Main Content:

Pagini: 1 ... 2307 2308 [2309] 2310 2311 ... 4573

ANUNTURI

Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #34620 : Septembrie 29, 2014, 00:10:10 »

GATA...NU NE MAI JUCAM...Atentie tuturor care, vor sa manipuleze revi...CUCONET DASCALU, BAMBI, PITCA, adm IOSIF....

Atentie la ce si cine manipuleaza revolutionarii? Insinuati ca as manipula revolutionarii?
Memorat
  • gogiie
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34621 : Septembrie 29, 2014, 05:26:04 »

GATA...NU NE MAI JUCAM...Atentie tuturor care, vor sa manipuleze revi...CUCONET DASCALU, BAMBI, PITCA, adm IOSIF....
BUNA DIMINEATA ZAIBAR
Memorat
  • gogiie
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34622 : Septembrie 29, 2014, 05:29:26 »

Nu mai tineti cont de nimeni, decat de ceea ce va dicteaza mintea si sufletul...dar fi ti pregatiti pentru orce sacrificiu...Tara si poporul roman au nevoe de noi, au nevoe de oameni care sa faca ceva pentru tara si neam///
...dar fi ti pregatiti pentru orce sacrificiu...
PRUNI NICI ODATA PENTRU CA SUNT SFINTI
Memorat
« Răspunde #34623 : Septembrie 29, 2014, 07:36:31 »

Atentie la ce si cine manipuleaza revolutionarii? Insinuati ca as manipula revolutionarii?
                            ..REVOLUTIONARII,AU FOST SI SUNT MANIPULATI DE CATRE PRESEDINTII DE ASOCIATII.ARATATI-MI UNUL CARE CARE A FOST,SAU CARE ESTE CU ADEVARAT APARTINIC?..NU CRED!
Memorat
  • navoi
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34624 : Septembrie 29, 2014, 08:49:26 »

D_le avocat MUNTOIU AUREL, am observat ca la data de 23.06.2014 ayi adresat aceste intrebari. Daca este posibil poate ne aretati si raspunsurile demersului dumneavoastra din partea dl. SS Sanda Adrian
Memorat

navoi
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34625 : Septembrie 29, 2014, 08:50:11 »

ESCROC SI PORC ORDINAR. ESCROCUL A OBTINUT STAMPILE INSELIND LUMEA, OBLIGINDU+I SA PUNA STAMPILE LA INTRAREA IN SSPR. A SANTAJAT REVOLUTIONARII, A TRADAT SI A MINTIT. ACEASTA PERSOANA ESTE PERSONA NON GRATA PENTRU INTREAGA MISCARE REVOLUTIONARA.
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34626 : Septembrie 29, 2014, 08:52:22 »

Ce dovada exista in acest sens? Care presedinti de asociatii dintre cei care au participat sustin aceasta?
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34627 : Septembrie 29, 2014, 08:56:04 »

Da, dar ce ne facem sa ce te faci cu idolul tau Fesan, fals retinut, cu certificat de retinut pe L42????care si a luat spatiu,pamant,adus masini fara vama etc...el Bucur, Iacob, Sucuturdean etc...Furdui MAREA RETINUTA A REVOLUTIEI....Zaporojan....Popa STreza../.ce facem cu acesti impostori care au luat si iau bani grei de la stat????Ii vor da inapoi???Zi BAMBI ???Fesan, idolul tau,ESTE SAU NU ESTE CORUPT????DA SAU BA?Huh

II PUPAM...IULIA...
AU SPUS CA SUNT LA PUTERE SI FAC CE VOR!

lUPTA REALA NU ESTE CU ASTIA iULIA! Avem o alta problema, nu sa ne luptam cu retinutii sau falsii, pentru ca deocamdata statul roman ii crediteaza cu certificatele lor, chiar daca noi stim realitatea, fiind printre primii care am preluat puterea la Sibiu. Lupta reala este cu sistemul, cu MAFIA SSPR ista care iata a semnat o intelegere si au stiut sa se uneasca ca sa isi salveze activitatea infractionala. SSPR mereu a fost o cloaca generatoare de infractiuni si infractori. Nici un SS nu a fost corect si legal. TOTI AU BAGAT MINA, si pe linga ei si angajatii lor. Mai mult cirdasia lor cu cei care au semnat protocolul tradarii este acum evidenta si recunoscuta tocmai de ei prin semnaturi. CE FACE PARCHETUL? VOM VEDEA FIINDCA IN CITEVA MINUTE BAIETII VOR FI BAGATI PE TEAVA. ANI DE ZILE AM TACUT SI AM STRIND CA HIRCIOGUL INFORMATII SI PROBE. AM VORBIT TOT DESPRE ALTELE ASTFEL INCIT AM PUTUT LUCRA IN ACEST SENS AL DOCUMENTARII. ACUM AM ARME, AM GLOANTE SI NU SUNT SINGUR!
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34628 : Septembrie 29, 2014, 08:58:51 »

Ce dovada exista in acest sens? Care presedinti de asociatii dintre cei care au participat sustin aceasta?

pRESEDINTI DE ASOCIATII?! pAI NOI NU AVEM PRESEDINTI REMUS. NOI SUNTEM NOI. PRESEDINTII DE ASOCIATII NU MAI EXISTA , EI AU DOAR STAMPILE. OAMENII SUNT DE ALTA PARTE A BARICADEI. CUM TU ESTI UN PRIZONIER AL IDEII CA DACA TE NUMESTI PRESEDINTE SI REPREZINTI CEVA, CEEA CE IN MATERIE DE REVI NU E CAZUL, TE LAS SA MAI CUGETI....SAU SA RASPUNZI LA COMENZI....TU ALEGI...
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34629 : Septembrie 29, 2014, 09:01:01 »

Alexpressule, ai scris un text aproapte impecabil! Bravo. Cred ca te-ai ales cu cel putin un colaborator de calitate. E fb, pt ca un prieten bun, sau unul de la care ai de invatat lucruri bune e de mare pret. A sta langa un om de calitate te ajuta m mult decat o diploma de facultate.

asa este. eu invat de la cei din jurul meu.....discutam, dezbatem, si cel mai important este ca existam. cit despre diplome, stim amindoi cum se pot obtine.....cine vrea invata cine nu....plateste, asa e in Romania de astazi!
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34630 : Septembrie 29, 2014, 09:09:02 »

Eu m-am referit la afirmatia dumneavoastra prin care sustineti ca secretarul de stat a obtinut stampilelel asociatiilor participante prin pacalirea reprezentantilor care s-au deplasat la Bucuresti. Cine s-a plans ca astfel s-au petrecut lucrurile? Exista numai plangeri, sau exista si niste dovezi in sustinerea lor?
ESCROC SI PORC ORDINAR. ESCROCUL A OBTINUT STAMPILE INSELIND LUMEA, OBLIGINDU+I SA PUNA STAMPILE LA INTRAREA IN SSPR. A SANTAJAT REVOLUTIONARII, A TRADAT SI A MINTIT. ACEASTA PERSOANA ESTE PERSONA NON GRATA PENTRU INTREAGA MISCARE REVOLUTIONARA.
Memorat
  • navoi
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34631 : Septembrie 29, 2014, 09:16:03 »

alexpress1 tu ai pus mesajul cu intrebarile adresate de dl. avocat. ai si raspunsul?
D_le avocat MUNTOIU AUREL, am observat ca la data de 23.06.2014 ati adresat aceste intrebari. Daca este posibil poate ne aratati si raspunsurile demersului dumneavoastra din partea dl. SS Sanda Adrian
[/size=20]
Memorat

navoi
« Răspunde #34632 : Septembrie 29, 2014, 09:59:50 »

alexpress1 tu ai pus mesajul cu intrebarile adresate de dl. avocat. ai si raspunsul?
D_le avocat MUNTOIU AUREL, am observat ca la data de 23.06.2014 ati adresat aceste intrebari. Daca este posibil poate ne aratati si raspunsurile demersului dumneavoastra din partea dl. SS Sanda Adrian
[/size=20]
                 NU EXISTA......NU SE VOR DA NICI ODATA !AU FOST CERUTE DE O MANA DE OAMENI,INJURATI LA GREU DE TOTI CEILALTI !....SI ESTE DOAR UNUL DIN DEMERSURILE NOASTRE IGNORATE !

CRACIUN FERICIT CAMARAZI !
Memorat
« Răspunde #34633 : Septembrie 29, 2014, 10:22:22 »

Alex, dragule, daca mai postezi gunoaie de astea pe pagina mea de facebook, te voi elimina din lista de prieteni. Sau iesi singur, sa te creada lumea ca nu te intereseaza sa mai comunici cu mine. O poti face chiar acum, ca sa nu uiti. 
Eu nu cred ca rezolva nimic "comunicatele" tale de acest tip. Nici atitudinea. Plus limbajul mizerabil, pe care eu nu-l accept. Cand ma vei vedea ca vorbesc sau scriu asa cuiva, oricat mi-ar fi de dusman sau de antipatic, atunci sa consideri ca e ok si ce faci tu.
Cat despre raportarea mea, personala, la dl Adrian Sanda, nu-i nevoie sa-mi deschizi tu ochii, pricep si cu mintea mea ce se intampla. Cand nu ma voi mai descurca, promit sa (te) intreb. Ca mie nu mi-e jena sa intreb daca nu stiu ceva si vreau sa stiu.

Memorat
« Răspunde #34634 : Septembrie 29, 2014, 12:53:44 »

Alex, dragule, daca mai postezi gunoaie de astea pe pagina mea de facebook, te voi elimina din lista de prieteni. Sau iesi singur, sa te creada lumea ca nu te intereseaza sa mai comunici cu mine. O poti face chiar acum, ca sa nu uiti. 
Eu nu cred ca rezolva nimic "comunicatele" tale de acest tip. Nici atitudinea. Plus limbajul mizerabil, pe care eu nu-l accept. Cand ma vei vedea ca vorbesc sau scriu asa cuiva, oricat mi-ar fi de dusman sau de antipatic, atunci sa consideri ca e ok si ce faci tu.
Cat despre raportarea mea, personala, la dl Adrian Sanda, nu-i nevoie sa-mi deschizi tu ochii, pricep si cu mintea mea ce se intampla. Cand nu ma voi mai descurca, promit sa (te) intreb. Ca mie nu mi-e jena sa intreb daca nu stiu ceva si vreau sa stiu.

Sorina SORINA.  DIRECTOR DE IMAGINE IN NOUA ECHIPA SSLLIC//?Huh  INTERESANTA "OPTIUNEA,ALEGEREA TA!!!"
Memorat
Pagini: 1 ... 2307 2308 [2309] 2310 2311 ... 4573
Schimbă forumul: