Main Content:

Pagini: 1 ... 3508 3509 [3510] 3511 3512 ... 4573

ANUNTURI

• alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #52635 : August 22, 2016, 16:22:53 »

Sa vedem ce spune Johannis despre parerile exprimate aici. Deocamdata in fata Parchetului va trebui sa faceti dovada fiecarei afirmatii, iar domnul Iosif sa isi asume sau nu faptul ca tolereaza anonimatul pe un portal pe care se fac acuze anonime la adresa persoanelor publice sau a celor care isi dau numele in clar. Maine se va intimpla declansarea proceddurii. Pentru conformitate urmariti radioul....intr-una din zile o sa aflati detalii.Despre faptul ca Johannis este un infractor va rugam sa postati aici sentinta definitiva si irevocabila potrivit careia Johannis ar avea o condamnare! In caz contrar voi reprezenta Presedintia in mod gratuit impotriva voaSTRA. sI NU O FAC CA IL IUBESC PE SAS CI CA SA DAU O LECTIE PAPAGALILOR IMPOSTORI DE AICI! Deja demersurile au inceput in aceasta dimineata cu Cotroceniul.
Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #52636 : August 22, 2016, 17:03:15 »

Măi DiJei măi..., măi caraghiosule de ipocrit care ești..., da' nu ţ-am zîs să nu strici zama de fusaică...! No ui aice..., tu dacă n-ai apucat de sentință..., da n-ai..., că-s juridice cunoștințele și de le-ai fi știut vedeai că tot ce trebe i-aici în ce-o zîs domna cu colopaciu pe cărpător..., atunşi cîn s-o pronunțat de-o dat sentința. No șî..., dacă n-ai dat de sentință..., no..., păi ăsta..., de-și zîce că-i cu radio la purtător..., zo de nu..., c-atunci cînd o-ntinzi fuguța la Werner să-i arăți ce-ai făcut tu şi cum ai mucicolit drag de zama cu fusaică, fă de-un bine, dă-i cu rugile, numa pe unde tu trebe că ştii, să publice și sentința unde să zîce că-i o "cauză ilicită izvorâtă din fraudarea legii", şî vezi de-i el ăla cu numele în citatu ce postatu-l-am dinainte. Ş-amu dă repede fuguţa să-ţi gaţi misia...!
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #52637 : August 22, 2016, 17:45:09 »

Sa vedem ce spune Johannis despre parerile exprimate aici.

Nimeni nu te va dezvata de dat limbi puternicilor zilei. Si te mai pretinzi si mare erou al revoltuionarilor!

Urasti forumul din toata fiinta ta pentru ca iti arata adevarata fata, nu a lui Johannis. Asta e durerea ta.
Memorat
  • judecator
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • cand eu am fost! voi unde erati?
  • Vezi Profilul
« Răspunde #52638 : August 22, 2016, 18:06:21 »

JOSIF chiar e greu sal banezi pe alexpress1 ataca fara suport colegi amenita din cauza lui multi colegi nu mai psteaz si face spam peste spam   
Memorat

'Only the dead have see the end of war.' Plato'
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #52639 : August 22, 2016, 19:10:07 »

Face parte din mirăzeniile acestui forum. Are trebă cu adminul. De ori câte ori pândeşte găseşte vreo zorzoană de împricinat adminul. Da..., nu-i adminul slab de înger cum e ăl de-i slab de minte. Pace vouă!
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #52640 : August 22, 2016, 20:01:16 »

Judecator IMPOSTOR fara nume, da invers nu e valabil. Eu am studiat monitoarele oficiale si numele sub care postati nu se regasesc in aceste monitoare. deci IMPOSTORI JEGOSI SI GALAGIOSI! iN ALTA ORDINE DE IDEI SE VEDDE CLAR CA AVETI PENE MA PAPAGALILOR . Ma refer la nickurile de pe aici.....niste fraieri cu pene pe spate, viitori membrii ai primului lot de saltatti pentru ...generic vorbind....IMPOSTURA, falsificatori de istorii proprii in dosarele de revolutionari de prin arhiva....
PAPAGALI GALAGIOSI!
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #52641 : August 22, 2016, 20:02:29 »

JOSIF chiar e greu sal banezi pe alexpress1 ataca fara suport colegi amenita din cauza lui multi colegi nu mai psteaz si face spam peste spam   
impostor coclit! ASTA ESTI!
Memorat
  • judecator
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #52642 : August 22, 2016, 20:05:44 »

V_AM FACUT O DEMONSTRATIE SIMPLA CARACTERUL LUI ALEXPRESS1 DIN CAUZA LUI MULTI COLEGI NU MAI POSTEAZA DECI BANAREA URGENTA!!
Memorat

• alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #52643 : August 22, 2016, 20:13:03 »

V_AM FACUT O DEMONSTRATIE SIMPLA CARACTERUL LUI ALEXPRESS1 DIN CAUZA LUI MULTI COLEGI NU MAI POSTEAZA DECI BANAREA URGENTA!!

IMPOSTORII ANONIMI VORBESC DESPRE CARACTERE?! Nu Iosif pina la urma va pricepe despre ce e vorba aici. Tolerarea anonimilor Securisti sau impostori ii face rau. El va trebui sa vina la Sibiu sa dea niste explicatii, deoarece eu ACUZ IN ACEST MOMENT PORTALUL DE ACTIVITATI PRIN CARE SE INCEARCA INFLUENTAREA JUSTITIEI IN DOSARELE PENALE AMINTITE, Asta e de fapt scopul acestei isterii impotriva mea, cel care am declansat cele doua mari dosare penale! Si procurorul chiar e interesat sa afle ce si cum, dupa ce va audia pe cine trebuie.....
Memorat
  • judecator
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #52644 : August 22, 2016, 20:29:08 »

EU NU TE AM JIGNIT! EU TE ACUZ CA AI DISTRUS O COMUNITATE CARE FUNCTIONA PANA SA APARI TU NU ERA ATATA SPAM INJURATURI ERAM CU TOTI OK TU ESTI MARUL STRICAT INTRE MERE BUNE TRAGE SI TU O CONCLUZIE TOATA LUMEA ARE CEVA CUTINE DAAR TU ESTI CEL MAI MARE DUSMAN DE AL TAU
Memorat

• alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #52645 : August 22, 2016, 20:46:17 »

EU NU TE AM JIGNIT! EU TE ACUZ CA AI DISTRUS O COMUNITATE CARE FUNCTIONA PANA SA APARI TU NU ERA ATATA SPAM INJURATURI ERAM CU TOTI OK TU ESTI MARUL STRICAT INTRE MERE BUNE TRAGE SI TU O CONCLUZIE TOATA LUMEA ARE CEVA CUTINE DAAR TU ESTI CEL MAI MARE DUSMAN DE AL TAU
sunt singurul dintre cei adevarati care mai sta de vorba cu IMPOSTORII DE VOII. DE CE? HABAR NU AVETI)))))))Revolutionarii seriosi, adevarati si care au simtit pe pielea lor revolutia tac fiindca nu au puterea voastra. Puterea de a riposta le-a fost furata de REVOLUTIE. Eu insa sunt mai al dracului si cred ca multi dintre cei care tac se simt razbunati! Sa nu uitam ca revii adevarati au fost victimele acelor taieri din cauza voastra ma PAPAGALILOR IMPOSTORI. Comportamentul securistic se devoaleaza si prin atacurile de sub plapăuma anonimatului!
Memorat
« Răspunde #52646 : August 22, 2016, 21:01:40 »

sunt singurul dintre cei adevarati care mai sta de vorba cu IMPOSTORII DE VOII. DE CE? HABAR NU AVETI)))))))Revolutionarii seriosi, adevarati si care au simtit pe pielea lor revolutia tac fiindca nu au puterea voastra. Puterea de a riposta le-a fost furata de REVOLUTIE. Eu insa sunt mai al dracului si cred ca multi dintre cei care tac se simt razbunati! Sa nu uitam ca revii adevarati au fost victimele acelor taieri din cauza voastra ma PAPAGALILOR IMPOSTORI. Comportamentul securistic se devoaleaza si prin atacurile de sub plapăuma anonimatului!

forumul din start îți dă șansa la anonimat. Asta este acceptat  și acceptabil. Și tu  ai un nick. Asta este,   atacă din anonimat. Nu trebuie să te superi că nu cunoști cine sunt ei cu nume și prenume.

Dacă ai făcut față în Revoluție , faci și acum. Lasă-i să înjure. Dacă esți real ,când înjuri ești și mai real, când te iei de ei eșticel mai  real?
Fiecare are dreptul la o parere. Dacă nu esti de acord , argumentează. Nu mai amenința. Chiar nu este necesar.

Pe cuvânt întrasem să văd. poate  ca  a scris ceva interesant. mi-am zis...dar....nu....

Din moment ce vei repeta incă o dată asta , nu mai intru,  când văd că ai postat ultimul! Așa ca să mă învâț minte!
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #52647 : August 22, 2016, 21:05:56 »

eu cred ca anonimii astia sunt mortii lui Dragnea...
Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #52648 : August 22, 2016, 21:51:18 »

Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #52649 : August 22, 2016, 22:03:55 »

sunt singurul dintre cei adevarati...ma PAPAGALILOR IMPOSTORI...

Memorat
Pagini: 1 ... 3508 3509 [3510] 3511 3512 ... 4573
Schimbă forumul: