Main Content:

Pagini: 1 ... 4323 4324 [4325] 4326 4327 ... 4573

ANUNTURI

• RaduSpiru
  • Vizitator
Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #64860 : August 09, 2018, 17:47:29 »

Bai, revolutionarii lu peste, cand ati iesit in strada in '89, ati facut cerere la primarie ? Sau n-ati iesit... eu unul nu cred. Atunci nu s-a rasturnat ordinea constitutionala ?
Bai, Spiru 'mij-ului', cand (si daca..., bineinteles ; eu unul NU (TE MAI) CRED !!!) ai iesit in strada in '89...unde erai... ? ? ?    LA  TINE  SAU  LA  (UN)  PRIETEN ... ? ? ?

Ceea ce crezi tu, este fix zero pentru mine.
Si in general ceea ce crede si restul lumii.
Memorat
« Răspunde #64861 : August 09, 2018, 17:48:28 »

Bambi, spune-i celui care ti-a tema de lucru ca nu mai tin chestiile astea supergogonate decit prin Cucuietii din Deal sau pe la spitalele de " glumeti " dar si acolo nu la toti numai la analfabeti sau la cei cu doua clase si alea facute la fara frecventa !  Grin Grin Grin Grin Grin
Corneo..., ca tu asa esti (decat sa ti se dea 'tema de lucru'...!)   invatat/obisnuit/instruit   stiam..., da' exprima-te corect si coerent, cel putin... Kiss Grin Cry
Memorat
« Răspunde #64862 : August 09, 2018, 17:51:28 »

Mai Bambi , nu mai fa din Iohannis un superman sau in superagent 007 ca nu e niciuna nici cealalta.E un biet profesor de fizica surprins de uneltirile dimbovitene si ...cam atit ! Grin
Memorat
« Răspunde #64863 : August 09, 2018, 17:52:13 »

O   VENI   SI SOROS   MAINE  Huh   I O FI DAT    SMS   MONICA  MACOVEI     SINGURA   PROCUROARE COMUNISTA   IN SPECTRUL POLTIC   DUPA 1989      PREZENTA  LA  REALITATE   TV    NU LA POSTURILE PATRIOTICE       DE  TV    
 AFLA   AFLA  ;;ANA LUGOJANA  ;;;     SI  INFORMEAZA    PORTALUL   SIGUR   SIGUR !!!!!  
Nuuuu..., "craisor", ...'iti dau tie'...aceasta posibilitate... !!! Kiss Grin Cool
Memorat
« Răspunde #64864 : August 09, 2018, 17:58:47 »

F. bine ca are Kiss... nu stiu tu Roll Eyes...daca Roll Eyes... !? !? !? Huh Grin Cool
Memorat
« Răspunde #64865 : August 09, 2018, 18:02:27 »

Ceea ce crezi tu, este fix zero pentru mine. Si in general ceea ce crede si restul lumii.
'FERICE  DE  TINE' ... "TOMANE" ...  Grin Cry Grin
Memorat
  • RaduSpiru
  • Vizitator
« Răspunde #64866 : August 09, 2018, 18:05:21 »

Mai Bambi , nu mai fa din Iohannis un superman sau in superagent 007 ca nu e niciuna nici cealalta.E un biet profesor de fizica surprins de uneltirile dimbovitene si ...cam atit ! Grin
Cretinii pur si simplu nu pot intelege.
Iohannis nu a fost votat pentru el insusi, ci pe motiv de 'muie Ponta"
Memorat
« Răspunde #64867 : August 09, 2018, 18:12:03 »

Cretinii pur si simplu nu pot intelege. Iohannis nu a fost votat pentru el insusi, ci pe motiv de 'muie Ponta"
Ce va mai intereseaza de altii Huh...voi doi (sa) va-ntelegeti Grin...pasiuni comune aveti Cry... Cool
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #64868 : August 10, 2018, 00:40:26 »

In mare masura e vb de lupta mascata dintre Macron si Merkel, prin interpusii Ciolos si Hantzi.
”Bietul prof de fizica” a ajus pres al Ro, cu uneltirile din Hermanstadt si are cel putin sase case.
Go, hai, luptati, sa-i aduceti la putere ca sant nestui, ca si multinationalele pe care le slugaresc.
Memorat
« Răspunde #64869 : August 10, 2018, 01:29:19 »

Bot : "București: Am ocupat Piața Victoriei" : https://www.youtube.com/watch?v=nMQe3zHeFLA    !?   !?   !?    Numai..."patrioti"... Huh
Memorat
« Răspunde #64870 : August 10, 2018, 01:34:03 »

Avertisment din SUA: „Instigatori ca Mălin Bot incită la violenţă. A postat un manifest ÎN NUMELE POPORULUI de-a dreptul FASCIST. Iohannis a reuşit să-i dezbine şi pe românii din ţară cu cei din diaspora” !!!

http://evz.ro/instigatori-malin-bot-incita-violenta.html
Memorat
  • nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #64871 : August 10, 2018, 02:36:20 »

Avertisment din SUA: „Instigatori ca Mălin Bot incită la violenţă. A postat un manifest ÎN NUMELE POPORULUI de-a dreptul FASCIST. Iohannis a reuşit să-i dezbine şi pe românii din ţară cu cei din diaspora” !!!

Am mai scris de acest propagandist PSD din SUA nu Iohaninis a desbinat tara ci tradatori care o conduc infractori din PSD
Memorat
  • RaduSpiru
  • Vizitator
« Răspunde #64872 : August 10, 2018, 06:31:37 »

Haha, "avertisment din SUA", de unde, de la Departamentul de Stat, de la Pentagon, de la Casa Alba ?
Nu, de la popa prostu Chris Terhes, un cacat in ploaie.
Memorat
« Răspunde #64873 : August 10, 2018, 09:02:47 »

Haha, "avertisment din SUA", de unde, de la Departamentul de Stat, de la Pentagon, de la Casa Alba ? Nu, de la popa prostu Chris Terhes, un cacat in ploaie.
Deci el e prost...tu esti destept...    Esti vaiii de capu' tau... !!!
Memorat
« Răspunde #64874 : August 10, 2018, 09:38:26 »

Am mai scris de acest propagandist PSD din SUA nu Iohaninis a desbinat tara ci tradatori care o conduc infractori din PSD
Da..., nu Iohaninis...ci IOHANNIS ... !!!
Memorat
Pagini: 1 ... 4323 4324 [4325] 4326 4327 ... 4573
Schimbă forumul: