sef.htm
Competitie Basescu - Ponta pentru titlul de urechist sef

Memorat
« Răspunde #34312 : Septembrie 18, 2014, 11:51:38 »

Dar asta cum vi se pare?

Florinel cu tata shreck
   În bășisme se întrec.
   Iar la lins și stipendii
   Apare și Mr.G.

Si eu care credeam ca singurul talent in ode de partid e Mircea Cosma de la Prahova ! Grin Grin Grin

" http://www.gandul.info/politica/oda-in-metru-psd-ce-a-vrut-sa-spuna-poetul-mircea-cosma-cand-l-a-numit-pe-victor-ponta-o-galaxie-romana-n-devenire-13279097 "
 Vad ca si @emirad e talent , vorba aia, au antrenament din vremurile bune ale PCR-ului cind scriau pe banda ode si telegrame de felicitare marelui Cirmaci !

AVETI PRIORITATE PENTRU SERVIT LIMBI  LUI PONTA VICTOR VIOREL CAT VRETI..

CE A FACUT DE 3 ANI PONTA PENTRU REVOLUTIONARI?

PSD-ISTILOR CU CERTIFICAT DE REVOLUTIONAR: V-ATI JUCAT CU SPAGILE GRUPA MARE SI SUNTETI CU BURTILE PLINE!  NU VA E RUSINE DE PONTA AL VOSTRU  CU TOATE EPITETELE POSIBILE?

PROBABIL CA PE 20 II PREZENTATI ONORUL LA ARENELE NATIONALE..CU DOAMNA IULIA STARZ SI GALERIA....

PE VOI NU VA INTERESEAZA RELUAREA PLATILOR..
VA INTERESEAZQA NECONDITIONAT PONTA,PUTEREA SI INTERESELE FAMIL:IALE

NU VA CONDAMN: PUPATI-L, LINGETII MINA SI NU NUMAI....

SI "CONSUMATI CIUBUCUL MARCA PONTA"  A SE INTELEGE  SUGETI CU SPOR DE LA TITA COMUNISTA..

PS.  CINE L-A SINUCIS PE PROCURORUL PANAIT?  INTREBARE CARE ASTEAPTA UN RASPUNS!

DECI,SPOR LA LINS!
Memorat
« Răspunde #34313 : Septembrie 18, 2014, 11:53:24 »

Dar asta cum vi se pare?

Florinel cu tata shreck
   În bășisme se întrec.
   Iar la lins și stipendii
   Apare și Mr.G.

PSD-ISTILOR CU CERTIFICAT DE REVOLUTIONAR: V-ATI JUCAT CU SPAGILE GRUPA MARE SI SUNTETI CU BURTILE PLINE!  NU VA E RUSINE DE PONTA AL VOSTRU  CU TOATE EPITETELE POSIBILE?

PROBABIL CA PE 20 II PREZENTATI ONORUL LA ARENELE NATIONALE..CU DOAMNA IULIA STARZ SI GALERIA....

SI "CONSUMATI CIUBUCUL MARCA PONTA"  A SE INTELEGE  SUGETI CU SPOR DE LA TITA COMUNISTA..

PS.  CINE L-A SINUCIS PE PROCURORUL PANAIT?  INTREBARE CARE ASTEAPTA UN RASPUNS!

DECI,SPOR LA LINS!

Mircea Cosma, preşedintele Consiliului Judeţean Prahova trimis în judecată pentru corupţie, i-a scris o poezie lui Victor Ponta pe care a recitat-o în cadrul unei conferinţe extraordinare a PSD, unde a fost aplaudat la scenă deschisă de cei peste 300 de participanţi. SPOR LA LINS!
Memorat
  • emirad
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34314 : Septembrie 18, 2014, 12:40:36 »

Dar asta cum vi se pare?

Florinel cu tata shreck
   În bășisme se întrec.
   Iar la lins și stipendii
   Apare și Mr.G.

Vad ca si @emirad e talent , vorba aia, au antrenament din vremurile bune ale PCR-ului cind scriau pe banda ode si telegrame de felicitare marelui Cirmaci ![/size][/color]

DECI,SPOR LA LINS!

Mircea Cosma, preşedintele Consiliului Judeţean Prahova trimis în judecată pentru corupţie, i-a scris o poezie lui Victor Ponta pe care a recitat-o în cadrul unei conferinţe extraordinare a PSD, unde a fost aplaudat la scenă deschisă de cei peste 300 de participanţi. SPOR LA LINS!
==
   O întrebare pentru dreptate și adevăr:
   Ești bărbat sau femeie, ca să știu în ce poziție să te așez...Singur nu am reușit să mă dumiresc...La profil ai nume de femeie, însă vocabularul ți-e de cocalar-boschetar analfabet...Hai, lămurește-mă...Poate o punem de-o prietenie.

============
Memorat

Doamne ajută!
« Răspunde #34315 : Septembrie 18, 2014, 12:59:32 »

Dar asta cum vi se pare?

Florinel cu tata shreck
   În bășisme se întrec.
   Iar la lins și stipendii
   Apare și Mr.G.

Vad ca si @emirad e talent , vorba aia, au antrenament din vremurile bune ale PCR-ului cind scriau pe banda ode si telegrame de felicitare marelui Cirmaci ![/size][/color]

DECI,SPOR LA LINS!

==
   O întrebare pentru dreptate și adevăr:
   Ești bărbat sau femeie, ca să știu în ce poziție să te așez...Singur nu am reușit să mă dumiresc...La profil ai nume de femeie, însă vocabularul ți-e de cocalar-boschetar analfabet...Hai, lămurește-mă...Poate o punem de-o prietenie.

============

@Emiradul Talent, reprezentantul PSD la Bollywood ! Mai treebuie sa lucreze la vocabularul maidanez, dar la indieni mu-i problema ca baga peste refrenul muzical !!! Grin Grin Grin Grin Grin
Memorat
  • thunder66
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #34316 : Septembrie 18, 2014, 13:06:23 »

Va invit sa recunoasteti personajele din pozele din atasament. Banuiesc ca o sa le recunoasteti. Sunt facute in anul de gratie 2011.
Memorat
  • emirad
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34317 : Septembrie 18, 2014, 13:08:33 »

MU-I PROBLEMA, MU-I PROBLEMA!!!
   Hai că te las o juma de oră să mă bălăcărești cum vrei. Bucură-te și tu un pic!
   Apropo!...Dacă tot te-ai băgat ca musca-n curu calului, spune-mi și mie, până se trezește handicapatul (handicapata)... Dreptate și adevăr e bărbat sau femeie?...Mulțumesc anticipat.
Memorat

Doamne ajută!
  • thunder66
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #34318 : Septembrie 18, 2014, 13:09:33 »

Acuma, sa postam si cateva din anul de gratie 2007. Unele personaje diferite, alta imprejurare.
Memorat
  • thunder66
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #34319 : Septembrie 18, 2014, 13:11:55 »

Si la final, pentru cei care nu il cunosc pe cel care posteaza sub pseudonimul Willi, va prezint mai jos cine este. Va las sa ghiciti care este personajul de la masa.
Memorat
Pagini: 1 ... 2286 2287 [2288] 2289 2290 ... 4573
Schimbă forumul: