Main Content:

Pagini: 1 ... 2314 2315 [2316] 2317 2318 ... 4573

ANUNTURI

• alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #34725 : Octombrie 01, 2014, 14:28:30 »

LUATI-VA ADIO DE LA INDEMNIZATII
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34726 : Octombrie 01, 2014, 14:50:04 »

Si trebuia sa te strofoci sa ajungi pres ca sa ne spui asta?
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34727 : Octombrie 01, 2014, 14:52:15 »

Si trebuia sa te strofoci sa ajungi pres ca sa ne spui asta?

))))))) ESTI FIGURA
Memorat
  • DAN IOSIF
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34728 : Octombrie 01, 2014, 14:58:39 »

ADIO
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34729 : Octombrie 01, 2014, 15:03:34 »

In loc de concluzia aceasta ("ADIO", care nu-i de luptator), m bine ne-ai spune, dle Dan Iosif, cum au digerat cei din aso lui Mardeala dejucarea planului lor de a face acel miting de protest la sediul PSD din Capitala? Nu s-a gandit chiar nimeni sa-i cear putin demisia?
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34730 : Octombrie 01, 2014, 15:15:35 »

Nu stiu cat de adevarat sau neadevarate sunt in cele scrise de tine dar daca este asa inseamna ca este foarte grav iar mai grav este ca suntem din ce in ce mai des manipulati ba de partidele politice  ba de oricare se crede sef.
Eu am spus din totdeauna ca noi nu trebuie sa facem politica nici unui partid politic iar daca vre-un partid sau vre-un politician vrea sustinerea noastra toti trebuie sa stim acest lucru iar capetele luminate dintre noi trebuie sa faca compromisuri din care sa avem de castigat noi toti cei din miscarea revolutiona nu numai cateva persoane.

Alex spune-ne alte noutati care sa ne descreteasca fruntile caci ce-ai scris tu cu litere de le vede si orbii de la o posta o preconizam cu toti.Macar sa fi anuntat un mare miting mare cu care ramase-ti datori de acum 1 luna1/2.Acum fara nici un fel de mistocareala pe cand acel miting de amploare caci am inteles ca fara tine nimeni nu misca in front?Noi sa stii ca inca asteptam si deja au inceput ca barbile sa se albeasca nu mai punem la socoteala ca s-au cam lungit.
Pana una alta sa ascultam cum canta si sa dam vina pe.....
http://www.youtube.com/watch?v=f-wcMfGdMow 
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34731 : Octombrie 01, 2014, 15:32:12 »

Sunt prezent pt a raspunde acuzatiilor de minciuna. De ce crezi ca mi-am rezervat ziua pt vin si f... (nu femei, din pacate) forum? Ca sa le pot raspunde civilizt, prompt celor din Bucale si BMV. Gogo tace (se preface ca nu stie ce tastam noi pe aici), ai lui Mardeala tac, inclusive ai lui Semi Demi tac, desi, aparent, ei ar fi primii care sa se bucure de esecul lui Mardeala, a asociatiei-mama, cea mare, reala din BMV. Dar n-ai obs ca n-a dat info despre aceasta poveste soc? Oare de ce? Desi ai obs ca, apoi, dupa ce am dat eu stirea, a dovedit ca stia de ea. Nu cumva pt ca MA lui Semi Demi are o colaborare fb cu cele ale piratului din Bucale? Ba da, o, ba da! Acesta-i secretul pe care nu-l vrea cunoscut de catre chiar toata lumea. Poate te intrebi de ce? Ca sa nu se m compromita inca o data, dupa ce tot din compromitere, in compromitere au tint-o, dupa ce au tradat miscarea revo si pe fiecare rev adevarat in parte.
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34732 : Octombrie 01, 2014, 15:41:27 »

[size=15pt]INTREBARE PUBLICA ADRESATA LUI MIRCEA BUCUR: IN NUMELE SI CU ACORDUL CUI AI SEMNAT PROTOCOLUL RUSINII, domnule Bucur_ ? Ca membru fondator al asociatiei SIBIU DECEMBRIE 89 iti cer sa demisionezi in 48 de ore. In caz contrar voi cere dizolvarea asociatiei, si crede-ma am mii de motive legale!!!!!
Alex Oprea
[/size]
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34733 : Octombrie 01, 2014, 16:25:34 »

Pai n-ar fi m bine sa ceri dizolvarea aso si a presului ei, Bucur, nu a aso si a lui... Alex Oprea. Stiam ca dta esti Alex Oprea! Daca-ti trece prin cap sa te sinucizi, iti recomand un ges de luptator, nu de molusca, nu sa te dizolvi, ci sa-ti dai foc in mod simbolic in P-ta Rev din Bucuresti. Un singur asemenea gest radical, bine organizat, cu presa chemata acolo, cu tot ce trebuie, poate schimba nu numai atitudinea guv fata de noi, dar chiar si guv si presul tarii, fie el "iubitul" Ponta, cel beton in sondaje, pt ca ce lider UE sau SUA ar mai da mana cu unul impotriva caruia si-a dat foc un rev? Ai deveni cel m credibil pres al rvilor! Asa cum in acest moment cel m credibil protestatar din Ro e Sobarau, nu vre-un rev oarecare din benerea sau de pe langa ea.

Bucuresteanul Adrian Sobaru,
cel m curajos protestatar actual!
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34734 : Octombrie 01, 2014, 16:45:41 »

Alo! Florin 1989, Semi Demi, Boacana!
Nu va faceti simtita prezenta pe aici?
Ati dat bir cu fugitii? "Luptatorilor"!
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34735 : Octombrie 01, 2014, 16:58:41 »

Astept de o zi intreaga si tot nu m indraznesc sa intre pe forum luptatorii impostori ai lui Semi Demi... Uite ca apune soarele de cand tot astept si trebuie sa intrerup, ca sa plec pana-n beci, sa reumplu ulciorul. Poate reactioneaza dupa ce am sa ma ametesc, atunci sa vedeti ce raspunsuri am sa le trantesc!
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34736 : Octombrie 01, 2014, 17:12:00 »

TI, ma duc sa umplu ulcica. Te astept apoi la un Skandenberg. Te bagi ?!
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34737 : Octombrie 01, 2014, 17:21:36 »

Inca o obs, de intaratare a adversarului!
Pana acum, revilor nu le-a fost f greu sa se prinda ca Dinca, Gadina, Banutoiu, in ciuda declaratiilor lor de independenta, tot jocul piratului il fac. Cu Semi Demi le este m greu sa se dumireasca. Multi il repsecta pt ca stiu ca i s-a opus lui Maior, infractiunilor lui (ei as, i-a taiat Maior macaroana si s-a trezit fara acces al borcanul cu magiun, de acolo tot deranjul, acesta-i motivul adevarat), nu stiu cat de basist e (desi eu v-am dat info ca ar fi trebuit sa fie inca de la Congresul Impostorilor, din 2011, Presul Exe al Benerelei Impostorilor), m ales ca a aparut pe forum poza aceea cu el si III (Ion Ilici Iliescu), costumati de zile mari, apropiati pana la imbratisare si zambareti ca doua cutre batrane ce sunt.
Memorat
  • nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34738 : Octombrie 01, 2014, 17:34:10 »

[size=15pt]INTREBARE PUBLICA ADRESATA LUI MIRCEA BUCUR: IN NUMELE SI CU ACORDUL CUI AI SEMNAT PROTOCOLUL RUSINII, domnule Bucur_ ? Ca membru fondator al asociatiei SIBIU DECEMBRIE 89 iti cer sa demisionezi in 48 de ore. In caz contrar voi cere dizolvarea asociatiei, si crede-ma am mii de motive legale!!!!!
Alex Oprea
[/size]
Mai mascarici tu sti in ce comditi se desfinteaza o asociatie sau vorbesti sate auzi singur
Memorat
  • cristy_s6
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nevoia - este "darul" nepretuit al cunoasterii !
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34739 : Octombrie 01, 2014, 17:34:30 »

ATENTIUNE !
SCMD incepe pichetarea sediului central al PSD din Bd. Kiseleff, nr 10, luni, 06.10.2014, la ora 14.00, pentru a reaminti Guvernului Ponta, dupa doi ani si jumatate de promisiuni partial onorate sau deloc, ca existam.

Cei care inca se simt ca sunt revolutionari :

Pichetarea sediului PSD din Kiseleff
In atentia tuturor membrilor si partenerilor SCMD
Guvernul si majoritatea parlamentara au lasat pentru zilele de 6 si 7 octombrie a.c. rezolvarea problemelor Legii pensiilor militare de stat, a Ordonantei pentru revolutionari si a Legii reparatorii pentru grefieri, diplomati, functionari publici etc., ultima prevazuta a fi dezbatuta in Camera Deputatilor fiind Legea pensiilor militare de stat.
Pentru moment insa, in lipsa unei decizii (ordin) de la Guvern, si deputatii au anuntat ca-si suspenda activitatea in zilele de 6 si 7 octombrie a.c.
In aceasta situatie:

La initiativa Asociatiei romanilor din Olanda, membri ai CNSC picheteaza, incepand de astazi, ambasadele occidentale, urmand a depune materiale revendicative si de protest;
    SCMD incepe pichetarea sediului central al PSD din Bd. Kiseleff, nr 10, luni, 06.10.2014, la ora 14.00, pentru a reaminti Guvernului Ponta, dupa doi ani si jumatate de promisiuni partial onorate sau deloc, ca existam.

Reamintim tuturor membrilor SCMD ca aceasta actiune a fost hotarata si votata in Comitetul Director alSCMD, fiind adusa la cunostinta Guvernului in urma cu o luna.
Nu se vor striga lozinci politice. Nu ne intereseaza alegerile ci dialogul si dreptatea sociala.

Puteti sa veniti in numar cat mai mare - demonstrati ca sunteti cu adevarat solidari...
Memorat

"Am dorit o democrație ideală si o societate liberă în care toate persoanele să trăiască în armonie si cu egalitate de sanse. E un ideal cu care vreau să trăiesc si să reușesc. Dar dacă este necesar, este un ideal pentru care sunt dispus să si mor.” - Nelson Mandela
Pagini: 1 ... 2314 2315 [2316] 2317 2318 ... 4573
Schimbă forumul: