Main Content:

Pagini: 1 ... 2311 2312 [2313] 2314 2315 ... 4573

ANUNTURI

Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #34680 : Septembrie 29, 2014, 22:39:01 »

Ei si acum dragii mosului, poate ca ar fi timpul sa aflati si justificarea fata de membrii asociatiei din Brasov , pentru contramandarea mitingului din 17.09.2014 !
 Nu s-au inteles cu organizatorii din Bucuresti, care vroiau sa demonstreze si la sediul din Bucuresti , al PSD !  Cheesy
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34681 : Septembrie 29, 2014, 22:49:35 »

Ori esti prost info, ori manipulezi. Stiind ce ai facut aici, pe forum, imi e clar ca vrei sa manipu, pt a le scoate bazma curate pe muierile buclate ale piratului, care pretind ca conduc miscarea revo. Mergi mata la culcare ca iti vine imediat schimbul la taste si poti s-o tulesti. Si mercenarii m dorm, ce tasta mea!
Memorat
« Răspunde #34682 : Septembrie 29, 2014, 22:53:42 »

Ori esti prost info, ori manipulezi. Stiind ce ai facut aici, pe forum, imi e clar ca vrei sa manipu, pt a le scoate bazma curate pe muierile buclate ale piratului, care pretind ca conduc miscarea revo. Mergi mata la culcare ca iti vine imediat schimbul la taste si poti s-o tulesti. Si mercenarii m dorm, ce tasta mea!

Am vazut ca ai muncit mult, frazeologie la greu, sa contorsionezi mesajul initial sa iasa cumva cu instructiunile voastre de la PSD , adica Basescu le face si desface pe toate in RO ! Numai tine manipularea asta de prost gust ! NUMAI TINE !!! Cereti noi instructiuni ! Grin Grin Grin
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34683 : Septembrie 29, 2014, 22:55:20 »

Pune Mardeala secretariatul la treaba, se intereseaza in Bucale si... Surpriza! Autorizatia a fost retrasa de asa-zisa sefime, a asa-zisei benerele, iar jandarmii-i ranjeau la telefon: - Haideti incoa, haideti numai, hai!
Asa se face ca Mardeala a esuat penibil cu prima lui actiune de protest in Bucale, atat de rau incat nici n-a m plecat s-o faca. A dat dispo sa fie anuntati revii ca actiunea a fost anulata. Apoi a inceput zbaterea sa nu se afle, pt ca s-ar fi facut prea tare de rasul universului public. Caci revii, dar si cetatenii din BMV, n-au uitat ca Maior, tulitul, a reusit sa faca primul protest de strada din Ro impotriva piratului, in plina dictatura a cotrocenistului si pedelizdimii lui. Pai daca Mardeala nu poa sa faca un protestut cumintel, adus la cheie, la doua ace, el ce fel de lider se numeste ca se cheama?
Se constata ca Mardeala si echipa de conducere a aso BMV-iste au inghitit magaria complet si nici nu au avut curajul sa protesteze, sau sa vb macar. Pe 17 septembrie au fost cativa revi de acolo care au ajuns la Bucale, care cu trenul, care cu masina personala, e vb de cei pe care nu au putut sa-i anunte in noaptea de dinainte. S-au rugat de ei sa-si tina gura. Sefii revilor din BMV tac si acum, preferand sa nu vb ca sa nu se imprastie info, ca nu ar fi exclus sa se trezeasca cativa m scarbiti de tevatura si sa le ceara demisiile. Deci Mardeala si ai lui au fost marditi rau de tot de imbarligatorii din Bucale, atat de rau ca nici sa vb despre asta nu au curajul! Sah mat de la niste nemernici cum s-ar zice, nu?
Memorat
« Răspunde #34684 : Septembrie 29, 2014, 22:56:06 »

I-a dat PSD-ul " la loc comanda " cu mitingul si gata ! Ce mai tura-vura !  Grin Grin Grin Grin Grin
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34685 : Septembrie 29, 2014, 23:05:37 »

Am vazut ca ai muncit mult, frazeologie la greu, sa contorsionezi mesajul initial sa iasa cumva cu instructiunile voastre de la PSD , adica Basescu le face si desface pe toate in RO ! Numai tine manipularea asta de prost gust ! NUMAI TINE !!! Cereti noi instructiuni ! Grin Grin Grin

Contorsionata e gargara ta cacarisita! Eu le explic oamenilor ceea ce nici voi, dizidentii lui Maior, nu aveti curajul. Dau info curate, asa cum a fost si cum am primit info. In plus, ca sa nu gafez aiurea, cateva zile am verif info, de mi-am disperat vreo cativa prieteni. Diplomatul 007 a inventat info contra cost ca sa scape de mesajele mele insistente. Deci:
1. Nu vb prostii, nu dezinfo.
2. Info sunt reale si exacte.
3. Sunt primul care am iesit cu ele.
4. Ceilalti ati tacut in mod interesat
   (trebuie sa vedem care sunt si acele interese).
5. E mult m mare cacalaul in Bucale, la basistii tai,
   decat in BMV, la pesedeii, pedeleii si ce m sunteti pe acolo.
Sa analizez m departe? Sau lasam 24 de ore pauza ca sa aiba timp revii sa furnizeze si ei info pe care le stiu despre magaria bucualatilor basisti si sa tragem abia dupa aceea cocluziile? A?!
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34686 : Septembrie 29, 2014, 23:20:57 »

Ii dadea comanda inainte de a se apuca sa organizeze ceva, daca ar fi fost pe asa. Si nici lui nu i-a convenit sa falimenteze finanta aso pt o actiune programata, chipurile, sa fie ratata. Nu obs ca nu ai logica in afirmatii? A pierdut bani, credibilitate, posibil prietenii, s-a facut de ras in fata tututror (celor care au aflat).
Dar mataluta, pui de lele pedelizda, incerci sa faci altceva aici. Sa precizez, sa nu? Ba precizez:

Tentativa de Impostor, tu incerci sa-i scoti bazma curata pe nesimtitii de presi basisti din Bucale!
Memorat
« Răspunde #34687 : Septembrie 30, 2014, 00:22:33 »

Ii dadea comanda inainte de a se apuca sa organizeze ceva, daca ar fi fost pe asa. Si nici lui nu i-a convenit sa falimenteze finanta aso pt o actiune programata, chipurile, sa fie ratata. Nu obs ca nu ai logica in afirmatii? A pierdut bani, credibilitate, posibil prietenii, s-a facut de ras in fata tututror (celor care au aflat).
Dar mataluta, pui de lele pedelizda, incerci sa faci altceva aici. Sa precizez, sa nu? Ba precizez:

Tentativa de Impostor, tu incerci sa-i scoti bazma curata pe nesimtitii de presi basisti din Bucale!

Iar tu MP te faci ca nu pricepi si o arzi mereu cu " basisti " si alti cai verzi pe pereti.Care naiba dintre revolutionari e " basist " dupa figura lui Boc cu indemnizatiile Huh
Memorat
« Răspunde #34688 : Septembrie 30, 2014, 00:24:56 »

Senatul se inchide miercuri si parlamentarii pleaca la odihna inaintea alegerilor prezidentiale ! Angry
Memorat
  • cristy_s6
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nevoia - este "darul" nepretuit al cunoasterii !
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34689 : Septembrie 30, 2014, 08:13:50 »

Da, asa este - am vazut un comunicat al celor de la Sindicatul cadrelor militare disponibilizate - il redau mai jos :
 Comunicat
Deoarece pana joi, 02.10.2014, Parlamentul Romaniei va dezbate Proiectul Legii pensiilor militare de stat, SCMD suspenda pichetarile preconizate la sedile PSD din Bucuresti si din tara, pana luni, 06.10.2014

O fi de bine, o fi de rau...?
Se pare ca vom ramane de caruta !
Memorat

"Am dorit o democrație ideală si o societate liberă în care toate persoanele să trăiască în armonie si cu egalitate de sanse. E un ideal cu care vreau să trăiesc si să reușesc. Dar dacă este necesar, este un ideal pentru care sunt dispus să si mor.” - Nelson Mandela
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34690 : Septembrie 30, 2014, 08:23:59 »

... te faci ca nu pricepi si o arzi mereu cu " basisti " si alti cai verzi pe pereti.Care naiba dintre revolutionari e " basist " dupa figura lui Boc cu indemnizatiile Huh

Sa-ti dau exe numai din orasul tau:
- tu, TI!
- seful tau de micro aso, Semi Demi,
- viceseful tau, din acelasi microb local, Boacana,
- ceilalti colegi ai tai (inca vreo doi),
- Surpriza: Mardeala! Noul sef al aso mari din BMV e Scripcarului care e si vp al PDL.
Acu` ce sa spun, m vrei?
Memorat
« Răspunde #34691 : Septembrie 30, 2014, 11:21:59 »

Ce vrei sa spui? Mardare & aso au trecut la alta orientare politica? Nu cred. Cum 21-BV-PMP sînt fideli nasului pîna la implozia finala, ALRUE vor muri cu III dar nu se vor preda Wink
Ce abureala mai e si asta? Asta-i ca primul miting antibasecu organizat de piticu poate tot Grin
Memorat
  • alex s
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34692 : Septembrie 30, 2014, 15:42:23 »

La centrul cultural ADAFA din Cremona , Italia , a fost deschisa in aceasta saptamana o expozitie de fotografii din timpul revolutiei de la Timisoara . A vorbit poetul Petru Iliesiu , dezident prin opera sa contra regimului comunist . Petru Iliesiu spune ca a vorbit publicului despre semnificatia revolutiei din 1989 . A participat un public numeros care au pus multe intrebari captivante . Petru Iliesiu spune ca este prima expozitie de comemorare intr-o tara straina . PS: pentru cei interesati sa citeasca mai mult articolul este pe " Timis online "
Memorat
« Răspunde #34693 : Septembrie 30, 2014, 16:50:10 »

atentie ..stimatii colegi .....problema noastra ...este mosia NANA ..
TREBUIE REZOLVATA IMEDIAT .... confiscare si trimitere in puscarie
a tuturor vinovatilor
mai nou ... TREBUIE  VAZUT DACA CUMVA ACCIDENTUL DE AZI A FIICEI
DICTATORULUI ......  sa nu cumva sa fie o manipulare !!!!!!
in rest celelalte probleme a le noastre .... repectarea legii 341\2004
bolile noastre traiul zi de zi ......il rezolva guvernantii nostir
deci ..cat mai multe postarii in cele 2 probleme ....
MOSIA NANA .......FAMILIA  DICTATORULUI
CU LITERE MARI SI IN CELE 2 CULORI TRADITIONALE ..PORTALULUI
ROSU ..SI ....SI ..ALBASTRU .......URA !!!!...URA!!!
Memorat
« Răspunde #34694 : Septembrie 30, 2014, 17:00:33 »

Va rog sa-mi lamuriti expresia "portalului rosu". Care portal, care rosu, deci la ce va referiti va rog, domnule "craisoru"?
Memorat
Pagini: 1 ... 2311 2312 [2313] 2314 2315 ... 4573
Schimbă forumul: